Polecamy: 3 DNI DO BIELI

Duschgel Pfirsich & Litschi (Żel pod prysznic z brzoskwinią i liczi)

Duschgel Pfirsich & Litschi (Żel pod prysznic z brzoskwinią i liczi)

Każda skóra zasługuje na indywidualną pielęgnację. Żel pod prysznic Alterra rozpieszcza i pielęgnuje Twoją skórę, nadając jej delikatną świeżość dzięki wyjątkowej kompozycji zapachowej z rześkiej brzoskwini i odświeżającego liczi. Aktywnie myjące substancje na bazie roślinnej oczyszczają skórę wyjątkowo delikatnie, nie wysuszając jej. Roślinna gliceryna dostarcza skórze już podczas stosowania dobroczynnego i długotrwałego nawilżenia. Prysznic staje się prawdziwą, poruszającą zmysły przygodą. *z kontrolowanej biologicznie uprawy
Gwarantowane cechy produktu:
- nie zawiera syntetycznych barwników, substancji zapachowych i konserwujących,
- bez silikonów, parafiny i innych związków olejów mineralnych,
- tam, gdzie to tylko możliwe, zastosowane składniki roślinne pochodzą z kontrolowanych biologicznie upraw i dziko rosnących zbiorów,
- dobra tolerancja przez skórę potwierdzona dermatologicznie,
- produkt nie zawiera substancji pochodzenia zwierzęcego.
Produkt posiada certyfikaty: BDIH Kontrollierte Natur-Kosmetik, Vegan.

może być

Był moment, że kupowałam w zapale wszelkie odmiany tego żelu. Za rozsądną cenę otrzymywałam kosmtyk o rozsądnej jakości i wydajności.
Jednak odkryłam apteczne żele, które sa o wiele bardziej wydajne i podobniej (o ile nie bardziej) łaskawe dla skóry, dlatego już nie kupię.

Żele mają w miarę krótki i neutralny skład, natomiast wiara, że te dobroczynne składniki sa w takim stężeniu, zeby coś zdziałać jest ułudą.
Próbowałam chyba wszytskich "zapachów", łacznie z meskimi z tej gamy i róźnicy w działaniu nie widzę.

Są dosc łagodne i nieszkodliwe dla skóry. W miare dobrze myją, są słabo wydajne, słabo się pienią (bo niby eko) i wcale nie takie tanie (wydajnosć/jakość vs pojemność).
Krzywdy nie zrobią, ale będę je kupowac jedynie awaryjnie.

Jedyny duży minus - wszytskie pachną jakoś tak kefirowo - taka kwaśna nuta się pojawia w lini zapachowej, bez wzgledu na to, jakiego rodzaju żel kupimy.

Ilość zużytych opakowań: mnóstwo

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1038268].usefull || 0 }}% pomocna.

Fajny

Ogólnie produkt jest godny uwagi jednak mimo wszystko jakoś mnie nie przekonał pomino tego, że ma idealny skład. Głównie dlatego, że jest mało wydajny.
\\nPlusy:
\\n
\\nMinusy:
\\n- mało wydajny
\\n- słabo się pieni

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[665658].usefull || 0 }}% pomocna.

Super!

Fantastyczny zapach, w którym od razu się zakochałam!
Nie uczula, nie podrażnia, zapach utrzymuję się jeszcze przez jakiś czas po prysznicu/kąpieli. Cena przyzwoita i brak SLS, co jest dla mnie ważne.

Pół gwiazdki odejmuję za małe pienienie się, ale da się do tego przyzwyczaić, jak w większości produktów Alterry, której jestem fanką:)

Ilość zużytych opakowań: 3 opakownaia

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[660839].usefull || 0 }}% pomocna.

Cellulit mity

zapach do dyskwalifikuje

niuchajac go w rossmanie zapach wydawal sie bardzo sredni, ale nie mial na drugim miejscu w skladzie SLS, wiec szybko wrzucilam do koszyka, bo sie spieszylam. chcialam wyprobowac cos bez tego detergentu. zaczne od minusow, a wlasciwie jednego minusa ktory dyskwalifikuje ten produkt. nie kupie na pewno. zapach jest okrutny. w ogole nie pachnie brzoskwinia. czuje tam zepsuta miete z czyms jeszcze bardziej obrzydliwym. chcialam wybiec spod prysznica. na szczescie ten smrod nie utrzymuje sie pozniej na skorze. musze sprobowac innego zapachu, bo produkt sam w sobie jest dobry. pieni sie, co mnie troche zdziwilo, bo nie ma sls, ale pewnie cos podobnego. nawilza skore. konstystencja nie jest ani za rzadna ani za gesta. idealna. czy jest wydajny to nie wiem, bo wylewam na siebie bardzo duzo zeby szybko go skonczyc. myje nim stopy.

