Head & Shoulders (Szampon przeciwłupieżowy z odżywką 2w1, 2 rodzaje)

Head & Shoulders

Cena już od 14,94 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Head&Shoulders działa bezpośrednio na skórę głowy dzięki czemu skóra głowy pozostaje zdrowsza, a przy regularnym stosowaniu łupież nie wraca. System oczyszczająco - odżywiający nadaje włosom uczucie miękkości i sprawia że są lśniące.
Występuje w wariantach:
- Codzienna pielęgnacja
- Mentol naturalna świeżość

Napisanych recenzji: 20

odpada

Wszystko byłoby fajnie i pięknie, gdyby nie połączenie szamponu z odżywką. Włosy po umyciu są miękkie i przygładzone, ale do tego stopnia, że drugiego dnia nadają się do ponownego umycia. Odżywka bardzo obciąża włosy. Dla mnie zdecydowanie największa i dyskwalifikująca wada dla tego produktu.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1242478].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 3

Klasyk

Tego szmponu używam w zasadzie od dziecka. Ma wysokie właściwości czyszczące, a pomimo niezbyt łagodnego składu moja delikatna skóra głowy nigdy nie protestuje po jego użyciu. Zawsze będę do niego wracać.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1216798].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 2

Fajny, ale na początku.

Gdy zaczęłam go stosować byłam zachwycona, bo łupież zniknął. Jednak po około 2 tygodniach używania go wrócił. Teraz znowu nie mam i tak na przemian. Jest bardzo fajny i go kupię, ale z tym łupieżem to tak trochę słabo :/

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1195748].usefull || 0 }}% pomocna.

Katarzyna Gudan fryzura karnawałowa 02

Wykorzystała: kilka próbek

Długa świeżość

Jedyny w swoim rodzaju szampon przeciwłupieżowy, który potrafi utrzymywać świeżość przez długi czas. Czy działa? Przy regularnym stosowaniu oczywiście! Na prawdę jeden z lepszych produktów tego typu. Dodatkowo jest bardzo wydajny.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1194418].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 5

Jest rewelacyjny!!!!!!!

Dzieki szamponowi Head&Shoulders pozbyłam się łupieżu,który mnie tak mocno dręczył.Teraz mogę się cieszyć pięknymi,lśniącymi włosami i czystą głową beż łupiezu.Szampon sam w sobie jest kremowej konsystencji,dobrze sie pieni i jest wydajny-pozostawia uczucie świeżości na długo.Pięknie pachnie.Serdecznie polecam osobą z problemami łupieżu,szampon jest na prawde wart swojej ceny i jest dobrej jakości.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1192203].usefull || 0 }}% pomocna.

Rewelacja

Przetestowałem szampon Head&Shoulders i jestem mega zadowolony.Od dawna borykałem się z problemem łupieżu i żaden z dostępnych szamponów nie dał sobie rady.Ale Head&Shoulders tak.Łupież -jaki łupież? -już go nie ma:)Skuteczny w 100% i ta mentolowa świeżość -rewelacja.Polecam

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1190468].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 1

Otrzymałem szampon do testowania.Jestem bardzo zadowolony z efektów działania.Łupież zmniejszył się już po pierwszym użyciu.Mięta pozostawia super uczucie świeżości po umyciu.Bardzo wydajny.Polecam

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1189538].usefull || 0 }}% pomocna.

skuteczny

Jestem bardzo zadowolona z tego szamponu. Jest bardzo skuteczny i ma piękny zapach. Jedyny minus jest taki, że po nałożeniu na głowę piecze (i jest to nie tylko moje spostrzeżenie). Jednak da radę się do tego przyzwyczaić.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1189383].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 2

Head & Shoulders Menthol

Szampon Head & Shoulders Menthol to najlepszy szampon przeciwłupieżowy dostępny w naszych sklepach.Przy jego regularnym stosowaniu łupież znika całkowicie.Rozmawiając ze znajomymi opowiadam ,że ten szampon jest naprawdę fantastyczny,idealny do stosowani na co dzień o bardzo przyjemnym rześkim i świeżym zapachu.Bardzo wydajny z racji odpowiedniej konsystencji bez przelewania się z butelki.Zero podrażnień i uczuleń.Włosy są miękkie i co najważniejsze-zero łupieżu-po zaledwie kilku myciach

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1189293].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 6

Napisanych recenzji: 20

jakiś cud

nie wiem jak to się dzieje, ale ten szampon radzi sobie u mnie z łupieżem na który nie działają kosmetyki apteczne! Włosy po nim ładnie pachną, są mięciutkie. Dla mnie super!

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1188428].usefull || 0 }}% pomocna.