Avon, Clearskin, Pore Penetrating, Invigorating Scrub (Peeling oczyszczający do twarzy)

Kremowy peeling do twarzy z granulkami. Usuwa martwy naskórek oraz zanieczyszczenia zatykające pory. Skóra staje się miękka i gładka. Peeling zawiera wyciąg z oczaru wirginijskiego znanego z właściwości ściągających oraz ekstrakt z eukaliptusa działający oczyszczająco i antyseptycznie.

uwielbiam go

-Mój produkt nr 1 jeśli chodzi o przyjemność stosowania. Produkt bardzo przyjemnie schładza skórę, nie jest ani zbyt piaskowy ani zbyt ziarnisty - jest idealny :)
-Po zastosowaniu produktu czuję, że moja skóra jest dobrze oczyszczona i złuszczona
- Na moją twarz działa tak jak obiecuje opis produktu.

lubię go!

peeling jest w poręcznym opakowaniu z klapką, która fajnie się używa, nie wybrudzimy się nim tak jak przy normalnym zakręcaniu, konsystencja ani nie rzadka ani nie bardzo gęsta taka w sam raz, jeśli chodzi o sam peeling jest on drobnoziarnisty którym nie zrobimy sobie krzywdy, nie jest ostry taki w sam raz do stosowania codziennie aczkolwiek ja używam go co drugi-trzeci dzień

na minus jego zapach - jakiś mentolowy co może powodować łzawienie oka, szczypnie

Mocna rzecz!

Coraz rzadziej używam ziarnistych peelingów do twarzy, bo wolę kupić pestki jakichś owoców i zmieszać je z kremem, ale ten będę mimo wszystko wspominać całkiem nieźle. Szczególnie jak na kosmetyk do twarzy z Avonu, bo z tej kategorii rzadko znajduję tam coś dla siebie.

+CENA - to był pierwszy argument za kupieniem peelingu. W promocji kupiłam go chyba za jakieś 8 zł, a to bardzo niedużo za taką tubkę

+OPAKOWANIE - często wolę pudełeczka, które pozwalają na wydobycie produktu do końca, ale w przypadku produktów do twarzy higiena gra jeszcze większą rolę, dlatego tutaj tubka wygrywa

+DZIAŁANIE - peeling jest naprawdę mocnym zdzierakiem, ale mimo to niełatwo chyba zrobić sobie nim krzywdę. Warto omijać zaognienia i ranki, ale to chyba dla nikogo nie jest nowość :) Co ważne, bo niektórym może to przeszkadzać - po jego użyciu na twarzy przez jakiś czas pozostaje użycie chłodzenia. Mnie to akurat odpowiada

+WYDAJNOŚĆ - wystarczyła niewielka ilość produktu na jedno użycie i porządne "wyszorowanie" twarzy

+/-DOSTĘPNOŚĆ - u konsultantek lub na stoiskach. Co prawda jest ich sporo, ale jednak w żadnej drogerii go nie kupimy, więc dostępność średnia

Polecam ten peeling fankom "mocniejszych" wrażeń na twarzy.

Najlepszy produkt jaki posiada Avon

Ten scrub to swoista legenda ,zna go chyba już każda użytkowniczka KWC która posiada mieszaną bądź tłustą cerę .
Bardzo mocno oczyszcza i ściera martwe i suche skórki ,mocno odświeża ,ma gęsta konsystencję pasty dzięki czemu nie spływa i z odrobiną wody jest dziecinny w aplikacji .
Nie jest aż tak silny jak jego srebrny brat z bliźniaczej serii Avon ,ale za to jest cały czas dostępny co czyni go mistrzem w swej kategorii ;)
Po użyciu tego produktu ma się wrażenie dobrze oczyszczonej i wymytej cery bez niedoskonałości ;)

Fajna

Fajny delikatny peeling, miło się rozprowadza, jest delikatny, 0 podrażnień. Konsystencja żelowa z delikatnymi drobinkami, peelinguje twarz, bez uczucia peelingu.

gdyby nie skład

Peeling rewelacyjnie sobie radzi z usunięciem martwego naskórka - skóra jest wygładzona i przygotowana do dalszego etapu pielęgnacji. Niestety, plastik jest szkodliwy dla organizmów morskich, a i inne syfiaste rzeczy się w nim znajdą, przez co nie kupię go ponownie. Szukam jego odpowiednika wśród naturalnych kosmetyków

Jest moc!

Peeling jest solidny i mocny, nie używam go, gdy akurat mam jakieś bolące niedoskonałości - bałabym się, że podrażnie cerę. Zapach jest ok, a po zastosowaniu czuć różnicę i świeżość.

Mocny!

Bardzo lubię ten peeling za jego wyraziste działanie. Efekt jest prawie jak po zabiegu u kosmetyczki :)
Plusy:
- Naprawdę mocno oczyszcza
- Dobra cena
- Jest bardzo wydajny
- Nie podrażnia
Wad nie widzę. Idealny peeling dla cery tłustej i mieszanej w rozsądnej cenie.

Dobrze oczyszcza

Peeling naprawdę dobrze oczyszcza. Ma zbitą konsystencję, jest wydajny, ponieważ wystarczy nanieść niewielką ilość na twarz. Jest dosyć mocny, zapach mi nie przeszkadza. Cena nie jest wygórowana. Na pewno do niego wrócę

Jeden z lepszych peelingów

Kiedyś to był mój ulubiony peeling. Po nałożeniu na skórę czuć jakby chłód i zapach eukaliptusa. Sam peeling ma gęstą konsystencję co jest w sumie dobre dla wydajności produktu, a do tego nie ścieka i nie spada z twarzy podczas masażu. Twarz po zmyciu peelingu jest oczyszczona z martwego naskórka, suchych skórek i taka przyjemnie gładka w dotyku. Ale nie oczyszcza porów niestety. Jednak jest to naprawdę przyzwoity i tani peeling.

Bardzo fajny

Peeling jest bardzo mocny, dobrze oczyszcza skórę, wiec wystarczy go użyć raz na tydzień i efekt jest zadowalający.
Kremomwa konsystencja ułatwia uzytkowanie, nie spływa ani nic, jest bardzo wydajny.

Zadowalający efekt

Bardzo dobry peeling dobrze oczyszcza niedoskonałości. Buzia jest po nim gladziutka, świeża a przede wszystkim oczyszczona. Świetny peeling w świetnej cenie polecam ;)