Avon, Incandessence EDT

Avon, Incandessence EDT

Ciepły zapach kobiecy. Inspiracją do jego stworzenia było przekonanie, że każda kobieta ma w sobie naturalną promienność. Delikatne nuty drzewne podkreślają jego zmysłowość i żywiołowość. Kulisty flakonik z oszronionego szkła z motywem słońca wyraża energię i ciepło emanujące z wody 'Incandessence'.
W tej linii zapachowej dostępne również dezodorant oraz krem do ciała.

Nuty zapachowe: orchidea, konwalia, bergamotka, tulipan, frezja, magnolia, mimoza.

50 - 100ml
Rekomendacja
na dzień, na wieczór

32% jesień/zima 68% wiosna/lato

Skąd te zachwyty..

Jest coś w tych perfumach, co sprawia, że nie kupię ich ponownie.
Nie są co prawda najgorsze, ale :
- mają w sobie taką tandetną bazarową nutę
- są bardzo mdłe i nadają się raczej na zimę
- zapach jest płytki, nie rozwija się
- pasuje bardziej do starszych pań niż do młodych dziewczyn
- nieporęczna butelka

Co to dużo pisać...dziwi mnie tyle pozytywnych opinii, bo to zwykły Avonowski smrodek.

Subtelne

Zapach jest delikatny i kwiatowy, ogólnie na mojej skórze się przeobraża, najpierw jest bardziej intensywny przeważa w nim konwalia, róża, potem dopiero zyskuje na swej delikatności, co najbardziej mi się w nim podoba. Kojarzy się z wiosną, piękną, słoneczną pogodą i bezchmurnym niebem, takim spokojem i czasem beztroski.
Taki typowo kwiatowy, delikatny, kobiecy zapach na codzień. Nie jest jakiś może super oryginalny, ale ma w sobie coś takiego subtelnego i przyciągającego. Nie każdemu się spodoba, ale warto spróbować.
Trwałość całkiem dobra.

Przyjemne!

Mój pierwszy zapach za więcej niż 20 zł i nie z Hanny Montany XD Nie jestem jakaś w nich zakochana(bardzo je lubię!) ... ale zawsze uważałam je za przyjemne i nienachalne. Nigdy mi nie przeszkadzały i towarzyszą mi już od kilku lat.

małgorzata kożuchowska o nowym zapachu avon

Chyba się zakochałam...

Już od dawna kusił mnie z katalogów Avonu, jednak nigdy jakoś nie było nam po drodze. Dopiero ostatnio odżałowałam trochę i tak oto trafił w moje ręce. Jego zapach jest dla mnie idealny- wyczuwalny, ale nie narzucający się. Szukałam tego od dawna. Jego ciepły zapach, pasuje zarówno latem jak i zimą. Myślę, że prędko się nie rozstaniemy!

Lubię czasem do niego wracać

Fajne perfumy, nawet jak na AVON niezle trzymają. Mają taki letni, jakby cytrusowy zapach. Jest wyjątkowy,często pytają mnie czym pachne, ogólnie polecam, zwłaszcza że często jest na promocji lub w zestawie jakimś z np.balsamem i dezodorantem.

Perełka z Avonu

Uwielbiam te perfumy. Trwałe, całoroczne, dla każdej kobiety, nie duszące. Zapach jest mocno kwiatowy, delikatny ale wyczuwalny, elegancki, świeży na początku ale podczas rozwijania na skórze zmienia się w ciepły. Lubię go nosić o każdej porze roku. Buteleczka ładna matowa z motywem słońca na dnie. W przystępnej cenie, dostępny w każdym katalogu.

Zapach kojarzy mi się ze słonecznym letnim po południem, z kwiatami rosnącymi na łące, z ogrodem pełnym kwiatów. Polecam !

ciepły

Najlepsze chyba perfumy od avon. Jedne z tych, które zapachem nie przypominają o innych produktach spod szyldu marki.

