Polecamy: 3 DNI DO BIELI

Quiz, Cashmere, Silicone Perfect Base (Silikonowa baza wygładzająca pod makijaż)

Doskonały produkt do suchej , tłustej i mieszanej cery – baza opracowana z wykorzystaniem technologii silikonowych nie tylko przedłuża trwałość makijażu, ale także skutecznie i na długo matuje skórę.
Nie zawiera tłuszczu, jest bardzo lekka i szybko się wchłania.
Baza perfekcyjnie wygładza i przygotowuję skórę do makijażu a fluid i puder aplikuje się równomiernie na całej twarzy. Drobne zmarszczki i niedoskonałości cery stają się mniej widoczne.

Cena: ok. 14zł / 30ml

Najlepsza!

Idealny kosmetyk!
Bazy silikonowe stosuję już od lat, a ta jest najlepsza!
+super konsystencja, nieco rzadsza niż bazy dostępne w większości drogerii
+cena
+nie roluje się
+ładnie się wchłania
+idealnie miesza się ze wszystkimi kosmetykami
+cera staje się miękka i jedwabista

-dostępność

Ilość zużytych opakowań: baaaardzo dużo

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1054866].usefull || 0 }}% pomocna.

Cudo

Jeden z najlepszych kosmetyków jakie miałam.

Plusy:
-łatwo się nakłada
-konsystencja
-wygładzenie skóry
-CENA! 9 zł za baze silikonową to mój hit

minusy:
-ciężko dostępny

Używam tego produktu od: rok
Ilość zużytych opakowań: 3 x 30 ml

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[917910].usefull || 0 }}% pomocna.

Rewelacja!!!

plusy:
-świetnie wygładza,
- makijaż długo trzyma się,
- matowi
- cena niska
-polecam dla cery mieszanej lub dla suchej
- lepsza od Dax Cosmetics
minusy:
- pół gwiazdki odejmuję bo w moim przypadku skóra po jakimś czasie troszkę się świeci i za parabeny.
Polecam...

Używam tego produktu od: 2 miesiecy

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[892587].usefull || 0 }}% pomocna.

Polki.pl- Szulim

Bardzo dobra

Bazę kupiłam za 10zl. Nie wiem czy kojarzycie takie sklepy jak PELIKAN czy taki jest tylko jeden, w mojej miejscowości... (bardzo przydatną rzeczą jest napisanie jaką cerę się posiada, mi samej ta informacja bardzo pomaga gdy zastanawiam się nad kupnem produktu, o którym czytam recenzje na wizażu. a wiec, posiadam cerę mieszaną, z przebarwieniami i bliznami potrądzikowymi niestety).

Plusy:

- nie zauważyłam zapychania
- bardzo wydajna
- cena, no i bardzo wydajna, bajka
- rzeczywiście wygładza (oczywiście nigdy nie będę do końca usatysfakcjonowana bo niełatwo wygładzić zupełnie kosmetykiem dołeczki potrądzikowe, niektóre dość głebokie)
- skóra miekka, nietłusta, przyjemna w dotyku
- dobrze rozprowadzać po niej podkład
- szybko się wchłania, tylko nie przesadzać z nią bo jest, podkreślę po raz kolejny, bardzo wydajna i jak weźmiemy trochę za dużo to będzie dłużej się wchłaniać i będziemy rozsmarowywać, rozsmarowywać i rozsmarowywać, aż można zejść z nią na szyję i dekolt nawet i dopiero jakoś zacznie się wchłaniać bo nie będzie jej za dużo na twarzy.
- wydaje mi się, że matuje (ale poprawka jedna w ciągu dnia będzie)

Chyba przedłuża trwałość makijażu, ja go dodatkowo utwalam skrobią ziemniaczaną (zamiast pudru, działa lepiej niż niejeden puder matujący, wydajna, tania, no i naturalna bo przecież spożywcza; nie bieli, podobna do pudru transparentnego, troszkę pedzlem pomachać po twarzy, troszeczkę bo może jednak bielić jak za dużo się użyje:)

Minusy:

- no może te parabeny w składzie, ale nie zauważyłam zapychania, z resztą czy jest jakaś baza żeby nie posiadała przynajmniej jednego parabenu w składzie? ja jeszcze takiej nie znam. może mnie któraś wizażanka oświeci.

Podsumowując: wydajność, cena, wygładzenie

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[828371].usefull || 0 }}% pomocna.

rewelacyjna !

Miałam kilka baz silikonowych : Gosh,Delia,Lirene ,Soraya i Eveline.Nie widzę żadnej różnicy poza oczywiście ceną.Ma parabeny,ale poza Lirene i Gosh wszystkie je mają.
Idealnie stapia się cerą ,tworząc jedwabistą powłoczkę.
Makijaż lepiej się trzyma ,cera tak szybko nie świeci.
Kupiłam za 10 zł i chyba przy niej juz zostanę .

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[764129].usefull || 0 }}% pomocna.

doskonała

mam tłustą cerę z tendencją do niespodzianek :/
ta baza:
*przedłuża trwałość makijazu
*podklad się na niej nie roluje
*idealnie się wchłania
*fajna konsystencja
*dobrze matuje
*wprawdzie ma w składzie parabeny, ale nie zapycha i nie zatyka porów!!!
*nie powoduje wysypu pryszczy
*nie uczula
*tania a bardzo dobra!

dla mnie idealna

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[763354].usefull || 0 }}% pomocna.

Naprawdę dobra:)

Bazę kupiłam z czystej ciekawości. Cena naprawdę śmieszna zapłaciłam za nią 11 zł. - jestem mile zaskoczona:

- znakomicie wygładza i tuszuje nierówności skóry
- makijaż utrzymuje się ok 8 -9 godzin( choć producent mówi o 12 godzinach - cóż nie może być tak słodko:)
- rzeczywiście puder lub podkład równomiernie pokrywa twarz
- matuje
- wydajna
-miły łagodny zapach
Wydaje mi się ze w porównaniu z bazą Hean lepiej wygładza skórę i jest bardziej wydajna - choć nie ukrywam iż obie są dobre i o wiele lepsze niż Ingrid, Delia, Kobo, czy Soraya. Jestem naprawdę zadowolona z zakupu.
POLECAM!

Podaję skład bazy:

Cyclomethicone,Dimethicone,Dimethicone Crosspolymer. Phenoxyethanol, Methylparaben, Butylparaben, Ethylaparaben, Propylparaben, Isopropylparaben,Perfum

Ilość zużytych opakowań: pierwsze w trakcie

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[531303].usefull || 0 }}% pomocna.