Avon, Incandessence EDT

Avon, Incandessence EDT

Ciepły zapach kobiecy. Inspiracją do jego stworzenia było przekonanie, że każda kobieta ma w sobie naturalną promienność. Delikatne nuty drzewne podkreślają jego zmysłowość i żywiołowość. Kulisty flakonik z oszronionego szkła z motywem słońca wyraża energię i ciepło emanujące z wody 'Incandessence'.
W tej linii zapachowej dostępne również dezodorant oraz krem do ciała.

Nuty zapachowe: orchidea, konwalia, bergamotka, tulipan, frezja, magnolia, mimoza.

wody toaletowe
kwiatowe, owocowe
Rekomendacja
na dzień, na wieczór

32% jesień/zima 68% wiosna/lato

Kolejny banał...

Z Avonem jest mi wybitnie nie po drodze. Może, jak w każdej firmie, znajdzie się jakaś perełka, ale generalnie są to kosmetyki marnej jakości po mocno zawyżonych cenach (wystarczy spojrzeć na allegro - są kilkukrotnie tańsze i to jest mniej więcej ich realna wartość - zamawiając z katalogu opłacamy tak naprawdę rozbudowaną sieć konsultantek).

A już jaskrawym przykładem są ichnie perfumy - wszystkie na jedno kopyto, banalne, mało wyraziste. Incadessence zakupiłam rok temu, kiedy akurat miałam ochotę na jakiś zwykły codzienny zapach bez rewelacji. I rzecz jasna po góra tygodniu mi się totalnie znudził. Nie jest brzydki, odrzucający, migrenogenny, ale nie ma w nim NIC. Nic!

Naprawdę nie chcę nikogo urazić, bo wiem że ma spore grono wielbicielek, ale dla mnie to zapach dla kobiety absolutnie nudnej, bez osobowości, bez swojego zdania na żaden temat. Nie jest w żaden sposób seksowny, intrygujący, kwiatki jakieś...
Mój chłopak wydał z siebie dość dobrze oddający sytuację komentarz, kiedy przyszłam do niego wypsikana tym czymś: "O, chyba wyprałaś sweterek"
Tak... Otóż to.

Ilość zużytych opakowań: niecałe jedno

Ukochany :)

Długo na niego polowałam. Czekałam na jak najlepszą promocję. W końcu złapałam w swoje ręce za ok. 36 zł. Zapach jest po prostu przepiękny! Nie jest świeży, jest cięzki, kobiecy, ale nie słodki. Gdy mam go na sobie czuję się elegancko. Ale na co dzień też się nadaje. Zauważyłam też, że nie na każdej pachnie tak samo - mam koleżanki, które go używały i czuć różnicę. To też na plus. Tak jakby się dopasowuje. Jest intensywny. Wytrzymuje większość dnia. Cały czas go czuję, mimo że psikam się raz(na szyję) rano. Strasznie go lubię i polecam wszystkim :) Oby tylko się nie pogorszył jakościowo, bo to jeden z najlepszych produktów Avonu. Czuję, że pozostaniemy na dłużej.

JEST BŁĄD W TYTULE : NIE EDT tylko EDP!

Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego(50 ml)

są lepsze

Pachnie tak świeżo i delikatnie. Nie utrzymuje się na skórze przez cały dzień
Cena jak dla mnie za wysoka jak za ten produkt
Woda zbyt mało trwała
Avon ma zdecydowanie lepsze zapachy

Niesamowity otulacz

Swój egzemplarz dostałam w prezencie, bardzo miło mi się kojarzy i z przyjemnością używam. Gdybym wąchała go w ciemno w życiu nie powiedziałabym, że to Avon.

Incandessence pachnie jakby był wzorowany na Dolce Vicie lub Tresor. Ma w sobie coś z obu tych zapachów. Na początku uderza mocnym zapachem alkoholu, ale warto poczekać, aż się rozwinie.
Jest ciepły, radosny, miękki. Jest czymś w rodzaju grubego swetra, ciepłego koca.
Otula, na skórze staje się jeszcze cieplejszy, pulsuje.

Jest dla mnie najlepszy jesienią i zimą, wtedy bardzo dobrze czuję się w takich kompozycjach. Latem mógłby zmęczyć.
Wyczuwam w nim nuty drzewne (zwłaszcza drzewo sandałowe), jest trochę bergamotki i niewielka ilość frezji. Konwalii nie udało mi się nigdy zidentyfikować. Lubię moment, w którym jest całkowicie kwiatowy, słodki.
Całość jest dobrze wyważona. Kojarzy mi się z zimowym wieczorem, siedzeniem przy kominku z kubkiem gorącej czekolady.

Zapach jest kobiecy, ale bezpieczny, pasuje i na dzień i na wieczór. Dobry do codziennych ubrań jak i eleganckich kreacji.

Trwałość bardzo dobra (szczególnie jak na Avon) - zapach trwa na mnie dzielnie przez większość dnia.