Zapach ciepły, oryginalny i niepowtarzalny. Sprzed reformulacji był boski, teraz zaledwie bardzo dobry. Utrzymuje się kilka godzin, ale wyczuwalny jest przez 2h. Nie ma już tej głębi co kiedyś, teraz jest bardziej ozonowy i kwiatkowaty, wcześniej był bardziej bursztynowy, drzewno-kwiatowy. I tak nadal się wyróżnia nawet wysokopółkowe zapachy nie miały nigdy podobnego wydźwięku. Polecam.

Powrót do przeszłości

Pamiętam ten flakon z lat dziecięcych. Niegdyś używała tych perfum moja mama. Nie pamiętając jego zapachu postanowiłam niedawno zamówic roletkę, aby sie przekonac, czy jest to zapach dla mnie. Jak się okazalo, zakochałam się w nim. Od tego czasu zamówiłam większy flakon i często go używam. Zapach jest słodki i trwały. Dobrze się z nim czuję. Polecam

Miłość

Ten zapach jest jednym z moich ulubionych. Używam go prawie codziennie. Po prostu zakochałam się w nim. Mój mąż również to lubi. Często kupuję ten zapach, ze względu na używanie.

Bardzo znany zapach

Jeden z bardziej znanych zapachów, od dawna w ofercie Avon. Miałam już różne wersje opakowań, różne pojemności. Aktualnie na półce w łazience stoi wersja w kwadratowym płaskim flakoniku, 30 ml.
Zawartość jest koloru lekko pomarańczowego. Jeśli chodzi o sam zapach to jest raczej neutralny, ciepły, słoneczny. Nie dusi, nie przyprawia o mdłości. Jak dla mnie dobry na dzień i na wieczór. Naprawdę kobiecy. Trwałość jest średnia, nie ma szału ale też nie ulotni się po chwili. Ja używam rano i pod wieczór czuje już tylko bardzo delikatny zapach przy skórze. Co do ceny- jest duża rozbieżność, można zakupić taniej na Allegro, ja kupuje od znajomej konsultantki za ok 20- 25 zł za 30ml.

Może być

Zapach po pierwszym powąchaniu nie za bardzo przekonał mnie do siebie, ale z czasem przyzwyczajałam się do niego. Zapach nie trafiłam w 100%, ale wiosną i latem można zużyć. Nie podoba mi się flakonik, do mniejszej torebki za szeroki. Nie zawsze chce pryskać, wolałabym normalny ściągany korek. Średnio intensywny, trwałość ok 3 godzin.

wspomnienia z liceum :)

Incandessence kojarzy mi się z liceum.. to jeden z zapachów, który namiętnie używałam w tym czasie. Jako, że moja mama jest od lat konsultantką, zawsze miałam go w korzystnej cenie, często też był w promocji. Cena 65zl jak w opisie chyba nie jest dobrą ceną.. nigdy nie widziałam tych perfum w takiej cenie..

Jaki jest to zapach? Intensywnie kwiatowy, w moim odczuciu elegancki i nada się także dla młodych dziewczyn, nie tylko dla tych bardziej ,,doświadczonych" :) długo utrzymuje się na skórze i na ubraniach.

Zaaplikowany w nadmiarze może być trochę duszący, ale stosowany z głową jest naprawdę ładny (2 psiknięcia wystarczą). Opakowanie 50ml wystarcza na długie miesiące, więc oceniam go jako produkt bardzo wydajny. Idealny nie tylko na co dzień, ale i na wieczór.

Opakowanie okrągłe, ale się nie przewraca, ma matowe szkło i całkiem elegancko wygląda na półce. Atomizer nie wylewa perfum w nadmiarze.

Nie ukrywam, podchodzę do tego zapachu z ogromnym sentymentem, bo przypominają mi się wspaniałe lata mojego życia:) oczywiście, nie są to moje ulubione perfumy (mam takie może max 3 zapachy), ale sam fakt, ze wylałam na siebie wiele butelek Incandessence świadczy, że baaardzo je lubiłam i przy kolejnym zamówieniu chyba sprawię sobie małą perfumetkę:)
Mocne 4 ode mnie :)