Polecamy: 3 DNI DO BIELI

Head & Shoulders, Szampon przeciwłupieżowy z odżywką 2w1, 2 rodzaje

Head & Shoulders, Szampon przeciwłupieżowy z odżywką 2w1, 2 rodzaje

Cena już od 14,26 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Head&Shoulders działa bezpośrednio na skórę głowy dzięki czemu skóra głowy pozostaje zdrowsza, a przy regularnym stosowaniu łupież nie wraca. System oczyszczająco - odżywiający nadaje włosom uczucie miękkości i sprawia że są lśniące.
Występuje w wariantach:
- Codzienna pielęgnacja
- Mentol naturalna świeżość

Trzeba mieć na niego sposób

Szampon dobrze działa, lecz solo może mocno przesuszać i potęgować łupież. Dlatego ja najpierw myję nim włosy, a potem innym szamponem, który ma w składzie olejki, np. Timotei. Łupież znika a skóra jest nawilżona. Duży plus za intensywnie miętowy zapach. Polecam!

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1557791].usefull || 0 }}% pomocna.

gorszy od tego bez odżywki

Oceniam wariant miętowy. Dla mnie ta wersja jest dużo gorsza od tej zwykłej. Włosy szybciej się przetłuszczają ,szampon zostawia jakby tłustą i klejącą warstwę i włosy po użyciu są oklapnięte. Działanie przeciwłupieżowe raczej bez zarzutu ale komfort używania znacznie niższy.
Konsystencja fajna,gęsta,treściwa i kremowa. Opakowanie wygodne,otwór dozujący odpowiednią ilość szamponu.Dobrze się pieni i przyjemnie pachnie.
Niemniej jednak polecam wersję bez odżywki.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1554521].usefull || 0 }}% pomocna.

Jedni go kochają, drudzy nienawidzą.

Myśle, że koło tego szamponu nie można przejść obojętnie. Dla mnie jest to popularny .. BUBEL. Wlosy mam suche, cienkie delikatne- ten szampon strasznie obciąża, włosy szybciej si przetłuszczają, iii co odziwo niby produkt przeciwłupieżowy a ja właśnie od niego nabawiłam sie łupieżu .

Może 3-4 razy go użyłam po czym oddałam mamie -, prawie całe życie go używa i jest zawsze zadowolona.

Z plusów które dostrzegłam ? może dla was będą miały znaczenie to wydajność ! butla śmiało starcza na 3 miesiące stosowania

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1550271].usefull || 0 }}% pomocna.

Krótkie włosy bez obcinania? Zobacz, jak to zrobić!

Mój hit

Wspomnę że od wielu lat jestem włosomaniaczką z wiecznym sianem na głowie. Testowałam wiele olei, odżywek, szamponów, picia różnych zdrowych naparów itp). Mam włosy cienkie, mega łamliwe :(. Odkryłam że gdy myję włosy u chłopaka właśnie tym szaponem są piekniejsze. Kupiłam sobie. Pierwszy raz mam tak piękne włosy. Rozdwajają sie wiele mniej, przestały się puszyć. Przetłuszczają mi się w tym samym tempie co zwykle wiec super.
Łączna przygoda z szamponem to 8 miesięcy, od jakichś 4 używam jedynie go.
Jeśli chodzi o łupież to u mnie bez różnicy. Zawsze mam jakiś minimalny (pewnie przez mega suchą skórę na całym ciele).

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1548306].usefull || 0 }}% pomocna.

Niezawodny :)

Szamponów Head & Shoulders używam już od dobrych kilku lat; często zmieniam/testuję kosmetyki do włosów co nie zawsze im służy - efektem takich eksperymentów jest niestety łupież ale wtedy z pomocą przychodzi mi Head & Shoulders ;)

Szampon ma ładny świeży zapach, który długo utrzymuje się na włosach; fajnie się pieni ale przede wszystkim bardzo dobrze i dokładnie oczyszcza włosy i skórę głowy,pomaga w walce z łupieżem - efekty widoczne są już po pierwszym użyciu.
Nie obciąża włosów ani nie osłabia włosów, jedynym jego minusem może być fakt, że przy zbyt częstym stosowaniu delikatnie przesusza włosy - ale tak jak pisałam używam go tylko wtedy kiedy muszę.

Jest wydajny, dostępny w wielu wariantach a i cena całkiem przystępna.

Polecam :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1529696].usefull || 0 }}% pomocna.

Jest moc!

Szampon bardzo mocny, dlatego jakiś czas temu odstawiłam go "na dalszy plan". Używam kosmetyku jedynie po olejowaniu włosów, ponieważ dobrze je oczyszcza.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1502701].usefull || 0 }}% pomocna.

Odświeża

Faktycznie czuć odświeżenie,
ale po tym 2w1 miałam wrażenie, że moje włosy są ciężkie,
dosyć szybko się przetłuszczały.
Niestety nasilił u mnie swędzenie głowy,
po odstawieniu łupież się zwiększył.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1487351].usefull || 0 }}% pomocna.

czy ja wiem...

Dobrze oczyszcza, odświeża skórę głowy, - ja osobiście łupieżu nie mam ani problemów ze skórą głowy ale dla odmiany lubię nim umyć swoją głowę, mam wrażenie że wolniej się przetłuszczają- zwykle głowę myję co drugi dzień to po tym łupieżu mogę i co 3.
Jeśli chodzi o działanie przeciwłupieżowe wtrącę opinię męża - zmniejsza łupież ale nie sprawia że żegnamy się z nim całkowicie- jemu lepiej sprawdza się szampon CLEAR.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1440911].usefull || 0 }}% pomocna.

skuteczny w walce z łupieżem!

Zmagałam się kiedyś z niesamowitym łupieżem. Nie pomagały żadne apteczne preparaty, wizyty u dermatologów itp. I wtedy moja mama kupiła mi Head&Shoulders. I to był strzał w 10! Pozbyłam się łupieżu raz na zawsze. Po zużyciu kilku butelek po kolei, łupież nie wrócił. Nie znajduję w tym szamponie żadnych minusów, no może co do ceny. Jednak gdy ktoś naprawdę męczy się z łupieżem-nie ma co się nawet zastanawiać.
Szampon ten jest wydajny, ma gęstą konsystencję, która łatwo się pieni. Jest on baaardzo dobrze dostępny: w każdej drogerii i każdym supermarkecie można go dostać.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1434261].usefull || 0 }}% pomocna.

Ekstra

Szampon jest rewelacyjny już po pierwszym myciu widać że działa. Nie osłabia włosów i ich nie przesusza. Uczucie świeżości i zimna na skóry głowy jest genialne. Jeśli ktoś boryka się z problemami skóry głowy szczerze polecam .

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1414831].usefull || 0 }}% pomocna.