Toleriane Teint (Kojący podkład korygujący o elastycznej konsystencji) (nowa wersja)

Cena już od 62,96 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Toleriane Teint koryguje niedoskonałości skóry i ujednolica jej koloryt dzięki doskonałym właściwościom kryjącym. Wzbogacony o innowacyjny składnik - Neurosensynę, redukującą mikropodrażnienia - jest doskonale tolerowany przez skórę nawet najbardziej reaktywną. Czynnik ułatwiający rozprowadzanie, wydłuża trwałość makijażu bez tworzenia efektu maski
Testowany na skórze wrażliwiej, atopowej i trądzikowej.
Wskazania: każdy typ skóry, rozległe niedoskonałości.
Zalety:
- wysoka tolerancja,
- bezzapachowy,
- bez konserwantów,
- z filtrem SPF 25,
- nie powoduje powstawania zaskórników.

Skład: Skład: Aqua / Water, Undecane, Tridecane, Glycerin, Polyglyceryl-4 Isostearate, Pentylene Glycol, Cetyl Peg/Ppg-10/1 Dimethicone, Hexyl Laurate, Magnesium Sulfate, Disteardimonium Hectorite, Acetylated Glycol Stearate, Acetyl Dipeptide-1 Cetyl Ester, Ethylhexylglycerin, Tristearin, Cellulose Gum, Acrylates Copolymer, Disodium Stearoyl Glutamate, Aluminum Hydroxide, CI 77891 / Titanium Dioxide, CI 77491, CI 77492, CI 77499 / Iron Oxides, CI 77491, CI 77492, CI 77499 / Iron Oxides. (04.01.2015)

fluidy
średnie
w tubce

Napisanych recenzji: 94

Godny polecenia

Mam cerę mieszaną z tendencją do przesuszania się. Kupując ten podkład miałam bardzo mieszane uczucia, w końcu cena nie przyciąga (w aptece zapłaciłam za niego ponad 85 zł!) Na szczęście jestem mile zaskoczona, choć nie obędzie się też bez minusów, ale wiadomo- nie ma podkładu idealnego i idealnych cer...

-cena i dostępność
-mały wybór kolorów, ja pozostanę przy nr 11 i ewentualnie będę go przyciemniać jak się opalę
-mam wrażenie, że po dłuższym czasie użytkowania nieco słabiej kryje, a kolor wpada bardziej w róż
-nie można przesadzić, bo łatwo o efekt maski
-nie wytrzymuje ekstremalnych warunków pogodowych np. w górach

+krycie!!!!!!!!!!!!
+dość naturalny efekt
+nie podrażnia, nie przesusza, nie tworzą się zaskórniki
+opakowanie dozuję właściwą ilość produktu
+SPF 25
+produkt apteczny, chyba nieco zdrowszy dla skóry niż chemikalia z drogerii
+konsystencja
+brak zapachu
+nie podkreśla suchych skórek, nie wchodzi bardzo w zmarszczki
+długotrwały
+bardzo wydajny

Posiadaczkom cer mieszanych- polecam! warto zaryzykować taką cenę za taką jakość :D

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1251933].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 1

Nie dla mnie

Niedawno kupiłam ten podkład, ale niestety jestem rozczarowana. Dobrze kryje, jednak szybko cera zaczyna sie bardzo świecić. Dodatkowo podkład osadza sie na włoskach i daje efekt maski, jesli nałoży sie go za duzo.
Jak za taka cenę, jakosc pozostawia wiele do zyczenia.
Nie wrócę do niego.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1234618].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 1

Napisanych recenzji: 5

Kolejny wspaniały kolorowy dermokosmetyk!

Zacznę od tego, że mam cerę normalną, dobrze nawilżoną, bez żadnych zmian tradzikowych. Mam model 10 ml w szklanej buteleczce ze szpatułką - w takiej wersji podkład wspaniale sprawdza się jako korektor pod oczy. Sporadycznie używam na całość twarzy. Sprawdza się doskonale. Polecam!

