Procter & Gamble, Head & Shoulders (Szampon przeciwłupieżowy z odżywką 2w1, 2 rodzaje)

Cena już od 13,03 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Head&Shoulders działa bezpośrednio na skórę głowy dzięki czemu skóra głowy pozostaje zdrowsza, a przy regularnym stosowaniu łupież nie wraca. System oczyszczająco - odżywiający nadaje włosom uczucie miękkości i sprawia że są lśniące.
Występuje w wariantach:
- Codzienna pielęgnacja
- Mentol naturalna świeżość

Sama nie wiem.

Szampon H&S zawsze musi stać u mnie na półce. Z reguły wybieram różne wersje, ale do wersji z odżywką raczej nie wrócę.
Zalety:
+ ładny zapach
+ szampon dobrze oczyszcza włosy z brudu i resztek kosmetyków
+ po jego zastosowaniu włosy wyglądają świeżo i zdrowo, nie są splątane i pięknie lśnią
+ szampon jest wydajny i wystarczy niewielka ilość do umycia długich włosów
+ wygodne opakowanie
+ dobrze się pieni
+ ma odpowiednią konsystencję i ładny kolor
+ cena - w promocji opakowanie 400 ml można kupić za 10-12 zł.

Szampon u mnie nie wykluczył problemu łupieżu, a jedynie go ograniczył. Ponadto mimo ciekawego połączenia szamponu i odżywki nie sprawdziło się ono u mnie. Włosy łatwiej rozczesać niż po użyciu zwykłego szamponu, jednak zdecydowanie lepszy efekt obserwuję po użyciu szamponu i odżywki osobno.

Jest to dobry produkt, ale nie sądzę bym kupiła go jeszcze raz.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1275556].usefull || 0 }}% pomocna.

Dobrze oczyszcza, ale u mnie spowodował łupież

Dobrze oczyszcza skórę głowy, pozostawia uczucie świeżości.
Włosy po umyciu dobrze się rozczesują są miękkie.
Niestety po dłuższym jego stosowaniu ja dostałam łupież.
Polecam, ale do stosowania raz na jakiś czas, aby mocniej oczyścić skórę głowy.
Szampon jest wydajny dzięki jego gęstej konsystencji.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1272366].usefull || 0 }}% pomocna.

odpada

Wszystko byłoby fajnie i pięknie, gdyby nie połączenie szamponu z odżywką. Włosy po umyciu są miękkie i przygładzone, ale do tego stopnia, że drugiego dnia nadają się do ponownego umycia. Odżywka bardzo obciąża włosy. Dla mnie zdecydowanie największa i dyskwalifikująca wada dla tego produktu.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1242478].usefull || 0 }}% pomocna.

Katarzyna Gudan fryzura sylwestrowa 02

Klasyk

Tego szmponu używam w zasadzie od dziecka. Ma wysokie właściwości czyszczące, a pomimo niezbyt łagodnego składu moja delikatna skóra głowy nigdy nie protestuje po jego użyciu. Zawsze będę do niego wracać.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1216798].usefull || 0 }}% pomocna.

Fajny, ale na początku.

Gdy zaczęłam go stosować byłam zachwycona, bo łupież zniknął. Jednak po około 2 tygodniach używania go wrócił. Teraz znowu nie mam i tak na przemian. Jest bardzo fajny i go kupię, ale z tym łupieżem to tak trochę słabo :/

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1195748].usefull || 0 }}% pomocna.

Wykorzystała: kilka próbek

Długa świeżość

Jedyny w swoim rodzaju szampon przeciwłupieżowy, który potrafi utrzymywać świeżość przez długi czas. Czy działa? Przy regularnym stosowaniu oczywiście! Na prawdę jeden z lepszych produktów tego typu. Dodatkowo jest bardzo wydajny.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1194418].usefull || 0 }}% pomocna.

Jest rewelacyjny!!!!!!!

Dzieki szamponowi Head&Shoulders pozbyłam się łupieżu,który mnie tak mocno dręczył.Teraz mogę się cieszyć pięknymi,lśniącymi włosami i czystą głową beż łupiezu.Szampon sam w sobie jest kremowej konsystencji,dobrze sie pieni i jest wydajny-pozostawia uczucie świeżości na długo.Pięknie pachnie.Serdecznie polecam osobą z problemami łupieżu,szampon jest na prawde wart swojej ceny i jest dobrej jakości.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1192203].usefull || 0 }}% pomocna.

Rewelacja

Przetestowałem szampon Head&Shoulders i jestem mega zadowolony.Od dawna borykałem się z problemem łupieżu i żaden z dostępnych szamponów nie dał sobie rady.Ale Head&Shoulders tak.Łupież -jaki łupież? -już go nie ma:)Skuteczny w 100% i ta mentolowa świeżość -rewelacja.Polecam

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1190468].usefull || 0 }}% pomocna.

Otrzymałem szampon do testowania.Jestem bardzo zadowolony z efektów działania.Łupież zmniejszył się już po pierwszym użyciu.Mięta pozostawia super uczucie świeżości po umyciu.Bardzo wydajny.Polecam

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1189538].usefull || 0 }}% pomocna.

skuteczny

Jestem bardzo zadowolona z tego szamponu. Jest bardzo skuteczny i ma piękny zapach. Jedyny minus jest taki, że po nałożeniu na głowę piecze (i jest to nie tylko moje spostrzeżenie). Jednak da radę się do tego przyzwyczaić.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1189383].usefull || 0 }}% pomocna.