Hydrosystem, Krem ochronny na dzień

Hydrosystem, Krem ochronny na dzień

Niepozorny kremik, który kosztuje tylko ok.10 zł, ale wg mnie warty polecenia. Przede wszystkim cenię go za obecność dobrych filtrów (SPF 15)chroniących zarówno przed UVB/UVA. Poza tym zawiera świetne antyutleniacze w tym witaminę E, A i C oraz wyciąg z liści drzewa oliwkowego(taki sam jaki zawiera krem Biothermu Age-Fitness), nawilża i lekko natłuszcza dzięki obecności kwasu hialuronowego i oleju sezamowego, zawiera też łagodzącą prowitaminę B5. Dobry do regularnego stosowania w ciągu dnia, jego konsystencja jest lżejsza niż typowych kremów z filtrami przeznaczonych do opalania.

Dobry kremik

Uzywałam kiedys całej serii Hydrosystem. Miała te przewage nad inymi, ze była seria dla cery mieszanej. Która w drastyczny sposób nie wysuszała skóry. Skóra po zastosowaniu tych specyfików nie była ściągnieta. Dość dobrze matowiła moja cerę.

Oceniam na 4.00

Używałam go zimą (z tej samej serii jest jeszcze krem na zimę, ale koleżanka poleciła mi właśnie ten). Bardzo mi odpowiadał i myślę, że w przyszłym roku do niego wrócę. Na cieplejsze dni preferuję kremy o lżejszej konsystencji. Bardzo zaplusował obecnością filtrów UV.

Oceniam na 4.00

Krem miał przyjemną konsystencję, zawierał skuteczne antyoksydanty, nie zapewniał ochrony w pełnym zakresie UV,słabo chronił w zakresie UVA, mimo wszystko zasługiwał na uwagę. Jest już obecnie niedostępny. *****Seria Hydrosystem już została wycofana z rynku!!