Affinage, Kitoko, Oil Treatment (Kuracja olejkami leczniczymi do włosów)

Affinage, Kitoko, Oil Treatment (Kuracja olejkami leczniczymi do włosów)

Affinage Kitoko Oil Treatment to kuracja olejkami leczniczymi z karite, arganowy, filtrem UV oraz witaminami A i E.
Przez tysiące lat ludność Afryki wykorzystywała medyczne i odżywcze właściwości karite w pielęgnacji ciała i włosów. Ekstrakty z orzechów drzewa shea są mieszane wraz z ekstraktem z orzechów drzewa arganowego w celu uzyskania produktu o najlepszych właściwościach odmładzających i regenerujących.
Inspirowane naturą Affinage Kitoko Oil Treatment posiada leczniczą i terapeutyczną moc, zapewniając wysokie właściwości odżywcze, wzmacniające i rewitalizujące włosy, pozostawiając je niezwykle gładkimi i lśniącymi.
Olejki karite i arganowy są niesamowitą kompozycją olejków bogatych w przeciwutleniacze, olejki Omega oraz witaminy A i E. Kuracja ta jest idealnie wyważona dla włosów i skóry, niesamowicie szybko wchłania się i penetruje, chroniąc włosy i zapewniając im świetną kondycję, elastyczność i połysk. Kitoko Oil Treatment nie tylko przywraca włosom życie, ale również neutralizuje działanie wolnych rodników oraz chroni przed szkodliwym działaniem zanieczyszczeń środowiskowych.
Zalety:
- lekka formula, idealna do wszystkich rodzajów włosów,
- intensywnie odżywia, wygładzając i wzmacniając włosy,
- przywraca połysk i odpowiednie nawilżenie,
- pozwala ujarzmić włosy kędzierzawe i elektryzujące się,
- błyskawicznie wchłania się nie przetłuszczając ich,
- łagodzi przesuszona skórę,
- poprawia elastyczność włosa,
- wspaniale do włosów kruchych, łamliwych i plątających się,
- posiada filtry UV,
- redukuje czas suszenia,
- chroni kolor.
Kilka kropli nałóż na palce i równomiernie wsmaruj we włosy suche lub wilgotne. Przeczesz grzebieniem od nasady aż po końce w celu równomiernego rozprowadzenia produktu. Nie spłukuj.

mój stały bywalec

Olejek Kitoko to mój pierwszy olejek do włosów jaki wypróbowałam i mimo, że dalej szukam tego idealnego to ten mam zawsze na półce "w razie co".
Olejek ten ładnie wygładza i nabłyszcza włosy. Trzeba go użyć naprawdę niewiele żeby efekt był widoczny.
Moim problemem są włosy bardzo gęste i sztywne przez co sterczą we wszystkie strony, a olejek ten je ładnie ujarzmia, a przy tym nie robi na głowie efektu tłustych włosów.
Kitoko używam niemal po każdym myciu głowy, kiedy włosy są już suche więc wychodzi, że używam go regularnie co drugi dzień, a buteleczka 95ml starcza mi na ponad rok, więc wydajność jest ogromna.
Reasumując, naprawdę polecam, chociaż wydaje mi się, że olejek arganowy przynosi podobne rezultaty.

Używam tego produktu od: 4lat
Ilość zużytych opakowań: 3 pełne, w trakcie 4

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[960038].usefull || 0 }}% pomocna.

pozytywnie zaskoczona

Nie spodziewałam się aż tak dobrego efektu, to bardzo pozytywne zaskoczenie. Przede wszystkim pomaga mi w ujarzmieniu moich niesfornych włosów, dość napuszonych, które pod wpływem tego olejku zdecydowanie się wygładziły, nie przetłuszcza włosów, pomaga w stylizacji i układaniu fryzury. Przywraca delikatność i połysk. Cena trochę przeraża i może odstraszać, ale ja już wiem, że warto. Do tego wszystkiego bardzo wydajny.

