Foot Works, Cytrusowy spray odświeżający do stóp

Foot Works, Cytrusowy spray odświeżający do stóp

Dezodoryzuje i odświeża przegrzane, zmęczone stopy, zapewniając im uczucie komfortu na co dzień.

To był hit :)

Pamiętam że był to ulubiony produkt zarówno mój, jak i znajomych:
-odświeżał stopy
-wygładzał skóre
-chłodził

Cena trochę za duża ale często były na niego promocje :)

Używam tego produktu od: używałam ok. 8 lat temu
Ilość zużytych opakowań: dużo, ok.10

jak mgiełka zapachowa

Produkt nie spełnia kompletnie swoich funkcji. Nie zauważyłam żeby odświeżał stopy.. działa jak zwykła mgiełka zapachowa.Zapach i tak ulatnia się po 15 minutach. Dodatkowo wysuszał mi stopy i musiałam je zaraz smarować kremem :-/

Pod koniec używania zaciął się psikacz i jedynym sposobem było odkręcenie zakrętki i dobranie się jakoś do końcówki płynu.

Jedyne plusy to cena, nie mam co rozpaczać bo nie wydałam majątku. Również jest wydajny bo używałam tego produktu naprawdę długo.

Używam tego produktu od: pare miesięcy

ok

Spray fajnie chłodzi i koi stopy, jednak na krótko.I właśnie dlatego już go nie kupię. Pozatym ma same zalety:szybko sie wchłania, nie lepi sie. Jest wydajny i ma ładny odświeżający zapach.

małgorzata kożuchowska o nowym zapachu avon

fajny bardzo

Bardzo fajny sprej, ma sliczny cytrynowy zapach , ktory mnie użeka:) po dokladnym spsikaniu moich stup nie czuc tego oblesnego zapachu oczywiscie efekt nie pozostaje caly dzien ale ogulnie na 4*polecam

może być

Spray niczego sobie, całkiem niegłupi, przyjemnie odświeża, chłodzi, koi zmęczone i przegrzane stopy, nawet wydajny, ładnie pachnie, szybko wysycha na stopach i nie pozostawia żadnej nieprzyjemnej warstwy. Daje tylko 3 * za krótkotrwały efekt, ale i tak jest całkiem przyjemny i pewnie jeszcze nieraz się na niego skuszę :)

bardzo dobry :)

Latem nigdy sie z nim nie rozstaje. Nosze w torebce i spryskuje stopy co jakis czas. Moze dlatego mam wrazenie, ze mało wydajny? Za to opakowanie poreczne i niewielkie, zmiesci sie w damskiej torebce bez wiekszych przeszkód.

Działa kojaco na zmęczone upałem stopy prawie natychmiast. Ulga jest wyraźnie odczuwalna idzieki niemu własnie nie musze w lecie stóp katowac w rajstopach :)

dobry

Mój ulubiony dezodorant do stóp, ślicznie pachnie cytrusami, odświeża i chłodzi stopy. Używałam go przez długi czas i używałabym do dzisiaj, gdyby nie skończyła się moja cierpliwość do wiecznie zacinającego się atomizera.

jestem zadowolona

4. jest wydajny i ma poręczne opakowanie
5. sie sprawdził i go lubię
Nie pięć ***** bo:
1. pompka faktycznie się zacina i to mnie denerwuje
2. nie powstrzymuje pocenia nóg, ale to nie jest antyperspirant, więc można mu wybaczyć
3. zbyt krotko utrzymuje się efekt odświeżenia i trzeba powtarzać "zabiegi" pryskania

Używam tego kosmetyku od roku
ilość zużytych opakowań: wciąż to samo

niezbędny

niezbędny przy obuwiu z odkrytą piętą:), w zeszłym roku uratował mi życie gdyż zakupiłam sportowe buty z odkryta piętą do których nie zakłada się skarpetek, stopy jak wiadomo się pociły, pomimo wielokrotnego mycia w ciągu dnia, dezodorant przyjemnie je odświeżał i utrzymywał przez spory czas w komfortowym stanie. Pomimo że w butach przechodziłam całe lato dotrwały do tego roku i nie mają nieświezego zapachu, tylko cytrynowy jak dezodorant:) napewno kupie jeszcze nie jedno opakowanie, zdecydowanie polecam:) gwiazdkę odejmuje za zacinającą się pompkę.

Obrzydliwy

W katrgorii nieskuteczności zajmuje pierwsze miejsce. Na mnie nie działał zupełnie. Nie odświeżał, nie dezodorował, wysuszał skórę stóp i śmierdział (nie cierpię zapachu tej linii, kojarzy mi się z uprzykrzonym lekarstwem z dzieciństwa). Po 3/4 opakowania pompka zdecydowała się skutecznie zatykac (najczęściej, kiedy się akurat bardzo spieszyłam). Nie warto nawet o nim myśleć...

na 3 gwiazdki

Spray jest całkiem przyjemny. Bardzo ładnie pachnie i na chwilę odświeża stopy. Błyskawicznie się wchłania nie pozostawiając tłustej warstwy, dlatego też bardzo często stosuje go doraźnie w ciągu dnia.
Jest całkiem wydajny, a w cenie promocyjnej niedrogi. Polecam.

kiepski

Wogóle nie zauważyłam działania odświeżającego. Zapach nie najgorszy, ale jednak troche chemiczny. Wolę ten zwykły dezodorant Avonu. Zużyłam niewiele i na razie odstawiłam do szafki. Może przyda się za rok latem.