Polecamy: 3 DNI DO BIELI

NYX, Powder Blush (Róż prasowany)

NYX, Powder Blush (Róż prasowany)

Cena już od 39,90 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl
Pojemność 6,4 ml

Prasowany róż nadaje skórze czysty, jedwabisty kolor. Łatwo się nakłada i idealnie dopasowuje do karnacji, tworząc naturalny blask. Ta wysoko pigmentowana i długotrwała formuła jest dostępna w 24 podkreślających urodę barwach.

Swietny!

Uzywam kolorku taupe do konturowania twarzy i jest swietny! Musze sie czasem napracowac aby uzyskac efekt jaki bym chciala bo dosc szybko "blaknie". Rowniez potrafi zostawic plamy na mojej twarzy ktore czesto potem poprawic. Mimo wszystko jestem bardzo zadowolona z niego i uzywam od prawie roku, niedlugo mi sie skonczy ale mysle, ze bede kupowala kolejne opakowanie. :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1562411].usefull || 0 }}% pomocna.

Odcień Taupe idealny do konturowania

Używam go do konturowania twarzy bo ma idealny chłodny odcień, ten produkt ma bardzo dużo zalet i jest naprawdę warty swojej ceny.

zalety:
dobrze się rozprowadza
ma idealny odcień do konturowania twarzy
jest wydajny
ma dobrą cenę

wady:
niestety mimo tego, że mam raczej dobre pędzle i inne bronzery nakładałam bez problemu, ten potrafi zrobić plamę, którą muszę korygować
trochę się pruszy przy nakładaniu na pędzelek

Jest fajny, na pewno więcej bym za niego nie dała, szukam dalej, bo chciałabym coś o lepszej formule, ale w akim samym kolorze jak Taupe :)

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1115541].usefull || 0 }}% pomocna.

Super produkt!

Oceniam odcień TAUPE.
Jest to chłodny odcień brązu wpadający lekko w szarość, idealnie nadaje się do konturowania twarzy. Bardzo łatwo rozprowadza się na skórze, nie ściera się w ciągu dnia i nie robi plam( nie mam nawyku dotykania twarzy). Produkt trochę się pyli.
Szkoda, że ciężko go dostać na allegro, no i cena za tak małą gramaturę jest średnia. Ale efekt jaki nim uzyskuję jest bardzo ładny i skuszę się na kolejne opakowanie przy okazji. ;)

Używam tego produktu od: 2 tygodnie
Ilość zużytych opakowań: Jedno, w trakcie

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1037603].usefull || 0 }}% pomocna.

Patrol kosmetyczny - kosmetyki do cery tłustej

kolorek TAUPE jest super!

w końcu udało mi się go dorwać!

długo szukałam, a teraz znów pojawił się na ALLEGRO.

kolor jest faktycznie idealny do konturowania, mozna go fajnie dozować, nie osypuje się i jest trwały!

Używam tego produktu od: kilka dni

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1034811].usefull || 0 }}% pomocna.

Dobry róż

Oceniam kolor PB06 Peach

+ intensywny kolor
+ ładnie wygląda na twarzy, moim zdaniem utrzymuje się bardzo długo, choć na pewno nie od nałożenia do zmycia makijażu
+ bez zapachu
+ ładnie się rozprowadza, nie zostawia smug
+ ładnie można z nim pracować, ale trzeba uważać bo nabiera się sporo produktu na pędzel
+ wydajny i niedrogi
+ nie mam zastrzeżeń do opakowania, małe- poręczne
+ nie zapycha
+ wydajny i przez to niedrogi

nie mam uwag...nie wymagam nie wiadomo czego od różu za 40 zł

Używam tego produktu od: kilka dni
Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego opakowania

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[997079].usefull || 0 }}% pomocna.

są lepsze

Oceniam odcień taupe, który jest faktycznie doskonałym kolorem do modelowania - to, jak sama angielska nazwa wskazuje, chłodny złamany brąz.

Cena niska, opakowanie niewielkie, poręczne i dobrze się zamyka. Niestety, produkt jest twardy i źle się nabiera na pędzel. Muszę używać w tym celu bardzo "ostrego" i sztywnego pędzla i solidnie drapać po powierzchni różu.

Poza tym nie jest trwały na twarzy. Blaknie.

I tyle, co tu więcej dodać.

Plus (ogromny) za odcień, minusy za użytkowanie i trwałość.

Używam tego produktu od: ponad pół roku

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[991602].usefull || 0 }}% pomocna.

TAUPE pomysł dobry, ale wykonanie średnie

Pewnie nigdy nie kupilabym NYXa, gdyby nie oslawiony kolor taupe. Pomysł z kolorem jest naprawdę świetny. Bronzer nie jest mocno napigmentowany, więc przy pierwszych ruchach pędzla niewiele widać. Potem z kolei łatwo przesadzić i przez ten specyficzny kolor wyglądać na brudną.

Kolor mi się podoba. Choć teraz mam dość jasną cerę, ale o ciepłym odcieniu i bardziej mi odpowiadają kolory zbliżone do taupe innych marek.

Jego największym minusem jest kiepska trwałość.

Obecnie porzuciłam go na rzecz inglota 505, ale znalazłam dla niego nowe zastosowanie - świetnie pasuje do moich brwi.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[991600].usefull || 0 }}% pomocna.

taupe

To jest róż taki sam jak wycofany z MAC (nazwy nie pamiętam) daawno daaano temu.
Modelujący.
Zimny, brudny róż, który "robi" wspaniałe kości policzkowe. Nie pyli się, nie kruszy, wygląda naturalnie.
Pasuje do każdego makijażu, jest trwały.
łatwa aplikacja, kolor można stopniować.
Dla mnie bomba.
Strzał w 10 i absolutny faworyt.
Będę go kupować zawsze.
Taupe to kolor uniwersalny, dla rudej, blondynki, brunetki - każdej, która chce wymodelowania.
Można łączyć z innymi, żywymi kolorami.
Polecam każdej kobiecie.

Ilość zużytych opakowań: 1 i będzie więcej

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[988733].usefull || 0 }}% pomocna.

TOUP!

Czy oni go wycofali?

Zakochałam się w zimnym odcieniu toup - idealny do konturowania. Jest moim kwc.

Plusy:
- trwałość
- odcień
- łatwiutka aplikacja
- wydajność
- piękny subtelny mat
- nie robi plam i smug

R E W E L A C J A !

Ilość zużytych opakowań: 1 X 6,4 G

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[974043].usefull || 0 }}% pomocna.

Angel - idealnie ożywia twarz :-)

Kupiony -20% taniej w douglas.

Co tu duzo pisac. Mam rewelacyjny kolor Angel - ktory w cudowny sposob podkresla policzki.twarz staje sie mloda o ozywiona. Jest dosc jasny ale w zaleznosci od pedzla jakim go nakladamy daje efekt od subtelnego do mocnego ;-)

Troche pyli ale w granicy rozsadku

Trzyma sie caly dzien, nie robi plam ladnie sie rozciera

Opakowanie proste, narazie bez zadnych pekniec

Kupilam pod wplywem chwili i odstawilam aktualnie nawet Maca ;-)

Używam tego produktu od: miesiac

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[969389].usefull || 0 }}% pomocna.