Lumene, Intelligent Mascara (tusz wydłużający i podkręcający)

Lumene, Intelligent Mascara (tusz wydłużający i podkręcający)

Innowacyjna szczoteczka, która wydłuża, podkręca i rozdziela rzęsy z niesamowitą precyzją. Przy nałożeniu dwóch warstw także świetny efekt pogrubiający. Aerodynamiczna formuła, ogromna lekkość i nawilżenie rzęs. Tusz trzyma się przez cały dzień, nie osypuje się ani nie rozmazuje. Rzęsy są jedwabiste, dłuuugie i podkręcone. Co ważne - jak wszystkie kosmetyki tej firmy, tusz ten dobrze tolerują oczy wrażliwe i skłonne do podrażnień. Dostępny w trzech kolorach.

40 zł / 5,5 ml

szkoda, że już go nie ma...

najlepszy tusz jaki używałam kilka lat temu, szybko zniknął ze sklepów, a szkoda... idealnie pogrubiał, wydłużał, rozdzielał, sprawiał, że miałam rzęsy jak firanki, niczym naklejone... bez sensu, że firmy rezygnują z produkcji super kosmetyków... :(Używałam tego produktu przez 6 m-cy

super

jak dla mnie najlepszy!
pieknie wydłuza, podkręca, pogrubia juz nie tak pięknie - ale i tak efekt koncowy jest swietny:)

tusz jest bardzo trwały, nie kruszy sie prawie w ogole:)

jak tylko skoncze moj obecny tusz, zaraz do niego wroce - a rzadko mi sie to zdarza bo bardzo lubie eksperymentowac:>

całkiem fajny

"Innowacyjna formuła, inteligentna szczoteczka i perfekcyjnie ukształtowany dozownik, który dozuje jednorazowo dokładnie taką ilość tuszu, jaka jest potrzebna do perfekcyjnego pokrycia rzęs - stanowią doskonałe połączenie w nowym inteligentnym tuszu. Inteligentnie ukształtowana szczoteczka z drobnymi włoskami zapewnia maksymalnie wydłużone, pogrubione i perfekcyjnie podkręcone rzęsy. Aktywne składniki: nowy rodzaj polimerów tworzy niewiarygodnie elastyczny, ochronny i oddychający film wokół rzęs, zaś regulator wody powoduje, że tusz jest super trwały i odporny na wilgoć. Pantenol nawilża i pogrubia rzęsy. Produkt bezzapachowy. Wskazówka: doskonały efekt zastosowania tuszu jest widoczny po dwukrotnym pomalowaniu rzęs."- tyle od producenta.
Ja dodam że maluję rzęsy po kilka razy i są naprawdę ładnie podkręcone, wydłużone, rozczesane, ślicznie ukształtowane. Tusz mógłby bardziej pogrubiać ale i tak jest w porządku. Mam rzęsy proste i raczej krótkie więc jest dla mnie tym czego szukałam, bez sztucznej przesadności jak u L'Oreala Double Extension.

Make up no make up H&M

ulubiony

Zachęcona zapewnieniami producenta kupiłam tę mascare i jestem ogromnie zadowolona. Wreszcie mam podkreślone rzęsy, a nie posklejanie i wygladające nienaturalnie. Sczoteczka świetnie oddziela moje rzęsy, tusz sie nie kruszy. Noszę soczewki i mogę śmiało polecić tę mascarę innym osobom z soczewkami, ale także tym, którym zależy na naturalnie wyglądających rzęsach.

małe rozczarowanie

Zawiodłam się pierwszy raz na Lumene. Tusz taki sobie, nic specjalnego, a raczej poniżej przeciętnej. Skleja rzęsy, za dużo nabiera się na szczoteczkę, trzeba rozczesywać grzebykiem. Efekt naturalny. Jedyną zaletą jest to, że faktycznie nie rozmazuje się i nie osypuje. Jak na razie....

przeciętny

Tusz raczej do naturalnego makijazu - bardzo precyzyjnie rozdziela rzęsy, nie skleja, w żaden sposób sie nie rozmazuje, nie tworzy grudek i nie osypuje się. Pod tym względem - idealny, ale za to.. nie wydłuza, nie podkręca rzęs, rzęsy są słabo podkreślone...

nie do końca inteligentny

Tusz rzeczywiście wydłuża, podkręca, pogrubia i dobrze rozdziela rzęsy (ale efekt jest naturalny, nie teatralny, czyli taki jak lubię). Ma idealną szczoteczkę i pod tym względem nie mam mu nic do zarzucenia. Jednak mimo tego ideałem nie jest... Moje wrażliwe oczka czasem odczuwają dziwne pieczenie zaraz po pomalowaniu rzęs tym tuszem (uczucie to przechodzi dość szybko, ale coś tu jest nie tak;)). Poza tym po paru godzinach lub delikatnym potarciu oczu tusz troszkę się osypuje, a gdy tylko uronię choćby jedną łezkę (co mi się zdarza często przy wietrznej pogodzie) zaczyna się rozmazywać i po policzkach płyną mi piękne czarne łzy. W związku z powyższym faktem z demakijażem nie ma żadnych problemów: sama woda nieźle sobie z nim radzi, a co dopiero mleczka czy żele :) Co dziwne, pod wpływem deszczu czy śniegu jednak się nie rozmazuje. Dodam jeszcze, że kosztuje trochę mniej, bo coś koło 40zł, a mnie się nawet udało kupić za jakieś 25zł (i to nowiusieńki, oryginalnie zafoliowany) I całe szczęście, bo inaczej nieźle bym sobie w kaszę pluła ;)