Klub Recenzentki Kody rabatowe Konkursy i testy

Avon, Clearskin, Pore Penetrating, Invigorating Scrub (Peeling oczyszczający do twarzy)

Kremowy peeling do twarzy z granulkami. Usuwa martwy naskórek oraz zanieczyszczenia zatykające pory. Skóra staje się miękka i gładka. Peeling zawiera wyciąg z oczaru wirginijskiego znanego z właściwości ściągających oraz ekstrakt z eukaliptusa działający oczyszczająco i antyseptycznie.

Super peeling

Bardzo lubię ten peeling.Świetnie oczyszcza cerę dzięki temu że jest drobnoziarnisty.Już po pierwszym użyciu cera jest wygładzona a pory oczyszczone (niestety te na nosie szybko są znów widoczne).Jednak peeling oceniam na jeden z lepszych które miałam a niełatwo jest znaleźć odpowiedni.

Najlepszy!

Mnóstwo małych drobinek w zielonej paście- tak można go krótko opisać. Świetnie oczyszcza i dzięki zawartości mentolu odświeża buzię. Nie kosztuje dużo, zazwyczaj 9-11 złotych. Bardzo wydajny, gdyż wystarczy użyć porcję wielkości paznokcia, żeby uzyskać zadowalające efekty, ponieważ w żaden sposób nie spływa z twarzy. Używam go po maseczce oczyszczającej, kiedy pory są otwarte, aby jeszcze dokładniej pozbyć się z nich brudu.

Super!

Jak dla mnie super produkt!Sprawdził się do mojej suchej skóry, nie czułam ,żeby była bardzo ściągnięta. Doskonale oczyszcza cerę. Po zastosowaniu pory są mniej widoczne, twarz wygląda na świeżą i zadbaną. Jak najbardziej polecam.

Avon Mark - relacja

Przyzwoity

Peeling ma konsystencja gęstej pasty z drobinkami peelingującymi dzięki czamu nie spływa z twarzy i jest wygodny w użyciu, sam produkt zamknięty jest w poręcznej tubce dzięki czemu łatwo go wydobyć z opakowania.
Ja mam skórę mieszaną ze skłonnością do przetłuszczania w strefie T i U.
Sprawdza mi się doskonale do złuszczania skóry przed maseczkami, lubię go też używać dla zwykłego odświeżenia, bo daje efekt chłodzenia (odrobine za mocny moim zdaniem) ale jednak jest. Skórę naprawdę dogłębnie oczyszcza, rozświetla i pozostawia odżywioną.
Fajny produkt który można wyhaczyć za małe pieniążki w katalogach Avon.

Teraz jedyny ulubiony

Dużo peelingów musiało przejść przez moje ręce, żeby użyć dopiero tego, który był pod nosem. Nie ufam marce Avon, niektóre kosmetyki są dość słabe, niektóre wręcz dla mnie szkodliwe. A tutaj taka niespodzianka! Po wielu drogeryjnych peelingach w końcu skusiłam się na ten, który przyszedł w paczce do mamy.
Nie pamiętam, kiedy po użyciu jakiegokolwiek peelingu moja skóra była tak gładka i czysta.

Peeling to taka zielona pasta, w której zatopione jest bardzo dużo małych drobinek. W sumie to sama pasta składa się tylko z tego. Jest gesty, dobrze rozprowadza się na twarzy, nie skapuje. Super masuje skórę twarzy, głęboko oczyszcza, złuszcza martwy naskórek i wygładza. W ogóle nie podrażnia. Mimo tego że drobinki są małe, czyści idealnie, lepiej od niektórych znanych peelingów gruboziarnistych.
Metnolowy zapach dodatkowo łagodzi istniejące już zmiany na twarzy i chłodzi zmęczoną cerę.
Peeling robi swoją robotę. Dzięki niemi udaje mi się doprowadzać moją koszmarną (czasami) cerę do normalności.
Peeling dostępny jest w standardowym opakowaniu 75ml, w tubce zamykanej na zatsrzask. Szata graficzna opakowania nie zachęca, jest prosta i apteczna. Ale brzydkie opakowanie rekompensuje działanie i niska cena na promocji. Do tego produkt jest bardzo wydajny i starcza na wiele miesięcy stosowania. Ja używam go dwa razy w tygodniu.

