Les Tubes de L'ete - Cream Eyeshadow

Les Tubes de L'ete - Cream Eyeshadow

Malutkie kremowe, cienie w tubce, każdy po 3ml. Duża paleta kolorów szczególnie na lato. Mimo małej pojemności są wydajne. Doskonale się rozprowadzają. W zależności od oczekiwanego efektu są bardziej lub mniej intensywne.
Występuje w palecie 4 kolorów.

Taka ciekawostka

Opakowanka owszem słodkie, niestety sam cień nie zasługuje na zainteresowanie (ani cenę) - po prostu efekt to nic szczególnego, mało wyrazisty, niewidoczny, etc.

Używam tego produktu od:daaawno
Ilość zużytych opakowań:1, niecałe

Nie

Jeśli ktoś lubi makijaż odpustowy to te cienie będą rewelacyjne.
A to dlatego iż można nałożyć tylko jeden kolor - o cieniowaniu czy stopniowaniu intensywności nie ma mowy.
Wydajność mała, trwałość kiepska.
mam dwa kolory i nie jestem z nich zadowolona - praktycznie ich nie używam, leża gdzieś zapomniane w kącie.

Używam tego produktu od: rok

no surprises...

Jakie mogą być cienie w kremie? Nietrwałe. Źle się rozprowadzają. Zbierają się w załamaniu powiek nawet na bazie. Nie można nimi cieniować. Trzeba uważać z ilością, żeby się nie zwałkowały już przy pierwszej aplikacji. I takie są Les Tubes de l'ete :)

dzienny smoky eyes

nietrwały

Niestety jest nietrwały i już po kilku minutach zbiera się w złamaniach powiek. Kolorki naprawdę ładne - ale to już jest kwestią gustu, a oceniamy jakość.

ok

Cienie sa dosc trwale, zaleta jest duza gama kolorystyczna, kolory kojarza mi sie glownie z latem, wakacjami :-)
daja ladny efekt makijazu, na pewno jesli bede miala okazje to kupie jeszcze kilka tubek
szkoda ze nie produkuja ich w wiekszych tubkach

szkoda pieniedzy

znowu skusilo mnie opakowanie, kolorki i firma Dior. ale niestety cienie są nietrwałe!!!! juz po kilku minutach zbieraja sie na powiece, nawet jesli polozy sie minimalną ilosc. w porownaniu z tubka Lancome przegrywaja juz na starcie.

Używam tego kosmetyku od maj 2004/
ilość zużytych opakowań: na pewno nie zuzyje do konca nawet 1

****

Wielki cień w małej tubce - chciałoby się rzec, wręcz miniaturkowej ;) Nie należę do zwolenniczek cieni w kremie, gdyż cieszą się one niezwykle krótką trwałością. Niemniej jednak Les Tubes De L'Ete zaskoczyły mnie bardzo pozytywnie.
Po pierwsze, już mikroskopijna ilość wystarczy na równomierne pokrycie całych powiek. Cienie są bardzo napigmentowane kolorem - intensywne, żywe, soczyste - stanowią rewelacyjną bazę dla fantazyjnych letnich makijaży.
Po drugie, są niezwykle trwałe. W załamaniu powiek zbierają się po dobrych 4-5h, ale rozsmarowane, nadal wytrzymują drugie tyle czasu. Nie znikają nagle, lecz lekko bledną, stając się delikatniejsze.
Ich zapach mi nie przeszkadza, nie jest on odczuwalny dłużej, niż tylko w czasie aplikacji.
Irytuje mnie tylko maluteńkie opakowanie, które ma tendencję znikać w zakamarkach kuferka ;)

średnie

Niewątpliwie posiadają dwie zalety - są bardzo trwałe i mają niespotykanie soczyste kolory (o ile się orientuję jest ich znacznie więcej niż 4 a te na zdjęciu to jedynie jeden z ZESTAWÓW).
Niestety, już sam zapach i rozprowadzanie cieni na powiekach czy błyszczyka na ustach pozostawiają wieeele do życzenia.
Zapach jest nieprzyjemny a cienie zbyt gęste, zbyt mocno "ciągną" powiekę.
Kolorki niesamowite, ale raczej na wakacje niż na codzień - na pewno nie pojawiłabym się w nich w pracy. ;)
Tubeczki są nieporęczne (ciężko wycisnąć dokładnie taką ilość, o jaką nam chodzi) i mało komfortowe.
Na pewno więcej się nie skuszę.

tęcza :)

Bardzo lubię cienie w kremie i bardzo żałuję, że nie zakupiłam tubek wcześniej. Akurat posiadam zestaw ze zdjęcia :) Kolorki bardzo ładnie wyglądają na powiece, delikatnie, lekko opalizujące. Naprawdę łatwo się je nakłada, nawet można wymodelować oko :) mimo że nakładamy cień palcem. Tubeczki są malutkie, ale do wykonania makijażu potrzeba odrobinę cienia (w zależności jaki chcemy uzyskać efekt można nałożyć więcej), więc napewno będą wydajne.Co do trwałości to oceniam nie używając bazy. Nie powalają trwałością przez cały dzień, ale jak na cienie w kremie wytrzymują dość długo; u mnie jest to parę godzin. Zbierają się w załamaniu powieki, ale cień całkiem nie znika i kolorek nadal jest widoczny. Poprawki można wykonać błyskawicznie.

fajniusie-śliczniusie :)

Od razu wyjaśniam, że w zgłoszeniu nie podałam ceny, bo się nie orientuję, ponieważ kupiłam na sztuki na allegro :) Żeby nie było, żem gapa ;)Cienie są super :)W maleńkich, naprawdę tubeńkach, rzekłabym.W zależności od tego, jaki chcemy uzyskać efekt, czy mocniejszy czy delikatniejszy to taką ilość nakładamy. Cienie rozprowadzają się bezproblemowo, ślicznie się mienią, mają cudne kolorki (szczególnie na lato) bardzo delikatne takie jedwabiste w dotyku. Nie kruszą się, nie osypują, bo nie ma jak ;)Wprawdzie całego dnia nie wytrzymują ale można bez problemu w ciągu dnia się nimi domalować. Jestem nimi zachwycona !!! Absolutnie !!! :) Niech Was nie zmyli ich pojemność ponieważ wystarczy bardzo malutka ich ilość :)