La Roche Posay, Toleriane Teint (Kojący podkład korygujący o elastycznej konsystencji) (nowa wersja)

Toleriane Teint koryguje niedoskonałości skóry i ujednolica jej koloryt dzięki doskonałym właściwościom kryjącym. Wzbogacony o innowacyjny składnik - Neurosensynę, redukującą mikropodrażnienia - jest doskonale tolerowany przez skórę nawet najbardziej reaktywną. Czynnik ułatwiający rozprowadzanie, wydłuża trwałość makijażu bez tworzenia efektu maski
Testowany na skórze wrażliwiej, atopowej i trądzikowej.
Wskazania: każdy typ skóry, rozległe niedoskonałości.
Zalety:
- wysoka tolerancja,
- bezzapachowy,
- bez konserwantów,
- z filtrem SPF 25,
- nie powoduje powstawania zaskórników.

Skład: Skład: Aqua / Water, Undecane, Tridecane, Glycerin, Polyglyceryl-4 Isostearate, Pentylene Glycol, Cetyl Peg/Ppg-10/1 Dimethicone, Hexyl Laurate, Magnesium Sulfate, Disteardimonium Hectorite, Acetylated Glycol Stearate, Acetyl Dipeptide-1 Cetyl Ester, Ethylhexylglycerin, Tristearin, Cellulose Gum, Acrylates Copolymer, Disodium Stearoyl Glutamate, Aluminum Hydroxide, CI 77891 / Titanium Dioxide, CI 77491, CI 77492, CI 77499 / Iron Oxides, CI 77491, CI 77492, CI 77499 / Iron Oxides. (04.01.2015)

fluidy
Cera
wrażliwa
kryjące
Krycie
średnie
w tubce

Krycie

Jak w tytule, największym atutem tego podkładu jest właśnie krycie.
Mam cerę wrażliwą i równocześnie naczynkową, ciężko jest zamaskowac rumień na twarzy a nikt nie chce wyglądać jak świnka.
Podkłady drogeryjne średnio sobie radzą i unikam ciężkich podkładów jak sławny revlon nie chce mieć zapchanych porów.
Kupiłam w niemieckiej aptece za około 22€ nie należy do tanich. Za mało odcieni ale można mieszać z innym podkładem ja tak robię.
Kupiłam z polecenia koleżanki z pracy.
Ogólnie przyjemny w używaniu dobrze się rozprowadza i nie tworzy smug, nie podrażnia.
Dobrze się zmywa płynem czy mleczkiem.
Jedynie co mogę mu zarzucić to wysusza ni cerę i podkreśla suche skórki bez maseczki nawilżającej się nie obejdzie.
W styczniu przeszłam zabieg laserowego zamykania naczynek. Zero podrażnienia polecam.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1455392].usefull || 0 }}% pomocna.

Extra krycie

Najlepiej kryjacy podklad apteczny, nie powoduje powstawania zaskornikow, bardzo wydajny, posiada filtr SPF. Kupilam juz kolejne.. wydaje mi sie ze czwarte opakowanie, wiec o czyms to swiadczy;) Jest na bazie wody termalnej, wiec pokusilabym sie o stwierdzenie ze moze lagodzic lekkie stany zapalne. Minusem moze byc cena i maly wybor kolorystyczny, ale posiadaczkom cer mieszanych i sklonnych do alergii polecam.. sama jestem ekstremalnym atopowcem i nie ma mowy o jakim kolwiek podraznieniu. Wracam do niego co jakis czas.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1454437].usefull || 0 }}% pomocna.

Apteczny średniak

Bardzo dobre krycie, ładnie stapia się z cerą. Mały wybór kolorów-10 była dla mnie trochę za ciemna. Na dodatek im częściej go nakładałam podkreślał mi suche skórki oraz skóra po nim się strasznie świeciła jednakże można sobie z tym poradzić pudrem.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1442216].usefull || 0 }}% pomocna.

La Roche Posay Skin Checker

Mocne krycie

Cerę mam mieszaną. Zakupiłam produkt, ponieważ słyszałam na jego temat wiele pozytywnych opinii. Na pierwszy rzut oka w aptece produkt jest mało widoczny niczym się nie wyróżnia. Opakowanie proste, dość klasyczne, bez zbędnych pierdół. Wybór kolorystyki... No cóż niewielki, ale da się wybrać coś dla siebie. Cena - kosmos, ale cóż raz się żyje. Przejdźmy do meritum sprawy. Na ogromny plus końcówka podkładu, która ułatwia dokładne odmierzanie produktu. Konsystencja kremowa, aksamitna, przyjemna. łatwo się go aplikuje. Kolor, który wybrałam to 11; efekt krycia na bardzo wysokim poziomie. Dobrze rozprowadzony podkład nie pozostawia brzydkich plam ani smug. makijaż bardzo długo się utrzymuje. Niestety po kilku dniach miałam wrażenie zatkanych porów i zaczęły się pojawiać zaskórniki. Zrezygnowałam z dalszego stosowania kosmetyku i podarowałam go koleżance. Wrażenia ogólne bardzo dobre, ale niestety to nie jest produkt dla mnie

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1434971].usefull || 0 }}% pomocna.

Godny polecenia

Mam cerę mieszaną z tendencją do przesuszania się. Kupując ten podkład miałam bardzo mieszane uczucia, w końcu cena nie przyciąga (w aptece zapłaciłam za niego ponad 85 zł!) Na szczęście jestem mile zaskoczona, choć nie obędzie się też bez minusów, ale wiadomo- nie ma podkładu idealnego i idealnych cer...

