Polecamy: 3 DNI DO BIELI

Marico, Parachute, 100% Coconut Oil (Olej kokosowy)

Marico, Parachute, 100% Coconut Oil (Olej kokosowy)

Cena już od 19,00 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Olej Parachute to wysokiej jakości czysty olej kokosowy, który ma szczególne właściwości, wzmacniające, nawilżające, odżywcze oraz wygładzające włosy. Masaż skóry głowy tym olejkiem stosowany regularnie przynosi niesamowite korzyści w pielęgnacji włosów, zwłaszcza przesuszonych, matowych i odwodnionych. Kwasy tłuszczowe zawarte w olejku chronią włosy, przywracają im lekkość i wygładzają ich strukturę dostarczając im jednocześnie niezbędnych minerałów, takich jak magnez, potas, wapno i żelazo. Olejek Parachute również wspaniale wpływa na suchą skórę głowy przywracając jej komfort, równowagę i witalność poprzez odpowiednie nawilżenie. Olejek kokosowy jest niezwykle ważnym "przyjacielem" włosów, gdyż bardzo dokładnie uzupełnia łuski włosów, sprawiając że włosy stają się elastyczne i lśnią naturalnym blaskiem. Olejek Parachute zapobiega wypadaniu włosów, polecany jest do regeneracji włosów jak i codziennej pielęgnacji.

Sposób użycia:
1. Wmasować delikatnie olejek w skórę głowy oraz nałożyć go na całą długość włosów od cebulek aż po końce.
2. Pozostawić na całą noc lub minimum na 2-3 godziny.
3. Rano dokładnie umyć głowę naturalnym szamponem.

Cudowny

Zdecydowanie mój typ. Świetnie się sprawdza na cienkich, bardzo prostych włosach.

Nakładając go 3 godziny przed myciem włosów, nakładałam go również na skórę głowy. W przypadku, kiedy zostawiałam go na całą noc, nakładałam na same włosy.

Zapach ma faktycznie intensywny, porównanie go do zapachu kokosanki jest najtrafniejsze. Mnie się podoba, ale niektórym w domu przeszkadza.
Olej jest nierafinowany, co skłoniło mnie do pierwszego zakupu razem z niską ceną.

Plusy na włosach:
+ wygładza
+ nie są matowe
+ nie plączą się (co jest dla mnie niesamowitym hitem, szczególnie po rozjaśnianiu)
+ nie łamią się, co pomaga na objętość
+ szybciej rosną, ale to pewnie zasługa masażu skóry głowy podczas nakładania

Neutralne:
- zapach, przez to, że jest intensywny nie każdemu może się podobać

Ilość zużytych opakowań: 5 mniejszych (200ml)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[982649].usefull || 0 }}% pomocna.

smierdziel

Wiecej go nie kupie-mialam wiele olei kokosowych, z których wszystkie pachniały bosko. ten kupilm 1 raz. niestety trafil mi sie smierdziel, zapach przypalonego oleju z patelni, na pewno nie jest to sprawa gustu, bo on wogole nie ma własciwego dla tego olejku zapachu!
Teraz juz wiem czemu byl w przecenie na allegro. poza nim kupilam olejki sesa,które pachna ładnie i normalnie.

Nie mam zamiaru ryzykowac z tym olejem kolejny raz,jest tyle innych firm oferujących nierafinowane oleje, że leci do kosza.

Nie wątpię ze zapach zalezy od parti produktu, wiele dziewczyn otrzymało dobry produkt skoro pachniał kokosem, mój moze jest zepsuty, a moze zjełczały, nie bedę wnikać.

Zawsze kupowalam kokosa w sklepach ze zdrową żywnością, bo to olej spożywczy jak oliwa i nigdy nie bylo problemu z jakością. Tej zasady będę się trzymać.

