Polecamy: 3 DNI DO BIELI

Prestige Cosmetics, Active Lifting, Kolagenowe płatki pod oczy z kwasem hialuronowym

Pojemność 2 szt

Płatki PRESTIGE działają intensywniej od kremów pod oczy – ich działanie można porównać do właściwości maseczki do twarzy. W zależności od składników aktywnych intensywnie nawilżają, odżywiają, napinają skórę i rozprasowują zmarszczki oraz likwidują opuchnięcia. Zawierają kolagen morski, kwas hialuronowy i roślinne wyciągi.
Płatki pod oczy PRESTIGE możesz stosować na 2 sposoby:
- błyskawiczny zabieg nawilżająco-ujędrniający przed wielkim wyjściem
- jako kuracja nawilżająca lub odmładzająca - stosuj je 1-2x w tygodniu przez miesiącu
Wyprofilowany, półokrągły kształt płatków jest wyjątkowo wygodny w użyciu i sprawia, że idealnie przylegają one do skóry pod oczami. Wykonane są ze specjalnego hydrożelu zanurzonego w wysokoskoncentrowanym serum.
Rozjaśniają cienie, intensywnie nawilżają, poprawiaja napięcie skory wokół oczu, redukują opuchliznę. Nałożyć płatki pod oczy na 30 min. Nadmiar żelu wmasować.

Bardzo dobre.

Świetne przed imprezą- w celu olśnienia i po imprezie w formie- regeneracji.

+ relaksują i koją
+ uprzednio schłodzone pomagają zejść porannej opuchliźnie, przyjemnie odświeżają spojrzenie
+ mocno nasączone
+ nawilżają i rozjaśniają okolice podoczne

- efekt jest doraźny
- spływają i nie trzymają się okolic oczu, trzeba je ciągle poprawiać, albo leżeć i pachnieć

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1352421].usefull || 0 }}% pomocna.

średnie.

płatki ładnie odświeżają i bardzo delikatnie nawilżają i napinają skórę pod oczami.

nie uczulają

potrafią mi spadać i się sciągają czego nie zauważyłam przy płatkach firmy efektima.

nie zauważyłam wygładzenia drobnych linii mimicznych.

przez to że się zsuwały ich użytkowanie było dla mnie nieprzyjemne.

raczej nie wrócę do nich ponownie, mam inne sprawdzone płatki. choć przetestuję jeszczę wersję złotą.

Używam tego produktu od: raz

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1023996].usefull || 0 }}% pomocna.

Bardzo dobry

Mam ogromne wory pod oczami, które nie opuszczają mnie nigdy, więc szukam czegoś co je zmniejszy. Te płatki okazały się niezłe.

Plusy :
+ zmniejszone cienie i wory
+ nawilżona skóra
+ wydajne - mogę używać kilka razy jedną parę :P

Minusy :
- nie usuwa całych albo prawie całych worów
- zostawiają lekkie odbicie ich kształtu na krótki czas
- cena

Używam tego produktu od: Miesiąc
Ilość zużytych opakowań: Dwa

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1015548].usefull || 0 }}% pomocna.

Dieta na AZS

duży plus!

Witajcie
Czytałam wszystkie zamieszczone już recenzje. Nie zgodzę się z tym że płatki zjeżdżają z twarzy, wręcz przeciwnie, mając je na twarzy zrobiłam porządki u siebie w szafie:D a plastry nawet nie przesunęły się o milimetr. Owszem wydają się być "pancerne" ale dla mnie okazało się tylko złudnym uprzedzeniem. Miałam je na twarzy przez 40minut- dają przyjemny chłodzący efekt.. a co po zdjęciu??- moja skóra była jaśniejsza i to dużo jaśniejsza i taka hmm w przyjemny sposób odświeżona i jakby naciągnięta, nawet mój chłopak zauważył różnicę- więc to już o czymś świadczy.
jedyny mius za co odejmuję pół gwiazdki to pancerne opakowanie i potrzeba nie lada "wygimnastykowania :D "

