Fluide Douceur Jour

Fluide Douceur Jour

Idealny na dzień dla skór wrażliwych, dostępny w dwóch konsystencjach - jako krem dla cery suchej i fluid dla mieszanej i tlustej.
działanie:
- uspokaja i eliminuje dyskomfort skóry zaraz po aplikacji
- pomaga przywrócić równowagę skórze dzięki czemu mniej reaguje na czynniki uczulające
- odbudowuje naturalny system obronny skóry i chroni przed wpływem zanieczyszczenia środowiska dzięki ani-polution complex
- nawilża, wyrównuje powierzchnię i koloryt skóry
- idealny pod makijaż
Zawiera kompleks roślinny oparty na koniczynie i siemieniu lnianym, które uspokajają skórę, ekstrakt z zielonych alg, witaminę B5, ekstrakt z ryżu.

Cena: ok. 120 zł

w wersji krem - boski!

Używałam wersji dla cery suchej, czyli konsystencji kremu. Jest rewelacyjny, koleny krem Clarins, który wprowadził mnie w zachwyt absolutny :)

Spełnia wszystkie swoje zadania - koi skórę i ewentualne podrażenienia, świetnie nawilża i wygładza, skóra jest miękka, promienna, wygląda zdrowo. Jest bardzo delikatny, pachnie przyjemnie, ale prawie niewyczuwalnie. Stosowałam go podczas niskich temperatur i dobrze chroni skórę przed podrażnieniami. Świetny pod makijaż - wchłania się szybciutko, skóra się nie świeci, podkład rozprowadza się gładko. Krem daje skórze komfort na cały dzień.

Jest bardzo wydajny, zużyłam 4 próbki po 5 ml i każda z nich wystarczała na prawie 2 tygodnie.

Cena kremu to ponad 200 zł, więc wysoka, ale bardzo poważnie rozważam zakup, gdyż jest to jeden z najlepszych kremów na dzień, zwłaszcza z tych, z jakimi ostatnio się spotkałam. Drugi zresztą to też Clarins ;)

Używam tego produktu od: 1,5 - 2 miesiące
Ilość zużytych opakowań: 4x5 ml próbki

gdyby mial jeszcze filtry

Swietny, jak juz wyzej pisalam, jedyne co stawia go nizej niz moj ulubiony hydraphase to cena i brak ochrony przeciwslonecznej, a pozatym jest przewspanialy, gladka buzka, nie uczula i nawet troche matuje!Do tego wydajny, wygodny w uzyciu, pompka jest tak zaprojektowana ze do srodka nie dociera powietsze i nie da sie zmarnowac choc kropelki tego cuda. Serdecznie polecam cala serie ...