Mystery EDP

Mystery EDP

Zapach jest ciepły i zmysłowy. Kusi i uwodzi. Wyczuwalne są w nim nuty hibiskusa, rośliny, która jest nie tylko piękna, ale ma również magiczną moc. Wzmaga pożądanie, rozgrzewa i kusi swoją wonią. Poza hibiskusem w 'Mystery' odnajdziemy wonie bergamotki, gorzkiej pomarańczy, śliwki, żywicy, drzewa sandałowego i cedrowego, tonkowca wonnego oraz ambry.

Nuty zapachowe:
nuta głowy: bergamotka, gorzka pomarańcza
nuta serca: śliwka, hibiskus
nuta bazy: drzewo cedrowe, drzewo sandałowe, amber, bób tonka

50 - 100ml, <50ml
Rekomendacja
na dzień, na wieczór

Absolutnie doskonaly w swojej kategorii.

Mystery jest absolutnie doskonaly w swojej kategorii. Mocno drzewno-zywiczny z domieszka zmyslowej ambry.
Jest to zapach ktory do reszty zawrocil mi w nosie - zapach kobiety tajemniczej, niedostepnej, eleganckiej, zmyslowej.
Wedlug mnie najodpowiedniejszy na eleganckie okazje lub formalne bankiety zimowa pora.
Zapach jest cieply, zmyslowy, pachnie luksusowo.
Butelka ladna.
Trwalosc i moc dobra jak na moje EDT.
Szkoda ze juz tak trudno dostepny.
Jesli lubisz Baiser Du Dragon lub Elixir Des Meveilles - z cala pewnoscia pokochasz Mystery.

Używam tego produktu od: 2 lata
Ilość zużytych opakowań: 2 x 50ml, teraz w trakcie 3 butelki

Rozwodniona ambra

Za butelkę 3*, za zapach 1*

Nie przekonał mnie ani trochę do siebie... Miękki, ciepły, ambrowy, ale rozwodniony z dziesięciokrotnie.

Nie uwiódłby nikogo, bo generalnie jest mało wyczuwalny, a nawet jak go ktoś już poczuje z bardzo bliskiej odległości, to zapewne pójdzie spać, a nie będzie mieć ochotę na pożądanie i takie tam :)
Pierwszej fazy zapachu wcale nie wyczuwam, ulotniła się z mojej skóry błyskawicznie, w dalszej fazie drzewo sandałowe i ambra są delikatnie wyczuwalne.

Używam tego produktu od: ---
Ilość zużytych opakowań: próbka

romantyczny zapach :)

Kiedy pierwszy raz je powąchałam od razu przyszło mi do głowy - kokosy :D heh , takie pierwsze skojarzenie;) moze dlatego, ze zapach jest słodki.Te prefumy kojarzą mi się z tajemniczością ( nazwa idelanie dobrana- mystery ), są bardzo ciepłe, uwielbiam je zimą, mam wrażenie , że mnie otulają i ogrzewają , w zimie idealne uczucie, na lato nigdy bym ich nie używała.
Uwielbiam perfumy Naomi, ma cudwne zapachy, to jeden z moich ulubionych !

Używam tego produktu od:używałam 2 lata temu
Ilość zużytych opakowań:jedno

TOP 10 damskich perfum

Średniak

Taki sobie. Dość monotonny - na początku cytrynka, później już tylko ciepłe i słodkie, lekko pudrowe nuty ambry, piżma i ociupinka wanilii. Nieprzesadzone, kobiece, przyjemne. Ale nic ponad to.
buteleczka ładna

Używam tego produktu od:?
Ilość zużytych opakowań:próbka

Cudny!!

Ten zapach to jest czysty ideał!Jest tajemniczy, słodki i trwały.Zawsze jak jestem w drogerii to lubię nim psikać nadgarstek.Szkoda ,ze już został wycofany i raczej ciężko gdziekolwiek dostać.Na szczęście w moim mieście w małej drogerii jeszcze są flakoniki tego perfumu.Musze go mieć;)

Używam tego produktu od:testy
Ilość zużytych opakowań:testy

Idealny

Mój zapach :)
Zakochałam się w nim od pierwszego węchu i kupuje go non stop, tylko już coraz trudniej jest go dostać :(
Wiele razy słyszę komentarze, że mam cudowne perfumy
i w pełni się z tym zgadzam :)

Opakowanie wygodne - wiele ze mną przeszło - kilka upadków torebki, upadki z półki na kafelki, różnego rodzaju torby podróżne i na opakowaniu się jeszcze nie zawiodłam, co jest dla mnie równie ważne jak sam zapach :)

