Avon Care, Nourishing Body Lotion (Odżywczy balsam do ciała z wyciągiem z migdałów i masłem kakaowym)

Avon Care, Nourishing Body Lotion

Odżywczy balsam do ciała z wyciągiem z migdałów i masłem kakaowym do cery suchej błyskawicznie nawilży przesuszoną skórę. Kosmetyk nie tylko na długo utrzyma bezpieczny poziom wilgoci, ale również właściwie odżywi spragnioną skórę.

balsamy

• Prunus Amygdalus Dulcis Oil

Dodanych produktów: 1

Napisanych recenzji: 45

polecam

wypróbowałam już chyba wszystkie balsamy z tej serii i ze spokojnym sumieniem polecam.
taki normalny zwykły balsam codzienny, za cene jak najbardziej korzystną i w duzym opakowaniu.
ja stosuje codziennie, nie bawie sie w jakies wklepywania czy intensywny masaz, po prostu nakladam i rozsmarowuje. moja skóra jest bardzo przyjemna w dotyku, dosc przyjemnie pachnie.
jezeli zastanawiacie sie nad kupnem to jak najbardziej polecam. nie sa to balsamy z jakimis specjalnymi wlasciwosciami ale taki ,,codzienniak,, powinien znajdowac sie na naszej półce.

Ilość zużytych opakowań: bardzo duzo....

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[860691].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 7

Napisanych recenzji: 105

Dobry

Balsam miałam dwa razy.Przyjemnie pachnie, jest wydajny, dobrze się wchłania, nie jest drogi. Jak na produkt z Avonu to nie ma bardzo mocnego zapachu, nie mdli, nie "maże się". Dobry na wakacje jak co chwila tzreba się balsamować, np. po opalaniu. Nie pozostawia tłustego filtru na skórze.

Używam tego produktu od: wcześniej miałam dwa opakowania
Ilość zużytych opakowań: dwa całe

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[851391].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 41

Zdecydowanie nie

Przetestowałam swego czasu kilka balsamów z Avonu, ale żaden jakoś specjalnie mnie nie zachwycił.
Na tak:
+ duże opakowanie
+ przyjemny zapach
Na nie:
- konsystencja
- potrzeba dużej ilości, żeby faktycznie nawilżyć i odżywić skórę
Używaliśmy go wspólnie z chłopakiem (ja mam skórę suchą, on normalną i żadne z nas nie było zadowolone z jego działania)

Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[836848].usefull || 0 }}% pomocna.

Zrób sama kosmetyk - oliwka na cellulit

Napisanych recenzji: 137

polecić można

Niezbyt miłe doświadczenia z balsamami z Avonu długo powstrzymywały mnie przed kupnem tegoż produktu. Aż w końcu, po chęci zmiany świeżych zapachów owocowych na coś słodszego oraz przeczytaniu pozytywnych opinii, zajął w mojej szafie na kosmetyki ważne miejsce.
Stwierdzam jednak, że na dobre samopoczucie w tym zapachu trzeba mieć dzień. Zmysłów to on nie pobudza, z kolei nieco uspokaja, "ociepla" aromatem w zimniejsze dni. Latem wolę kwieciste i owocowe zapaszki, są orzeźwiające.
[+] miły, dłuuuuuugo utrzymujący się zapach
[+] niesamowicie wydajny: w małych ilościach można wszystko dokładnie pokryć delikatną warstwą
[+] nie podrażnia skóry ani trochę, generalnie nie wywołuje żadnych reakcji alergicznych
[+] cena jak ze snów, przy takich efektach działania i pojemności butelki
[+] butelka poręczna, klasyczna, bez niepotrzebnych udziwnień
[+] już po pierwszym nałożeniu skóra jest gładsza, długo ładnie pachnąca, lekko odżywiona, jakby bardziej elastyczna
[+] konsystencję wprawdzie wolę bardziej gęstą, ale ta też nie jest zła - grunt, że rozsmarowywanie nie zajmuje Bóg wie ile czasu
[+] szybko się wchłania, nie zlepia skóry, nie pozostawia białych śladów, nie skleja się w żadne kulki - tudzież zdeformowane ciałka stałe hahah - ubrania pozostają czyste
Avon spisał się dobrze, chwała mu! :)

