Water Shine Diamonds Liquid (szminka w płynie)

Water Shine Diamonds Liquid (szminka w płynie)

Szminka nabłyszczająca w płynie z drobinkami brokatu dostępna w kilkunastu kolorach:
Clear Cut Diamond (biel),
Mandarin Ice (mandarynkowy),
Luminous Lilac (lila),
Jewels 'N Berries (fiolet),
Mauvey Rock (śliwkowy),
Pink Diamonds (brudny róż)
i Sparkling Sand (piaskowy).

Daje efekt mokrych, świecących się ("diamentowych") ust. Bezzapachowa, nieuczula.

Cena to 19,80 zł / 5 ml

Kocham

Uwielbiam ten błyszczyk. jest swietny. daje tak piekny efekt na ustach ze mnie od razu oczarowal. pieknie iskrzy na ustach w sloncu czy w sztucznym swietle daje niesamowity efekr. mam wrazenie ze kazdy od razu na niego zwraca uwage. dlugo sie utrzymuje na ustach nawet nie wysusza ich. poprostu boski. dla mnie nie ma minusow. standardowy apikator, poreczny. za taka jakosc wcale nie jest drogi. polecam.

Całkiem dobry.

Kilka lat temu miałam ten błyszczyk i byłam z niego bardzo zadowolona.
Nie wysuszał ust, baaardzo długo się na nich utrzymywał i dawał przeuroczy efekt mokrej iskrzącej warstwy.
Jego wadą było to, że gdy sam znikał z ust, to drobinki na nich zostawały i nie wyglądało to zbyt ładnie.

Używam tego produktu od: używałam jakiś czas temu

błyszczyko-szminka xD

dostałam w prezencie od brata xD
Plusy :
- usta wyglądają jakby miały wode na ustach
- nawet długo utrzymuje się na ustach
- nie mam uczucia spływania z ust
- nie wysusza , jak dla mnie to trochę nawilża
Minusy:
- gdy jej nie używam przez dłuższy czas to te wszystkie drobinki osiadają na dnie

Używam tego produktu od: niedawna

Well 01

Bardzo fajna!

Rewelacyjny błyszczyk (ja nie wierze w szminki w formie błyszczyka). Wydajny (jak zobaczyłam na nim że jest tylko 5 ml to się przeraziłam ale na razie nie ubywa mimo, że często stosuje). Nawet mała ilość daje ilość mokrych ust. Normalnie zachwyt:P
Mam odcień 301 (Bubblegum Prism). Bardzo ładnie się prezentuje;P
Używam tego produktu od: 2 tyg
Ilość zużytych opakowań: w tr 1

Łażące drobinki

Kolory ma piękne, daje śliczny efekt, jest wygodny w użyciu i tylko jedną rzecz mam mu do zarzucenia: drobinki rozchodzące się po całej twarzy, a przecież nie dotykam ciągle ust! Nie wiem jak one to robią...perpetum mobile???

Używam tego produktu od: oj, długo

Świetny

Jeden z moich ulubionych błyszczyków, zużyłam chyba z 15 opakowań (mój ulubiony kolor: Caramel Pearl).
Ma dużo zalet i chyba żadnych wad:
- jest niedrogi (w promocjach w Rossmannie można go kupić za 16 zł)
- duży wybór kolorów, od delikatnych, transparentnych po bardzo intensywne
- pięknie błyszczy milionem drobinek
- nie wysusza ust
- nie zbiera się w załamaniach
- nie jest zbyt trwały, ale schodzi równomiernie pozostawiając subtelne, delikatne błyszczące opiłki

Używam tego produktu od: 5-6 lat
Ilość zużytych opakowań: 15-18

Śliczny ;)

Świetnie wygląda i ślicznie błyszczy.
Mój ulubiony to kolor, który nie został tu wymieniony. Mianowicie Fuchsia Level (ślicznie wygląda przy ciemniejszej karnacji). Taki bardzo intensywny malinowy kolor wpadający w odcień różu, oczywiście z tysiącem drobinek rozświetlających. Uwielbiam również Clear Cut Diamond.

Plusy
- świetne kolory
- długo trzyma się na ustach (mimo, iż maniakalnie je oblizuję ;) )
- jest gęsty ale nie klei się
- można go nakładać na szminkę (nie warzy się)
- nie wysusza ust
- przystępna cena
- wydajność

Minusy
- czasami zdarzały się ostre drobinki dające nieprzyjemny efekt (jakby się jadło piach :/ blee )
- zapach (mógłby być mniej chemiczny)
- w niektórych kolor brzydko się rozwarstwiał zaledwie po miesiącu od otworzenia :(

Mimo tych malutkich minusów nadal uwielbiam te błyszczyki :)

Używam tego produktu od: odkąd pojawił się na rynku Polskim
Ilość zużytych opakowań: 4 zużyte i 3 w trakcie używania

Niezły

Nie wiem jak można opisać błyszczyk, poza wypisaniem jego zalet i wad. Więc zaczynam:

plusy:
wygodny aplikator i opakowanie
ciekawa gama kolorów
ładny blask
nie najgorsza trwałość
ładny efekt na ustach

minusy:
nie nawilża, nie pielęgnuje ust i z tej przyczyny nie używam go non stop, a jedynie na specjalne okazje.
To spory minus, szczególnie dla błyszczyko-maniaka ;)

Ogólnie - warto wypróbować.

Świetny

To był najlepszy błyszczyk jaki w życiu miałam:) Błyszczące CUDO:D Miałam odcień Clear Cut Diamond.
plusy:
-ślicznie sie mienił w wakacyjnym słońcu:)
-bardzo trwały(po pewnym czasie mimo,że sie starł pozostały ładnie błyszczące się drobinki)
-gęsty ale nie klejący się na ustach
-dosyć wydajny
Minusów nie widzę żadnych:) Kiedy mi się skończył kupowałam jakies nowości jednak żadne z nich jemu nie dorównywały więc jeśli spotkam go w drogerii na pewno go kupię:)

Używam tego produktu od:używałam 2 lat temu przez około 3 miesiące

dobry..

Według mnie ta szminka w płynie jest bardzo dobra, nie skleja ust , nie warzy sie na ustach.. bardzo ładnie wyglada na ustach i są dostępne fajne kolorki ;)

Używam tego produktu od:

fajniutki :)

ja mam az 3 liliowy bialy i brazowy i od zawsze moje kolezanki sie zachwycaly ze liliowy wyglada po prostu pieknie! ostatnio mam manie kupowania blyszczykow i sie tak zastanawiam czy znowu nie wyskoczyc po jakis nowy kolorek :P

Używam tego produktu od:2005

fajny, usta super się błyszczą

Ogólnie jestem zadowolona. Szminka w płynie - dla mnie jak normalny błyszczyk, chociaż ciut gęstszy. Błyszczące drobinki dają fajny efekt, który pasuje zarówno do profesjonalnego make-upa jak i na co dzień, do zwykłego makijażu. Spory wybór fajnych kolorków. W smaku i zapachu nijaka, ale to nie problem. Jeden minus za to, że troszkę wysusza usta. Nie zmienia to faktu, że jak mi się skończy, to możliwe jest, że skuszę się na kolejną. :)