L'Oreal Paris, Triple Active Nutrition, Krem przeciw suchości skóry

L'Oreal Paris, Triple Active Nutrition, Krem przeciw suchości skóry

Skórze suchej brakuje lipidów, co powoduje zmniejszenie elastyczności, uczucie dyskomfortu oraz nadwrażliwość na szkodliwe czynniki zewnętrzne, takiej jak wiatr, mróz, czy klimatyzacja. Laboratoria L`Oreal przedstawiają krem opracowany specjalnie z myślą o suchej skórze. Zawarty w nim ceramid pobudza produkcję neutralnych lipidów, wytwarzanych przez skórę normalną.
Działanie:
- nawilża przez 24 godziny - równoważy suchość skóry, aby zapewnić więcej komfortu,
- Chroni - pomaga odbudować barierę ochronną skóry, zawiera filtr ochronny przeciw UVB,
- Odżywia - bogaty w niezbędne kwasy tłuszczowe omega 3 i 6 Triple Active Nutrition odżywia skórę i przynosi jej ulgę.
Skóra jest odżywiona. Odzyskuje uczucie komfortu i elastyczność. Nawilżenie utrzymuje się przez 24 godziny. Skóra jest doskonale nawilżona. Powoli odzyskuje wszystkie właściwości skóry normalnej: długotrwały komfort i elastyczność.
Krem to wyjątkowa, aksamitna konsystencja, która natychmiast wchłania się w skórę. Nie klei się i nie pozostawia tłustej warstwy. Nadaje skórze miękkość i aksamitny wygląd.

Skład: Aqua/Water, Paraffinum Liquidum/ Mineral Oil, Glycerin, Cyclopentasiloxane, Sucrose Stearate, Eleas Guineensis/Palm Oil, Methyl Glucose Sesquistearate, Ammonium Polyacryloyldimethyl Taurate, Petrolatum, Cetyl Alcohol, Straric Acid, Tocopheryl Acetate, Rosa Canina/Rosa Canina Fruit Oil, Ethylhexyl Methoxycinnamate, Hydrogenated Lecithin, Xanthan Gum, Cholesterol, 2-Oleamido - 1,3 - Octodecanediol, Hydroxypalmitoyl Sphinganine, Imidazolidinyl Urea, Methylparaben, Propylparaben, Pafrum/Fragrance, Benzyl Salicylate, Hydroxyisoheksyl 3-Cyclohexene Carboxaldehyde, Butylphenyl Methylopropional, Alpha-Isomethyl Ionone, Limonene, Benzyl Benzoate, Linalool (fl B7166/3).

Cena: 21zł / 50ml
/m/

Nawilżenie + podrażnienie

Krem faktycznie bardzo dobrze nawilża, po kilkunastu dniach stosowania skóra robi się nawilżona i znikają suche skórki. Do tego opakowanie wygląda bardzo estetycznie, i to właściwie tyle z plusów.

Jeśli chodzi o minusy, jest ich sporo - krem jest niby lekkiej formuły, a jednak zdecydowanie za tłusty i za ciężki jak na krem na dzień (cera wygląda jak przetłuszczająca się). Do tego ten okropny intensywny zapach - wydaje mi się, że to właśnie przez składniki zapachowe krem po jakimś czasie zaczął mocno podrażniać moją skórę. Mimo, że stała się ona nawilżona, to jednocześnie zaczęła się coraz bardziej czerwienić i piec.
Dla bardzo suchej skróry ten krem jest również po prostu niewydajny, bo trzeba go używać 2-3 razy w ciągu dnia (ah ta 24-godzinna ochrona...)

Jak dla mnie dobry nawilżacz i natłuszczacz, ale kompletnie nie dla wrażliwej skóry.

dobry krem

Krem ma uczciwą cenę. Spełnia swoją podstawową funkcje - dobrze nawilża, aczkolwiek używałal go w mniej wymagającym sezonie wiosenno - letnim.

Mam suchą skóre, która po umyciu jest wyrazie ściągnięta, krem daje uczucie ulgi i nawilżenia.

Gwiazdkę odejmuje za brak efektu WOW rano :/ Analogiczny efekt mam po klasycznym kremie Nivea za 5 zl ... także czekałam na wykończenie słoiczka i kupno czegoś innego

Używam tego produktu od: 6 miesiecy
Ilość zużytych opakowań: 1 cale

Idealny krem

Krem ten jest wprost idealny dla mocno przesuszonej skóry. Moja była tak sucha, mimo stosowania różnych kremów, że przy nosie zaczęła się łuszczyć, co wyglądało fatalnie - jak białe wióry. Krem Nutrition bardzo nawilżył i odżywił moją skórę. Jest gładka i w końcu przestały pojawiać się na niej wypryski, które niestety pojawiały się często, z uwagi na jej odwodnienie.

