Klub Recenzentki Kody rabatowe Konkursy i testy

Avon, Incandessence EDT

Avon, Incandessence EDT

Ciepły zapach kobiecy. Inspiracją do jego stworzenia było przekonanie, że każda kobieta ma w sobie naturalną promienność. Delikatne nuty drzewne podkreślają jego zmysłowość i żywiołowość. Kulisty flakonik z oszronionego szkła z motywem słońca wyraża energię i ciepło emanujące z wody 'Incandessence'.
W tej linii zapachowej dostępne również dezodorant oraz krem do ciała.

Nuty zapachowe: orchidea, konwalia, bergamotka, tulipan, frezja, magnolia, mimoza.

50 - 100ml
Rekomendacja
na dzień, na wieczór

28% jesień/zima 72% wiosna/lato

Mogą być

Zapach jest dość ładny oraz bardzo trwały. Według mnie zapach idealnie nadaje się na letni wieczór, jest intensywny, mocny , elegancki oraz bardzo kobiecy. Perfumy nie są mdłe ani słodkie. Bardzo wydajne. Buteleczka jest w przepięknym kształcie, dość nietypowym jednakże wygodnym w użyciu. Polecam :)

idealne na wieczór

To jedne z moich pierwszych perfum zakupionych w AVON, jest to seria zapachowa którą zaliczyła bym do tych bardziej eleganckich idealnych na wieczorne wyjścia, są bardzo trwałe ale i bardzo intensywne w związku z czym również bardzo wydajne, na co dzień do pracy wydają mi się za bardzo ciężkie, ale za to na randkę idealne

Mój od lat....

Perfum używam od lat. Był to jeden z pierwszych moich zapachów.
Zużyłam już około 15 flakoników zapachu. Sporo... Wiem, świadczy to o mojej sympatii dla tej gamy zapachowej.

Flakonik
Kuleczka, przedzielona na pół z zabielanego szkła. Przykryte drugą połową plastikowej kuli.
Bardzo klasyczny elegancki design perfum. <3
W miarę zużywania widać na jakim się jest etapie użytkowania. Bardzo To lubię w perfumach. Nie jest dla mnie niespodzianką wykończenie się zapachu.
Bardzo dobrej jakości atomizer. Idealna lekka rosa.

Zapach głęboki, elegancki. Pierwsze moje skojarzenie bardzo seksowny.
Na pierwszy plan wyłania się drzewo tekowe walczące z zadziornością róży, złagodzone bergamotką. Idealne połączenie.

Zapach jest bardzo trwały. Rano nałożony zastaje z nam do końca dnia.
Zapach, uważam jest intensywniejszy na skórze, jak na ubraniu. Dlatego też stosuję go na ciało.

Perfum najczęściej używam na wyjątkowe okazje, chociaż zdarza się również stosować w ciągu dnia. Wspaniała mieszanina aromatów. Idealna dla kobiet szalonych ale pewnych siebie. Aktywnych i wyzwolonych.

małgorzata kożuchowska o nowym zapachu avon

Super zapach

Bardzo polubiłam się z tym zapachem. Fajna buteleczka, ale czasem miałam problem z pryskaniem. Miałam ją też w wersji balsamu, który pachniał tak samo jak perfuma. Zapach jest przyjemny dla mojego nosa i długo utrzymuje się na ubraniu ( nawet cały dzień ).

Zbyt mdły

Woda toaletowa Incadessence spodobała mi sie bardzo, gdy pierwszy raz ją poczułam w roletce. Więc kupiłam większą wersje postaci tej kuleczki.
Zalety : to kształt poręczny i wygodny, dizajn - dobrze , że widać ilość produktu do końca, zapach trwały utrzymujący się na skórze do 6 h, nuty głownie kwiatowe przełamane nuta owocową idealnie nadające sie na lato czy wiosnę.

Wad : brak

Idealny zapach kwiatowy.

Nie należę do grona osób, które uwielbiają zapachy kwiatowe, ale ten wyjątkowo trafił w mój gust i jest ze mną już długo. Miałam go w każdej możliwej wersji - perfumy, miniaturki, spraye perfumowane, perfumetki, aktualnie jest ze mną w postaci roletki. :)

Flakon - bardzo ładny i charakterystyczny. W momencie kiedy był nowością, zdecydowanie należał do oryginalnych i nawet teraz ta charakterystyczna, pomarańczowa kulka jest rozpoznawalna na całkiem spora skalę.

