Żel ozdobny do włosów, twarzy i ciała Avangarde, Joanna

Żel ozdobny do włosów, twarzy i ciała Avangarde, Joanna

Delikatny żel, który nadaje się nie tylko do zdobienia włosów, ale także można go nakładać na twarz i ciało. Mieniące się drobinki brokatu w postaci serduszek, gwiazdek lub kolorowego pyłu, podkreślają charakter zarówno klasycznej, jak i awangardowej fryzury i makijażu. Zawieszone w żelach brokaty przydadzą każdej kobiecie podczas odświętnego wieczoru niepowtarzalnego uroku. Ozdobne żele Avangarde dostępne są w 6 odcieniach: z brokatem opalizującym, złotym, srebrnym, niebieskim, z czerwonymi serduszkami i holograficznymi gwiazdkami.

Cena: 8 zł / 40 g

Fajny brokacik

Kupiłam go podczas zakupów.
Produkt jest fajny ale mógłby być nieco lepszy.
Używałam złotego i przezroczystego z kolorowymi drobinkami.

Zalety:
-dostępność
-cena
-fajny połysk
-wydajność

Wady:
-nietrwały

Używam tego produktu od: dawno temu
Ilość zużytych opakowań: 2szt

Tragiczny.

Miałam ok. 12 lat temu dwie albo trzy wersje tego żelu, na pewno niebieską i srebrną mieniącą się, nie jestem pewna czy nie miałam też złotej.
Nawet gdy miałam 13 lat i były to pierwsze dla mnie tego typu żele, te kosmetyki nie spełniały moich oczekiwań.
Konsystencja była strasznie lepka, drobinek brokatu było mało, ale były duże, przez co wyglądały z daleka jak jakaś alergia albo wysypka.
Bardzo nieładny efekt.
I bardzo nietrwały, co może być wadą, ale też i zaletą biorąc p;od uwagę to, że nie wyglądało to dobrze.
Użyłam tych żeli kilka razy i wyrzuciłam.

Używam tego produktu od: używałam kilkanaście lat temu
Ilość zużytych opakowań: dwa lub trzy

Słaby

Mój wariant tego kosmetyku to niebieskawy brokat.
\\nUżywany:
\\n*do włosów
\\n-w ogóle nie było widać drobinek
\\n-sklejał
\\n-po chwili połowa brokatu z włosów odpadała i przyklejała się do ciała
\\n*do ciała
\\n-długo schła (w tym czasie bardzo "klejący")
\\n-po wyschnięciu zostawiał taką zeschniętą warstwę ściągającą skórę
\\n-dużo było trzeba nałożyć, aby dawał porządny efekt błyszczenia
\\n*ogólnie
\\n-cena była spoko
\\n-dziwnie pachniał po nałożeniu na skórę (zapach trochę mniej było czuć po wyschnięciu)
\\n-wydajność - mała

Manicure - velvet nails

tylko na cialo

na włosach beznadzieja-są sklejone i przyklapnięte! za to na ciele dosc ladnie sie mieni, uzywalam chodząc na dyskoteki itp., ale teraz mi się to znudziło i w ogole nie przepadam za brokatami. mialam wersję srebrną i z czerwonymi serduszkami.

uch...

Miałam wersje z serduszkami. A one nie trzymałay sie ani ciała ani włosów. za to rąk tak :( Najgorsze ,że włosy po tym żelu były tłuste i strasznie sklejone.

Hm....

Na włosach tragedia na ciele długo sie nie utrzyma ale za to na paznokciach wygląda fajnie lecz blask zmywa się po klikunasty minutach ja miałam akurat gwiazdeczki i są fajne ale już więcej nie kupie może na paznokcie

Dwie gwiazdki

Żel jest tani i ma przyjemny zapach. Gwiazdki krótko utrzymują się na ciele i dziwnie na nim wyglądają. Ciężko ułożyć z nich wzór, pod koniec nie da się wycisnąć ich z tubki. Łatwo je odkleić, ładnie opalizują – szczególnie w świetle dziennym. Przetłuszczają włosy, przydają się jeśli chcemy wyglądać jak zmokła kura. Zużywam pierwsze opakowanie kosmetyku.