Używam tego produktu od: 2 tygodnia

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[659486].usefull || 0 }}% pomocna.

jest ok

Kupiłam ten żel w promocji za 6.99. Na początku w sklepie wzięłam go trochę z przymusu bo zapach kosmetyku był średni.

Postanowiłam umyć się nim pod prysznicem, i jakie było moje zaskoczenie kiedy z butelki wydobył się cudowny zapach dojrzałej brzoskwini i słodkiego liczi. Typowy słodki, orzeźwiający zapaszek, idealny po upalnym dniu. Żel zupełnie się nie pienił, co troszkę mnie denerwowało lecz później przywykłam do tego.

Substancja zawarta w buteleczce jest dosyć galaretowata, często nie podoba się kobietom. Ja osobiście lubię wszelkie galaretki pod prysznic i to również przypadło mi do gustu. Opakowanie jest również bardzo ekonomiczne, praktyczne i wygodne. Nic nie wyleje się przez zamknięcie bo jest solidnie zrobione.

Wydajność kosmetyku oceniam na 4 z małym minusikiem ponieważ trzeba wylać go trochę więcej aby poczuć zapach i zrobić nawet minimalną piankę. Ogólnie kosmetyk jest ok jednak troszkę wysusza i jest średnio wydajny. Na plus jest jednak cena w promocji, brak reakcji alergicznej i cudowny zapaszek. Godny polecenia dla młodych, szalonych ludzi którzy lubią lato i owoce.

Używam tego produktu od: kilka tygodni
Ilość zużytych opakowań: pierwsze

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[659478].usefull || 0 }}% pomocna.

cudeńko

Dla mnie żel jest idealny. Fajna konsystencja, wydajny, naturalny skład, dzięki alkoholowi w składzie możę i trochę wysusza ale za to pozbyłam się krostek szczególnie na plechach i ramionach. Cudownie pachnie w buteleczce a na skórze jeszcze intensywniej. Nie pieni się dobrze ale mnie to nie przeszkadza. No i cena szczególnie w promocji zachęca do kupowania:) Na pewno się skusze jeszcze na inne wersje zapachowe bo bardzo polubiłam kosmetyki Alterry

Używam tego produktu od: dwa tygodnie

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[658443].usefull || 0 }}% pomocna.

Super!!!

Wszystko ok tylko... odebrałam pół gwiazdki za zapach taki trochę nie dla mnie, jedyny minus. Reszta same plusy za wydajność( trzeba pamiętać, że kosmetyki naturalne gorzej się pienią i nie szaleć z ilością ), skład, cenę i działanie( niekoniecznie w tej kolejności) Polecam!!!!

Używam tego produktu od: dłuuugo
Ilość zużytych opakowań: 3 i w trakcie kolejnego

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[657269].usefull || 0 }}% pomocna.

kiepski

Nie przypasował mi ten żel w ogóle. "Pachnie" tragicznie, zapach w ogóle sie nie utrzymuje i w tym przypadku " na szczęście". W użyciu jest jakiś tępy, nie pieni sie dobrze, trzeba do dużo wydobyć, na dodatek wysusza. Mycie nim bynajmniej nie należało do przyjemnosci. Miało być tak pięknie a wyszło jak zawsze :/

Nie polecam.

Używam tego produktu od: 1 miesiąc męczarń

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[602584].usefull || 0 }}% pomocna.

Może być

Ogólnie żel spisał się całkiem dobrze.

+ ma niezbyt gęstą konsystencję, odrobina wystarczy, żeby umyć całe ciało, więc jest wydajny (ja go zużyłam w miesiąc, podczas gdy normalnie żele wystarczają mi na dwa tygodnie),
+ zapach to kwestia gustu, jak dla mnie jest nieco gorzki, nie przeszkadza mi, ale też nie zachęca do używania, bo nie zachwyca, a ja uwielbiam pięknie pachnące kosmetyki do kąpieli,
+ podczas jego stosowania nie wyskoczyły mi żadne niespodzianki na skórze, może to kwestia alkoholu?
+ nie zauważyłam większego niż zwykle wysuszenia skóry (w okresie jesienno-zimowym nie obejdę się niestety bez balsamu),
+ bardzo dobry skład, żel praktycznie się nie pieni, przynajmniej wiem, że nie katuję skóry \'chemią\'.

Nie wiem, czy go kupię, bo kosmetyki pod prysznic zmieniam często, poszukam innego, bardziej zachęcającego zapachu :)

Ilość zużytych opakowań: jedno całe

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[582834].usefull || 0 }}% pomocna.

plusem jest tylko cena

- ma postać gęstego gluta
- trudno się pieni, trudno go dawkować, nie wiadomo czy się jest już umytym czy nie
- mało wydajny\'
- ŚMIERDZI nie wiadomo czym, na pewno nie brzoskwinią i liczi

móje pierwsze i ostatnie zetknięcie z tą marką Rossmanna - nigdy więcej!!!

Używam tego produktu od: 2 tygodni i prawie koniec opakowania

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[564960].usefull || 0 }}% pomocna.