Avon, Incandessence EDT

Avon, Incandessence EDT

Ciepły zapach kobiecy. Inspiracją do jego stworzenia było przekonanie, że każda kobieta ma w sobie naturalną promienność. Delikatne nuty drzewne podkreślają jego zmysłowość i żywiołowość. Kulisty flakonik z oszronionego szkła z motywem słońca wyraża energię i ciepło emanujące z wody 'Incandessence'.
W tej linii zapachowej dostępne również dezodorant oraz krem do ciała.

Nuty zapachowe: orchidea, konwalia, bergamotka, tulipan, frezja, magnolia, mimoza.

50 - 100ml
Rekomendacja
na dzień, na wieczór

28% jesień/zima 72% wiosna/lato

Gold power!

Kuleczka, mała niepozorna, a jak działa! Chcesz zwrócić na siebie uwagę, nawet bez precyzyjnego makijażu i dopracowanej fryzury i stylizacji? Ta woda toaletowa to najlepszy sposób, by zaoszczędzić swój czas na przygotowania, równie dobrze może być wisienką na torcie wieczornego wyjścia. Zapach jest niemalże kultowy wśród produktów marki Avon, nie za lekki, ale też niezbyt ciężki. Nadaje się od nastolatek po dojrzałe kobiety. Utrzymuje się długo, od rana po sam wieczór, ceną nie zabija.

To mój zapach z liceum :)

Z zapachami Avon mam do czynienia praktycznie od dzieciństwa, szczególnie z tymi już kultowymi. Do nich zalicza się Incandessecne.
Sięgam po nie głównie z sentymentu, ponieważ były to jedne z moich pierwszych poważnych zapachów, szczególnie kojarzą mi się z klasą maturalną, bo to wtedy miałam swój pierwszy egzemplarz tych perfum.
Zapach jest elegancki, mocny, ale nie przesłodzony, mocno wyczuwalne nuty drzewne. Jak to z perfumami Avon bywa, nie są one bardzo mocne, ot takie dzienne, ale mają wiele ciekawych wariantów. Incandessence jest już klasykiem w tym przypadku, obecny zawsze w katalogu, można w każdej chwili ponownie kupić.
Aktualnie miałam wersję 30 ml, czyli szklany kwadracik, mały, wygodny, nada się na prezent.
Czy powrócę do tego zapachu? Obecnie mam dużo otwartych flakoników, być może znów powrócę jak teraz, po 8 latach :)

Bardzo przyjemny zapach

Bardzo przyjemny zapach, aczkolwiek dość ciężki. Dla mnie jest bardzo, bardzo piękny, ale wiem, że nie każdemu może przypaść do gustu. Na plus, jak dla mnie jest wydajność, bo niezwykle długo pozostaje na skórze, ale także na ubraniach.

Zapach Avon

Jak dla mnie zapach wszechczasów. Widnieje w katalogu odkąd pamiętam i zawsze sprostał moim wymaganiom. Zapach piękny i bardzo długo utrzymuje się na skórze. Jest to raczej zapach wieczorowy niż na codzień ale mimo wszystko polecam.

Piękny zapach

Piękny i słoneczny zapach który otula świetnie dobranymi nutami zapachowymi ,Zapakowany w nietypową i ładną buteleczkę niemal za każdym razem dodaje mi energii i promienności.Zapach jak za taką cenę jest dość trwały 3-4 godziny pięknie trzyma się na skórze po czym zapach ten rozkwita .Dla mnie super piękny wydajny i trwały.

Lekki i kobiecy

Kultowy zapach od Avon bardzo przypadł mi do gustu :) kupiłam również balsam i kulkę o tym samym zapachu, jednak perfumy ciągle są najlepsze :) Wiadomo, że perfumy pachną trochę inaczej na każdym i że gust co do nich jest bardzo subiektywny, ale napiszę co mogę:
Perfumy mają delikatny kobiecy, zmysłowy zapach :) Mają bardzo fajne opakowanie, przez to że jest małe i w kształcie kulki to można łatwo zabrać je ze sobą w każdą podróż, co też robię. Nie są najtrwalszymi perfumami, ale 3 godziny na pewno będą ładnie pachnieć.

Kocham

Cudowny "ciepły", lekki, przyjemny i kobiecy zapach. Opakowanie jest wręcz przecudowne i eleganckie. Są także bardzo trwałe. Są także uniwersalne i będą pasować każdej kobiecie niezależnie od wieku. Polecam :)

...od lat mi towarzyszy..

To zapach do którego powracam od wielu lat, i jedyny z Avonu.
Często w promocjach więc można go nabyć po okazyjnej cenie.
Piękny zapach dość długo się utrzymujący , kwiatowy z korzennym aromatem.
Otula ciepłem i delikatnością . Kojarzy się z ciepłem , słońcem i kwiatami.
Flakon minimalistyczny ,ale z duszą.
Mam do nich sentyment.

Wspaniale

Uwielbiam ten zapach z incandessence. Zapach delikatny miły. Kwiatowy opakowanie ładnie wygląda poręczne . Z tej firmy używam również balsamu do ciała. Godne polecenia

Ulubione z Avon

Są to moje perfumy nr 1 marki Avon bo za pozostałymi nie przepadam. Są one z kategorii kwiatowej, która bardzo mi odpowiada. Główne nuty zapachowe to kwiat bergamotki i róży oraz drzewo tekowe. Perfumy są lekkie i radosne, powiedziałabym nawet, że eleganckie, idealne na dzień jak i na większe okazje. Dla mnie cudo i do tego utrzymują się praktycznie przez cały dzień.

Kocham!

Uwielbiam ten zapach! Świeży, delikatny, przypomina mi lato nad morzem. Flakon jest śliczny niczym bursztyn. Jeśli chodzi o trwałość to 5-8 godzin spokojnie.

Lubię go!

Perfumy dla każdej delikatnej kobiety. Nuty zapachowe kojarzą mi się z wiosną i świeżością. Cena przystępna, a flakon jak z drogich perfum. Polecam dla młodych, jak i starszych wiekiem kobiet.
Mógłby być jedynie bardziej trwalszy.