Naomi Campbell, Exult EDT

Naomi Campbell, Exult EDT

Exult to optymistyczny zapach będący mieszanką świeżych kwiatów, soczystych owoców i drzewnych tonów. W kompozycji rozkitwa magnolia i frezją wsparte brzoskiwiniową aurą. Woń mandarynki staje się pikantniejsza pod wpływem różowego pieprzu. Koktaj kwiatowo-owocowy dopełniają wanilia i drzewo cedrowe.

Cena: ok. 80zł / 30ml

Nie moja bajka

Opakowanie takie sobie (trochę ta gwiazdka niekształtna), trwałość bez rewelacji.

Typowy zapach kwiatowy. Wzmocniony nutami wanilii tworzy kompozycję niezwykle duszącą. Nie przepadam za zapachami kwiatowymi, nie czuję się w nim radosna i kobieca.

Używam tego produktu od: prezent mikołajkowy sprzed około 3 lat

Moje ukochane ;*

Najlepszy prezent jaki dostałam od siostry :) Nie jestem dobra w opisywaniu poszczególnych nut zapachowych, więc oszczędzę sobie poematy i powiem jedno :ten zapach jest cudowny! Ciepły , zmysłowy otulający, a jednocześnie delikatny i dziewczęcy. Nadaje się zarówno na wielkie wyjście, jak i do codziennego użytku. Kosmetyk niesamowicie wydajny - buteleczkę 15 ml zużywałam przez hmm - pół roku ? Zapach wyróżnia też trwałość - czuć go jeszcze 2 dni po użyciu na włosach i ubraniach. Jestem zachwycona tymi perfumami i bardzo żałuję, że nie można ich dostać w żadnym sklepie, ale nie wszystko stracone, bo co jakiś czas widuję pojedyncze egzemplarze na allegro :)

Używam tego produktu od:2 lata temu

szkoda ze juz nie ma :(

Dostałam w prezencie jeszcze w czasach liceum....Boze,jak ja kocham tez zapach jest cudowny!!Nie jest ani cięzki,ani za mdły, poprotu wyjątkowy jak dla mnie .

Używam tego produktu od:prezent gwiazdkowy sprzed ok.6 lat :P

Manicure - velvet nails

Taaaki...

Zapach jest całkiem niezły, przyjemny, nie duszący, itd, itd.
Z początku mi sie podobał, ale po bardzo krótkim czasie jakoś straciłam do niego zaufanie... Oddałam go koleżance, ona jest zachwycona. Dla każdego coś innego wiadome;)
Lubie, ale nie na sobie. =]

Używam tego produktu od: rok
Ilość zużytych opakowań: nie cale 1

pozytywna energia

Jak dla mnie super. generalnie nie lubie owocowych nut, a ta jest świetna.
dodaje mi pozytywnej energii tak zapach jak i kolorki i opakowanie.
Po prostu dobrze sie z wnim czuje

Używam tego produktu od:2 lata z przerwami

Bardzo ładny zapach

Zapach bardzo ładny, ciepły, kobiecy. Sprawcami tego są wanilia, cedr i drzewo sandałowe w nucie bazy.
Niestety Exult jest nietrwały i nad tym ubolewam. Trzyma się blisko skóry.
Mimo tego kupiłabym go ponownie, ale już nie jest produkowany.

Używam tego produktu od: kilku tygodni
Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego 50 ml

Brzoskwiniowo - pomarańczowa

Milutki zapach. Ciepły i słodki, ale umiarkowanie, nieprzesłodzony. Kojarzy mi się z pełną aromatu, przepyszną, pomarańczowo - brzoskwiniową herbatą - herbaciane nuty też ma, wyraźnie je czuję. A dla mnie to wielka zaleta - spójrzmy prawdzie w oczy - jestem herbatoholikiem;). Niestety, nie jest to najtrwalszy zapach. Najbardziej ulotny też nie, ale jak dla mnie mógłby być nieco intensywniejszy. Mam nadzieję, że promocja w Rossmanie nie jest spowodowana wycofywaniem!
Buteleczka jest super, bardzo oryginalny kształt i śliczny, intensywny, gorący kolor.

Używam tego produktu od:nie pamiętam
Ilość zużytych opakowań:jedno malutkie (15 ml)

Cudny

Jeden z czołówki. Opakowanie bardzo fajne, taki kleks :), dobrze się chwyta. Zapach wprost niebiański, zwłaszcza w zimowe dni od razu rozgrzewa i przypomina mi się lato, dodaje energii. Słodki ale w granicach umiaru, dla kobiet z klasą. Zapach długo sie trzyma

Używam tego produktu od:

jeden z ulubionych:)

Dla mnie ten zapach jest cudowny. Otula mnie ciepłą, przyjemną, miękką mgiełką. Jest dosyć słodki, ale nie duszący. Poza tym dla mnie ten zapach jest bardzo optymistyczny i rzeczywiście czuć w nim energię:)Dla mnie ten zapach jest cudowny i co jakiś czas do niego powracam:)

ot taki sobie

Zapach ten dostałam,wprawdzie darowanemu koniowi nie patrzy się w zeby, ale...opakowanie-takie jak wiele innych, nie przykuwa uwagi, nie rzuca się w oczy, nic specjalnego aczkolwiek ładne.Zapach - tez taki przeciętny , ma się wrażenie , że już nieraz czuło sie coś podobnego, jakkolwiek jest świeży. Zdecydowanie na codzień, na specjalne okazje zbyt nijaki.Nie zrobił na mnie wrażenia.

Używam tego produktu od:trzech tygodni

nie moja bajka

Oj, jak ja nie lubię tego zapachu, rzeczywiście przypomina avonowe propozycje. Niczym mnie nie zachwyca. Jest nudny, męczący i duszący. Nie mogę go znieść, wrrr...

Flakon też mi się nie podoba. Gwiazdkom i serduszkom mówię nie.

są śliczne

Długo za nim szalałam i używałam tylko jego. Rezczywiście wiele osób było zachwycone jego zapachem. Długo utrzymuje się na skórze. Teraz zaprzestałam go stosować az tak często gdyż ostatnio wolę bardziej delikatne zapaszki.