Polecamy: 3 DNI DO BIELI

Catrice, Eyebrow Set Duo (Paletka do brwi)

Catrice, Eyebrow Set Duo (Paletka do brwi)

Cena już od 14,38 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Paletka dwóch cieni do brwi w 2 kolorach - jaśniejszym i ciemniejszym, zamknietych w czarnym, porządnym pudełeczku z lusterkiem. W ukrytej szufladce dodatkowo pędzelek oraz mała pęsetka.

Cena: 16zł / 2g

Zadowolona :)

Paletka ma bardzo ładne opakowanie , kolory zarówno dla blondynki jak i dla brunetki , trwałość naprawdę super trzyma się cały dzień , cena jak najbardziej w porządku wydajność tez zadowalająca używam codziennie jakieś 3 miesiące a koloru nr 1 ubyło połowę . Jedyny minus to pędzelek- słabiutki. Ale i nim da się podkreślić ładnie brew :) Hit :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1564001].usefull || 0 }}% pomocna.

Bardzo dobra paletka

Paletka sprawdza mi się naprawdę świetnie, chociaż nie używam pensety ani jaśniejszego cienia. Za tak niską cenę nie spodziewałam się tak trwałego i wydajnego produktu. Godne polecenia dla naturalnego efektu.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1559576].usefull || 0 }}% pomocna.

Najlepsza paletka do brwi :)

Paletka z Catrice została mi polecona przez pracownicę Hebe. Mam ciemny kolor włosów i ten jaśniejszy cień sprawdza się lepiej, niż ten ciemniejszy, niby pasujący do moich włosów. Opakowanie zawiera także mini pęsetkę wraz z mini pędzelkiem do aplikowania cieni oraz lusterko :) Osobiście używam swojego pędzelka do cieni, bo ten dołączony do opakowania jest cieniutki i jak dla mnie niewygodny. Cienie zostają na swym miejscu, naturalnie podkreślają brwi. Są dosyć wydajne, jak za taką cenę polecam :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1533436].usefull || 0 }}% pomocna.

NARS wywiad z Jane Richardson

Ukochana!

Używam dopiero 3 dzień, a już uważam, że jest bezkonkurencyjna! ;)
Początkowo korzystałam z kredki od Golden Rose, ale zachęcona opiniami znajomych przerzuciłam się na paletkę.

Plusy:
*trwałość
*uniwersalne kolory
*wygodna pęsetka
*eleganckie opakowanie

Minus:
*szczoteczka jest odrobinkę za mała :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1527691].usefull || 0 }}% pomocna.

Przyjemniaczek

Już samo opakowanie jest na 5+
Poręczny pędzelek i pęsetka, lusterko i same cienie - rewelacja :)

Polecam przed nakładaniem użyć wazeliny/żelu - cienie jeszcze ładniej się trzymają i wyglądają jeszcze lepiej.

Mega trwałe, uniwersalne kolory, po prostu fajny produkt!

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1527041].usefull || 0 }}% pomocna.

Super

Był to mój pierwszy zestaw do malowania brwi i nie zawiodłam się.
Jak dla mnie kolory znajdujące się w paletce są bardzo naturalne - malując brwi nie widać cienia - ładnie wtapia się we włoski a to najbardziej cenię :)
Dwa kolory w paletce umożliwiają budowanie odpowiedniego dla naszej karnacji odcienia. Ja często wykorzystuję je do makijażu oka i naprawdę dobrze się sprawdzają :)
Dodatkowo cienie są bardzo trwałe (wytrzymują cały dzień bez poprawek) no i wydajne!

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1527021].usefull || 0 }}% pomocna.

Kompaktowe, wygodne, dobra chłodna tonacja

Szukałam czegoś awaryjnie do kupienia, gdy akurat nie miałam ze sobą swojej paletki cieni, w drogerii wahałam się między Kobo a Catrice - i cieszę się, że wybrałam właśnie Catrice.