Produkt, który spełnia obietnice

Zakupiłam go zachęcona pozytywnymi opiniami na wizażu. I uważam że warto wypróbować ten peeling. Jest fantastyczny !
Świetnie złuszcza skórę, odblokowuje zatkane pory. Skóra po jego użyciu jest gładka i miękka a pory zwężone. Jest dosyć mocy dlatego łącze go z płynem do oczyszczania twarzy i w ten sposób sprawdza się bardzo dobrze.
Ma bardzo intensywny zapach mentolu, mimo omijania okolic oczu odczuwam silne pieczenie, chyba jedyna wada tego produktu.

Dobry peeling

Używam go regularnie 2x w tygodniu od około roku. Nie zauważyłam nie wiadomo jakiego super działania (myślę, że na problemy skórne pomoże tylko wizyta w gabinecie kosmetycznym), natomiast jak myję nim twarz pod prysznicem to czuję, że skóra oczyszcza się dogłębnie, nabiera świeżości i przede wszystkim "pozbywa się" wszystkich zanieczyszczeń sprzed kilku dni. Dodatkowo mentolowy zapach sprawia, że mam wrażenie, jakbym zdarła starą skórę i nałożyła nową, a gładka jest po nim jak pupcia niemowlęcia. Polecam.

Zacznę od początku, czyli od opakowania :) Tubka niewielka, poręczna, wygodne otwieranie za pomocą "zatrzasku". Ogólnie ok.
Produkt drobnoziarnisty, delikatny ale skuteczny. Fajnie oczyszcza skórę nie podrażniając jej przy tym. Mentol przyjemnie chłodzi i daje uczucie rześkiej skóry.
Używam go przed nakładaniem masej i świetnie się w tej roli spisuje

Mój ulubieniec!

Peeling kupiłam podczas zakupów u konsultantki – zupełnie przypadkiem. Używałam go przed nałożeniem maseczki, do złuszczenia całej twarzy.
Mam cerę mieszaną, przetłuszczającą się w strefie T, w drobnymi wypryskami w wiadomych okresach.

Plusy:
*świetnie złuszcza skórę
*skóra po użyciu jest wyraźnie oczyszczona, wygładzona i rozświetlona, a drobne przebarwienia stają się bledsze
*jest naprawdę dobrym zdzierakiem (które ja uwielbiam i na szczęście moja skóra pozwala sobie na to)
*nie podrażnia, nie uczula, nie zapycha (ale nie mam problemów z wrażliwą cerą)
*ma fajną gęstą konsystencję, z łatwością zmywa się z twarzy
*zapach – miętowy
*cena – na promocjach można wyhaczyć za 9 zł

Plusy/minusy:
*po użyciu produkt nadaje uczucia ochłodzenia twarzy, za którym ja osobiście nie przepadam. Ale dla innych może być to duży plus :)

Minusy:
*popracowałabym nad opakowaniem… Niemożliwym praktycznie jest zużycie go do końca – trzeba rozcinać opakowanie, w którym zostaje jeszcze naprawdę dużo produktu…

Używam go najczęściej w duecie z czarną maską z tej samej serii. Tak gładkiej cery nie mam po żadnych innych kosmetykach! :)

Mój KWC!

Polecam!

sam mentol

... to sam produkt byłby nawet dobry. Porządnie oczyszcza skórę. Ale jak dla mnie zabójcza dawka mentolu dyskwalifikuje go całkowicie. Po zastosowaniu oczy piekły i łzawiły, a skóra była bardzo podrażniona. Aplikacja jakiegokolwiek produktu po peelingu również była nieprzyjemna.
Ogromny minus za zawartość plastiku w składzie.
Produkt otrzymałam, użyłam raz, poleciał w kosz. Absolutnie nie dla alergików, osób z wrażliwą skórą, podrażnieniami i zwracających uwagę na brak tworzyw sztucznych w kosmetykach.

Fajnhy

Bardzo fajnie nawilża twarz. Nadaje jej świeżości, sprawia że jest delikatna oraz gładka. Delikatnie ją napina. Jej efekt jest satysfakcjonujący, jednak nie do końca działa tak jak powinien.

Drapak do twarzy

Ten peeling będzie odpowiadał głównie osobom, które lubią peelingi gruboziarniste, takie, które fizycznie czuje się, że coś na twarzy działają.
Po użyciu skóra dosłownie tchnie świeżością, poprzednie wersje miały jeszcze w sobie coś chłodzącego, co sprawiało, że efekt był jeszcze solidniejszy.
Ja mam cerę mieszaną, ale w sezonie zimowym też z tendencją do tworzenia się suchych skórek i u mnie ten produkt się sprawdza.