Używam tego produktu od: raz i dziękuję
Ilość zużytych opakowań: jedno użycie

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[862587].usefull || 0 }}% pomocna.

ok

Po przeczytaniu waszych opini odnośnie zapachu owego olejku, trochę się zniechęciłam do jego zakupu. Teraz cieszę się, że zamówiłam ten produkt na allegro i dochodzę do wniosku, że większość z was znacznie przesadza ;p Nie wypowiem się co do rezultatów, bo właśnie zaaplikowałam olej po raz pierwszy na włosach, ale zapach....
Po pierwsze nic w nim nie czuć z żadnej ryby!
Nie jest to na pewno produkt, który pachnie jak wszystkie coco drogeryjne produkty. Pachnie dokładnie tak jak wiurki kokosowe/ciastka kokosanki. Jest to dosyć specyficzny zapach i z pewnością nie każdemu przypasuje. Ja bardzo lubie kokosową woń i uważam, że olej wcale nie śmierdzi, poza tym na plus jest fakt, że zapach nie jest duszący i intensywny. Mam olej w tej chwili na włosach i wcale go nie czuje. Mam nadzieję, że również w swoim działaniu mnie nie zawiedzie !

Używam tego produktu od: teraz
Ilość zużytych opakowań: na początku pierwszego (500ml)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[856282].usefull || 0 }}% pomocna.

sposoby na włosy z gumką

Cudny!

Uwielbiam stosować olejek kokosowy na włosy! :) W sumie mogłabym napisac o nim to samo co o olejku Vatika :)

Plusy:

+pięknie pachnie,
+odżywia, wygładza, pogrubia i nawilża włosy,
+zapobiega rozdwajaniu końcówek,
+wydajny,
+niska cena za opakowanie 0,5l,
+nawilża skalp,
+wzmacnia włosy.

Minusy:

-brak!!

POLECAM!! :)

Ilość zużytych opakowań: 2 x 0,5l

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[847021].usefull || 0 }}% pomocna.

Średni

Kupiłam skuszona niską ceną 9zł. Olej jest nierafinowany, pachnie orzechowow-kokosowo. Jest wydajny i nadaje się do wielu maseczek lub wcierania w ciało. Jednak dla mnie za słabo nawilża skórę, na drugi dzień skóa jest nadal trochę sucha. Można użyć, ale raczej prędko go nie kupię, raczej wybiorę inną firmę. Jednak dla kogoś może być w porządku:))

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[838138].usefull || 0 }}% pomocna.

świetny do średnio- i niskoporowatych włosów

Dla mnie ani zapach (ciastek kokosanek), ani sposób aplikacji nie są uciążliwe. Wręcz przeciwnie: za ten zapach dałabym się pokroić (szkoda, że nie utrzymuje się na włosach), a olejek rozgrzewam, kiedy siedzę w wannie- kąpie się ze mną i potem jest gotowy do nałożenia. Nakładam go na całą noc i zmywam rano. Nie mam żadnego problemu ze zmyciem, wystarczy raz lub dwa razy umyć głowę np. szamponem Alterra.
Efekt jest taki, że włosy przestały mi wypadać garściami, są gęstsze, wyraźnie grubsze, bardziej sypkie, mniej się przetłuszczają (mam włosy skłonne do przetłuszczania) i skóra głowy mnie nie swędzi, co mi się zdarzało bez olejku. Lśniące zawsze były, więc tu nie zauważyłam różnicy.
Uczciwie dodam, że stosuję go na zmianę z olejem lnianym, który używam do wszystkiego: wewnętrznie i zewnętrznie, więc może to być efekt połączenia tych dwóch olejów.

Używam tego produktu od: od dawna z przerwami
Ilość zużytych opakowań: parę

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[714346].usefull || 0 }}% pomocna.

Taki sobie

Zdecydowanie wolę od niego olejek wzbogacony kokosem Dabur Vatika. Przy używaniu Parachute na włosy nie zauważyłam żadnych efektów, a nakładałam go na całą noc. U mnie sprawdził się w roli "oliwki" do ciała, ale bardzo topornie się wchłaniał i to był minus ;) Zapach jest baaaaaaaaaardzo intensywny więc jeśli ktoś nie przepada za kokosem to nie polecam ponieważ nie wytrzyma ani chwili mając "to" na głowie. Podsumowując: plus za cenę, wydajność i nawilżenie(CIAŁA!).

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[711666].usefull || 0 }}% pomocna.

