Aussie, Dual Personality, Anti - Frizz + Conditioning Milk (Płyn do stylizacji kręconych włosów)

Stylizacyjna formuła z wyciągiem z alg morskich pomaga ujarzmić niesforne kosmyki bez ich przeciążania. Algi morskie dzięki swojemu nawilżającemu działaniu zmiękczają włosy, poprawiając ich wygląd.

wygładzające
zapachowa
w sprayu
Struktura
lekkie

Nie polecam!

Jestem bardzo niezadowolona z tego produktu. Moje włosy zamiast nawilżać to jeszcze bardziej wysusza. Mam włosy ogólnie z natury suche, a ten produkt pogarsza ich stan. Poza tym skleja włosy i trzeba go dozować bardzo mało. Ogólnie po użyciu ma się fajne uczucie przez chwile jakby faktycznie włosy były nawilżone, ale produkt szybko wysycha na moich włosach i po wyschnięciu włosy w dotyku są szorstkie i matowe.
Trochę ujarzmia włosy, ale tylko wtedy jak się użyje dużo produktu a wtedy włosy są posklejane więc ten produkt jeżeli chodzi o mnie nie nadaje się do niczego i nie polecam!

Ilość zużytych opakowań: prawie całe 1 opakowanie 150ml

całkiem niezły

Zgłosiłam ten produkt więc pierwsza go ocenię.
Kupiłam Aussie, kiedy pomieszkując na Wyspach zużyłam cały zapas przywiezionych z Polski kosmetyków. Nie służyła mi tamtejsza woda a w drogeriach nie mogłam znaleźć odżywek bez spłukiwania, na których zawsze opierała się moja pielęgnacja.
+ ładnie formuje fale, rozdziela je i pod tym względem jest lepszy niż nie jeden krajowy kosmetyk do stylizacji,
+ ma praktyczna butelkę z pompką,
+ jest dość tani i wydajny.

Maleńki minusik za skład. Nie jest to kosmetyk odżywiający więc tego nie wymagam.

Dobrze wspomniam ten produkt.