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1234573].usefull || 0 }}% pomocna.

La Roche Posay Skin Checker

Napisanych recenzji: 6

Bardzo dobry

Moja cera ma skłonność do przesuszania, wyprysków i tworzenia się zaskórników. Szukałam czegoś co będzie dobrze kryło, ale nie pogorszy jej stanu. I taki właśnie jest ten podkład. Nie zauważyłam, żeby jakoś specjalnie korygował skóre na twarzy, ale jest wart polecenia.

Co do koloru to czytałam, że może się on po pewnym czasie robić pomarańczowy. Przy pierwszej tubce tego nie zauważyłam, ale przy drugiej faktycznie trochę się utleniał. Pomaga wstrząsanie opakowania (tak jak zaleca to producent). Nie wiem z czego to wynika, ale raczej kupię kolejną, trzecią już tubkę.

Plusy:
+ nie pogarsza stanu cery
+dobrze kryje
+nie świeci się
+w połączaniu z BeautyBlenderem daje dość naturalny efekt
+wydajność- wystarcza na około 4-5 miesięcy

Minusy:
-może się utleniać/ robić lekko pomarańczowy
-cena, w SuperPharm kupuję za około 60-70 zł

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1232831].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 12

Napisanych recenzji: 177

Doskonały, polecam zwłaszcza tłustym cerom

Moja cera: 40 lat, tłusta, czasem skłonna do wyprysków, nadwrażliwa.

Ten podkład zdetronizował dotychczasowego króla - Everlasting+ Clarinsa. Są zresztą bardzo, bardzo podobne - kryjące, ale nie tworzące efektu maski, bardzo trwałe i niepodrażniające. LRP jest jednak bardziej wydajny, odrobinę trwalszy, a testuję go właśnie w upały i spisuje się wzorowo. Nie warzy się, nie roluje, nie zmienia odcienia, wytrzymuje 10h. Nie podkreśla porów i skórek, ale właścicielkom cer suchych bym go nie poleciła, dla normalnych, a przede wszystkim tłustych - rewelacja. LRP jest połowę tańszy od Clarinsa, a to niebagatelna różnica - w promocji na kartę Lifestyle kupiłam w SP za 55 pln.

Higieniczne, proste opakowanie - plastikowa tubka z wąziutkim dzióbkiem dozuje tyle, ile trzeba, nic się nie brudzi. Dobrze współpracuje z pudrem sypkim, u mnie Pupa Professionals.

Podkład jest bajecznie wydajny. Mała kropla "obsługuje" u mnie całą twarz; choć fakt, że z podkładami nie lubię przesadzać.

Mam naturalnie śniadą cerę; kupiłam odcień jaśniejszy, nr 11, coś w stylu chłodnego beżu.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1221678].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 5

Niekomercyjny i nie dla każdego !

Podkład ten jest bardzo ciężki, mocno matuje i kryje. Nie należy go stosować na co dzień, raczej na wielkie wyjścia bo wysusza cerę i daje efekt maski.

Dla cery z problemami, sińcami pod oczami, starszej, skłonnej do zaczerwienień np. na imprezie po lampce wina jest idealny.

Jest bardzo wydajny, należy go używać malutko i długo rozprowadzać na skórze.

Co jest bardzo WAŻNE: cera przed nałożeniem podkładu musi być idealna. Musi być super nawilżona, zdrowa, gładka jak pupa niemowlęcia dlatego dzień wcześniej warto użyć peelingu i maseczek odżywczych czy nawilżających.
Dobrze w nocy natłuścić cerę zanim rano zastosuje się ten podkład.
Po nałożeniu zwykle nie ma potrzeby nakładać jeszcze puder, warto jednak ożywić cerę bronzerami i różem.

Używam jasnego odcienia nr. 10

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1198118].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 2

Napisanych recenzji: 36

Używa produktu od: próbka

Masakra!

