Polecamy: Zostań Twarzą Kinder Bueno 3 DNI DO BIELI

Rimmel, Lasting Finish Lipstick (Kremowa szminka do ust)

Rimmel, Lasting Finish Lipstick (Kremowa szminka do ust)

Jej bardzo delikatna, kremowa konsystencja umożliwia idealne pokrycie całej powierzchni ust. Nadaje wargom głęboki, intensywny i trwały kolor na wiele godzin, a jednocześnie nawilża i pielęgnuje usta.

sama nie wiem

Szminkę zakupiłam w pięknym , długo poszukiwanym fioletowym odcieniu. Raczej wolę pomadki matowe, ta ma dość lekką konsystencję, nie błyszczy się ale też nie jest matowa. Przyjemnie się ją rozprowadza, ale niestety wymaga częstych poprawek. Nawet jeżeli tylko mówię, czy piję napój to magicznie znika. Nie mówiąc po posiłku, kiedy na 100% juz jej nie ma i zostają nieestetyczne resztki pomadki na ustach. Opakowanie nie otwiera się w torebce.
Kupiłam ją na promocji, więc cena też nie zabolała mocno. Szkoda, że nie jest trwalsza, bo kolor strasznie podpadł mi do gustu.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1601036].usefull || 0 }}% pomocna.

Airy Fairy

+ bardzo ładny, delikatny odcień różowo-beżowy idealny do codziennego makijażu
+ złote drobinki w szmince nie rzucają się w oczy na ustach, dają ładną poświatę
+ kremowa konsystencja, przyjemna w aplikacji
+ równomiernie się 'zjada'
+ cena
+ dostępność

- podkreśla suche skórki
- średnio trwała

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1568231].usefull || 0 }}% pomocna.

Lubię!!

Bardzo dobre naprawdę trwałe (jak na kremowy produkt) szminki. Posiadam 2 kolory 070 i 066.
+trwała!
+ładnie się ściera. równomiernie
+cudownie pachnie!!! Kocham ten zapach
+ładne kolory z metalicznym połyskiem
+dobrze znosi poprawki - nie roluje się, nie tworzy skorupy
+ładne opakowanie i rozsądna cena

-/+ jako że jest dość trwała to potrafi lekko wysuszyć usta. Należy więc o nie dbać tj regularnie nawilżać i peelingować.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1554986].usefull || 0 }}% pomocna.
ulubiony kosmetyk wojciechowskiej

Kremowa formuła tych szminek sprawia, że bardzo komfortowo się je nakłada i nosi. Ładnie pachną i mają estetyczne opakowania. W ofercie jest wiele kolorów. Ja uwielbiam nosić te szminki jesienią i zimą, ponieważ nawilżają usta. Są wydajne, jednak nie są bardzo trwałe.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1545341].usefull || 0 }}% pomocna.

Klasyka gatunku

Założę się, że odcień Airy Fairy miała przynajmniej raz w swoim posiadaniu znaczna większość moich rówieśniczek. Brzoskwiniowy delikatny róż z drobinkami był kilka lat temu szczytem szyku i chociaż od tego czasu zmieniły się trendy i opakowanie szminki, to raczej nic nie zmieni faktu, że to po prostu udany produkt, a samo Airy Fairy jest ładnym, uniwersalnym. pasującym do różnych karnacji odcieniem.

Działanie: Pisząc o wspomnianym odcieniu dodam, że jest to wymarzony nudziak, przy którym twarz ze średnią i ciemną karnacją nie wygląda, jakby właśnie zwiało się w ciężkim stanie ze szpitala. Szminka ma delikatne brzoskwiniowo-złote drobinki i do tego leciutki połysk. Efekt jest bardzo naturalny, kolor półtransparentny, a drobinki w Lasting Finish nie rażą oka. Konsystencja nie jest raczej bardzo kremowa, nazwałabym ją woskowatą, twardszą. Nie rozprowadza się bardzo łatwo, za to dość dobrze trzyma się ust. Wprawdzie, jak to klasyczne, połyskujące pomadki, nie wytrzymuje kilku godzin i raczej nie ma szans z jedzeniem, ale 2-3 godziny jest na ustach i schodzi z nich ,,z klasą", to jest równomiernie.

