Head & Shoulders, Szampon przeciwłupieżowy z odżywką 2w1, 2 rodzaje

Head & Shoulders, Szampon przeciwłupieżowy z odżywką 2w1, 2 rodzaje

Head&Shoulders działa bezpośrednio na skórę głowy dzięki czemu skóra głowy pozostaje zdrowsza, a przy regularnym stosowaniu łupież nie wraca. System oczyszczająco - odżywiający nadaje włosom uczucie miękkości i sprawia że są lśniące.
Występuje w wariantach:
- Codzienna pielęgnacja
- Mentol naturalna świeżość

skuteczny

kupiłam ten szampon, gdyż od niedawna zuważyłam u siebie łupież. Po kilku dniach stosowania łupież zniknął. Jednak tego szamponu już muszę używać ciągle, gdy zmieniam szampon na inny łupież powraca.

Szampon przeciwłupieżowy

Jedyny szampon przeciwłupieżowy dzięki któremu pozbyłam się łupieżu i napewno nie zamienię już go na żaden inny. Opakowanie duże wystarczają dość długo. Bardzo często też można go zakupić w fajnej promocyjnej cenie

co jaki czas wracam

Jako osoba od wielu lat walcząca z problemem łupieżu oraz wrażliwej skóry głowy od lat co jakiś czas regularnie wracam do tego szamponu. Swoje podstawowe zadanie, tj usunięcie łupieżu, bez wątpienia spelnia- łupież znika, choć przy bardzo wrażliwej skorze głowy jak moja, jego minimalne śladu mogą gdzies pozostać. Nie podraznia skóry głowy, nie powoduje jej swędzenia. Jest wydajny, powszechnie dostępny. Generalnie od lat do niego wracam i jestem z niego zadowolona. Uważam tylko, że mimo wersji 2 w 1 i tak trzeba stosować dodatkowo odżywkę- szampon nie radzi sobie bowiem ze splątanymi i przesuszonymi włosami

Klasyk!

Jak dla mnie hit i podstawa wszystkich szamponów! Myślę, że każdy go kiedyś używał. Bardzo dobry produkt! Nada się zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn. Ma bardzo ładny, delikatny zapach, fajną konsystencję (nie spływa z dłoni). Mój facet dzięki temu szamponowi poradził sobie z bardzo suchą skórą głowy, która co jakiś czas się złuszczała i swędziała (nie łuszczyca, nie łupież), kiedy nawet szampony zapisane przez dermatologa nie dawały sobie rady. Włosy są zawsze dobrze oczyszczone i nie ą przesuszone!

Wracam do niego za każdym razem

Uwielbiam zdecydowanie na lato. Włosy po umyciu są lekkie miękkie i świeże. Bardzo wydajny szampon. Dobrze oczyszcza włosy. Ma bardzo przyjemny zapach. Skutecznie i delikatnie pozbywa się łupieżu. Nie wysusza skóry głowy. Idealny do codziennego stosowania.

Mogę polecić

Szampon jest fajny. Dobrze oczyszcza włosy, sprawia, że są lekkie, miękkie i świeże. Do tego regularnie stosowany zmniejsza łupież. Dobrze się pieni, jest wydajny, nie podrażnia skóry głowy. Ma fajny zapach. Jedyny minus to to, że w porównaniu z wersjami bez odżywki włosy szybciej tracą świeżość, więc nie polecam do przetłuszczających się włosów, chyba, że myje się włosy dzień w dzień.

Ok

Head&Shoulders używam od kilku jak nie kilkunastu lat.
Owe szampony uważam za idealne!
Naprawdę skuteczne.
Pomagają walczyć z łupieżem.
Są wydajne.
Włosy po ich użyciu są świeże.
Jedynym problemem jak dla mnie są warianty szamponów.
Uwielbiam ten pierwszy wariant bez żadnych odżywek i innych dodatków.
Ten jest ok, ale przy dłuższym stosowaniu włosy od odżywki robiły się tłuste nawet po umyciu. Dlatego uważam, ze trzeba uważać na opcję szamponów i znaleźć swój idealny wariant!

szampon

sam w sobie nie jest zły włosy stają sie pachnące lsniące oraz gładkie ,lecz mam problem z rozczesaniem po umyciu .Bardzo wydajny i fajna ma konsystencje polecam dla osób które mają problem z przetłuszczaniem u mnie problem zniknął po dwóch umyciach

Już nie działa

Super szampon stosowałam go dobre kilka lat, czuć świeżość we włosach, fajnie się pieni, włosy nie przetłuszczaja się tak szybko dobrze się rozczesuja jednak zaczął przesuszac skórę głowy co prowadziło do swędzenia i łupieżu.

Najlepszy

Szampony tej firmy są niezwykle dobry. Kiedy widzę, że na moich włosach pojawia się mały łupież to od razu sięgam po szampon. Wystarczy jedno użycie, aby problem zniknął. Chociaż staram się sięgać po niego 2-3 razy w miesiącu aby zapobiegać temu problemowi. Szampon ma ładny zapach, włosy po nim są bardzo ładne.

Bardzo dobry szampon przeciwłupieżowy

Szampon przeciwłupieżowy Head & Shoulders w łatwy sposób poradził sobie z moim łupieżem . Ma bardzo przyjemny zapach i konsystencje , która łatwo się rozprowadza i pieni na włosach . Po użyciu włosy są miłe w dotyku . Struktura głowy po kilku myciach zdecydowanie się poprawia. Cena nie jest wysoka a opakowanie wydajne . Zdecydowanie polecam osobom , które borykają się z problemem łupieżu np . po zmienię szamponu .

dobry

Od zawsze miałam problem z łupieżem, wszystkie szampony przeciwłupieżowe wysuszały skórę mojej głowy, ale odkąd trafiłam na Head & Shoulders Classic Clean 2 w 1 Szampon kondycja moich włosów poprawiła się dwukrotnie. Już po pierwszym umyciu zniknął łupież i długo się nie pojawił. Moje włosy są po nim puszyste, błyszczące i delikatnie pachną. Butelka super wydajna!