Ilość zużytych opakowań: dwa

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[949144].usefull || 0 }}% pomocna.

całkiem niezłe

Płatki kupiłam za namową przyjaciółki, która zachwyciła się efektami. U mnie aż takiego szału nie było. Płatki poręczne, dobrze wyprofilowane, u mnie zmniejszają opuchliznę, dobrze chłodzą, ale nie zauważyłam innego działania. Kupując i wierząc w obietnice producenta, jak i zapewnienia przyjaciólki liczyłam również na przeciwzmarszczkowe działania. Nic z tego :(
Tak czy siak będę od czasu do czasu używać by pozbyć się worków pod oczami.
Mnie nie uczulają, nie łzawię.

Używam tego produktu od: 2 miesięce
Ilość zużytych opakowań: 4 op

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[938992].usefull || 0 }}% pomocna.

łzawiące czy:(

Faktycznie natychmiast napinają skórę pod oczami i prasują zmarszczki. Likwidują też obrzęk,wygładzają i nawilżają.
Są wygodne i solidnie nasączne.
Niestety następnego dnia efekt znika. Więc przed wielkim wyjściem sprawdziłyby się superowo.
I drugie niestety; łzawią i szczypią po nich oczy.
Z tego powodu nakładałam je na noc ,aby nie męczyć się w ciągu dnia z łzotokiem:)
Zakupiłam 3 opakowania i jakoś je zmęczyłam,ale pnieważ nie ma długfalowych rezultatów i są drażniące więcej ich nie kupię.

Używam tego produktu od: 3 tyg

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[938792].usefull || 0 }}% pomocna.

Zaskoczenie

To moje drugie płatki z tej firmy. Pierwsze które kupiłam to złote, ale nie wystawiłam im recenzji, bo w nie pamiętam nawet, jak zadziałały i mam w planach zakupic je jeszcze raz w ramach testu. Wracając jednak do białych to ich działanie mnie pozytywnie zaskoczyło.

Mam 26 lat i już zauważyłam, że drobne linie
pod oczami zaczynają się coraz częściej pogłębiac, a że dodatkowo się odchudzam i waga przez pół roku poszła mocno w dół to doszłam do wniosku, że lepiej zapobiegac niż leczyc :P.

Po ich zastosowaniu w czwartkowy wieczór
zauważyłam niesamowite wygładzenie i napięcie w okolicach oczu. Drobne zmarszczki zostały tak dobrze wypełnione, że uśmiechając się do siebie w lusterku nie mogłam dostrzec żadnej linii pod oczami. Zapomniałabym dodac o nawilżeniu który było po prostu mistrzowskie i dzięki niemu mój korektor lepiej wyglądał po nałożeniu.

Jestem bardzo zadowolona z tego produktu i jeśli nie znajdę czegoś lepszego to kupie je ponownie, ale obecnie w planach jest jeszcze parę innych firm które chcę przetestowac.

Używam tego produktu od: używałam jeden raz

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[900681].usefull || 0 }}% pomocna.

Bardzo lubię

Bardzo lubię te płatki pod oczy. Nawet mój partner zauwżył ich działanie-powiedział,ze mam mniej opuchnięte oczy i mniejsze siniaki pod nimi :) Są łatwe w obsłudze.Chłodzą,przez co niwelują opuchliznę, sińce pod oczami stają się prawie niezauważalne.Nawilżają, nie uczulają. Jedyne co mnie w nich drażni to fakt,że są bardzo nasączone i przy pierwszym użyciu spływają z twarzy :) Nigdzie nie znalazłam informacji,czy są jednorazowe,czy nie. Ja ich używam wielokrotnie. Tylko jest wtedy problem z przechowywaniem-opakowanie jest tak skonstruowane,że nie da się ich odłożyć i zamknąć,aby nie wyschły (za to kradnę pół gwiazdki) Cena,hmm,czy używamy ich raz,czy więcej,czy kupujemy w promocji,czy też regularnej kwocie-moim zdaniem przystępna :) Warto sprawić swojej buzi raz w czas taką przyjemność.

