Avon, Incandessence EDT

Avon, Incandessence EDT

Ciepły zapach kobiecy. Inspiracją do jego stworzenia było przekonanie, że każda kobieta ma w sobie naturalną promienność. Delikatne nuty drzewne podkreślają jego zmysłowość i żywiołowość. Kulisty flakonik z oszronionego szkła z motywem słońca wyraża energię i ciepło emanujące z wody 'Incandessence'.
W tej linii zapachowej dostępne również dezodorant oraz krem do ciała.

Nuty zapachowe: orchidea, konwalia, bergamotka, tulipan, frezja, magnolia, mimoza.

Cena: 64,50zł / 50ml

30% jesień/zima 70% wiosna/lato

Chyba się zakochałam...

Już od dawna kusił mnie z katalogów Avonu, jednak nigdy jakoś nie było nam po drodze. Dopiero ostatnio odżałowałam trochę i tak oto trafił w moje ręce. Jego zapach jest dla mnie idealny- wyczuwalny, ale nie narzucający się. Szukałam tego od dawna. Jego ciepły zapach, pasuje zarówno latem jak i zimą. Myślę, że prędko się nie rozstaniemy!

Lubię czasem do niego wracać

Fajne perfumy, nawet jak na AVON niezle trzymają. Mają taki letni, jakby cytrusowy zapach. Jest wyjątkowy,często pytają mnie czym pachne, ogólnie polecam, zwłaszcza że często jest na promocji lub w zestawie jakimś z np.balsamem i dezodorantem.

Perełka z Avonu

Uwielbiam te perfumy. Trwałe, całoroczne, dla każdej kobiety, nie duszące. Zapach jest mocno kwiatowy, delikatny ale wyczuwalny, elegancki, świeży na początku ale podczas rozwijania na skórze zmienia się w ciepły. Lubię go nosić o każdej porze roku. Buteleczka ładna matowa z motywem słońca na dnie. W przystępnej cenie, dostępny w każdym katalogu.

Zapach kojarzy mi się ze słonecznym letnim po południem, z kwiatami rosnącymi na łące, z ogrodem pełnym kwiatów. Polecam !

Avon Mark - relacja

ciepły

Najlepsze chyba perfumy od avon. Jedne z tych, które zapachem nie przypominają o innych produktach spod szyldu marki.

Zapach ciepły, oryginalny i niepowtarzalny. Sprzed reformulacji był boski, teraz zaledwie bardzo dobry. Utrzymuje się kilka godzin, ale wyczuwalny jest przez 2h. Nie ma już tej głębi co kiedyś, teraz jest bardziej ozonowy i kwiatkowaty, wcześniej był bardziej bursztynowy, drzewno-kwiatowy. I tak nadal się wyróżnia nawet wysokopółkowe zapachy nie miały nigdy podobnego wydźwięku. Polecam.

Powrót do przeszłości

Pamiętam ten flakon z lat dziecięcych. Niegdyś używała tych perfum moja mama. Nie pamiętając jego zapachu postanowiłam niedawno zamówic roletkę, aby sie przekonac, czy jest to zapach dla mnie. Jak się okazalo, zakochałam się w nim. Od tego czasu zamówiłam większy flakon i często go używam. Zapach jest słodki i trwały. Dobrze się z nim czuję. Polecam

Miłość

Ten zapach jest jednym z moich ulubionych. Używam go prawie codziennie. Po prostu zakochałam się w nim. Mój mąż również to lubi. Często kupuję ten zapach, ze względu na używanie.

Bardzo znany zapach

Jeden z bardziej znanych zapachów, od dawna w ofercie Avon. Miałam już różne wersje opakowań, różne pojemności. Aktualnie na półce w łazience stoi wersja w kwadratowym płaskim flakoniku, 30 ml.
Zawartość jest koloru lekko pomarańczowego. Jeśli chodzi o sam zapach to jest raczej neutralny, ciepły, słoneczny. Nie dusi, nie przyprawia o mdłości. Jak dla mnie dobry na dzień i na wieczór. Naprawdę kobiecy. Trwałość jest średnia, nie ma szału ale też nie ulotni się po chwili. Ja używam rano i pod wieczór czuje już tylko bardzo delikatny zapach przy skórze. Co do ceny- jest duża rozbieżność, można zakupić taniej na Allegro, ja kupuje od znajomej konsultantki za ok 20- 25 zł za 30ml.

