NYX, Powder Blush (Róż prasowany)

NYX, Powder Blush (Róż prasowany)

Pojemność 6,4 ml

Prasowany róż nadaje skórze czysty, jedwabisty kolor. Łatwo się nakłada i idealnie dopasowuje do karnacji, tworząc naturalny blask. Ta wysoko pigmentowana i długotrwała formuła jest dostępna w 24 podkreślających urodę barwach.

Kolor Taupe jako puder do konturowania

Kolor Taupe świetnie sprawdza się jako produkt do konturowania twarzy. Jego odcień jest chłodny. Fajnie się rozprowadza, nie robi plam, jest trwały. Bardzo wydajny. Można używać także jako cienia do oczu.

Idealny na co dzień

Posiadam ten róż w odcieniu mocha, jest to piękny typowo różowy odcień. Nie ma żadnych błyszczących drobinek, jest matowy, ale zostawia ładny satynowy efekt. Jak dla mnie to świetny róż, utrzymuje się u mnie cały dzień, daje bardzo subtelny efekt, ale oczywiście kolor można budować. Uważam, że jego pigmentacja jest w sam raz, bo można go ładnie nałożyć bez plam z racji tego, że ładnie się blenduje. Warto też podkreslić, ze kosztuje bardzo mało, ja kupiłam ten produkt za 11 złotych w drogerii internetowej.

róz jak róż

produkt posiadam w odcieniu pinched- dosc uniwersalny odcien różu z delikatnymi drobinkami. pigmentacja moglaby byc lepsza ale dzieku temu osoby poczatkujace nie zrobia sobie tak szybko plam. dobrze sie rozciera, utrzymuje poprawnie.
taki przeciętny różyk, warty wyprobowania, ale z pewnoscia nie kupie ponownie
2,5/5

Powiększanie ust domowym sposobem - wasabi

Cudowny!

Pierwszy raz kupiłam produkt "prawie" na dobrej promocji. Niestety zanim przeczytałam wystarczająco dużo recenzji żeby się do niego przekonać, promocja dobiegła końca. Byłam trochę rozczarowana, ale postanowiłam dać mu szansę i jak się później okazało, był to jeden z lepszych kosmetycznych zakupów.
Posiadam odcień Tupe i używam go jako brązera. Najważniejsze w nim jest dla mnie to, że posiada chłodny odcień, nie zawiera w sobie marchewki.
Jeśli chodzi o pigmentację - trzeba uważać, żeby nie nałożyć go za dużo. Przy małej ilości pięknie się wtapia, ale wystarczy ciut za duża ilość i mamy na twarzy dwie krechy. Utrzymuje się cały dzień przy odpowiednim uprzednim przygotowaniu twarzy, nie zmienia koloru. Jest także całkiem wydajny.
Jedyne co mi się w nim nie podoba to opakowanie. Na początku trudno mi było je otworzyć, po jakimś czasie poluzowało się i jest ok.
Nie jest moim numerem 1, bo w moim odczuciu wyścig brązerów od dawna wygrywa u mnie ten z KOBO o nr 311 Nubian Desert, ale stosuję oba produkty zamiennie.
Ogólnie polecam, właśnie idą do mnie kurierem kolejne dwa opakowania :)

Swietny!

Uzywam kolorku taupe do konturowania twarzy i jest swietny! Musze sie czasem napracowac aby uzyskac efekt jaki bym chciala bo dosc szybko "blaknie". Rowniez potrafi zostawic plamy na mojej twarzy ktore czesto potem poprawic. Mimo wszystko jestem bardzo zadowolona z niego i uzywam od prawie roku, niedlugo mi sie skonczy ale mysle, ze bede kupowala kolejne opakowanie. :)

Odcień Taupe idealny do konturowania

Używam go do konturowania twarzy bo ma idealny chłodny odcień, ten produkt ma bardzo dużo zalet i jest naprawdę warty swojej ceny.

zalety:
dobrze się rozprowadza
ma idealny odcień do konturowania twarzy
jest wydajny
ma dobrą cenę

wady:
niestety mimo tego, że mam raczej dobre pędzle i inne bronzery nakładałam bez problemu, ten potrafi zrobić plamę, którą muszę korygować
trochę się pruszy przy nakładaniu na pędzelek

Jest fajny, na pewno więcej bym za niego nie dała, szukam dalej, bo chciałabym coś o lepszej formule, ale w akim samym kolorze jak Taupe :)

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy

Super produkt!