Kolejne rozczarowanie ta jakze znana pseudofirma. Ten podklad wcale nie jest kojacy. Jak go nakladam, strasznie szczypie mnie twarz. Dodatkowo po 10 minutach twarz swieci sie jak psu jajka, odcien 02 na poczatku fajny, po 30 minutach pomaranczowy...takze zdyskfalifikowany u mnie byl juz na starcie. A szkoda, bo mialam wielkie nadzieje co do tego podkladu i do tej firmy...myslalam, ze jak sa to dermokosmetyki, to powinny miec fajny sklad, dobrze dzialac dla cery problematycznej, leczonej dermatologicznie...ale tak nie jest. Od dzis LA ROCHE POSAY jest na mojej czarnej liscie niestety i raczej juz nic tego nie zmieni...musieliby zmienic sklad i ceny tych bubli, a tego raczej nie zrobia, takze Arrivederci LRP :).

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1158776].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 7

Mój hit

Przetestowałam mnóstwo podkładów lecz do tego wracam zawsze od kilku lat.Mam cerę z przebarwieniami i ten podkład jako jedyny je kryje nie uczula nie podrażnia .Kupuję zawsze o ton jaśniejszy bo z tym podkładem łatwo jest przesadzić Próbowałam zastępować go innymi z droższej półki nawet słynny Double Wear nie dawał rady.Wracam do niego jak bumerang

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1151966].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 230

Napisanych recenzji: 1082

matuje i kryje, ale ciemnieje o kilka tonow

Na ten podklad zdecydowalam sie, poniewaz szukalam na nocne imprezy czegos mocniej kryjacego, a Vichy Dermablend byl jak na moj gust zbyt mocno kryjacy.
Czasy Estee Lauder Double Wear, Double Wear Light, czy Revlon ColorStay zostawilam dawno za soba przeskakujac na marki naturalniejsze, pozwalajace skorze oddychac i niekiedy bardziej apteczne.
La Roche Posay probujac stworzyc mocna konkurencje dla Vichy Dermablend wypuscilo na rynek wlasnie ten podklad, ktory mial z jednej strony dorownac kryciem Vichy, a z drugiej byc lzszejszy. Moim zdaniem pierwsze zalozenie sie nie udalo, ale drugie tak. Toleriane jest na pewno lzejszym podkladem od Vichy Dermablend i mimo, ze obie marki bardzo lubie, a Vichy jest jak na moja w miare ladna cere zdecydowanie zbyt tresciwy, wole Vichy. Juz pisze dlaczego.

KONSYSTENCJA I NAKLADANIE
Jego konsystecnja jest ciezsza niz innych uzywanych mi na codzien podkladow i rozprowadza sie byc moze z poczatku lekko tepawo, ale nie jest trudny do nalozenia i nie zasycha tak szybko jak EL Double Wear czy Vichy Dermablend. Nie tworzy tez smug.
Do nakladania uzywam pedzla. Nie roluje sie na kremie, a dobrze roztarty nie osadza w zmarszczkach ani porach.

EFEKT moze byc naturalny. O ile nie nalozymy za duzo.
Jest to podklad mocno kryjacy, przeznaczony dla cer wymagajacych. Daje suchy, plaski mat, ale zakladam, ze jak ktos sie na niego decyduje, to wlasnie takiego suchego matu oczekuje, stad wydaje mi sie, ze jest to plus.

DZIALANIE i TRWALOSC
Dlugo sie trzyma na twarzy, ladnie kryje. Wlasciwie tylko jedna poprawka po okolo 9 godzinach jest konieczna (mam cere normalna).
Nie zapycha, nie obciaza skory.

OPAKOWANIE
Jest ok. Higieniczna tubka, ale przez to, ze powietrze dostaje sie do srodka robi sie najwiekszy minus tego podkladu, a mianowicie podklad zmienia kolor.

