Head & Shoulders, Szampon przeciwłupieżowy z odżywką 2w1, 2 rodzaje

Head & Shoulders, Szampon przeciwłupieżowy z odżywką 2w1, 2 rodzaje

Head&Shoulders działa bezpośrednio na skórę głowy dzięki czemu skóra głowy pozostaje zdrowsza, a przy regularnym stosowaniu łupież nie wraca. System oczyszczająco - odżywiający nadaje włosom uczucie miękkości i sprawia że są lśniące.
Występuje w wariantach:
- Codzienna pielęgnacja
- Mentol naturalna świeżość

Stały szampon w mojej łazience, wersja z aloesem.
Mój partner nie chce użyć niczego innego, zawsze tylko on. Pomaga mu na jego wrażliwy skalp, skłonny do przesuszeń i poczucia swędzenia.
Skład jest kiepski.
Cena w porządku, szampon wydajny.

Ok

Zdecydowanie wolę wersję miętową. Szampon idealnie nadaje się na szybki poranny prysznic, odżywia i orzeźwia skórę głowy. Delikatnie piecze i pozostawia po sobie uczucie świeżości, niestety zapach znika po kilku godzinach jak i działanie tego produktu. Zaraz po umyciu włosy są miękkie i łatwo się rozczesują ale potem czuję się tak jakbym w ogóle nie myła włosów.

nie dla mnie

Niestety na mnie ten szampon się nie sprawdził. Jakiś czas temu miałam problem z łupieżem, po każdym myciu w trakcie suszenia leciały wióry z mojej głowy. Więc na próbę sięgnęłam po ten szampon.
Biała wodnista konsystencja i mocny mentolowy zapach trochę mnie wystraszył, ale najgorsze było uczucie po nałożeniu na głowę. Szczypanie, jakby wżerał się w skórę głowy i dobiegał do nosa swoim intensywnym mentolem. Niestety nie zadziałał. Miałam wrażenie, że nawet zaostrzył występowanie łupieżu. Po kilku myciach odstawiłam go ze względu na jego drażniące działanie.

Jak dobrać pielęgnację do rodzaju włosów?

dobry

Właściwie to zaczęłam go używać przez pomyłkę.Zamiast kupić klasyczną wersję przez pomyłkę kupiłam dla męża ten .Tak więc zaczęłam używać go ja .świetnie się pieni ,nie trzeba dużęj ilości aby umyć włosy .Zapach taki kojarzący mi się z produktami dove. Bardzo go lubię. Włosy po nim są lśniące ,nie puszą się ,dobrze się rozczesują.Co mnie jednak zdziwiło ,że moją fryzura wygląda na bujniejszą .Tak jak by ten szampon dodawał jej objętości. Dosyć szybko powoduje u mnie przetłuszczenie u nasady włosów. łupieżu oczywiście nie widać.

Świetny

Używałam go przez większość życia, mama zawsze go kupowała do codziennej pielęgnacji. Gdy byłam już starsza i bardziej świadoma, dowiedziałam się że ma silikony itp. ale żaden naturalny szampon nie działał jak dobrze jak ten. Dlatego bardzo rzadko go odstawiam bo właśnie po nim moje włosy wyglądają najlepiej.

Trzeba mieć na niego sposób

Szampon dobrze działa, lecz solo może mocno przesuszać i potęgować łupież. Dlatego ja najpierw myję nim włosy, a potem innym szamponem, który ma w składzie olejki, np. Timotei. Łupież znika a skóra jest nawilżona. Duży plus za intensywnie miętowy zapach. Polecam!

gorszy od tego bez odżywki

Oceniam wariant miętowy. Dla mnie ta wersja jest dużo gorsza od tej zwykłej. Włosy szybciej się przetłuszczają ,szampon zostawia jakby tłustą i klejącą warstwę i włosy po użyciu są oklapnięte. Działanie przeciwłupieżowe raczej bez zarzutu ale komfort używania znacznie niższy.
Konsystencja fajna,gęsta,treściwa i kremowa. Opakowanie wygodne,otwór dozujący odpowiednią ilość szamponu.Dobrze się pieni i przyjemnie pachnie.
Niemniej jednak polecam wersję bez odżywki.

Jedni go kochają, drudzy nienawidzą.

Myśle, że koło tego szamponu nie można przejść obojętnie. Dla mnie jest to popularny .. BUBEL. Wlosy mam suche, cienkie delikatne- ten szampon strasznie obciąża, włosy szybciej si przetłuszczają, iii co odziwo niby produkt przeciwłupieżowy a ja właśnie od niego nabawiłam sie łupieżu .

Może 3-4 razy go użyłam po czym oddałam mamie -, prawie całe życie go używa i jest zawsze zadowolona.

Z plusów które dostrzegłam ? może dla was będą miały znaczenie to wydajność ! butla śmiało starcza na 3 miesiące stosowania

Mój hit

Wspomnę że od wielu lat jestem włosomaniaczką z wiecznym sianem na głowie. Testowałam wiele olei, odżywek, szamponów, picia różnych zdrowych naparów itp). Mam włosy cienkie, mega łamliwe :(. Odkryłam że gdy myję włosy u chłopaka właśnie tym szaponem są piekniejsze. Kupiłam sobie. Pierwszy raz mam tak piękne włosy. Rozdwajają sie wiele mniej, przestały się puszyć. Przetłuszczają mi się w tym samym tempie co zwykle wiec super.
Łączna przygoda z szamponem to 8 miesięcy, od jakichś 4 używam jedynie go.
Jeśli chodzi o łupież to u mnie bez różnicy. Zawsze mam jakiś minimalny (pewnie przez mega suchą skórę na całym ciele).

Niezawodny :)

Szamponów Head & Shoulders używam już od dobrych kilku lat; często zmieniam/testuję kosmetyki do włosów co nie zawsze im służy - efektem takich eksperymentów jest niestety łupież ale wtedy z pomocą przychodzi mi Head & Shoulders ;)

Szampon ma ładny świeży zapach, który długo utrzymuje się na włosach; fajnie się pieni ale przede wszystkim bardzo dobrze i dokładnie oczyszcza włosy i skórę głowy,pomaga w walce z łupieżem - efekty widoczne są już po pierwszym użyciu.
Nie obciąża włosów ani nie osłabia włosów, jedynym jego minusem może być fakt, że przy zbyt częstym stosowaniu delikatnie przesusza włosy - ale tak jak pisałam używam go tylko wtedy kiedy muszę.

Jest wydajny, dostępny w wielu wariantach a i cena całkiem przystępna.

Polecam :)

Jest moc!

Szampon bardzo mocny, dlatego jakiś czas temu odstawiłam go "na dalszy plan". Używam kosmetyku jedynie po olejowaniu włosów, ponieważ dobrze je oczyszcza.

Odświeża

Faktycznie czuć odświeżenie,
ale po tym 2w1 miałam wrażenie, że moje włosy są ciężkie,
dosyć szybko się przetłuszczały.
Niestety nasilił u mnie swędzenie głowy,
po odstawieniu łupież się zwiększył.