Soraya, Beauty Therapy, Morelowy peeling ultra oczyszczający

Soraya, Beauty Therapy, Morelowy peeling ultra oczyszczający

Dzięki recepturze bogatej w ekstrakt z owoców moreli o właściwościach oczyszczających, nawilżających i odmładzających wykazuje bardzo wysoką skuteczność działania:
- głęboko oczyszcza i wygładza skórę,
- złuszcza i usuwa martwe komórki naskórka,
- zmniejsza widoczność porów,
- nawilża i odżywia,
- przyspiesza proces regeneracji i odbudowy naskórka,
- dodaje skórze blasku i świeżości.

Skład: Aqua, Juglans Regia (Walnut) Shell Powder, Glyceryl Stearate SE, Glycerin, Sodium Lauerth Sulfate, Polyethylene, Cocamidopropyl Betaine, Glyceryl Stearate, PEG-100 Stearate, Cetyl Alcohol, Cetearyl Alcohol, Ceteareth-20, Polysorbate 60, Cetyl Acetate, Acetylated Lanolin Alcohol, Titanium Dioxide, Prunus Armeniaca (Apricot) Fruit Extract, Sorbitol, Propylene Glycol, Carbomer, Triethanolamine, DMDM Hydantoin, Methylparaben, Propylparaben, Parfum, Benzyl Alcohol, Benzyl Benzoate, Benzyl Salicylate, Citral, Citronellol, Eugenol, Geraniol, Hexyl Cinnamal, Hydroxycitronellal, Isoeugenol, Limonene, Linalool (17.05.2011)

Wydajny

Peeling dopiero co wykończyłam.
Powiedziałabym bardziej, że nadawałby się on do całego ciała, gdyż ma duże drobiny i zwartą konsystencję.
Stosowany na twarzy, zostawiał ją później zaczerwienioną, podrażnioną, ale dobrze oczyszczał.
Topornie się zmywa, przez co używałam go częściej do ciała niż twarzy. Nie lubię drobin kosmetyku we włosach, a ten dziwnie tam lubił sobie migrować.
Zapach chemiczny, ale nie jest bardzo wyczuwalny.
Nie zakupiłabym go ponownie, bo nie lubię peelingów, które przy spłukiwaniu przypominają pastę bhp.

Używam tego produktu od: rok

Najlepszy peeling mechaniczny na rynku!

Naprawde polecam!

Jestem peelingowa fanatyczka i przetestowalam chyba wszystkie propozycje na rynku i zawsze wracacam do tej propozycji.

Fantastycznie usuwa martwy naskorek, ma naprawde swietna proporcje jakosci do ceny.

Używam tego produktu od: dłużej niż kilka lat
Ilość zużytych opakowań: więcej niż 10

Taki sobie

Przyjemnie mi się go używało, bo drobiny choć są duże, to jednak nie podrażniały jakoś specjalnie. Buzia była gładka, ale nie specjalnie usuwał suche skórki. Miałam wrażenie, że jest po nim troszeczkę lepiej, ale jakiegoś spektakularnego efektu nie uzyskałam. Wydaje mi się, że nawet przesuszał mi buzię.
W konsystencji był dosyć gęsty, przez co niewielka ilość już sobie radziła, ale ja zawsze dawałam go więcej. Zapach taki sobie, dosyć chemiczny, ale na szczęście nie pozostawał na skórze.

Używam tego produktu od: ok. pół roku
Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie 150 ml

Manicure z chmurkami

Bardzo dobry, mocny ścieracz

PIERWSZE WRAŻENIE

Pierwsze opakowanie dostałam, kolejne kupiłam, bo peeling sprawdził się. Do złudzenia przypomina swojego mniejszego brata z Ives Rocher, jednak jest trzy razy większy i nawet tańszy, więc wygrywa.

UŻYTKOWANIE

Peeling ma bardzo grube ziarneka, dobrze usuwa martwy naskórek. Pachnie ładnie morelą. Skóra jest doskonale odtłuszczona, gładka, świeża. Wszystko byłoby idealne, ale mam wrażenie, że przy regularnym stosowaniu sprzyja rozprzestrzenianiu się wyprysków.

OPINIA KOŃCOWA
Polecam do stosowania od czasu do czasu. Jeden z mocniejszych peelingów.