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: duuuużo :)

ładny

W składzie nie ma wanilii a na mojej skorze czuję właśnie tylko ją. Co prawda wyczowam pewną goryczkę, niby to te migdały ale bardziej kojarzy mi sie z czymś sztucznym i plastikowym.
Generalnie spodziewałam się czegoś innego po tym zapachu, butelka i nazwa wskazują na coś bardzej ulotnego, subtelnego, eterycznego. A zapachjest słodki, mnie nico drażni, moze być migrenotworczy. Spotkałam go dziś w zapomnianej perfumerii, niestety wody juz nie było ale przy zakupie dezodorantu oddawali tester za darmo. Mimo to chyba jednak sie nie skusze. Chociaz uwielbiam wanilie to ta odłona mnie nie pociaga

Używam tego produktu od:1 dzien

uwielbiam !

Używałam tego zapachu jakieś trzy lata temu w okresie zimowym (nie wyobrażam sobie, że można używać go latem). Byłam w nim totalnie zakochana, nie miałam do niego absolutnie żadnych zastrzeżeń: ciepły otulający, trochę ciężkawy, taki rozleniwiający. Otulona w ten zapach najchętniej siedziałabym przy płonącym kominku popijając grzańca. Trwałość też była bardzo dobra - ubrania pachniały nawet do kilku dni. Następnej zimy nie mogłam go nigdzie kupić, w perfumeriach poinformowano mnie że zastąpiono go Sunset i nigdzie go już nie dostanę.Skuszona niebywałą okazję (czemu dajemy się tak nabrać?) kupiłam buteleczkę na Allegro, która niestety okazała się podróbą nie mającą - poza opakowaniem - nic wspólnego z moim ukochanym zapachem.

Używam tego produktu od: ok . 3 lata

Bardzo ladny, cieply i kobiecy

Dostalam go w prezencie od mojego taty, kupil na strefie wolnoclowej. Nie wiem skad w ogole mu do glowy taki zapach przyszedl ale mysle ze trafil w 10. Dosyc slodkawy, cieply i bardzo kobiecy, ale nie duszacy! Jedyny minus - niezbyt dlugo utrzymujacy sie zapach, niestety. Po kilku godzinach tylko nieznacznie delikatnie go czuc.

Używam tego produktu od: 3 miesiecy

palone migdały :)

hmm.... skusiłam się na niego po kilku perfumeryjnych testach...które odbyły się zimą,kiedy temperatura oscylowała o okolicach - 10 stopni :) Miękki,ciepły,zmysłowy,nieduszący...szaleńczo zakochałam się w nucie palonych migdałów,,piękne!
Niedawno miałam okazje kupic go po okazyjnej cenie..razem z Cat de luxe....i juz mnie tak nie zachwyca... w pierwszej i drugiej fazie wyłania się z niego cos mdlącego... w zimie natomiast ujawniały się tylko akordy migdałowe ...
Dałam go mojej Mamie... ale pewnie wrócimy do siebie o okolicach deszczowego i zimnego listopada :)

Używam tego produktu od:15 ml
Ilość zużytych opakowań:testy

Tajemniczy

Już drugi raz kupiłam Mystery - zapach zmysłowy, ciepły, otulający, tajemniczy. Jest bardzo trwały. Lubię mieć w swojej toaletce dużo perfum /wód perfumowanych , Mystery gości w niej praktycznie stale, wracam do niego jak do pięknego wspomnienia...

Używam tego produktu od: ok. dwóch lat
Ilość zużytych opakowań:w trakcie drugiego flakonu 50ml

ulubione...

Absolutnie się opłaca.Wystarczą dwa,trzy psiknięcia i pachnę cały dzień.Są dość intensywne,ale nie duszące i niezbyt słodkie.

Mam jeszcze inne Naomi,ale Mystery są najnaj,po prostu piękne,a ze względu na ich ciepły i otulający charakter idealne na zimę lub chłodne wieczory.

Dodam jednak,że jest to zapach dla kobiet odważnych,ponieważ jest zmysłowy i naprawdę potrafi rozbudzać emocje...
Doskonały dla tych z nas ,które lubią do siebie przyciągać,są świadome swojej kobiecości i pragną być dostrzegane.

No a buteleczka-hm,w sumie jak zapach-rzecz gustu,chociaż dla mnie nie ma to większego znaczenia,bo mam manię trzymania perfum w oryginalnych opakowaniach,ponieważ perfumy to dla mnie świętość(!).

Używam tego produktu od:dawna
Ilość zużytych opakowań:kończę pierwsze