Polecamy: Zostań twarzą Kinder Bueno

Rimmel, Lasting Finish Lipstick (Kremowa szminka do ust)

Rimmel, Lasting Finish Lipstick (Kremowa szminka do ust)

Cena już od 15,02 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Jej bardzo delikatna, kremowa konsystencja umożliwia idealne pokrycie całej powierzchni ust. Nadaje wargom głęboki, intensywny i trwały kolor na wiele godzin, a jednocześnie nawilża i pielęgnuje usta.

Klasyka gatunku

Założę się, że odcień Airy Fairy miała przynajmniej raz w swoim posiadaniu znaczna większość moich rówieśniczek. Brzoskwiniowy delikatny róż z drobinkami był kilka lat temu szczytem szyku i chociaż od tego czasu zmieniły się trendy i opakowanie szminki, to raczej nic nie zmieni faktu, że to po prostu udany produkt, a samo Airy Fairy jest ładnym, uniwersalnym. pasującym do różnych karnacji odcieniem.

Działanie: Pisząc o wspomnianym odcieniu dodam, że jest to wymarzony nudziak, przy którym twarz ze średnią i ciemną karnacją nie wygląda, jakby właśnie zwiało się w ciężkim stanie ze szpitala. Szminka ma delikatne brzoskwiniowo-złote drobinki i do tego leciutki połysk. Efekt jest bardzo naturalny, kolor półtransparentny, a drobinki w Lasting Finish nie rażą oka. Konsystencja nie jest raczej bardzo kremowa, nazwałabym ją woskowatą, twardszą. Nie rozprowadza się bardzo łatwo, za to dość dobrze trzyma się ust. Wprawdzie, jak to klasyczne, połyskujące pomadki, nie wytrzymuje kilku godzin i raczej nie ma szans z jedzeniem, ale 2-3 godziny jest na ustach i schodzi z nich ,,z klasą", to jest równomiernie.

Na plus:
-poza Airy Fairy, sporo jest średnich odcieni, fajnych na co dzień lub dla osób, które wolą podkreślać oczy i wolą, kiedy usta są neutralne
-naturalne wykończenie (drobinki są subtelne)
-jak na klasyczną pomadkę, nieźle się trzyma
-równomiernie się zjada
-tworzy cienką warstwę na ustach, więc jest wydajna

Na minus:
-lekko wysusza usta, nie nazwałabym jej komfortową
-dość trudno rozprowadzić ją na usta ze sztyftu
-opakowanie nie jest imponująco trwałe i bardzo traci na wyglądzie z czasem

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1499221].usefull || 0 }}% pomocna.

Może być

Kolor fantastyczny! Utrzymuję się długo na ustach. Zapach super. Jedyny minus to fakt, iż za bardzo wysusza mi usta, a niestety mam tendencje do suchych ust, przez co całość wygląda nieestetycznie.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1491706].usefull || 0 }}% pomocna.

Ulubiona

Na stałe używam odcienia Airy Fairy, ostatnio miałam Asia, a przez lata przetestowałam też kilka innych. Produkt ten jest dla mnie synonimem szminki. Wychowałam się na nim i mimo tego, że konsystencja tępa, pigmentacja za mocna, wykończenia średnio modne, kolory z poprzedniej epoki, zapach przedziwno cytrusowo-pudrowy i obecne opakowanie raczej bardzo taniutkie, do odcienia 070 mam ogromną słabość, a i trwałość jest nie do pobicia.

Szminki zjadają się u mnie błyskawicznie- jestem gadułą, dużo się uśmiecham, prowadzę aktywny tryb życia, mam dwójkę maluchów które bez przerwy przytulam i całuję, piję dobre 3l płynów dziennie więc żaden produkt do ust u mnie nałożony nie przetrwa godziny. Ta szminka jednak zostawia po sobie ślad i wiele godzin po aplikacji. Usta wyglądają po prostu ładnie, zostaje na nich różowo złota poświata, nie są wysuszone.

Może razić w obecnej dobie szminek-balsamów oporna konsystencja i podkreślanie ewentualnych suchych skórek, no ale coś za coś. W zasadzie od kilku lat odcień "wróżkowy" jest u mnie na stałym wyposażeniu toaletki i muszę przyznać, że jest to nude po który sięgam najczęściej. Niby nic specjalnego, ale jego umiejętnošć zgrania się z moją karnacją sprawia, że nadaje się do każdego makijażu i jest dla mnie bezpiecznyn wyborem. Nigdy nie zawiódł.