Używam tego produktu od: Roku
Ilość zużytych opakowań: Kilka

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[898676].usefull || 0 }}% pomocna.

super!

te platki to moje odkrycie. kupilam je przypadkiem gdy wpadlam do drogerii po chusteczki... wcale nie sadzilam ze mi sie spodobaja, kupilam zeby sprobowac, bo nigdy nie ialam czegos takiego.
po pierwsze platki swietnie wygladzaja skore pod oczami. naprawde, po polezeniu z nimi, zmarszczki mimiczne splycaja sie. ja uzywam ich wieczorami I efekt utrzyuje sie tez nastepnego dnia. nie oczywiscie super trwaly, wiadomo, ale zaden kosmetyk tego nie zapewni wiec nie oczekuje tego,
po drugie, redukuje opuchlizne I cienie. moze to tylko dlatego, ze platki same w sobie sa chlodne, ale mimo wszystko. wazne ze dziala.
po trzecie, bardzo fajnie sie je stosuje. takie platki stosuje sie lezac, albo w pozycji pol lezacej, nie wyobrazam sobie latac z nimi po domu. jesli sie polozycie, to gwarantuje,ze nic nie bedzie zjezdzac.
jak dla mnie te platki naprawde sa swietne. Ja przecinam je na pol, bo sa strasznie duze. probowalam tez tych zlotych, ktore maja chyba lepsza opinie tutaj, ale moim zdaniem byly gorsze. nie robily nic, nie bylo efektu wygladzenia zmarszczek, ani nawet cieni... w doatku tamte mialam wrazenie, jakby byly nasaczone w zwyklej wodzie...
platki nie podrazniaja, a uwierzcie mi - mam bardzo wrazliwa cere I oczy.
poza tym, nie rozumiem po co tak analizowac sklady, jak dziewczyny ponizej... jesli ktos jest alergikiem, albo jest pewny ze jeden skladnik mu szkodzi, to to jest przydatne. ale jesli nie, to niech mi ktos wytlumaczy, po co robic z tego taka paranoje? chcialam tylko zaznaczyc, ze nie ma podzialu na skladniki naturalne I chemiczne, bo WSZYSTKO to chemia. A to, co wystepuje naturalnie wcale nie zawsze jest dobre. naprawde, smieszy mnie ta moda na obsesyjne czytanie skladow kosmetykow, a pozniej wystawianie im za to nizszej oceny.
a co do tej probki kremu 45+, to jest nawet fajny... daleko mi jeszcze do grupy wiekowej dla ktorej jest polecany, ale w doborze kremu kierujemy sie potrzebami skory, a nie wiekiem wydrukowanym na pudelku. choc moja skora takich tresciwych mazidel nie potrzebuje, to fajnie jest go czasem uzyc, ladnie nawilza. mysle ze wam tez sie tragedia od niego nie stanie, nawet jesli macie 20 lat ;)

Używam tego produktu od: pazdziernik albo listopad,
Ilość zużytych opakowań: juz kilka

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[878087].usefull || 0 }}% pomocna.

Nie dla skóry wrażliwej

+ redukuje cienie!
+ fajna konsystencja żelu
+ cena ( 5 zł )

- szczypie! niestety nie dla osób z cerą wrażliwą, nieprzyjemnie wysusza i podrażnia skórę.
- łzawienie oczu...
- płatki się zsuwają
- do płatków dołączony jest krem na noc 45+ - nie pomyśleli chyba że 20-latki też mogą mieć sińce pod oczami heh

Ilość zużytych opakowań: jedno małe opakowanie

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[842077].usefull || 0 }}% pomocna.