Nutri Body Milk (Odżywcze mleczko do ciała)

Nutri Body Milk (Odżywcze mleczko do ciała)

Mleczko do ciała dzięki formule bogatej w składniki odżywcze intensywnie nawilża i pielęgnuje nawet bardzo wysuszoną skórę. Zawiera olejek z pestek moreli, unikalne Nutri-Serum 24h ze składnikami odżywczymi, które dbają o skórę przez całą dobę, bogate w lipidy aktywne składniki nawilżające oraz wit. E, która - będąc antyoksydantem - walczy z wolnymi rodnikami przyspieszającymi proces starzenia się skóry. Szybko się wchłania i skutecznie nawilża.

Cena: ok. 15zł / 250ml

łeeee

Nie lubię go. Jest tłusty i śmierdzi . Na dodatek wywołuje zaczerwienienia ,ale może już mam go zbyt długo i jest Niemiecki. Wałkuje się i ..Śmierdzi. Ma jeszcze stare opakowanie ,przez co jest jeszcze bardziej denerwujący i śmierdzący. Po prostu go nie lubię. Wcale nie nawilża. Nivea i Ziaja są lepsze.. i nie śmierdzą

na 3,5

mleczko gęste i tłuste, o miłym zapachu większości kosmetyków dove
nawilża, natłuszcza, koi skórę przesuszoną
ale wchłania sie długo i czasami po prostu nie miałam ochoty meczyć sie z rozsmarowaniem go
niezbyt wydajne, bo gęste, raczej nie kupię ponownie bo znam równie dobre w niższej cenie

Używam tego produktu od: zeszłego roku

spox

Najbardziej mnie urzekł zapach tego balsamu, zresztą jak wszystkich z serii dove.
Balsam jest dość gęsty, dobrze natłuszcza skórę i pozostawia na niej piękny, świeży zapach.
Jest bardzo wydajny, dobrze się wchłania, naprawdę polecam.

Używam tego produktu od:dawna

Anna Małecka masaż twarzy

kiepski

Nie nawilża, jedynie natłuszcza, co przejawia się w tłustej powłoce pozostającej na skórze przez długie godziny. Nie nadaje się do skóry zaraz po depilacji/goleniu - mnie potwornie piekło, a na skórze pojawiły sie czerwone kropeczki.
Rozsmarowuje się fatalnie.

Nigdy więcej go nie kupię. Ale być może komuś pasuje :)

Używam tego produktu od: używałam go krótko

Cudeńko!

Po pierwsze jest gęsty, a więc gdy się nim smaruje nie spływa mi z dłoni, a to dla mnie ważne gdyż z powodu choroby mam bardzo słabe ręce i nim dotrę od butelki do skóry to trochę muszę się pogimnastykować. Bardzo dobrze się rozsmarowuje po skórze, więc nie rozumiem innych pań, które twierdzą, że źle się rozsmarowuje. Pozostawia film na skórze ale dobrze się wchłania i szybko, nadaje jej ślicznego blasku i poprawia koloryt( zauważyłam że przybladły mi rozstępy po jego stosowaniu). Dobrze nawilża. Stosuję go rano i wieczorem po kąmpieli. Ma przyjemny zapch taki jak krem dove (ten w biało granatowym opakowaniu), zapach ten jest jak dla mnie bardzo zmysłowy i kobiecy i przypomina mi zapach jakiś drogich perfum. Zapach długo utrzymuje się na skórze i na ubraniach. Balsam ten ma wygodne opakowanie, dobrze się wygobywa go z butelki tuż pod koniec, gdyż można ją odwrócić do góry nogami i postawić dzięki szerokiej zakrętce. Ma przystępną cenę ok 13 zł zapłaciłam w Rossmanie za 250 ml. Wydajny, stosując go rano i wieczorem systematycznie starcza mi na miesiąc, a mam 185 cm wzrostu więc mam co smarować.

