Avon, Clearskin, Pore Penetrating, Invigorating Scrub (Peeling oczyszczający do twarzy)

Kremowy peeling do twarzy z granulkami. Usuwa martwy naskórek oraz zanieczyszczenia zatykające pory. Skóra staje się miękka i gładka. Peeling zawiera wyciąg z oczaru wirginijskiego znanego z właściwości ściągających oraz ekstrakt z eukaliptusa działający oczyszczająco i antyseptycznie.

Dobrze oczyszcza

Peeling naprawdę dobrze oczyszcza. Ma zbitą konsystencję, jest wydajny, ponieważ wystarczy nanieść niewielką ilość na twarz. Jest dosyć mocny, zapach mi nie przeszkadza. Cena nie jest wygórowana. Na pewno do niego wrócę

Jeden z lepszych peelingów

Kiedyś to był mój ulubiony peeling. Po nałożeniu na skórę czuć jakby chłód i zapach eukaliptusa. Sam peeling ma gęstą konsystencję co jest w sumie dobre dla wydajności produktu, a do tego nie ścieka i nie spada z twarzy podczas masażu. Twarz po zmyciu peelingu jest oczyszczona z martwego naskórka, suchych skórek i taka przyjemnie gładka w dotyku. Ale nie oczyszcza porów niestety. Jednak jest to naprawdę przyzwoity i tani peeling.

Bardzo fajny

Peeling jest bardzo mocny, dobrze oczyszcza skórę, wiec wystarczy go użyć raz na tydzień i efekt jest zadowalający.
Kremomwa konsystencja ułatwia uzytkowanie, nie spływa ani nic, jest bardzo wydajny.

Zadowalający efekt

Bardzo dobry peeling dobrze oczyszcza niedoskonałości. Buzia jest po nim gladziutka, świeża a przede wszystkim oczyszczona. Świetny peeling w świetnej cenie polecam ;)

Całkiem fajny peeling

Peeling o ostrym działaniu, mocny zapach i uczucie odświeżenia. Fajnie oczyszcza pory ale pomimo mojej mieszanej cery używam go raz na 2 tygodnie, częściej jest za mocny. Jednak dla dobrego oczyszczenia- godny polecenia!!

Tani i dobry peeling

Niektóre kosmetyki do pielęgnacji twarzy marki Avon były dla mnie rozczarowaniem. Ten produkt jest bardzo pozytywnym zaskoczeniem. Peeling ma jasny zielony kolor i niewielki drobinki, które naprawdę świetnie się spisują. Ma przyjemny zapach. Po wykonaniu peelingu skóra jest oczyszczona, bez nadmiaru sebum oraz czujemy na twarzy efekt odświeżenia i rześkości. Pory są zmniejszone, oczywiście efekt zwężenia nie jest długotrwały. Moim problemem jest przetłuszczająca się broda i okolice nosa, po peelingu to się reguluje na cały dzień, a w moim przypadku to i tak dużo. Stosuję zgodnie z zaleceniami na opakowaniu, częstsze stosowanie skończyło się podrażnieniem skóry. Dodatkowo peeling jest dostępny w bardzo okazyjnych cenach, w katalogu około 10 zł, w sklepie internetowym widziałam nawet po 7 zł.

uzywam nieprzerwanie od wielu lat

Uzywam go napewno od conajmniej 6 lat, nie wiem ile tubek go zuzylam, ale w dziesiatkach mozna liczyc ☺

Produkt jakis czas temu zminil opakowanie, obecnie jest to biala tubka z czarno-zielona szata graficzna. Schludny, nienachalny disign.
Opakowanie otwierane jest na zatrzask to jest duzy plus, kiedys bylo odkrecane.

Sam produkt jest zielonego koloru, jest bardzo gesty, powiedzialabym nawet, ze ma konsystencje pasty. Wyczuwalna jest masa grubych drobninek zluszczajacych.
Peeling po nalozeniu i wmasowaniu w skore zmienia kolor na bialy. Dobrze zluszcza naskorek, towarzyszy temu uczucie chlodzenia, zawiera mentol, co jest rowniez wyczuwalne w zapachu,
Uzywam go raz w tygodniu, skore masuje nim kilka minut, po jego uzyciu twarz jest wyraznie oczyszczona, promienna, pory sa czyste i pozamykane, pozbywamy sie zaskornikow i suchych skorek.

Jego dzialanie nie jest dla mnie za mocne, bardzo mi odpowiada, jednak uzywam raz w tygodniu, w ciagu tygodnia jego dzialanie uzupelniam o peeling enzymatyyczny, zeby zbytnio nie sciagac warstwy ochronnej skory.

Czesto dostepny w promocji! Z czystym sumieniem polecam!

Przyjemny lecz za mocny

Używałam go jakoś w zeszłym roku i doskonale pamiętam jego działanie. Peeling ma przyjemny dla oka zielony kolor, przyjemnie pachnie, drobinek jest całkiem sporo dzięki czemu dobrze ściera naskórek. Peeling dobrze oczyszczał twarz, skóra była gładka i miękka. Niestety jedyne co mi się nie podobało to chyba zbyt mocny efekt oczyszczenia, ponieważ skóra za każdym razem mnie mocno piekła, w połączeniu ze ściągnięciem uczucie nie było przyjemne. Nie wysuszał, nie uczulał po prostu za mocno działał na moją twarz.

Bardzo fajny piling

Jestem pozytywnie zaskoczona piling daję uczucie przyjemnego chłodu. Jest w tubce i ma bardzo gęstą konsystencję zielonej pasty. Drobinki są średniej grubości. Nie uczula i nie podrażnia. Dobrze radzi sobie z martwym naskórkiem. Cena bardzo zachęcająca. Tylko brać!

Produkt nie uczula. Dobrze ściera martwy naskórek i oczyszcza cere. Efekty- po pierwszym użyciu. Bardzo wydajny i przyjemny zapach. Jak za taką cenę- rewelacja :)

Dobre

Peeling ten jest bardzo dobry, ponieważ twarz po nim jest idealnie oczyszczona, gładka w dotyku. Doskonałości zmniejszają się głównie pory, z którymi mam straszny problem. Jest gruboziarnisty dzięki czemu jeszcze lepiej oczyszcza cerę. Miałam go już kilka razy i na pewno do niego jeszcze wrócę. Polecam.

Najlepszy!

Testowałam wiele peelingów, ale ten jest zdecydowanie na podium :) Świetnie oczyszcza, usuwa martwy naskórek i przede wszystkim - ma cudowny efekt chłodzenia, co już całkiem mnie urzekło :) niska cena i ładne opakowanie. Spełnia swoje zadanie - POLECAM!!