Klub Recenzentki Kody rabatowe Konkursy i testy

Head & Shoulders, Szampon przeciwłupieżowy z odżywką 2w1, 2 rodzaje

Head & Shoulders, Szampon przeciwłupieżowy z odżywką 2w1, 2 rodzaje

Head&Shoulders działa bezpośrednio na skórę głowy dzięki czemu skóra głowy pozostaje zdrowsza, a przy regularnym stosowaniu łupież nie wraca. System oczyszczająco - odżywiający nadaje włosom uczucie miękkości i sprawia że są lśniące.
Występuje w wariantach:
- Codzienna pielęgnacja
- Mentol naturalna świeżość

Dobry

Szampon dobrze się sprawdza, gdy mamy problem z łupieżem. Kupuję regularnie, chociaż używam jedynie od czasu do czasu. Na co dzień wolę bardziej naturalne produkty.

klasyk

Pewnie nic nowego o nim nie napiszę. Bardzo dobrze oczyszcza skórę głowy. Używajac go można zapobiegać nawrotom łupieżu. Niestety u mnie ogólnie się nie sprawdza, ponieważ nie lubię przesuszających szamponów, a ten dodatkowo wyplukuje kolor.
Zawsze można go wypróbować, ale tylko w przypadku konkretnego problemu ze skórą głowy.
Cena typowo drogeryjna, ujdzie. Co do zapachu, to jest taki oczyszczasz i zapach do niego pasuje.

negatywnie uzależnia

mam wrażenie że ta marka dobrze radzi sobie z łupieżem póki jej nie odłożysz i problem wraca ;) jak dla mnie to jest bez sensu. szampon jest za mocny zeby uzywac go codziennie,aby nie miec lupiezu. chyba nie tak powinien dzialac zeby go ''niewelowac'', jedyny plus to orzezwienie skory glowy zapach i konsystencja

Jak zamaskować siwe włosy

Jedyny,który poradził sobie z moją skórą głowy

Miałam problemy z przesuszoną skórą głowy. Miejscowo pojawiały się mały strupki,które po rozdrapaniu wyglądały jak łupież.Stosowałam różne specyfiki i droższe szampony.Pomógł mi dopiero ten(byłam w szoku,bo słyszałam,ze może nawet powodować łupież)ale na szczęście było na odwrót. Szampon zlikwidował mój problem,do tego włosy po umyciu nim są długo świeże. Polecam również inne szampony z tej firmy.

Całkiem całkiem

Można dzięki niemu zminimalizować ilość łupieżu
Po 5 myciach widać już efekty
Włosy i skóra głowy są dokładnie oczyszczone
Pojemne opakowanie szamponu sprawia że kupię go kolejny raz,jest wydajny

Rewelacja!!!

Jedyny szampon ( nie lek zakupiony w aptece) który radzi sobie w 100% z łupieżem.
Już po jednym użyciu łupież znika na długi czas :). Super pachnie, jest bardzo wydajny.

Najgorszy szampon na świecie

Ten szampon to jedna wielka tragedia. Po pierwsze to wcale nie likwiduje łupieżu a wrecz sam go powoduje. Gdy mialam łupież wcale go nie zwalczył a gdy nie miałam łupieżu i używałam tego szamponu juz po pierwszym razie wytworzyl mi masakryczny łupież jakiego wcześniej nie miałam. Po drugie strasznie wysusza i placze włosy. Po trzecie włosy po nim są oklepane, dobrze ich nie myje i nie odświeża. Nie polecam

Najlepszy!

Będąc w okresie nastolatki miałam przeróżne problemy związane z włosami miałam bardzo suche rozdwojone i łamliwe włosy. Dążąc do ich regeneracji ich nie zwocilam dostatecznej uwagi ich oczyszczanie od nasady skóry. I wtedy zaczęły się jeszcze większe problemy. Zakupiłam head &shoulders i jest mi wierny do dnia dzisiejszego. Oczywiście zmieniam raz na jakiś czas na inny szampon ale po skończeniu butelki kupuje shouldersa ;D

Przetłuszcza

Opakowanie jest wygodne w użyciu, klapka łatwo się otwiera i można wylać odpowiednią ilość na dłoń. Jest on o zapachu miętowym, dość mocno wyczuwalnym, świeżym. Zapach ten jest intensywny podczas mycia i czuć go jeszcze jakiś czas po na włosach. Bardzo dobrze się pieni, myje i odświeża włosy, nadaje im blask i miękkość. Ma działanie przeciwłupieżowe i niestety przy częstym stosowaniu bardzo wysusza włosy i skórę głowy. Nie przepadam przez to za nim, moja fryzjerka też odradza używanie go. Włosy po nim szybko się przetłuszczają a i przy nieodpowiednim stosowaniu można łupież nasilić zamiast usunąć

Stały szampon w mojej łazience, wersja z aloesem.
Mój partner nie chce użyć niczego innego, zawsze tylko on. Pomaga mu na jego wrażliwy skalp, skłonny do przesuszeń i poczucia swędzenia.
Skład jest kiepski.
Cena w porządku, szampon wydajny.

Ok

Zdecydowanie wolę wersję miętową. Szampon idealnie nadaje się na szybki poranny prysznic, odżywia i orzeźwia skórę głowy. Delikatnie piecze i pozostawia po sobie uczucie świeżości, niestety zapach znika po kilku godzinach jak i działanie tego produktu. Zaraz po umyciu włosy są miękkie i łatwo się rozczesują ale potem czuję się tak jakbym w ogóle nie myła włosów.

nie dla mnie

Niestety na mnie ten szampon się nie sprawdził. Jakiś czas temu miałam problem z łupieżem, po każdym myciu w trakcie suszenia leciały wióry z mojej głowy. Więc na próbę sięgnęłam po ten szampon.
Biała wodnista konsystencja i mocny mentolowy zapach trochę mnie wystraszył, ale najgorsze było uczucie po nałożeniu na głowę. Szczypanie, jakby wżerał się w skórę głowy i dobiegał do nosa swoim intensywnym mentolem. Niestety nie zadziałał. Miałam wrażenie, że nawet zaostrzył występowanie łupieżu. Po kilku myciach odstawiłam go ze względu na jego drażniące działanie.