Sięgam po nią mechanicznie. Nie jest to mój KWC, przynajmniej nie mam wrażenia jakiegoś Hitu czy wyjątkowości, ale używam stale ;)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1473216].usefull || 0 }}% pomocna.

Co to jest strobing? [Odpowiadają mężczyźni]

Airy Fairy - kolor na co dzień

Używam kolor 070 Airy Fairy. Początkowo byłam zaskoczona jego odcieniem, bo bym dosyć blady w porównaniu z innymi szminkami które używałam. Jednak teraz stwierdzam, że jest to kolor idealny na co dzień. Dobrze się rozprowadza, ma kremową konsystencję. Wygląda pięknie gdy usta nie są wysuszone. Niestety podkreśla suche skórki. Nie jest trwała. Wytrzymuje na ustach max. 2 h. Wymaga więc ciągłych poprawek. Cena w stosunku do jakości zdecydowanie za wysoka.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1444151].usefull || 0 }}% pomocna.

Lubię :)

Mam tylko jedną, ale za to ukochana pomadkę z tej serii 070 Airy Fairy. Taki słodki nudziak w bladym różu. Pomadka jest elegancka, komfortowa i ładna w aplikacji. Trwałość ok. Bardzo ją lubię :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1436906].usefull || 0 }}% pomocna.

Rimmel Lasting Finish Lipstick

Posiadam dwa nudziakowe numery - 070 i 240 i jestem z nich bardzo zadowolona! Mają ładne kolory, fajne opakowania, specyficzny zapach, do którego jednak można się przyzwyczaić. Są kremowe, nieszczególnie trwałe, ale przy pomocy konturówki dadzą radę :) Końcowa opinia na plus!

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1389381].usefull || 0 }}% pomocna.

Kolor 070

Kolor bardzo modny i ładny. Podkreśla białe zęby. Formuła balsamiczna, łatwo się rozprowadza, nie lepi się. Do minusów zaliczam nietrwałość i fakt, że podkreśla skórki. Używam tej szminki tylko wtedy, gdy mam usta w idealnym stanie. Gdy odstaje skórka, już cały urok znika.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1379906].usefull || 0 }}% pomocna.

Budyniowy zapach.

Oceniam, chyba najpopularniejszy odcień Airy Fairy

Cechy:
- kolor różowo-beżowy, nude, zbliżony do odcienia ust
- posiada delikatnie złote drobinki
- z reguły ładnie wygląda na ustach
- o kolorze mówi się, ze jest uniwersalny i pasuje do każdego, ale w mojej opinii tak nie jest, czasami wychodzą brzydkie żółte tony i szminka podkreśla pewne niedoskonałości na twarzy, zasinienia, zaczerwienienia, zmęczenie
- ma ładny zapach, budyniowy
- kremową formułę, ale pomimo tego jest dość trwała
- nie podkreśla suchych skórek
- wydajna
- nie jest droga.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1348206].usefull || 0 }}% pomocna.

Taka se

Spodziewałam się więcej po tej firmie. Niestety mimo cudnego krwawego czerwonego koloru szminka nie utrzymuje się na ustach długo. Bardzo łatwo się rozmazuje. Testem, który decyduje o tym czy będzie mile widziana czy nie w mojej kosmetyczce jest chusteczka. Często mam katar czy to od wysiłku, chodzenia w pośpiechu czy zimna, zawsze towarzyszy mi chusteczka higieniczna. Szminka ma się nie zetrzeć ani nie wędrować poza kontur ust jak tylko chusteczka ją dotknie. Niestety mimo niezłej pigmentacji szminka wędruje poza usta i szybko się zjada.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1331251].usefull || 0 }}% pomocna.

Dobra

Kupiłam kiedyś w promocji w Rossmannie.
Jak dla mnie jest dobra, ale bez szału.

+ śliczne kolory
+ eleganckie opakowanie
+ cena, a zwłaszcza już ta w promocji
+ nie wysusza ust
+ delikatna, satynowa konsystencja

- trzeba często robić poprawki, dlatego jest dość niewydajna

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1317506].usefull || 0 }}% pomocna.