Avon, Incandessence EDT

Avon, Incandessence EDT

Ciepły zapach kobiecy. Inspiracją do jego stworzenia było przekonanie, że każda kobieta ma w sobie naturalną promienność. Delikatne nuty drzewne podkreślają jego zmysłowość i żywiołowość. Kulisty flakonik z oszronionego szkła z motywem słońca wyraża energię i ciepło emanujące z wody 'Incandessence'.
W tej linii zapachowej dostępne również dezodorant oraz krem do ciała.

Nuty zapachowe: orchidea, konwalia, bergamotka, tulipan, frezja, magnolia, mimoza.

50 - 100ml
Rekomendacja
na dzień, na wieczór

29% jesień/zima 71% wiosna/lato

Perfum avon

Natrafilam na ten perfum gdy zamowily go u mnie klientki. Postanowilam go zakupic. Perfum ma zapach Łagodny dlatego nadaje sie do stosowania codziennego. Flakon ma śliczny ksztalt.

Przyjemny zapach

Te perfumy kojarzą mi się z czymś przyjemnym, słońcem, kobietą, no same przyjemne skojarzenia. Lubię ich zapach choć na mnie nie pachną tak uroczo. Subiektywne odczucie ale jednak. Perfumy kupiłam już chyba kilka razy w tym dla przyjaciółki i do niej zapach bardziej pasuje. W mojej ocenie zapach otula, ale nie jest tak trwały jak np. Attraction. Niższa półka cenowa AVON przeskłada się na szybsze wywietrzenie. Opakowanie mi się podoba, choć czasem może być mniej wygody do aplikacji perfum. Na pewno kupię je dla koleżanki.

ładne ale bez szału

Zamówiłam te perfumy, bo moja siostra ich używa i na niej pachną pięknie, delikatnie, kwiatowo i są na niej bardzo wyczuwalne i mają w sobie coś interesującego. Na mnie to takie meh niby coś tam pachnie kwiatkami ale mam wrażenie, że u mnie połowa nut zapachowych jest niewyczuwalna. Nie pachną tak ładnie jak na mojej siostrze, więc oddałam jej mój flakonik. Trudno zatem je ocenić bo w zależności kto je nosi, efekt może być zupełnie inny.

Avon Mark - relacja

Skąd te zachwyty..

Jest coś w tych perfumach, co sprawia, że nie kupię ich ponownie.
Nie są co prawda najgorsze, ale :
- mają w sobie taką tandetną bazarową nutę
- są bardzo mdłe i nadają się raczej na zimę
- zapach jest płytki, nie rozwija się
- pasuje bardziej do starszych pań niż do młodych dziewczyn
- nieporęczna butelka

Co to dużo pisać...dziwi mnie tyle pozytywnych opinii, bo to zwykły Avonowski smrodek.

Subtelne

Zapach jest delikatny i kwiatowy, ogólnie na mojej skórze się przeobraża, najpierw jest bardziej intensywny przeważa w nim konwalia, róża, potem dopiero zyskuje na swej delikatności, co najbardziej mi się w nim podoba. Kojarzy się z wiosną, piękną, słoneczną pogodą i bezchmurnym niebem, takim spokojem i czasem beztroski.
Taki typowo kwiatowy, delikatny, kobiecy zapach na codzień. Nie jest jakiś może super oryginalny, ale ma w sobie coś takiego subtelnego i przyciągającego. Nie każdemu się spodoba, ale warto spróbować.
Trwałość całkiem dobra.

Przyjemne!

Mój pierwszy zapach za więcej niż 20 zł i nie z Hanny Montany XD Nie jestem jakaś w nich zakochana(bardzo je lubię!) ... ale zawsze uważałam je za przyjemne i nienachalne. Nigdy mi nie przeszkadzały i towarzyszą mi już od kilku lat.

Chyba się zakochałam...

Już od dawna kusił mnie z katalogów Avonu, jednak nigdy jakoś nie było nam po drodze. Dopiero ostatnio odżałowałam trochę i tak oto trafił w moje ręce. Jego zapach jest dla mnie idealny- wyczuwalny, ale nie narzucający się. Szukałam tego od dawna. Jego ciepły zapach, pasuje zarówno latem jak i zimą. Myślę, że prędko się nie rozstaniemy!

Lubię czasem do niego wracać

Fajne perfumy, nawet jak na AVON niezle trzymają. Mają taki letni, jakby cytrusowy zapach. Jest wyjątkowy,często pytają mnie czym pachne, ogólnie polecam, zwłaszcza że często jest na promocji lub w zestawie jakimś z np.balsamem i dezodorantem.

Perełka z Avonu

Uwielbiam te perfumy. Trwałe, całoroczne, dla każdej kobiety, nie duszące. Zapach jest mocno kwiatowy, delikatny ale wyczuwalny, elegancki, świeży na początku ale podczas rozwijania na skórze zmienia się w ciepły. Lubię go nosić o każdej porze roku. Buteleczka ładna matowa z motywem słońca na dnie. W przystępnej cenie, dostępny w każdym katalogu.

Zapach kojarzy mi się ze słonecznym letnim po południem, z kwiatami rosnącymi na łące, z ogrodem pełnym kwiatów. Polecam !

ciepły

Najlepsze chyba perfumy od avon. Jedne z tych, które zapachem nie przypominają o innych produktach spod szyldu marki.

Zapach ciepły, oryginalny i niepowtarzalny. Sprzed reformulacji był boski, teraz zaledwie bardzo dobry. Utrzymuje się kilka godzin, ale wyczuwalny jest przez 2h. Nie ma już tej głębi co kiedyś, teraz jest bardziej ozonowy i kwiatkowaty, wcześniej był bardziej bursztynowy, drzewno-kwiatowy. I tak nadal się wyróżnia nawet wysokopółkowe zapachy nie miały nigdy podobnego wydźwięku. Polecam.

Powrót do przeszłości

Pamiętam ten flakon z lat dziecięcych. Niegdyś używała tych perfum moja mama. Nie pamiętając jego zapachu postanowiłam niedawno zamówic roletkę, aby sie przekonac, czy jest to zapach dla mnie. Jak się okazalo, zakochałam się w nim. Od tego czasu zamówiłam większy flakon i często go używam. Zapach jest słodki i trwały. Dobrze się z nim czuję. Polecam

Miłość

Ten zapach jest jednym z moich ulubionych. Używam go prawie codziennie. Po prostu zakochałam się w nim. Mój mąż również to lubi. Często kupuję ten zapach, ze względu na używanie.