Blush (Róż pojedynczy)

Blush (Róż pojedynczy)

W małym, poręcznym, skromnym i nie rzucającym sie w oczy opakowaniu została umieszczona kosteczka z różem. Kosmetyk ma delikatna jedwabistą konsystencję, mimo że jest w kamieniu. Na cerze zostawia delikatną talkową smugę, którą bardzo łatwo sie rozciera, zauważyłam również, że znajdują sie w nim ładnie, dokładnie i dyskretnie połączone ze sobą złote i perłowe drobinki, które delikatnie ocieplają koloryt policzków.
Niestety paleta odcieni tego kosmetyku nie jest zbyt rozległa i bazuje raczej na odcienu beżowo -brzoskwiniowym. Dla pań o jasnej karnacji (takiej jak moja) lub w odcieniu orzecha czy kości słoniowej pozostaje różano-brzoskwiniowy odcień 001 Santa Rose.
Kosmetyk szczególnie dobrze rozprowadza sie na skórze dobrze nawilżonej i tłustej. Dobrze wygląda nałożony bezpośrednio na podkład (raczej kremowy niż płynny)ponieważ idealnie sie stapia z całością i daje efekt naturalnie rozświetlonych policzków, gdyż jest delikatnie transparentny, nie zostawia smug, ani brzydkich, trudnych do roztarcia plam koloru, również nie zbija sie w grudki.

Cena: ok. 17 zł

cudo w malym pudeleczku

Bardzo dobry, w przestępnej cenie róż. Ładne kolorki, dobrze napigmentowane, wystarczy odrobina kosmetyku na pędzel, by osiągnąć zamierzony efekt. Opakowanie solidne i poręczne, idealne w podróży, bo zajmuje mało miejsca w kosmetyczce. Jak dotąd, to mój najlepszy róż.

bardzo dobry

Juz dawno nie widziałam tak dobrego różu w takiej cenie, ja posiadam mozaikę w kolorze Spring Flower, mocno napigmentowany, aksamitny i subtelny na twarzy, łatwo się aplikuje nadaje zdrowy koloryt.
Bardzo wydajny i niedrogi, trudno z nim przesadzic mimo mocnego napigmentowania.

swietny!

jak dla mnie nie ma zadnego minusa tego produktu jest swietny uzywam Pink Rose przy sniadej cerze i czuje sie swietnie , uzywam go od kilku lat i jest naprawde warty polecenia a cena jest dodatkowym plusem!

Używam tego produktu od: od kilku lat
Ilość zużytych opakowań: cale opakowanie kilkakrotnie

Jak zrobić pastelowy makijaż na wiosnę?

Szczerze polecam!

Świetny róż za niewielkie pieniądze!

Używam koloru 037 ,,Smoked oyster", który zresztą jest bardzo uniwersalny-idealnie mi zarówno latem(kiedy buźka jest opalona) jak i zimą.

Wydajność, jakość(sprawdzony przeze mnie o każdej porze roku-trzyma się niemal cały dzień!) i dostępność niemal w każdej drogerii czyni go w mojej ocenie różem idealnym :)

Polecam!

Ilość zużytych opakowań: cztery

najlepszy

Zdecydowanie mój typ. Tak jak napisano wyżej, małe, niepozorne pudełeczko, ale zawartość iście królewska. Miałam różne róże, ale ten jest zdecydowanie najlepszy. Używam koloru 037 Smoked Oyster, który idealnie pasuje do mojego ciepłego typu urody. Nadaje naturalny efekt, nie to, co czasem widzę na ulicy ("malowana lala" ) . Małe pudełeczko mieści się w każdej kosmetyczce i torebce. Odejmuję pół gwiazdki za to, że dość szybko się zmywa i nie pozostaje po nim nawet ślad... No i brak pędzelka w zestawie, ale wtedy nie byłby taki mały ;)
Grunt to znaleźć swój odcień, ja swój znalazłam, a TY? :*

________________________________________________
Przydatne? Daj "+" :)

Używam tego produktu od: około roku
Ilość zużytych opakowań: jedno całe i drugie zaczęte :)

naturalny efekt

Posiadam odcień 037 Smoked Oyster, brązowo- brzoskwiniowy matowy, bez żadnego brokatu. Używam go dy chce uzyskać naturalny efekt, ciężko z nim przesadzić, ma fajną, dość miękką konsystencję.Z trwałością to nie wiem, bo na mojej tłustej cerze mało co wytrzymuje długo, choć musze przyznać ,że jak już schodzi to równomiernie. Co do opakowania faktycznie troche trudno się otwiera.
Generalnie polecam osobom nieprawionym na co dzień w makijażu, bo ciężko sobie zrobić nim krzywde.