Używam tego produktu od: 7 miesiecy
Ilość zużytych opakowań: kończę 1 opak.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[956787].usefull || 0 }}% pomocna.

Produkt dobry ale pojawia się coraz więcej odpowiedników tego produktu na rynku

Produkt dobry i jak najbardziej spełnia swoje zadanie. Bałam się trochę tego, że będzie obciążał moje włosy, które są cienkie ...Nic takiego się nie stało, produkt jest lekki, ma bardzo ładny zapach i nie skleja włosów. Ułatwia rozczesywanie włosów oraz jest bardzo dobry do wykończenia fryzury dla dziewczyn, które nie używają zbyt wielu produktów i bardziej chodzi im o pielęgnacje nawet w tym ostatnim, końcowym, etapie kształtowania fryzury.
Nie wiem czy kupie go ponownie bo jestem typem kobiety testującej nowości i rzadko kiedy decyduje się na ponowne kupienie jakiegoś produktu..chyba, że jest naprawdę rewelacyjny...
Dwa tygodnie temu udało mi się kupić olejek Sojourn i muszę przyznać, że to poważna konkurencja dla olejku Kitoko.

Używam tego produktu od: 1,5 roku
Ilość zużytych opakowań: 1 największe

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[950308].usefull || 0 }}% pomocna.

Katarzyna Gudan fryzura sylwestrowa 02

Cudowny!

Olejek kupilam raz u fryzjera male opakowanie do wyprobowania. Olejek od razu mi przypasowal i starczyl na wystarczajaco dlugo chociaz uzywalam go z siostra. Jezeli bede miala okazje jeszcze go kupic gdzies, nie zawaham sie.

Plusy
+ Zapach
+ Nie przetluszcza wlosow
+ Idealny po prostowaniu i suszeniu wlosow

Minusy
- Dostepnosc

Używam tego produktu od: Roku
Ilość zużytych opakowań: jedno male

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[933656].usefull || 0 }}% pomocna.

Idealny!

Olejek idealny dla moich włosów!
\\n
\\nOlejek nie przetłuszcza włosów, ani nie obciąża. Cudownie pachnie, świtnie odżywia i nawilża. Zuzyłam jedno małe opakowanie ( jak dla mnie nie zbyt wydajny) alw po włosach widać było ewidentną poprawę. Jest niestety cięzko dostępny noi cena dość wysoka. Lecz chętnie kupię go jeszcze raz jeśli będę mjiała taką okazję. Najlepszy kosmetyk do włosów jaki miałam do tej pory! A już sporo zużyłam z różnej półki cenowej.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[926659].usefull || 0 }}% pomocna.

Idealny dla zniszczonych włosów

O produkcie pewnie bym się nigdy nie dowiedziała - gdybym go nie wygrała na fb :) Otrzymałam dużą buteleczkę tego olejku. na początku stosowania byłam bardzo rozczarowana - Myłam włosy metodą OMO , następnie po osuszeniu włsoów ręcznikiem psikałam je odżywką Gliss Kur - ultimate coś tam :D Następnie nakładałam olejek - zazwyczaj chodze spać z mokrymi włosami. Rano miałam kilka sztywnych zlepionych strąków, nie mogłam tego rozczesać. Odstawiłam olejek. I to był mój błąd :))
Ostatnio przez dłuższy okres porzuciłam psikaną odżywkę , a na jej miejsce wskoczył ten właśnie olejek :) Nakładany na włosy sam - działa cuda!!! Mam włosy bardzo porowate, blond, rozjaśniane, łamiące się, wypadające.. I mogłabym tak wymieniać... Po tym olejku moje włosy - które na ogół zawsze się puszyły i były matowe - są lśniące, miękkie, ogarnięte, widać - że są wypielęgnowane :) Zapach produktu mi nie przeszkadza. Olejek bardzo wydajny.
Nie zrezygnuje z niego, produkt w 1000% odpowiada moim włosom :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[801277].usefull || 0 }}% pomocna.