Najlepszy

Uwielbiam oleje do włosów! Nakładam go na całą długośc włosów, związuje je i zostawiam na noc. Faktem jest, że ciężko jest go zmyc, jeśli po myciu zostanie go jeszcze trochę na włosach będą wyglądac na przetłuszczone. Jednak zostawia włosy wypielęgnowane i błyszczące, regularne stosowanie tego oleju utrzymuje moje włosy w dobrym stanie, mimo codziennego używania prostownicy.
Lepszy niż niektóre maski, uwielbiam go :) Niektórym przeszkadza jego zapach, muszę powiedziec, że ja mam raczej odmienne zdanie ;)
Olej rozpuszczam w gorącej wodzie, wystarczy kilka minut i już jest gotowy do nakładania.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[702966].usefull || 0 }}% pomocna.

Naturalne=najlepsze! ;) KWC

Był to mój pierwszy olej, jednak teraz mam już porównanie z migdałowym, jaśminowym i Amlą. Stwierdzam, że kokos nie ma sobie równych :D
Przyznam, że przy zakupie podchodziłam do niego sceptycznie, nie oczekiwałam spektakularnych rezultatów. A tu...

Pierwszy raz nałożyłam go na noc. Wcześniej włożyłam buteleczkę pod strumień ciepłej wody, gdy olej był już w stanie ciekłym, wylałam go na dłonie, a potem nałożyłam na włosy. Trzeba przyznać, że zapach tego naturalnego cuda jest nieziemski! Prawdziwy kokos, a nie jakieś sztuczne aromaty, które są pakowane do popularnych szamponów czy odżywek :)
Rano zmyłam olejek ziołowym szamponem (bardzo dobrze się wymywa). Gdy wzięłam się za rozczesywanie moich piórek to nie mogłam uwierzyć, na grzebieniu nie było ani jednego włosa! Byłam w szoku, gdyż przeważnie jest ich cała masa! Pomyślałam: "Nie, to niemożliwe. To na pewno jakaś podpucha :D ". Na dodatek były od razu milsze w dotyku :D
Teraz, po miesiącu stosowania, włosy są okazem zdrowia: błyszczą, nie puszą się, są nawilżone, gładkie, delikatne a zarazem mocne, szybciej rosną (!!!). Wiele osób pyta mnie, dzięki czemu moje włosy tak dobrze teraz wyglądają :D Takie pytania utwierdzają mnie w przekonaniu, że warto zaufać naturze :D

Ten olej polecam wszystkim, którzy borykają się z problemem przesuszonych, matowych, wręcz rozciągliwych jak guma włosów :)
A nawet, jeśli włosy się z nim nie polubią, to można zastosować go jako balsam, gdyż to bardzo uniwersalny kosmetyk:D

Mój KWC!

Używam tego produktu od: Miesiąca
Ilość zużytych opakowań: 1 całe, następne w kolejce

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[701690].usefull || 0 }}% pomocna.

Mój ulubieniec :)

Co tu dużo mówić, dla mnie najlepszy :) Jest to jeden z pierwszych olejów jakie kupiłam, w sumie najlepszy ze wszystkich jakie posiadam. Wspaniale działa na włosy i skórę całego ciała :) Bije na głowę kokosa z Vatiki. Z początku zapach mi strasznie przeszkadzał, śmierdział mi sardynkami ;p ale idzie się przyzwyczaić ;p

Włosy ( nakładam olej na całą noc):
+ nie brudzi poduszki,
+ łatwo się zmywa (po 1 myciu),
+ włosy są niesamowicie nawilżone, miękkie, mięsiste i sypkie,
+ stosuję też do zabezpieczania końcówek, z czym radzi sobie znakomicie (zawsze bardzo rozdwajały mi się końcówki, z tym olejem nie podcinałam już włosów od 3 miesięcy :)

Ciało:
+ Idealny do smarowania ciała po myciu, świetnie nawilża,
+ Łagodzi i eliminuje wszystkie podrażnienia, zaczerwienienia ( zawsze miałam problem z zapaleniem mieszków włosowych po goleniu nóg, w tym wypadku olejek jest dla mnie cudotwórcą, odkąd go stosuję zero jakichkolwiek podrażnień na nogach :))
+ Nawilża skórki i wybiela paznokcie :)
+ Wiele osób mówi,że olejek kokosowy nakładany na twarz bardzo zapycha skórę twarzy. W moim przypadku jest lepszy od wszystkich kremów jakie stosowałam. Stosuję go na noc, rano twarz jest rozświetlona, nawilżona, zero zaczerwienień.

Minusów jak do tej pory nie zauważyłam. Polecam z całego serca :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[677425].usefull || 0 }}% pomocna.