Jest to bardzo dobrze przemyślany kolorystycznie produkt w praktycznej, zamykanej kasetce, w której jest miejsce także na podręczny pędzelek i pęsetkę. Kolory mamy dwa i oba są dobrze dopasowane do kolorytu większości Polek. Osobiście rzadko używałam jaśniejszego, bo wolę intensywniejszy rysunek brwi, ale będzie on świetny dla osób z jaśniejszą oprawą oczu, przydaje się też do wykonania efektu ombre od wewnątrz łuku brwiowego.

Cienie - nie są suche, nie pylą się, rozprowadzają się raczej kremowo. Nie tworzą prześwitów i nie zmazują się w ciągu dnia.
Kolory - odpowiednio chłodne, dobrze dobrane do siebie odcieniami. Zmorą takich produktów jest zazwyczaj zestawianie ze sobą całkiem ciemnego i zupełnie jasnego cienia, co sprawia, że jednego z nich nigdy nie użyjemy. Tutaj oba korespondują ze sobą, mogą być mieszane albo stosowane osobno w różnej części brwi, za co Catrice należy się ogromny plus. Dzięki temu mamy zestaw całkowicie uniwersalny.

Kasetka (z lusterkiem, co też na plus!)- u mnie okazała się dość trwała, ale też zaznaczam, że raczej z nią nie podróżowałam, większość czasu spędza bezpiecznie w szufladzie. Ale sprawia wrażenie w miarę solidnej, działa przez cały czas użytkowania (mam dwa opakowania), zawiasy się nie poluzowały ani nie zerwały, zamykanie nadal działa.
Pędzelek - używałam go tylko w razie konieczności, nie jest zły, ale krótkim uchwytem źle mi się manewruje i korzystam z klasycznego pędzelka do brwi. Bardzo jednak przydatne w podróży czy jako zestaw do torebki.
Pęsetka - dla mnie mało przydatna, bo mam swoją ulubioną.
Niektórym w zestawie będzie brakowało wosku, ja jednak stosuję zawsze żel do utrwalenia brwi, więc nie mogę się przyczepić.

Za taką cenę trudno jest znaleźć tak kompaktowy kosmetyk do brwi tak dobrej jakości.
Polecam zdecydowanie, nie tylko jako produkt do malowania brwi samym cieniem, ale też jako uzupełnienie do kredki czy żelu.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1520236].usefull || 0 }}% pomocna.

Najlepszy produkt do brwi

Nigdy wcześniej nie używałam cieni do brwi. Zawsze pozostawalam wierna mascarom do brwi, bo nie lubię się długo bawić z wyrysowywaniem ich i doprowadzaniem do idealnego kształtu. Skusilam się jednak na te cienie, poleciła mi je konsultantka w hebe. Muszę przyznać, że to najlepszy produkt do brwi jakiego kiedykolwiek używałam. Cienie są świetne. Mają idealne kolory, jaśniejszego używam od początku brwi do połowy, ciemniejszym zaznaczam łuk i samo zakończenie, bardzo pasują do mojej karnacji i blond włosów.
Dodatkowo bardzo łatwo się ich używa, pędzelek jest precyzyjny i wygodny. Aczkolwiek kiedy się spieszę, używam własnego pędzla, który jest większy i wygodniejszy. Produkt jest niezwykle wydajny.
Musiałam w prawdzie dokupić transparentny żel do brwi, żeby je dodatkowo ujarzmić, ale to już wina długich włosków w moich brwiach, a nie produktu.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1508796].usefull || 0 }}% pomocna.

Swietne

Bardzo dobry produkt do brwi dla osób chcących je podkreślić. Dla mnie blondynki spasował bardzo dobrze.
+kolory
+pensetka i mini pędzelek
+wydajność (nie mogłam go skończyć)

-opakowanie nie wytrzymało próby czasu

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1504186].usefull || 0 }}% pomocna.

Świetne kolory

Świetny zestaw kolorystyczny do wykonywania makijażu brwi.
Możemy nim wykonać pełny makijaż lub dodać maskarę do brwi i jeszcze wzbogacić go.
Kolory bardzo neutralne, chłodne, odpowiednie dla większości Polek.
Kolor utrzymuje się bardzo długo na brwiach i nie rozmazuje.
Używam tej paletki już od roku a ubytek jest niewielki.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1495721].usefull || 0 }}% pomocna.