The Wild Freshness, FRESH Deo spray (Dezodorant w spray-u)

The Wild Freshness, FRESH Deo spray (Dezodorant w spray-u)

Dezodorant Fa zawiera formułę Freshness Control, która zapewnia ochronę przed potem 24 h na dobę oraz długotrwałe uczucie świeżości także w upale, stresie i podczas wysiłku. Dostępny w kilku wersjach zapachowych.

Cena: 6 zł

Porażka

Zapach może być, cena może być, i to tyle. Nie chroni w ogóle, nic nie robi, a zapach, choć intensywny, ulatnia się po niecałej godzinie. Milion lat trzeba czekać, aż wyschnie. Nie warty uwagi

Używam tego produktu od: dawna
Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

Nie

kupilam w promocji,ladne zpaachy,ale zco z tego skoro utrzymuja sie niecala godzine a moze nawet pol godziny

burdzi ubrania na bialo

jak dla mnie te wady wystarcza jesli chodzi o ocene dezodorantu

nie polecaM

Używam tego produktu od:miesiaca

beznadzieja!

Totalna porazka. Wybor zapachow szeroki, ale co z tego jak po 30 min. znow czuc naturalny zapach swiezego potu. Nakladanie nieprzyjemne, bo idzie sie zaczadzic alkoholem w spray'u:( Ogolnie rzecz biorac koszmar!!!

WŁOSY lokówka

hm...

Miałam wersję Sensitive. Mocno pachnie i to wcale nienajładniej, gdy pierwszy raz się spryskałam, cały dzień zastanawiałam się, co tak pachnie znajomo i ciągnie się za mną, aż odkryłam, że to mój dezodorant. Pomysł na opakowanie dobry, gorzej z wykonaniem, czasem się zacina. Chroni tak sobie, dość skuteczny, ale w upały jego zapach jeszcze się wzmacnia, kłócąc się z perfumami. No i na pewno nie jest Sensitive, bo na drugi dzień po depilacji podrażnia. Wydajny. Zdecydowanie wolę wersję Dry, antyperspirant.