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy
Ilość zużytych opakowań: jedno niecałe

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[818610].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 22

Napisanych recenzji: 191

przyjemny na cieplejsze dni

Balsamu uzywałam na wiosnę i w lecie. Na zime jednak za mało nawilża jak dla mojej mega suchej skóry, ale w lato spełnia swoje zadanie.
Ma przyjemną dość lekka konsystencję.
Wydajny. Używam go co prawda tylko na nogi, prawie codziennie. a mam go już ho ho kilka miesięcy.
Czasami ma problemy z wchłanianiem, ale to tylko jak z nim przesadzę :)
Nie klei sie. Używam zazwyczaj wieczorem i nie ma problemu z tym żeby jedna noga do drugiej mi się lepiła :)
Subtelny zapach.
Cena przystepna.

Jakichś rażących minusów nie zauważam.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 1 op 400 ml

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[804777].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 79

można go zjeść

Świetny balsam. Nawilża, odżywia, pięknie pachnie. W promocji cena balsamu jest śmieszna, przy tak dużym opakowaniu. Uwielbiam ten balsam.
Rzadko się zdarza, żeby aż tak bardzo przypadł mi do gustu jakiś balsam z avonu, a zużyłam tego trochę, bo jestem konsultantką od wielu wielu lat.

Mam nadzieję, że nie wycofają go z jakiegoś powodu.

Używam tego produktu od: nie pamiętam
Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania 400 ml

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[802398].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 68

Napisanych recenzji: 384

A mi się nie podoba

Produkt mi się nie podoba z kilku wzgledow
-masło kakakowe i olej ze słodkich migdałow wywalili na sam koniec składu
-pachnie sztucznością
-u mnie nawilżenie było na 2+
-jak na tą cenę znam o WIELE lepsze balsamy
-opakowanie, miałam problemz wydobyciem produktu, dziwny plastik
-nie lubię avonu, wiele razy zawiodłam się na ich kosmetykach, tutak było tak samo
Na plus natomiast było to, że
-balsam się nie lepił
-szybko wchłaniał

Używam tego produktu od: około dwóch lat
Ilość zużytych opakowań: jedno opakowanie

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[767193].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 5

jak najbardziej ok

Switnie sie wchłania, ma lekką konsystencję i nie pozostawia żadnej niemiłej tłustej warstwy po zastosowaniu. Skóra jest naprawde dobrze nawilżona, a zapach naprawde miły, chociaż ja gustuje w bardziej rzeźkich zapachach ;)
Ogólnie bardzo polecam, ja nie wiem kiedy do niego wróce bo mam do wykorzystania sporo innych balsamów ale z pewnością jak bede miała okazjie, zamówie sobie kolejny.

Używam tego produktu od: rok

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[740396].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 1

Napisanych recenzji: 277

Ok

Mama dostała ten balsam jako gratis do zamówienia, stało samotnie w łazience i postawiłam dać mu szansę- choć kosmetyków z Avonu nie darzę szczególną sympatię. Zaskoczył mnie przyjemny, słodki zapach. Balsam dość szybko się wchłania, nawilża w sam raz. Ogólnie rzecz mówiąc produkt dobry, ale mam już swój ukochany balsam do ciała, więc nie wiem czy kiedyś do niego wrócę.

Ilość zużytych opakowań: 1 sztuka

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[740374].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 40

w miarę

zapach mnie urzekł! skład też w miarę, chociaż mogłoby być lepiej. kupiłam go za 11 złk na przecenie, na poczatku nie podobałmi się efekt nawilżenia, odstawiła go w kąt. teraz ozywam go cały czas. wydaje mi się, ze byłby lepszy na cieplejsze dni. na zime i jesień jest trochę za lekki na moja suchą skórę. ogólnie to go polecam, jako jeden z nielicznycn które się sprawdzają u mnie produkty z avonu :)

Ilość zużytych opakowań: jedno niecałe

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[729440].usefull || 0 }}% pomocna.