Foot Works, Refreshing Citrus Foot Soak (Cytrusowa kąpiel do stóp)

Foot Works, Refreshing Citrus Foot Soak (Cytrusowa kąpiel do stóp)

Kojąca i dezodoryzująca kąpiel, która przynosi ulgę zmęczonym upałem stopom. Ekstrakty karotki i ananasa wygładzają i zmiękczają skórę, a wyciąg z imbiru działa kojąco i przeciwzapalnie.

Cena: 10,90 zł

taki gadżet

przyjemna jako kąpiel do moczenia stóp w gorącej wodzie ale też jako mydełko w płynie specjalnie do szybkiego umycia stóp w lecie, fajnie odświeża, dobrze sie pieni
przy stosowaniu do moczenia (jak zaleca producent) nie zauważyłam żeby szczególnie zmiękczała stopy (to znaczy nie bardziej niż sama woda lub woda z mydłem), a chyba troche je wysusza
miałam kilka wersji, nie tylko tą i jednak je lubie, mimo, że mam wątpliwości co do jakości i i działania, chyba zapach mnie tak przekonuje
przyjemny gadżet do stóp jeśli ktos lubi się nimi zajmowac

Używam tego produktu od: 3 lata
Ilość zużytych opakowań: chyba 3

mój KWC

Jest to cudowny kosmetyk, wystarczy klika kropli dodanych do ciepłej wody, a nawet twarda skóra na piętach ulegnie zmiękczeniu . Przyjemnie odświeża i przynosi ulgę zmęczonym i suchym stopom! Po kąpieli w nim stópki są miękkie, nawilżona, mięciutkie, po prostu w świetnym stanie!!! Nic dodać nic ująć.
Jest bardzo wydajny i starcza na długo.
W lecie, kiedy stopy przygotowujemy do sandałków po prostu niezastąpiony!
Jak będzie znowu w katalogu koniecznie zakupię.

Używam tego produktu od:półtora roku
Ilość zużytych opakowań: 2 w całości

miły

Rzadko używam kosmetyków do moczenia stópek, poniewaz zawyczaj nie mam czasu na takie zabawy. Nie oznacza to, że o stopy nie dbam...
Płyn mam od dawna i uzywam bardzo sporadycznie. Ostatnio do niego wróciłam gdy przemoczyłam w wiosennym śniegu buty i stopy też :)
Ładnie pachnie, pieni się w wodzie, przynosi ulgę stopom i generalnie uprzyjemnia proces rozgrzewania stóp i chyba więcej nic nie robi. Taki gadżecik i już.

Używam tego produktu od:dawna
Ilość zużytych opakowań:ciągle 1

małgorzata kożuchowska o nowym zapachu avon

można, ale po co?

Dostałam w prezencie. Dziwny gadżet.. ładnie pachnie, pieni się dość dobrze, całkiem miło sprawić stopom taką kąpiel, ale równie dobrze sprawdziłaby się zwykła sól, albo jakiś płyn do kąpieli, bo ostateczny efekt jest właściwie taki sam.

dobry zakup:)

Nie dam mu pięciu gwiazdek ale na 4 zasługuje:) używam całej serii a po kąpieli zawsze wcieram krem dla lepszego efektu, specyfik ten wygładza,zmiękcza stopy a przy tym ma ładny zapach. Po męczącym dniu to takie miłe odprężenie :) dla mnie duży komfort użytkowania, wreszcie czuje że moje stópki są dopieszczone:)

fajny...

a ja jestem zadowolona z tego płynu. Przepięknie pachnie (choć bezpośrednio z butelki zapach nie jest taki powalający, ale w połączeniu z wodą, jest super!), cytrusowo, idealny zapach na zimową porę :-) Delikatnie się pieni, przyjemnie się w nim moczy stópki. Są takie fajne śliskie. Moich nóżek nie wysusza :-)

ilość zużytych opakowań: pierwsze

nie polecam

Kupiłam ten płyn do kąpieli stópek razem z dezodorantem z tej serii.Bardzo lubię moczyć stópki więc się skusiłam na tę nowość Avonu.Niestety ta seria mnie rozczarowała :( Owszem płyn pachnie ziołowo-cytrusowo, pieni się, jest dość wydajny.Ale stópki po kąpieli wcale nie są nawilżone a raczej jakby wysuszone, mocno ściągnięte :( Oczekiwałam innego rezultatu tej kąpieli.Nie ma mowy o żadnym nawilżeniu czy odżywieniu :( Oddałam ten kosmetyk tak jak i resztę z tej serii i wracam do olejku YR :)