Może być

Zapach po pierwszym powąchaniu nie za bardzo przekonał mnie do siebie, ale z czasem przyzwyczajałam się do niego. Zapach nie trafiłam w 100%, ale wiosną i latem można zużyć. Nie podoba mi się flakonik, do mniejszej torebki za szeroki. Nie zawsze chce pryskać, wolałabym normalny ściągany korek. Średnio intensywny, trwałość ok 3 godzin.

wspomnienia z liceum :)

Incandessence kojarzy mi się z liceum.. to jeden z zapachów, który namiętnie używałam w tym czasie. Jako, że moja mama jest od lat konsultantką, zawsze miałam go w korzystnej cenie, często też był w promocji. Cena 65zl jak w opisie chyba nie jest dobrą ceną.. nigdy nie widziałam tych perfum w takiej cenie..

Jaki jest to zapach? Intensywnie kwiatowy, w moim odczuciu elegancki i nada się także dla młodych dziewczyn, nie tylko dla tych bardziej ,,doświadczonych" :) długo utrzymuje się na skórze i na ubraniach.

Zaaplikowany w nadmiarze może być trochę duszący, ale stosowany z głową jest naprawdę ładny (2 psiknięcia wystarczą). Opakowanie 50ml wystarcza na długie miesiące, więc oceniam go jako produkt bardzo wydajny. Idealny nie tylko na co dzień, ale i na wieczór.

Opakowanie okrągłe, ale się nie przewraca, ma matowe szkło i całkiem elegancko wygląda na półce. Atomizer nie wylewa perfum w nadmiarze.

Nie ukrywam, podchodzę do tego zapachu z ogromnym sentymentem, bo przypominają mi się wspaniałe lata mojego życia:) oczywiście, nie są to moje ulubione perfumy (mam takie może max 3 zapachy), ale sam fakt, ze wylałam na siebie wiele butelek Incandessence świadczy, że baaardzo je lubiłam i przy kolejnym zamówieniu chyba sprawię sobie małą perfumetkę:)
Mocne 4 ode mnie :)

Bardzo średni, mdły.

Zapach, który rozświetli każdą osobowość roziskrzonymi nutami bergamotki, przejrzystym akordem róży i szlachetną nutą drzewa tekowego.
WADY: Bardzo mdły, co jest dla mnie największą wadą. Strasznie mnie dusi jego zapach, jest dla mnie po prostu nieprzyjemny. Za każdym razem gdy je czuje, strasznie psuje mi się humor. Jest w nich coś takiego co odbiera mi całą energię. Być może właśnie przez tą mdłość, którą u mnie powoduje. Osoby, od których czuje te perfumy, wydają mi się być przytłoczone. Kojarzy mi się bardziej z zapachem babcinym niż kobiecym i eleganckim.
ZALETY: Zapach bardzo długo się utrzymuje, nie trzeba poprawiać w ciągu dnia. Produkt jest bardzo wydajny, ponieważ niewielka ilość wystarcza na cały dzień. Cena w unternecie i katalogu jest dosyć przystępna.
OGÓLNIE: Nie wydałam na te perfumy ani grosza, ponieważ dostałam je w prezencie i bardzo cieszę się z tego powodu. Nigdy więcej w życiu nie mam ochoty czuć tych perfum. Niestety bardzo mnie odrażają od siebie. Nie sprawiają mi żadnej przyjemności. Dawałam im szanse w każdej porze roku, niestety bez skutku. Nie przemawiają do mnie te zapachy. Opakowanie nie wygląda ładnie, tak jak napisała jedna z recenzantek - wygląda jak z bazaru, co również odpycha od kupna tych perfum na stałe. Niestety, ale prawdopodobnie cały flakon wyląduje w koszu. Nie polecam.
Ilość zużytych opakowań: 1 napoczęte opakowanie
Czas zużywania: 1rok
Cena: Dostałam w prezencie, jednak w koatalogu z tego co zauważyłam zazwyczaj w cenie 44,99pl

Po dłuższym użytkowaniu jestem na NIE

Na początku myślałam, że to idealny zapach dla mnie, jednak po kilku użyciach stwierdziłam, że to jednak nie TO... Nie wyróżnia się właściwie niczym, jest po prostu nudny, bez żadnego wyrazu. Zapach lekko antyperspirantowy, idealny wtedy, gdy ktoś nie chce na siebie zwracać uwagi. Jeśli chodzi o trwałość, to utrzymuje się bardzo krótko. Plus za niespotykany kształt butelki :)

jest coś co mi w nim wadzi

Chyba nie ma kobiety która nie zna tego zapachu . Wiele kobiet go lubi dla mnie jest za bardzo mydlany. Bardzo lubie niektóre pachnidła Avonu ale Inca. jest jednym z tych które zawierają ten charakterystyczny dla avonu zapach mydła i ściętych kwiatów . Głowa mnie od niego boli ale o gustach się nie dyskutuje :)