Krem jest średniej gęstości (nie jest to taki typowy lekki żelik z L\'OREALA), ale idealnie się wchłania. Po około 10 minutach robię makijaż i nic mi się nie wiórkuje, wszystko fajnie się wtapia.

Pachnie bardzo przyjemnie, dla mnie jak miód, ale o wiele delikatniej, niż ten do jedzenia :)

Na okres dużych upałów planuję zakup i przetestowanie lżejszego kremu z tej serii - Triple Active do cery suchej.

Ilość zużytych opakowań: Aktualnie kończę trzeci słoiczek.

Fajna konsystencja, ładnie się wchłania, dość dobrze nawilża, ale psuje mi cerę...

Zachęcona opiniami na Wizażu, używałam go prawie 2 miesiące...
Byłby idealny, gdyby nie to że cera po nim mi się mocno popsuła.
Mam cerę przesuszoną i pod tym względem sprawdził się bardzo, aczkolwiek mogłam go używać tylko na noc... Nie lubię w ciągu dnia czuć super nawilżenia na twarzy, bo makijaż gorzej się trzyma, także jak nałożyłam go na noc, a potem rano opłukałam buzię, to i tak pozostawał na niej lekki film, który mi odpowiadal bardzo.

+Lekka konsystencja
+Piękny zapach
+Cudownie się wchłania
+Szklany słoiczek

- Minusem i to dużym było to, iż w trakcie jego stosowania, wyskoczyło mi bardzo dużo drobnych niedokonałości, ktore nie znikały.... W pierwszej chwili nie przypuszczałam, że krem może być winny (przecież kandydował do mojego KWC) ale niestety.... ponad miesięczne stosowanie, a później odstawienie go - utwierdziło mnie w tym, że muszę szukać czegoś innego.... szkoda...

Używam tego produktu od: prawie dwa miesiące
Ilość zużytych opakowań: jedno pełne opakowanie

Idealny!!!

Była promocja,nigdy go nie miałam,a potrzebowałam czegoś co natłusci w okresie mrozu.Tak na prawde to idąc do kasy w myślach miałam tylko to żeby go odłożyć i kupić coś sprawdzonego bo o L\'orealu nie miałam dobrej opini.

A krem okazał sie wbrew moim uprzedzeniom rewelacyjny, swietnie nawilża,koi,łatwo sie rozprowadza,stosuje go na dzień pod makijaż i fakt że sam nałożony zostawia lekki film ale jeśli nałoże podkład to nie wychodzi spod niego.
Buzia jest rozświetlona,koloryt wyrównany,nabrała równiez niezwykłej delikatności i gładkości w dotyku. Jesli zastosujemy go na noc to buzia jest niezwykle aksamitna i wypoczęta i nawet zagięc od poduszki jest mniej.
Zapach jest intensywny ale ładny.

Słoiczek jest porządny,szklany.

Wydajność to przy codziennym stosowaniu około 2 miesięcy.

Jeśli stosuje sei na niego podkład lub krem BB z filtrami to ok,natomiast jeśli ktoś nie używa takich produktów to trzeba pamiętać że krem ten nie posiada filtrów i to może być minus.

cena: w promocji: 15.99 ale normalna cena też nie rujnuje 19.99-24.99

Dobrze nawilża

Dostałam ten krem w prezencie. Jak dla mnie ten krem nie nadaje sie pod makijaż ponieważ jest zbyt tłusty.

Zalety:
+Zapach
+nawilża
+ładny słoiczek
+nie zapycha
+konsystencja

Wady:
-nie nadaje sie pod makijaż

nawilża, polecam

Kupilam go mamie na gwiazdkę, sama również zaczęłam go używać. Wyjeżdżałyśmy w góry - wiadomo - zima, mróz, trzeba zadbać o cerę. Obie mamy cerę naczynkową. Ten krem rewelacyjnie się sprawdził. Nawilża, zapach ładny, choć mocny, ale przecież zaraz wywietrzeje :) Jestem zadowolona, wart swojej ceny.

plusy:
-ladny zapach
-nawilża
-dobry pod makijaż
-idealny dla skóry wrażliwej
-cena

minusy:
nie ma :)

Używam tego produktu od: 1 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: 1, w trakcie używania

Rewelacyjny krem

Jako zagorzała zwolenniczka wszelkich kremów marki Nivea rzadko zwracałam uwagę na inne marki. Przyjazciółka poleciła mi jednak krem Loreala do skóry suchej. Od razu napiszę, że zakupiony został w Niemczech i muszę stwierdzić, że jest rewelacyjny! Doskonale spełnia swoje zadanie- skóra pozostaje nawilżona, nawet lekko natłuszczona. Wchłanie się bardzo szybko i dobrze, nadaje się pod makijaż. Zapach- "znany" od lat, uniwersalny, ładny. Krem nie powoduje podrażnień i nie wywołuje alergii, nie szczypie jak dostanie się w oczy. Zapłaciłam 4 Euro- jest zdecydowanie wart swojej ceny.