Ilość zużytych opakowań: 3 opakowania

Warto wypróbować

Róż godny polecenia :) Dlaczego?

Oto plusy:
- cena
- dostępność (używam koloru Smoky Oysted, który jest powszechnie dostępny, jednak wiem, że z innymi kolorami bywa ciężko)
- naturalny efekt delikatnie zarumienionych policzków :)
- wydajny
- można nim bez wahania budować mocniejszy efekt na buzi lub pozostawić jedynie dyskretny rumieniec

Minusy:
- jak dla mnie dramatycznie ciężko się otwiera, dlatego odejmuję jedną gwiazkę...

Ogólnie bardzo polecam :) Sama chętnie wracam do tego różu :)

Używam tego produktu od: dwóch lat
Ilość zużytych opakowań: cztery

Bardzo naturalny

Mam odcień Santa Rose. Produkt jest delikatnym jasno różowym przydymionym odcieniem dla chłodnych jasnych cer (na ciemniejszych karnacjach nie będzie go widać). Ma mieniące się srebrzyście drobinki, które ładnie rozświetlają cerę, nie są nachalne i brokatowe.
Nakłada się bardzo przyjemnie, nigdy nie zrobiły mi się żadne plamy, mój odcień jest tak jasny i delikatny, że ciężko z nim przesadzić. Daje efekt gładkiej, świetlistej skóry, wygląda bardzo naturalnie.
Konsystencja jest dość pudrowa, ale nie pyli, za to intensywnie używany szybko się kończy. Używam codziennie do delikatnego dziennego makijażu, nie znalazłam żadnego innego produktu, który by mi tak odpowiadał.
Niestety od kilku miesięcy nie mogę tego odcienia znaleźć w sklepach - same Bronze i Oyster :(

Używam tego produktu od: Dwóch lat
Ilość zużytych opakowań: dwa

dst

W zasadzie to ja się w ogóle nie maluję. Jednie podkład i czasem puder i tusz do rzęs. Cieni kredek do oczu nie używam, ale lubię zaakcentować kości policzkowe różem i szukam czegoś wyrazistego, ale zarazem naturalnego. Ten róż jest bardzo delikatny, aż nawet za bardzo (może to wina odcienia?)
Plusy:
+ wydajny
+ trudno nim przesadzić

Minusy:
- zbyt delikatny
- krótko się utrzymuje
- wg mnie ma za dużo tych świecących drobinek (w sztucznym świetle sklepu nie były widoczne).

Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1.

Poręczny i niedrogi

Jest to pierwszy róż jakiego używałam i wtedy wydawał mi się rewelacyjny, jednak apetyt rośnie w miarę jedzenia. Teraz mogę co najwyżej powiedziec że jest to dobry produkt w swojej klasie. Myślę że do 20 zł ciężko jest znaleźć coś lepszego, ale jeśli zdecydujemy się dołożyć trochę kasy to i owszem.

Używam tego produktu od: od dawna
Ilość zużytych opakowań: dwa

świecący

Posiadam odcień smoke oyster i cóż mogę napisać na jego temat: ładny odcień. Ożywia twarz. Nie zapycha, nie tworzy plam. Utrzymuje się parę godzin. Trudno nim przesadzić. Trzeba jednak uważać bardziej na świecące drobinki niż na kolor. I właśnie jak dla mnie to zanadto się świeci, a ja szukam czegoś absolutnie matowego. Używam tego produktu od: miesiąc
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1.

***

Róż ok mam kolor BRONZE. Ale nie jest wart tej ceny. Jest bardzo selikatny, trudno z nim przesadzić, dlatego kiedy chcę trochę mocniejsze policzki muszę go nakładać kilka razy. Ma delikatne, prawie niewidoczne drobinki, które lekko rozświetlają policzki w słońcu. Niezbyt wydajny bo używam go od ok 2 miesiecy i juz widze dno opakowania, co przy innych różach się nie zdarzało. Opakowanie nawet poręczne, a róż troche sypie się przy nakładaniu pędzlem. Ogólnie nie jest zły, ale bede szukać lepszych.

Używam tego produktu od:2 miesiące