Foot Works, Refreshing Citrus Foot Lotion (Cytrusowy żel odświeżający do stóp)

Foot Works, Refreshing Citrus Foot Lotion (Cytrusowy żel odświeżający do stóp)

Cytrusowy żel na zmęczone stopy, o formule wzbogaconej mentolem oraz wyciągami z zielonej herbaty, ananasa i imbiru.

Skład: aqua, alcohol denat., ppg-5-ceteth-20, peg-12 dimethicone, glycerin, peg-150, parfum, carbometer, methylparaben, benzyl alcohol, potassium hydroxide, tetrasodium edta, menthol, sodium polyacrylate, PVM/MA copolymer, propylene glycol, propylparaben, disodium edta, CI 19140, CI 15510, CI 60730

porażka

Zapach średni, nawilżenia nie stwierdziałam. Używanie tego żelu to bohaterstwo - nic a nic nie chce się wchłaniać, maże się po stopach, pięty po nim wysuszone na wiór. Tragedia! Po kilku próbach oswojenia żelu zrezygnowałam i pozostał mi po nim niesmak i niechęć do wszystkich żeli do stóp.

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań:1/4 opakowania

w miare...

uzywam tego zelu od dosyc dawna i sama sie sobie dziwie ze recenzje pisze dopiero teraz.a wiec zel ladnie pachnie,rzeczywiscie chlodzi i przynosi ulge podczas upalow.lepi sie mocno, ale nawilza calkiem porzadnie.nie wiem czy jakos bardzo wygladza bo ja tego typu problemow ze stopami nie miewam i nie tego przede wszystkim po tym zelu oczekiwalam

niewypał

Jego odświżenie polega jedynie na nikłym ochłodzeniu i chwilowym(bardzo intensywnym) zaatakowaniu naszego powonienia wonią "chemicznej cytryny"(przez którą i tak szybciutko przebije się zapaszek zmęczonych stóp:((). Dodatkowo zostawia po sobie klejący film na stopach(i dłoniach).
Ostatecznie zupełnie nie sprawdza się jako droga na skróty i trzeba użyć tradycyjnej metody:woda w roli odświeżacza sprawdza się znacznie skuteczniej.

małgorzata kożuchowska o nowym zapachu avon

ok, ale...

Żel całkiem niegłupi, jego zadaniem jest odświeżanie i chłodzenie zmęczonych i przegrzanych stóp i w tej roli sprawdza się bardzo dobrze, oprócz tego wygladza skórę stóp. Natomiast odejmuje 2 gwiazdki za to że jakoś tak dziwnie się lepi i trochę niestety stopy po nim bardziej się pocą niż zazwyczaj :( i dlatego też nie wiem czy kiedyś zakup powtórzę.

bardzo dobry

Bardzo sobie chwalę ten żel - spełnia wszystkie założenia, czyli rewelacyjnie odświeża i chłodzi. Może trochę gorzej z nawilżaniem. Żel nie lepi się jakoś specjalnie. Tego chłodzenia może nie czuć za bardzo wtedy, kiedy jest najbardziej potrzebne, czyli latem (tylko tuż po nałożeniu), za to można je wyraźnie odczuć zimą - nie mogę go wtedy używać, gdyż marzną mi po nim stopy ;) Świeżo pachnie cytrusami.

dobry

Nie rozumiem rozczarowanych głosów moich poprzedniczek. Producent nie obiecywał typowej pielęgnacji, żel miał po prostu odświeżać i chłodzić zmęczone stopy i tu sprawdza się rewelacyjnie, faktem jest, że nie odżywia, ale nie taka jego rola. Skóra stóp jest wygładzona i nawilżona. Ręce trochę się po nim lepią. Tani i wydajny

Wylądował w koszu.

Chciałam mu dać szansę , ale niestety - nie miałam już cierpliwości. Zero nawilżenia, zapach taki sobie, w dodatku sie lepił. Kompletnie do niczego sie nie nadawał- tylko zajmował miejsce na półce.

tregedia

po raz kolejny dalam sie nabrac na kosmetyk avonu :( tyle razy sobie przysiegalam a tu zawsze dam sie namowic zeby wyprobowac kolejne "cudo" :( no coz.... "to cudo"..... jest okropne!! czy to sie w ogole wchlania??!! mazidlo takie ze az wstyd !! zele do stop za 2 zl sa lepsze !! na dodatek kupilam cala serie:( to jedyne kosmetyki w moim zyciu ktorych nie zuzylam i ktore zwyczajnie wyrzucilam do kosza. Zal bylo pieniedzy ale coz za glupote sie placi. Zle sie wsmarowuja, nie wchlaniaja sie, chlodza tak sobie, nie pielegnuja wcale !! odradzam !! l

Beznadziejny

Ma ładny zapach, szybko się wchłania i to by było na tyle jego zalet. Nie nawilża, nie odświeża, nie chłodzi. Totalna beznadzieja.
Napewno więcej go nie kupie.

kiepski

Z przykroscia stwierdzam,ze nic procz ladnego zapachu oraz chwilowego chlodu ten zel nie daje.Bardzo wysuszyl mi stopy i zaczely mi pekac piety.Ciezko sie wchlania i ma lepka konsystencje.Nie przypadl mi do gustu i ciesze sie ze juz sie konczy.Powtorki nie bedzie na 100%.

ilość zużytych opakowań: koncze pierwsze i ostatnie

chłodzi i nic więcej

Totalny bubel, jak bym chciała tylko ochłodzić stopy to bym włożyła je do zimnej wody...
NIe działą pielęgnacyjnie WCALE, nie nawilża, nie odżywia, tylko chłodzi i pachnie (nie jakoś super tylko sztucznie i alkoholem) cytrusowo.
NIE POLECAM

lepiący

Idealny na lato po ciężkim dniu, przyjemnie koji, dezodoruje i odświeza zmęczone stópki, jeżeli chodzi o pielęgnacje to daje mu zero punktów, nie polecam zakładania sandałków po jego uzyciu ponieważ stopa wcale ładnie nie wygląda a wręcz jakby była zmęczona.

Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań: .1..
Recenzja: ...