Na plus:
-poza Airy Fairy, sporo jest średnich odcieni, fajnych na co dzień lub dla osób, które wolą podkreślać oczy i wolą, kiedy usta są neutralne
-naturalne wykończenie (drobinki są subtelne)
-jak na klasyczną pomadkę, nieźle się trzyma
-równomiernie się zjada
-tworzy cienką warstwę na ustach, więc jest wydajna

Na minus:
-lekko wysusza usta, nie nazwałabym jej komfortową
-dość trudno rozprowadzić ją na usta ze sztyftu
-opakowanie nie jest imponująco trwałe i bardzo traci na wyglądzie z czasem

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1499221].usefull || 0 }}% pomocna.

Może być

Kolor fantastyczny! Utrzymuję się długo na ustach. Zapach super. Jedyny minus to fakt, iż za bardzo wysusza mi usta, a niestety mam tendencje do suchych ust, przez co całość wygląda nieestetycznie.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1491706].usefull || 0 }}% pomocna.

Ulubiona

Na stałe używam odcienia Airy Fairy, ostatnio miałam Asia, a przez lata przetestowałam też kilka innych. Produkt ten jest dla mnie synonimem szminki. Wychowałam się na nim i mimo tego, że konsystencja tępa, pigmentacja za mocna, wykończenia średnio modne, kolory z poprzedniej epoki, zapach przedziwno cytrusowo-pudrowy i obecne opakowanie raczej bardzo taniutkie, do odcienia 070 mam ogromną słabość, a i trwałość jest nie do pobicia.

Szminki zjadają się u mnie błyskawicznie- jestem gadułą, dużo się uśmiecham, prowadzę aktywny tryb życia, mam dwójkę maluchów które bez przerwy przytulam i całuję, piję dobre 3l płynów dziennie więc żaden produkt do ust u mnie nałożony nie przetrwa godziny. Ta szminka jednak zostawia po sobie ślad i wiele godzin po aplikacji. Usta wyglądają po prostu ładnie, zostaje na nich różowo złota poświata, nie są wysuszone.

Może razić w obecnej dobie szminek-balsamów oporna konsystencja i podkreślanie ewentualnych suchych skórek, no ale coś za coś. W zasadzie od kilku lat odcień "wróżkowy" jest u mnie na stałym wyposażeniu toaletki i muszę przyznać, że jest to nude po który sięgam najczęściej. Niby nic specjalnego, ale jego umiejętnošć zgrania się z moją karnacją sprawia, że nadaje się do każdego makijażu i jest dla mnie bezpiecznyn wyborem. Nigdy nie zawiódł.

Sięgam po nią mechanicznie. Nie jest to mój KWC, przynajmniej nie mam wrażenia jakiegoś Hitu czy wyjątkowości, ale używam stale ;)

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1473216].usefull || 0 }}% pomocna.

Airy Fairy - kolor na co dzień

Używam kolor 070 Airy Fairy. Początkowo byłam zaskoczona jego odcieniem, bo bym dosyć blady w porównaniu z innymi szminkami które używałam. Jednak teraz stwierdzam, że jest to kolor idealny na co dzień. Dobrze się rozprowadza, ma kremową konsystencję. Wygląda pięknie gdy usta nie są wysuszone. Niestety podkreśla suche skórki. Nie jest trwała. Wytrzymuje na ustach max. 2 h. Wymaga więc ciągłych poprawek. Cena w stosunku do jakości zdecydowanie za wysoka.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1444151].usefull || 0 }}% pomocna.

Lubię :)

Mam tylko jedną, ale za to ukochana pomadkę z tej serii 070 Airy Fairy. Taki słodki nudziak w bladym różu. Pomadka jest elegancka, komfortowa i ładna w aplikacji. Trwałość ok. Bardzo ją lubię :)

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1436906].usefull || 0 }}% pomocna.

Rimmel Lasting Finish Lipstick

Posiadam dwa nudziakowe numery - 070 i 240 i jestem z nich bardzo zadowolona! Mają ładne kolory, fajne opakowania, specyficzny zapach, do którego jednak można się przyzwyczaić. Są kremowe, nieszczególnie trwałe, ale przy pomocy konturówki dadzą radę :) Końcowa opinia na plus!

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1389381].usefull || 0 }}% pomocna.