ODCIEN
Mam odcien najjasniejszy. Gdy nie jestem opalona, mam naprawde bardzo jasna cere. I odcien najjasniejszy swietnie sie do niej dopasowuje tylko, ze… przez jakies 3 tygodnie od zakupu.
Nie uzywam hurtowych ilosci tego podkladu, stad nie dam rady zuzyc go w miesiac. A po okolo miesiacu podklad ciemnieje. Nie na twarzy (to by jeszcze jakos uszlo, chociaz to tez zalezy) tylko w tubce. Kolor jest POMARANCZOWY! Nie moge tego zdzierzyc. Nigdy nie zostawiam tubki otwartej i niezakreconej na dluzej niz te 5-10 sekund, podczas ktorych wyciskam troche podkladu. Od razu po tym szczelnie zakrecam i przechowuje w suchej szufladzie, do ktorej nie docieraja ani promienie slonca, ani wilgoc. A mimo tego ten podklad zrobil sie tak ciemny, ze odpowiada kolorystycznie mojej mamie, ktorej cera jest o okolo 4 tony ciemniejsza od mojej! Naprawde na jezyk cisnie mi sie tylko jedno: SKANDAL!
Wiem, ze wiele podkladow oksyduje, niejednokrotnie takie mialam. Ale o ile? Z reguly 1 ton, czasami 2. Nigdy o tak duzo. Nie jestem pewna, czy ten odcien bylby dla mnie dobry, nawet jakbym sie opalila. Jestem bardzo rozczarowana.
Dodam jeszcze, ze Toleriane kupilam w Aptece przy SuperPharm w Wwie i data waznosci na zgrzewce jest jeszcze dluga.

CENA
Nie pamietam ile dokladnie za niego zaplacilam, ale bylo to cos kolo 100zl. Uwazam, ze jest to cena zbyt wysoka w stosunku do jakosci, mimo ze zdarza mi sie wydawac na podklady nawet po 300zl. Ten nie jest warty tych pieniedzy.

FILTR
Posiada SPF. To ogromny plus, poniewaz cenie to w podkladach.

Podsumowanie:

To bylby dobry podklad, dosyc dobrze kryjacy, dajacy 100% mat i bardzo plaski wyglad, do tego trwaly i zapewniajacy ochrone przed promieniami, gdyby nie ciemnial w tubce po kilku tygodniach i nadawal sie do uzytku.

Używam tego produktu od: wrzesnia 2015

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1073546].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 6

Napisanych recenzji: 123

Dość dobre krycie nawet przy minimalnej ilości produktu , ale dziwnie osiada w porach

Podkład ten jest mega wydajny, bo wystarczy malutka kropka a można rozszmarować na całej partii twarzy, przy czym jest bardzo plastyczny.

Dobre krycie, ale niestety daje efekt maski, szczególnie przy aplikowaniu na całą twarz. Bardzo brzydko osiada w porach, na włoskach, czy suchych skórkach, szybko wygląda na zwarzony. To jego największy minus.

Na plus można zaliczyć:
+ brak zapachu;
+ nie zapycha;
+ łatwość nakładania, jest taki plastyczny;
+ dobre krycie, szczególnie jeśli używa się go mało na konkretną partię twarzy;
+ dobrze stapia się z cerą, co pozwala na wspomniane powyżej tapetowanie tylko konkretnej partii facjaty;
+ kolor ivory jest dość ładnie jasny;
+ dobrze się sprawdza jako baza pod cienie, nie szczypie w oczy itp., jest naprawdę bardzo dobrze tolerowany przez skórę, nawet wokół oczu.

Trwałość na mojej tłustej cerze jest kiepska, świeci się szybko, być może przez zawartość wysokiego filtra.

Nie wiem, czy kupię ponownie, może kiedyś wrócę do niego, jeśli nie znajdę nic lepszego, bo ma sporo plusów.

Używam tego produktu od: ok. roku
Ilość zużytych opakowań: jedno 30 ml

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1063926].usefull || 0 }}% pomocna.