Używam tego produktu od:2 miesięcy
Ilość zużytych opakowań:2 opakowania po 250 ml

średni, za gęsty

balsam dostałam na prezent i męcze go od zeszłej Gwiazdki (mamy listopad :-p )
ostatnio do niego powróciłam, bo od czestych kąpieli moja skóra jest wysuszona i szorstka. Balsam jest za gesty, po wtarciu w dwie łydki już mnie ręce bola, dlatego nie mam chyba ochoty na następne opakowanie. nawilża całkiem przyzwoicie, na partiach cieńszej skóry (ręce, pośladki) rzeczywiście czuć miękkość i gładkość, ale z łydkami sobie nie dał rady. No moze na 12 h to jeszcze, ale po 24 nie ma śladu efektu. Zapach firmowy Dove- jak dla mnie ładnyUżywam tego produktu od: roku
Ilość zużytych opakowań: pół

Treściwy balsam, nie mleczko

Zacznę od tego, że kosmetyk Dove to nie mleczko, ale treściwy balsam. Gęsty- nawet starannie wsmarowany zostawia tłusty film i człowiek klei się do wszystkiego. Ja stosowałam na noc, więc aż tak bardzo mi to nie przeszkadzało. Zapach piękny i długo utrzymuje się na skórze. Balsam natłuszcza, trochę odżywia, nawilża slabo. Na pewno nie należy liczyć na całodobowy efekt.
Uwaga - może zapychać. Jeśli ktoś ma skłonności do wyprysków na plecach, należy je omijać ;-)
Podsumowując - dość dobry balsam na zimniejsze pory roku. Raczej nie kupię ze względu na tę męczącą aplikację i tłustą warstwę na skórze.

Używam tego produktu od:parę tygodni

3xS - Super! Super! Super!

Dostałam ten balsam w pezencie (wersja niemiecka) Miałam go sprzedac ,ale skusiłam sie na sprobowanie i .....zakochałam sie w swojej skórze:) Balsam cudownie nawilza, moja skóra jest aksamitna i gładka:)

Zaznaczam ze mam skóre bardzo suchą i Dove swietnie ten problem rozwiazuje

POLECAM :ehem:

Używam tego produktu od:2m-cy
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1

jak dla mnie super!

Jak dla mnie, balsam naprawdę świetny:)
Super pachnie, dobrze nawilża i konsystencja też jest niezła - nie spływa z rąk, nie rozrzedza się z czasem ( jak dzieje się np.w przypadku czerwonego Garniera).
Jedną gwiazdkę odejmuję tylko dla tego, że jak na moje oko ten balsam jest mało wydajny - kończy się bardzo szybko, a taniością też nie grzeszy:) Pomimo tych nielicznych wad, ten balsam jak dla mnie na razie pozostaje nr 1!!!

Ilość zużytych opakowań: 4 albo coś koło tego

Dobrze nawilża

Do drogerii poszłam po balsam Dove, ale taki z jasną obwódką wokół korka (hydro coś tam). Jednak stwierdziłam, że zaryzykuję i wezmę coś nowego, wybór padł na Dove z ciemnoniebieską obwódką. Zapach miał przyjemny taki kwiatowy. Po dwóch użyciach stwierdzam, że:
-jest dość gęsty jak na mleczko
-łatwo się rozprowadza
-dobrze nawilża
-wolno sie wchłania, nawet kilka godzin
-zapach pozostaje na skórze bardzo długo
Generalnie polecam ten balsamik.

Używam tego produktu od: 18.07.07

Kiepski

Miałam wersję do skóry suchej.

Balsam jest mizerny :/
Jego plusy to ładny zapach, niesamowita szybkość wchłaniania się oraz komfort jaki daje, jego stosowanie jest przyjemne.
Niestety jego nawilżanie pozostawia wiele do życzenia.
Gdy smarowałam się nim 2 razy dziennie efekt był w miarę zadawalający, więc gdzie te jego 12 czy 24h nawilżenie?
Zawiodłam się po raz kolejny na marce Dove.

Używałamm tego produktu ok. miesiąc

Działa doraźnie i... :(

Spodziewałam sie wiele po tym kosmetyku i z początku byłam nawet zadowolona. Konsystencje ma dobra, duże, poręczne opakowanie, zapach również przyjemny. Skora po zastosowaniu jest gładka, z lekkim tłustym filtrem. Niestety mleczko nie nawilża dobrze skory, raczej natłuszcza lekko i poprawia lekko koloryt. Jednak działanie jest krótkotrwale, po kilku dobrych godzinach skora domaga sie kolejnej porcji dobrego nawilżacza.
Powiedziałabym, ze mleczko to jest raczej przeciętne,mimo, ze używałam w sporych ilościach dwa razy dziennie i a, to nie zauważyłam żadnych rewelacyjnych efektów, kondycja skory z pewnością sie nie poprawiła.

Edit 16/11/2007
W momencie zakupu nie byłam świadoma, ale teraz już jestem, wiec NIE POWTÓRZĘ ZAKUPU, ponieważ kosmetyki te należą do firmy, która testuje na zwierzętach.

Używam tego produktu od:1,5 roku