Mam wersję 30ml - w prostym, spłaszczonym prostokątnym flakonie z brązowym korkiem. Jest bardzo wygodne w użyciu, łatwo zmieścić je w torebce.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego - 30 ml

Cudo:)

Boski perfum:)

Jak na produkt z katalogu to na prawdę super:) o dziwo długo się utrzymuje, pięknie pachnie. Zapach dość intensywny ale nie drażniący:)

Chyba pozostanę mu wierną na zawsze:)

Używam tego produktu od: 2 lata
Ilość zużytych opakowań: dwa

Ten zapach to Cała ja :)

* Zapach boski , wyraża mnie :)

* niezwykle dlugo utrzymuje się na skórze
( nawet po kąpieli jeszcze go wyczuwam )

* wystarczy 2 psiknięcia i pachniesz calutki dzień ;)

* cena ( na allegro ok 30 zł , w katalogu znacznie drożej )

KOCHAM GO I ZAPRASZAM DO TESTOWANIA :)

Używam tego produktu od: od hoho :)
Ilość zużytych opakowań: naprawdę sporo :)

ten zapach przypomina ukwiecony ogród

Lubię ten zapach ze względu na użyte w nim nuty konwalii, którą uwielbiam. Całość zapachu jest ciepła i kojarzy się z wakacjami i przyjemnymi chwilami. Opakowanie 50 ml jest ładne z motywem słońca w pięknym kolorze;]Jako nieliczny z zapachów avon utrzymuje się na prawdę długo na mojej skórze.

Używam tego produktu od: 1 rok
Ilość zużytych opakowań: 2 (50ml)

Dusząco-śmierdzące

Ocenianie zapachów to wyjątkowo indywidualna kwestia i w zasadzie muszę stwierdzić, że mija się to z celem, bo nie to ładne co ładne, ale co kto lubi.
Zachęcona pozytywnymi ocenami postanowiłam zakupić to cudo podczas zbiorczych zakupów na allegro.
Gorzej wybrać nie mogłam. Tak ochydnego zapachu dawno nie spotkałam. Przebijają je chyba tylko przedpotopowe perfumy Pani Walewska.
Moja mama używa na takie zapachy określenia "duchy" i ta nazwa sporo oddaje. Zapach jest duszący z jakąś wstrętną nutą. Głowa od nich boli. Jest przytłaczający i przygnębiający. To zdecydowanie nie mój typ.

Używam tego produktu od: 1 miesiąc

mój numer 1

Lubię testować wiele zapachów z Avonu, lecz uważam te perfumy za najpiękniejsze, do których zawsze będę wracać. Po prostu kocham nimi pachnieć. Są takie śliczne, kwiatowe, oblane ciepłym słoneczkiem. Na mojej skórze są bardzo trwałe. Jak psiknę się nimi rano to pachnę cały dzień :) Kocham je!!!

Ilość zużytych opakowań: 2 x 30ml

Cudny...:)

ta perfuma kojarzy mi sie z czymś ciepłym..delikatnym i zmysłowym...zapach nasuwa każdemu takie bardzo miłe skojarzenia a mój facet to się wręcz nawąchać mnie nie może;P;) ten zapaszek podbił moje zmysły ze względu na to,że nie dusi,nie mdli i dosyc długo sie utrzymuje.Cena też nie jest wysoka.Zakup proponuję na allegro lub innym portalu tego typu,ze względu na to,że można dostać ją praktycznie za grosze...jak ktoś dobrze poszuka:)bo cennik katalogowy to troszkę przesadza...w sumie w kwestii wszystkich produktów poważnie:)

Używam tego produktu od: 2 lata
Ilość zużytych opakowań: kilka

Uwieeeelbiam :)

Zapach jest dość intensywny i kwiatowy, zdecydowanie dla kobiet lubiących mocniejsze wody toaletowe.
Jedynym minusem jest trwałość, nie powala na kolana. Ale za taką cene nie można spodziewać się cudów.
Kocham ten zapach, używam go już od półtora roku i nic a nic mi się nie znudził :-)

Używam tego produktu od: półtora roku
Ilość zużytych opakowań: trzecie w użyciu

ZZZ, choć może się podobać...

Chęć na ten zapaszek miałam już od jakiegoś czasu. Teoretycznie nuty kwiatowe bardzo mi odpowiadały, jeżeli w katalogu pojawiała się strona zapachowa z nim, zawsze pocierałam dłonią aby upewnić się, czy to jest "to". Dla tych co wąchają strony: psikadło różni się zupełnie od tych perfumowanych stron!
Do zakupu zachęciły mnie opinie, że jest długotrwały...
Niestety. Nie u mnie. Na mojej skórze trzyma się maksymalnie 3 godziny. Jak na wodę perfumowaną dla mnie to zdecydowanie za krótko.
Ponadto zapach należy do tych "rozwijających się". Moment psiknięcia zniechęca. Śmierdzi niebywale, dopiero po 15-20 minutach zaczyna dziać się coś "dobrego". Można wyczuć piękne, kwiatowe nuty. Eleganckie i klasyczne. I tak jest do dwóch godzin. Później to już tylko jakieś szczątki dla bardzo wrażliwych nosów.
Woda jest bardzo tania (20 zł na allegro za 30 ml z wysyłką :O ) i niesamowicie niewydajna! Aby czuć go na sobie muszę pryskać się obficie po wszystkich
"perfumowych" miejscach. Próbowałam "wydłużać go" pryskając włosy. Niepotrzebnie. Podkreślę, iż kupuję zapach dla nosa własnego, to ma być moja aromaterapia i mój poprawiacz humoru. Na komplementy nie liczę, aczkolwiek ta woda podoba się otoczeniu! Moja koleżanka zakochała się w nim i planuje kupować go regularnie. Ja nie. Nie kupię go na pewno w przeciągu najbliższych kilku lat, bo to co jest w nim piękne zaczyna się zbyt późno i kończy za wcześnie. Sklasyfikuję go 3xZ - zakupić (żeby się przekonać), zużyć (można to zrobić łatwo, szybko i bez bólu głowy) i zapomnieć.

Używam tego produktu od: 2,5 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: 1 x 30 ml