-cena i dostępność
-mały wybór kolorów, ja pozostanę przy nr 11 i ewentualnie będę go przyciemniać jak się opalę
-mam wrażenie, że po dłuższym czasie użytkowania nieco słabiej kryje, a kolor wpada bardziej w róż
-nie można przesadzić, bo łatwo o efekt maski
-nie wytrzymuje ekstremalnych warunków pogodowych np. w górach

+krycie!!!!!!!!!!!!
+dość naturalny efekt
+nie podrażnia, nie przesusza, nie tworzą się zaskórniki
+opakowanie dozuję właściwą ilość produktu
+SPF 25
+produkt apteczny, chyba nieco zdrowszy dla skóry niż chemikalia z drogerii
+konsystencja
+brak zapachu
+nie podkreśla suchych skórek, nie wchodzi bardzo w zmarszczki
+długotrwały
+bardzo wydajny

Posiadaczkom cer mieszanych- polecam! warto zaryzykować taką cenę za taką jakość :D

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1251933].usefull || 0 }}% pomocna.

Nie dla mnie

Niedawno kupiłam ten podkład, ale niestety jestem rozczarowana. Dobrze kryje, jednak szybko cera zaczyna sie bardzo świecić. Dodatkowo podkład osadza sie na włoskach i daje efekt maski, jesli nałoży sie go za duzo.
Jak za taka cenę, jakosc pozostawia wiele do zyczenia.
Nie wrócę do niego.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1234618].usefull || 0 }}% pomocna.

Kolejny wspaniały kolorowy dermokosmetyk!

Zacznę od tego, że mam cerę normalną, dobrze nawilżoną, bez żadnych zmian tradzikowych. Mam model 10 ml w szklanej buteleczce ze szpatułką - w takiej wersji podkład wspaniale sprawdza się jako korektor pod oczy. Sporadycznie używam na całość twarzy. Sprawdza się doskonale. Polecam!

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1234573].usefull || 0 }}% pomocna.

Bardzo dobry

Moja cera ma skłonność do przesuszania, wyprysków i tworzenia się zaskórników. Szukałam czegoś co będzie dobrze kryło, ale nie pogorszy jej stanu. I taki właśnie jest ten podkład. Nie zauważyłam, żeby jakoś specjalnie korygował skóre na twarzy, ale jest wart polecenia.

Co do koloru to czytałam, że może się on po pewnym czasie robić pomarańczowy. Przy pierwszej tubce tego nie zauważyłam, ale przy drugiej faktycznie trochę się utleniał. Pomaga wstrząsanie opakowania (tak jak zaleca to producent). Nie wiem z czego to wynika, ale raczej kupię kolejną, trzecią już tubkę.

Plusy:
+ nie pogarsza stanu cery
+dobrze kryje
+nie świeci się
+w połączaniu z BeautyBlenderem daje dość naturalny efekt
+wydajność- wystarcza na około 4-5 miesięcy

Minusy:
-może się utleniać/ robić lekko pomarańczowy
-cena, w SuperPharm kupuję za około 60-70 zł

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1232831].usefull || 0 }}% pomocna.

Doskonały, polecam zwłaszcza tłustym cerom

Moja cera: 40 lat, tłusta, czasem skłonna do wyprysków, nadwrażliwa.

Ten podkład zdetronizował dotychczasowego króla - Everlasting+ Clarinsa. Są zresztą bardzo, bardzo podobne - kryjące, ale nie tworzące efektu maski, bardzo trwałe i niepodrażniające. LRP jest jednak bardziej wydajny, odrobinę trwalszy, a testuję go właśnie w upały i spisuje się wzorowo. Nie warzy się, nie roluje, nie zmienia odcienia, wytrzymuje 10h. Nie podkreśla porów i skórek, ale właścicielkom cer suchych bym go nie poleciła, dla normalnych, a przede wszystkim tłustych - rewelacja. LRP jest połowę tańszy od Clarinsa, a to niebagatelna różnica - w promocji na kartę Lifestyle kupiłam w SP za 55 pln.

Higieniczne, proste opakowanie - plastikowa tubka z wąziutkim dzióbkiem dozuje tyle, ile trzeba, nic się nie brudzi. Dobrze współpracuje z pudrem sypkim, u mnie Pupa Professionals.

Podkład jest bajecznie wydajny. Mała kropla "obsługuje" u mnie całą twarz; choć fakt, że z podkładami nie lubię przesadzać.

Mam naturalnie śniadą cerę; kupiłam odcień jaśniejszy, nr 11, coś w stylu chłodnego beżu.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1221678].usefull || 0 }}% pomocna.

Niekomercyjny i nie dla każdego !

Podkład ten jest bardzo ciężki, mocno matuje i kryje. Nie należy go stosować na co dzień, raczej na wielkie wyjścia bo wysusza cerę i daje efekt maski.

Dla cery z problemami, sińcami pod oczami, starszej, skłonnej do zaczerwienień np. na imprezie po lampce wina jest idealny.

Jest bardzo wydajny, należy go używać malutko i długo rozprowadzać na skórze.

Co jest bardzo WAŻNE: cera przed nałożeniem podkładu musi być idealna. Musi być super nawilżona, zdrowa, gładka jak pupa niemowlęcia dlatego dzień wcześniej warto użyć peelingu i maseczek odżywczych czy nawilżających.
Dobrze w nocy natłuścić cerę zanim rano zastosuje się ten podkład.
Po nałożeniu zwykle nie ma potrzeby nakładać jeszcze puder, warto jednak ożywić cerę bronzerami i różem.

Używam jasnego odcienia nr. 10

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1198118].usefull || 0 }}% pomocna.