Zapach - kwiatowy, delikatny, kobiecy, ma w sobie coś charakternego. Jak dla mnie nie jest przytłaczający. Idealny na dzień, mi najbardziej pasuje na okres wiosenny i jesienny. Nie jest to zapach, którego używam w kółko, ale chętnie do niego wracam od kilku dobrych lat.

Trwałość - jest idealna. Nie mogę się przyczepić nawet w najmniejszym stopniu. Wytrzymują spokojnie cały dzień, a czasem nawet czuć je po szybkim praniu. Nie są przytłaczające, ani zbyt mocne - idealne.

Bardzo fajne!

Perfumy mają piękny, łagodny zapach. Nie są duszące. Nie podrażniają skóry. Bardzo długo utrzymują się na skórze. Perfumy są bardzo wydajne i przystępne cenowo. Posiadają ciekawy flakon. Polecam każdemu kto lubi świeże, kwiatowe zapachy!

Fajny codzienny zapach

Znam ten zapach od wielu lat i zużyłam już kilka flakoników.
Jest dla mnie zapachem dziennym, lekkim. Takim nienachalnym i trochę neutralnym, a jednocześnie eleganckim. Idealny do pracy, na zakupy, na spacer. Szału nie robi, jest w rodzaju tych bezpiecznych zapachów. Kobiecy, kwiatowy.
Minusem jest trwałość. Po 3-4h już go wcale nie czuć.
Opakowanie jest też takie sobie. Ciężko wydobyć z niego resztki produktu, dużo zostaje i to mnie wkurza.
Ale ogólnie mogę polecić.

kwiatowy az za bardzo,dobra cena,swietny na lato tani

Klasyk Avonu który testowałam już dawno dawno temu teraz zrobiłam to ponownie i nie zaluje ale nie dla mnie.
Perfumy te łączą w sobie klasykę i iskrzące piękno kwiatów wraz z odrobiną prowokującej atrakcyjności korzennego aromatu. Mimo tej ciepłej części, cały zapach należy raczej do tych świeżych. Odzwierciedla atmosferę wiosny, kwiatów w pełnym rozkwicie.
Dla kobiet, które kochają doskonałe, kwiatowe zapachy, perfumy Incandessence są idealne. Takie kobiety pragną zapachem podkreślić swoje naturalne piękno, swoją subtelną, romantyczną część. Zapach docenią też kobiety lubiące różnorodność i promienną żywość wiosny i lata. Zarazem jednak chcą czuć się przyjemnie i lekko, a dzięki Incandessence mogą.
Tak jak inne perfumy Avon, tak i Incandessence pasują do noszenia w ciągu dnia. Będą atrakcyjnym dodatkiem do każdej minuty spędzonej na zewnątrz, np. podczas spaceru w słoneczny dzień. Będą po prostu doskonałym towarzyszem w wolnym czasie.

Mam tę żółtą wersję

I uwielbiam. To jeden z zapachów Avon, do którego powracam od X lat i niezmiennie gości na mojej półeczce z zapachami.
Towarzyszy mi od jakichś 9-10 lat, choć wtedy flakonik był nieco inny. Był ze mną na studniówce, na pierwszych randkach i w wielu ważnych chwilach. Jest trwały, ma piękny, głęboki i zniewalający zapach. Bardzo podoba mi się też flakonik, lubię takie nie przesadzone.
Jedna wada to to, że nie ma 500ml opakowań ;)

Czarujący :)

Incandessence jest jedną z moich ulubionych perfum z Avonu jest tak śliczna że chyba każdemu się spodoba kto ją powącha :)
Za każdym razem uwodzi mnie i zawsze do niej wracam , tan zapach został w mojej głowie i nie może wyjść jest po prostu piękna :)
Polecam gorąco warto ją mieć w swojej kosmetyczce , zapach trwały , flakonik też prze uroczy , praktyczna na dzien i na wieczór , czarująca po prostu :)

Jedne z pierwszych jakie miałam

Miły zapach na co dzień. Na mnie bardzo długo się utrzymywał ( jak perfumy z wyższych półek) gdy przeszedł na ubrania trzymał się aż do czasu wyprania. Zapach jednak jest trochę specyficzny trzeba go lubić albo nie.