Head & Shoulders, Szampon przeciwłupieżowy z odżywką 2w1, 2 rodzaje

Head & Shoulders, Szampon przeciwłupieżowy z odżywką 2w1, 2 rodzaje

Cena już od 16,30 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Head&Shoulders działa bezpośrednio na skórę głowy dzięki czemu skóra głowy pozostaje zdrowsza, a przy regularnym stosowaniu łupież nie wraca. System oczyszczająco - odżywiający nadaje włosom uczucie miękkości i sprawia że są lśniące.
Występuje w wariantach:
- Codzienna pielęgnacja
- Mentol naturalna świeżość

czy ja wiem...

Dobrze oczyszcza, odświeża skórę głowy, - ja osobiście łupieżu nie mam ani problemów ze skórą głowy ale dla odmiany lubię nim umyć swoją głowę, mam wrażenie że wolniej się przetłuszczają- zwykle głowę myję co drugi dzień to po tym łupieżu mogę i co 3.
Jeśli chodzi o działanie przeciwłupieżowe wtrącę opinię męża - zmniejsza łupież ale nie sprawia że żegnamy się z nim całkowicie- jemu lepiej sprawdza się szampon CLEAR.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1440911].usefull || 0 }}% pomocna.

skuteczny w walce z łupieżem!

Zmagałam się kiedyś z niesamowitym łupieżem. Nie pomagały żadne apteczne preparaty, wizyty u dermatologów itp. I wtedy moja mama kupiła mi Head&Shoulders. I to był strzał w 10! Pozbyłam się łupieżu raz na zawsze. Po zużyciu kilku butelek po kolei, łupież nie wrócił. Nie znajduję w tym szamponie żadnych minusów, no może co do ceny. Jednak gdy ktoś naprawdę męczy się z łupieżem-nie ma co się nawet zastanawiać.
Szampon ten jest wydajny, ma gęstą konsystencję, która łatwo się pieni. Jest on baaardzo dobrze dostępny: w każdej drogerii i każdym supermarkecie można go dostać.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1434261].usefull || 0 }}% pomocna.

Ekstra

Szampon jest rewelacyjny już po pierwszym myciu widać że działa. Nie osłabia włosów i ich nie przesusza. Uczucie świeżości i zimna na skóry głowy jest genialne. Jeśli ktoś boryka się z problemami skóry głowy szczerze polecam .

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1414831].usefull || 0 }}% pomocna.

Katarzyna Gudan fryzura karnawałowa 01

Najlepszy w likwidacji łupieżu

Szampony Head&Shoulders kupuję bardzo często, ponieważ nawroty łupieżu, to moja zmora, wystarczy źle dobrany szampon i efekt gwarantowany.Obecnie używam wersji z miętą. Szampon ma cudowny odświeżający zapach, ewidentnie wyczuwalna mięta, mega wydajny, ponieważ prawie zawsze kupuję tę większą 400 ml butelkę. Używałam już niemal każdego zapachu, mój mężczyzna również ich używa mimo, że nie ma problemu z łupieżem. Po zastosowaniu tego szamponu czuć na głowie jakby coś mroziło, takie odświeżenie przyjemne, po 2- 3 razach koniec z łupieżem. Polecam

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1409806].usefull || 0 }}% pomocna.

doskonale oczyszcza

Zacznijmy od tego, że nie jest to szampon dla każdego. On mocno oczyszcza skórę głowy, więc posiadaczki cienkich włosów powinno go używać rzadko albo wcale. Doskonale usuwa łupież, ma ładny zapach, włosy są po nim bardzo miękkie.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1404816].usefull || 0 }}% pomocna.

Lubię jego świeży zapach

Zalety:
- świeży zapach i długotrwałe uczucie orzeźwienia
- mocno oczyszczający z pozostałości kosmetyków
- dobra dostępność

Wady:
- nieco obciąża moje cienkie włosy
- opakowanie (zamknięcie trochę sie zacina)

WOLĘ WERSJĘ BEZ ODŻYWKI.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1324786].usefull || 0 }}% pomocna.

Tragedia

Myłam nim włosy praktycznie całe gimnazjum i liceum bo miałam łupież a on jest niby przeciwłupieżowy. Łudziłam się że pozbędę się łupieżu lecz przy każdym użyciu było coraz to gorzej. Skóra głowy swędziała i bardzo wypadały mi włosy. Nikt mi jednak wtedy nie wytłumaczył że winowajcą jest szampon który miał ZWALCZAĆ łupież. Od paru lat omijam go szerokim łukiem.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1324756].usefull || 0 }}% pomocna.

Najlepszy

Zdecydowanie najlepszy z szamponow przeciwlupiezowych na rynku,. Zapach fajny, dlugo sie utrzymuje. dobrze sie pieni i co najwazniejsz-skutecznie pomaga sie pozbyc lupiezu.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1319246].usefull || 0 }}% pomocna.

Niezawodny

Na co dzień nie używam szamponów head&shoulders, jednak kiedy na mojej głowie dzieje się źle zdecydowanie sięgam po ten szampon, gdyż jest niezawodny jeśli chodzi o walkę z łupieżem. Nie obciąża włosów a unosi je od nasady, jest dostępny praktycznie wszędzie i niedrogi

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1315566].usefull || 0 }}% pomocna.

Uwielbiam

Uwielbiam szampony Head&Shoulders.
Kupuję je zawsze w atrakcyjnych promocjach.

+ opakowanie
+ dostępność, są praktycznie w każdej drogerii i markecie
+ często można znaleźć te szampony w promocji
+ zapach
+ świetnie się pienią
+ bardzo dobrze oczyszczają.

Na początku myślałam, że wersja z odżywką może przeciążyć moje włosy, ale nic takiego się nie stało. Co prawda nie zauważyłam spektakularnych efektów po odżywce, ale włosy były bardzo miękkie i gładkie. Dobrze się rozczesywały.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1312121].usefull || 0 }}% pomocna.