Wellaflex, Lakier do włosów nabłyszczający

Wellaflex, Lakier do włosów nabłyszczający

Lakier nabłyszczający i maksymalnie utrwalający. Nie skleja włosów. Zapewnia utrwalenie i elastyczność fryzury do 24 h dzięki formule Flex`Active.

Cena: 12 zł

Tragedia .

Najgorszy lakier jaki może być...;|
+ jedyny plus to chyba małe opakowanie, wejdzie do kosmetyczki...
- w ogóle nie utrwala . żeby był efekt trzeba wypsikać połowę, a wtedy hełm.
- matuje włosy.
- skleja, robią się wielkie grudy.
- włosy wyglądają na tłuste.
- klei się jak klej do tapet.
Żadnego lakieru z Wellaflex więcej nie kupię...

Używam tego produktu od: niedawno .
Ilość zużytych opakowań: połowa .

Koszmar!!!

Potrzebowałam mini lakieru do torebki, padło na ten.
Żałuję.
Raz, że spokojnie można zginąć przez uduszenie już przy minimalnym rozpyleniu tego specyfiku. Śmierdzi niemiłosiernie, dusząco, obezwładniająco, koszmarnie!
Dwa - skleja włosy ekspresowo, tworząc okropną skorupę, którą naprawdę bardzo ciężko rozczesać/zmyć.
Trzy - włosy po nim są matowe i totalnie bez życia. Okropne posklejane strąki.

Używam tego produktu od: ...
Ilość zużytych opakowań: ...

Lep na muchy

Zapach nawet nie zly ale sam lakier to porazka, podobnie jak inne lakiery z serii wellaflex. Nie utrwala tylko skleja wlosy, do tego jeszcze swedzi mnie po nim skora. Oblepia wlosy czyms co sie po jakims czasie sypie i przypomina lupiez. Mam wrazenie ze niszczy i przesusza wlosy. Jednym slowem tragedia. Polecam lakiery Pantene.

Używam tego produktu od: paru lat
Ilość zużytych opakowań:kilka

depilacja zalety

super

lakier w przeciwieństwie do innych ładnie pachnie,fajnie też utrwala nie zlepiając włosów które pozostają po nim gładkie i sprężyste,ładnie nabłyszcza czego efekt jest widocznyUżywam tego produktu od:2 miesiące
Ilość zużytych opakowań:1 prawie

fajny

tu sie powtroze, że jestem wybredna jesli chodzi o styling wlosów,ale ten lakier i inne tej firmy lubie, o sa fajne, przystepne, utrwalajace.

podchodze z dystansem do dodatkoych atutów przeroznych lakierów i ogolne kosmetyków do wlosów,ale jak wiadomo utrwalenie to isitny fakt

wlosy ladnie sie blyszcza i sa w dobrej kondycjii

zdecydowanie moj ulubiony z serii wellaflex:)

Używam tego produktu od:2
Ilość zużytych opakowań:niedawna

jest ok

Bardzo fajny...ma przyjemny zapach w porównaniu z innymi lakierami. Jak i włosy są miękkie i elastyczne a nie jak robią inne lakiery ze masz hełm na głownie.Koleiny plus za to że łatwo go można wyczesać. A i na drugi dzień włosy nie są przetłuszczone. Dla mnie jest jednym z najlepszych.

Używam tego produktu od:2lat

bardzo sie lubimy:)

Zuzylam juz kilkanascie opakowan tego lakieru i jest to bez watpienia moj ulubieniec wsrod drogeryjno-marketowych lakierow. Po jego uzyciu fryzua w niezmienionym ksztalcie przetrwa wiele godzin,a jednoczesnie lakier latwowyczesac z wlosow.Nie pozostawia na nich zadnej wyczuwalnej warstewki,nie obciaza wlosow,ani nie przyspiesza przetluszczania<co spotkalo mnie przy lakierze Nivei>. Ma rowniez te zalete,ze mozna go dostac w wersji bezzapachowej,a nawet "klasyczny"nie jest duszacy i ciezki do wytrzymania.
Jedyne ale to bardzo delikatny efekt anblyszczenia ,ale i tak nie moge narzekac...
5 gwiazdek nie daje tylko przez ostroznosc-a noz na rynku pojawi sie lakier,ktory przebije Wellaflex:)Używam tego produktu od:kilku lat
Ilość zużytych opakowań:conajmniej kilkanascie

ok

Codziennie lakieruję włosy i lubię jak spryskane rano dotrwają w miarę niezmienionej formie do wieczora. Ten lakier spełnia moje wymagania. Mocno utrwala, a nie tworzy posklejanych strąków. Dodatkowo lekko nabłyszcza i to mi się podoba.
Pachnie ładnie, nie dusi w gardle podczas psikania.
Zmywa się szybko jedną porcją szamponu.
Mozna kupić ten lakier w ogromnej powiększonej o ileś procent butli, za przystępną cenę.
Pewnie jeszcze do niego wrócę, choć nie przywiązuję się do lakierów, to ten będę miała na uwadze.

Używam tego produktu od:1,5 miesiąca

a ja lubię:)

Używam do tapirowania i ukladanie irokeza - trzyma się świetnie! nie skleja, wg mnie porównywalny jest z czerwonym taftem. ale w przeciwieństwie do niego, bardzo ladnie pachnie:)(jak na lakier:P). Polecam.

Używam tego produktu od:2 mies.
Ilość zużytych opakowań:

za słaby

Nie mam przekonania do kosmetyków stylizujących Welli.
Zarówno lakiery jak i pianki bardzo słabo utrwalają, praktycznie wcale. Nie chodzi o to żeby na włosach zrobił się twardy hełm, ale po zastosowaniu tego typu kosmetyków fryzurka powinna być utrwalona, a niestety po tych kosmetykach takiego efektu nie ma.
Lakier daje ładne delikatne nabłyszczenie i ma przyzwoity zapach, ale wogóle nie utrwala. Nawet po użyciu większej ilości kosmetyku nie ma żadnego efektu, co najwyżej włosy niemiłosiernie się sklejają, ale nadal są wiotkie jak przed użyciem i fryzura rozwiewa się na wszystkie strony. Zawiodłam się na produktach tej firmy.

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań:1 opakowanie

dla mnie super

mam ciekie wlosy. jest to jeden z niewielu lakierow, ktory ich nie skleja i nie robi kopuly. trzeba tylko z odpowiedniej odleglosci spryskac fryzurke i bedzie ok. ladnie nablyszcza

Używam tego produktu od:hoho 4 lata
Ilość zużytych opakowań:1^n

mógłby być lepszy

jak na tą firmę powinien być lepszy . Przede wszystkim bardzo słabo utrwala!!praktycznie mało co daje usztywnienia, to ma być maksymalne utrwalenie??:/ włosy po spryskaniu takie same jak przed spryskaniem. Ponadto skleja włosy!!!!!!! nie nie dla mnie...

Używam tego produktu od: 2lat