Używam tego produktu od: dwóch tygodni

bardzo fajny krem!

Krem w porządku, używam go na noc, na dzień jest za ciężki i tłusty. Jak za cenę 15-20zł bardzo fajny.
\\n
\\n+ładny słoiczek
\\n+zapach
\\n+dzięki niemu zapomniałam o suchych skórkach
\\n+nie zapycha
\\n
\\n-parafina w składzie
\\n-bardziej natłuszcza niż nawilża

Cudowny, prawdziwy krem :)

Właśnie postanowiłam przetestować Nutrition, bo byłam ciekawa jego działania i ilekroć widziałam go na półce w Roosmann\'ie przyciągał moją głęboką uwagę, więc kupiłam.
Otworzyłam bardzo ładny słoiczek i... zaatakował mnie zapach nie do zniesienia. To co pomyślałam- paskudny zapach, staromodny, a nawet wsteczny, ale konsystencja mi nawet odpowiadała, już miałam wystawić słabą opinię z powodu tego zapachu, będąc pod wrażeniem zapachu HydraAdapt, ale dałam mu szansę i..., teraz musiałabym edytować opinię :), a Garnier okazał się beznadziejny.
Zapach Nutrition jest cudowny, bardzo ładny i kobiecy, po prostu zaraz po otwarciu słoiczka poczułam mocno skondensowany zapach, który po paru dniach się ustabilizował, po prostu musiał troszkę wywietrzeć :)
Krem jest moim niezwykłym odkryciem, spełnia obietnice producenta. Rewelacyjnie nawilża skórę, o wiele, wiele lepiej niż HydraAdapt, po którym w niedługim czasie pojawiały się suche skórki, z Nutrition ich w ogóle nie ma :) do tego jest bardzo naturalny. Czuję i widzę, że moja skóra jest cudownie odżywiona i jest to widoczne już po pierwszej aplikacji, krem wnika w głębsze warstwy skóry i dzięki niemu z każdym dniem skóra staje się coraz ładniejsza, krem jest wydajny, ale ja go bardzo dużo używam, nawilżam nim także dłonie. Po nałożeniu kremu skóra jest bardzo, bardzo mięciutka :) żaden inny krem nie przynosił takiego efektu, lekko rozświetla skórę, ale nie świeci się, jest to jej naturalny blask, nie pozostawia tłustej warstwy, a nawilżenie utrzymuje się cały długi dzień. Jest to mój ulubiony krem :) jest cudowny.
Więc podsumowując :)
Znalazłam to, czego moja skóra potrzebuje.
L\'Oreal Nutrition to moje cudowne odkrycie, jest bardzo naturalny, ma aksamitną konsystencję, bardzo przyjemnie się rozprowadza, zapach jest bardzo ładny, bardzo kobiecy.
Moim zdaniem Nutrition spełnia wszystkie obietnice producenta, skóra po jego nałożeniu jest bardzo, bardzo mięciutka, widać, a co ważniejsze czuć, że jest doskonale odżywiona. Krem wnika w głębsze warstwy skóry i z każdym dniem skóra staje się piękniejsza :) wygląda młodo i zdrowo, jestem bardzo zadowolona z mojego L\'Oreal :)

Używam tego produktu od: 3 tygodnie
Ilość zużytych opakowań: zaczęłam drugie

nabłyszcza

Krem kupiłam do użytku dziennego. Niestety nie sprawdził się na mojej suchej skórze. Owszem nawilża i pewnie ma działanie ochronne bo bardzo natłuszcza. Trochę za bardzo i na dzień jest nie do użytku. Ponadto wolno się wchłania i wałkuje przy nakładaniu pod podkład na dzień. Jeśli chodzi o cenę i komfort użycia to bardzo w porządku. Pewnie na noc się sprawdzi ale na dzień nie sięgnę po niego więcej.
Aktualnie stosuję resztkę do rąk - świetnie się sprawdza:)

Używam tego produktu od: 2 lata

Idealny krem na noc

Bardzo mile się zaskoczyłam tym kremem.

+ Brak zapachu, a nawet jeśli to słabo wyczuwalny, więc mi w ogóle nie przeszkadza.
+ Super odżywienie i natłuszczenie skóry.
+ Skóra wyraźnie odżywiona, miękka w dotyku, gładsza.
+ Nie podrażnia - dobry dla alergików i wrażliwców.

- Efekt natłuszczenia podkreśla zmarszczki, rozszerzone pory, błyszczenie skóry.

Nie nadaje się jednak na dzień, chyba, że pod podkład.
Ze względu na dość ciężką, bogatą konsystencję polecałabym go bardziej jako krem/kuracja odżywcza na noc.

Ilość zużytych opakowań: 2, w użyciu