podejrzane :)

Zacznę od tego, że kupiłam olejek po przeczytaniu recenzji na wizażu.
Niestety nie zauważyłam, że DZIWNYM TRAFEM większość tych osób na swoim profilu ma jedną recenzję, właśnie tego produktu oraz że właśnie za te recenzje sa bardzo chwalone. No cóż, małe przeoczenie. Co do olejku... nie różni się niczym szczególnym na tle innych, oprócz wysokiej ceny. Za 90 zł mogłabym sobie kupić 2 opakowania mojego ulubionego oleju arganowego, z którego byłam 3 razy bardziej zadowolona.
Daję 3 gwiazdki, bo nie zauważyłam efektów ubocznych, a włosy możliwe, że były po nim bardziej miękkie, ale efekt był porównywalny z działaniem zwykłej odzywki lub maski. Na pewno nie jest wart takich pieniędzy!

Używam tego produktu od: kilka miesięcy

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[788792].usefull || 0 }}% pomocna.

kwc

ślicznie pachnie ,nabłyszcza włosy aż po same końce .Włosy śa widocznie odzywione i wyglądają zdrowo.Olejek jest mega wydajny więc starczy na lata...polceam

Używam tego produktu od: od miesiaca

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[765065].usefull || 0 }}% pomocna.

Rewelacyjny olejek arganowy KITOKO

Polecam każdemu olejek Kitoko (argan)!
Niedawno przekonałam się do jego świetnych właściwości. Mam go od dłuższego czasu, nie używałam, bo byłam pewna, że jak każdy tego typu kosmetyk będzie mocno obciążał włosy. Bez tego muszę myć codziennie.
O dziwo! Po użyciu tego arganu włosy mogę spokojnie myć co drugi dzień!! Jest mega lekki, włosy pięknie pachną, są wygładzone i błyszczące!!

Rewelacja;) na pewno zakupię go jak tylko skończy mi się mała buteleczka (10ml) ale mój fryzjer mówi, że starcza na bardzo długo.
Cena przystępna, jak na takie świetne właściwości.
Mało tego - argan ma za zadanie również regenerować skórę głowy!

Używam tego produktu od: 1 miesiąc
Ilość zużytych opakowań: 1szt 10ml w trakcie

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[590738].usefull || 0 }}% pomocna.

zdecydowanie: odkrycie roku:)

Olejek ten wyczaiłam przypadkiem, podczas zmiany fryzjera, który pracuje na kosmetykach firmy Affinage. Aplikowano mi go za każdym razem w fazie końcowej po farbowaniu, na mokre włosy, przed modelowaniem. Nie od razu dostrzegłam jego walory, gdyż po takich zabiegach ma się na włosach różne maski/odżywki etc., niemniej jednak po paru tygodniach zaciekawił mnie ten olejek na dobre, przeszukałam net w celu jakiś informacji i tak postanowiłam go zakupić oraz wytestować. DZIAŁA CUDA. Przynajmniej na moje sztywne, dość gęste włosy. Niesamowicie wygładza, odżywia i nabłyszcza !!!Włosy stają się miękkie i jedwabiste - wszystkie jedwabie, które do tej pory używałam mogą się chować zdecydowanie. I bardzo ważne: nie obciąża wlosów, nie przetłuszcza, włosy są lekkie,leiste. Zaznaczam, że mam bardzo wymagające włosy i trudne do ogarnięcia jakimkolwiek kosmetykiem tego typu:).Cena dużego opakowania jest wysoka - ale warta produktu - wydajność maxymalna. Używam regularnie od miesiąca, mam dużą butelkę i prawie nic mi nie ubyło...nakładam na palce kilka kropelek:)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[491984].usefull || 0 }}% pomocna.