Ilość zużytych opakowań: ponad 2

Bardzo dobry

Plusy:
- dobrze oczyszcza
- wygładza
- dość wydajny
- odpowiednia konsystencja
- w miarę ładnie pachnie
- cena

Minusy:
- lekko wysusza skórę

Po użyciu skóra jest lekko zaczerwieniona i przesuszona jednak to chyba normalne po użyciu peelingu. Jednak dla mnie najważniejsze, że dobrze oczyszcza.
POLECAM!

bardzo dobry

+ cena/ wydajność
+ konsystencja - zwarta, zbita, nie ucieka przez palce
+ duża ilość drobinek, które peelingują! drobinki są dosyć ostre, ale przy umiejętnym stosowaniu nie można sobie zrobić krzywdy
+ nie podrażnia, nie uczula
+ opakowanie jest lekkie, umożliwia odpowiednią ilość kosmetyku, łatwe rozcięcie, gdy produkt dobiega ku końcowi
- lekko chemiczny skład
- parabeny w składzie

Wygładzona i mięciutka skóra

Mam skórę suchą i wrażliwą ,mimo iż peeling jest dość ostry nie podrażnił mojej skóry. Stosuję go 1-2 razy w tygodniu. Mam problem z rozszerzonymi porami specyfik koi cerę i przywraca jej gładkość. Jest wydajny i tani.

Używam tego produktu od: 6 mies
Ilość zużytych opakowań: 1 praktycznie całe

Ależ wydajny!

Jak zaoszczędzić? Kupić na -40% w Rossmannie peeling piekielne wydajny. :)

Zakupiłam ten produkt za śmieszne 6 lub 7 zł z groszami, a służy mi służy. Przyjemne pachnie, choć przebija się przez niego chemia. Ma MOCNE DROBINKI ścierające. Chwila nie uwagi i osoby z delikatniejszą skórą na twarzy zrobią sobie nim krzywdę.

Peeling ŚREDNIO OCZYSZCZA, ale wraz z zieloną glinką działają cuda! Tak czystej buzi to ja nigdy nie miałam! Natomiast NATYCHMIASTOWO WYGŁADZA - każde suche skórki są usunięte z pola widzenia. Na drugi dzień nie musimy się martwić, ze podkład/puder podkreśli suche skórki. Jak zrobimy sobie nim masaż, to skóra wydaje się ŚWIEŻA, pełna energii.

Polecam!

Używam tego produktu od: ok. pół roku
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1 op

DOBRY :)

Działanie, peeling bardzo łatwo się rozprowadza, dość mocno peelinguje (dlatego na pewno nie nada się do skóry wrażliwej lub naczynkowej), drapiące ziarenka nie rozpuszczają się podczas masowania, a od początku do samego końca czujemy je na twarzy i pod palcami.
Śmiało mogę nazwać ten peeling dobrym zdzierakiem choć drobinki wyglądające niepozornie są mocne! W pewnym momencie bałam się o swoje policzki ale nic złego się im nie stało.
Peeling fajnie i dogłębnie oczyszcza naszą cerę m.in. dobrze radzi sobie z porami, pozostawi skórę niezwykle gładką, świeżą i oczyszczoną.

Peeling jest bardzo wydajny, dzięki czemu jeszcze długo nie będę musiała pamiętać o zakupie :)

Produkt nie podrażnił mnie, nie uczulił.

Używam tego produktu od: kilku mies.

godny następca

Produkt gdy z półek zniknął St. Ives i doczytałam się, że to właściwie ten sam produkt, gdyż na Polskę St. Ives ponoć był produkowany przez Soraya.

Nie rozczarowałam się, jednak ten ma jednego małego minusika - jak dla mnie zapach jest nieco gorszy niż poprzednika - nie czuć tego ziłowego orzeźwienia.

Poza tym same plusy
+ bardzo fajne grube ziarenka
+ dobrze oczyszcza i pozostawia idealnie gładką buzię
+bardzo wydajny
+ cena

Dla mnie super - jednakże nie polecałabym dla osób z delikatną buzią skłonną do podrażnień.

Ilość zużytych opakowań: 3 opakowania

tak

Wcześniej używałam St Ives, ale odkąd ten produkt zniknął z półek sklepowych zagościła u mnie soraya i zostanie na dłużej. Oba produkty są bardzo do siebie podobne.
Zapach - piękny morelowy
-dogłębne odświeżenie, oczyszczenie skóry
-idealne drobinki ścierająca
-wygodna duża tuba w przystępnej cenie
-niesamowicie wygładza naskórek
Polecam!

Używam tego produktu od: jakis czas

Uwielbiam!

Po prostu uwielbiam ten peeling! Mocny ścierak, dużo drobinek porądnie peelingujących twarz, można go używać do innych części ciała, dociera do każdego pora :). Pomaga mi zejść z przebarwień potrądzikowych. Gęsta konsystencja, która nie spływała z twarzy, ani z rąk. Bardzo wydany, przy regularnym stosowaniu starczył mi na ponad pół roku. Bardzo duża tuba. Wydajne cudeńko za niską cenę.
Zapach mi nie przeszkadza, może trochę chemiczny.