Oceniam odcień TAUPE.
Jest to chłodny odcień brązu wpadający lekko w szarość, idealnie nadaje się do konturowania twarzy. Bardzo łatwo rozprowadza się na skórze, nie ściera się w ciągu dnia i nie robi plam( nie mam nawyku dotykania twarzy). Produkt trochę się pyli.
Szkoda, że ciężko go dostać na allegro, no i cena za tak małą gramaturę jest średnia. Ale efekt jaki nim uzyskuję jest bardzo ładny i skuszę się na kolejne opakowanie przy okazji. ;)

Używam tego produktu od: 2 tygodnie
Ilość zużytych opakowań: Jedno, w trakcie

kolorek TAUPE jest super!

w końcu udało mi się go dorwać!

długo szukałam, a teraz znów pojawił się na ALLEGRO.

kolor jest faktycznie idealny do konturowania, mozna go fajnie dozować, nie osypuje się i jest trwały!

Używam tego produktu od: kilka dni

Dobry róż

Oceniam kolor PB06 Peach

+ intensywny kolor
+ ładnie wygląda na twarzy, moim zdaniem utrzymuje się bardzo długo, choć na pewno nie od nałożenia do zmycia makijażu
+ bez zapachu
+ ładnie się rozprowadza, nie zostawia smug
+ ładnie można z nim pracować, ale trzeba uważać bo nabiera się sporo produktu na pędzel
+ wydajny i niedrogi
+ nie mam zastrzeżeń do opakowania, małe- poręczne
+ nie zapycha
+ wydajny i przez to niedrogi

nie mam uwag...nie wymagam nie wiadomo czego od różu za 40 zł

Używam tego produktu od: kilka dni
Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego opakowania

są lepsze

Oceniam odcień taupe, który jest faktycznie doskonałym kolorem do modelowania - to, jak sama angielska nazwa wskazuje, chłodny złamany brąz.

Cena niska, opakowanie niewielkie, poręczne i dobrze się zamyka. Niestety, produkt jest twardy i źle się nabiera na pędzel. Muszę używać w tym celu bardzo "ostrego" i sztywnego pędzla i solidnie drapać po powierzchni różu.

Poza tym nie jest trwały na twarzy. Blaknie.

I tyle, co tu więcej dodać.

Plus (ogromny) za odcień, minusy za użytkowanie i trwałość.

Używam tego produktu od: ponad pół roku

TAUPE pomysł dobry, ale wykonanie średnie

Pewnie nigdy nie kupilabym NYXa, gdyby nie oslawiony kolor taupe. Pomysł z kolorem jest naprawdę świetny. Bronzer nie jest mocno napigmentowany, więc przy pierwszych ruchach pędzla niewiele widać. Potem z kolei łatwo przesadzić i przez ten specyficzny kolor wyglądać na brudną.

Kolor mi się podoba. Choć teraz mam dość jasną cerę, ale o ciepłym odcieniu i bardziej mi odpowiadają kolory zbliżone do taupe innych marek.

Jego największym minusem jest kiepska trwałość.

Obecnie porzuciłam go na rzecz inglota 505, ale znalazłam dla niego nowe zastosowanie - świetnie pasuje do moich brwi.

taupe <3

To jest róż taki sam jak wycofany z MAC (nazwy nie pamiętam) daawno daaano temu.
Modelujący.
Zimny, brudny róż, który &quot;robi&quot; wspaniałe kości policzkowe. Nie pyli się, nie kruszy, wygląda naturalnie.
Pasuje do każdego makijażu, jest trwały.
łatwa aplikacja, kolor można stopniować.
Dla mnie bomba.
Strzał w 10 i absolutny faworyt.
Będę go kupować zawsze.
Taupe to kolor uniwersalny, dla rudej, blondynki, brunetki - każdej, która chce wymodelowania.
Można łączyć z innymi, żywymi kolorami.
Polecam każdej kobiecie.

Ilość zużytych opakowań: 1 i będzie więcej