Pro-Rétinol 100% Végétal, Soin auto-défense yeux

Pro-Rétinol 100% Végétal, Soin auto-défense yeux

Krem przeciwzmarszczkowy dla kobiet od 25 roku życia. Zawiera 10% roślinny pro-retinol i enzymy bio-roślinne, które stymulują powstawanie nowych komórek i ich podział Pochodne krzemu pomagają w likwidacji cieni i worków pod oczami. Pigmenty rozpraszające światło sprawiają, że spojrzenie jest pelne blasku. Zawiera filtry UVA i UVB.

Już po 4 tygodniach stosowania nastepuje wyraźne zmniejszenie zmarszczek, cieni i worków pod oczami.

nic specjalnego

Dostalam go gratis przy zamowieniu.
Oczywiscie od razu zaczelam go stosowac. Duzo nie ma co pisac, po uzyciu podraznia mi skore pod oczami. Dalam mu szanse,ale sie nie sprawdzil.
Z uzylam go do szyi- i tu nie mam zastrzezen :) hihi

Używam tego produktu od: kilka tygodni

Super rozświetla

Jest to najlepszy ukrywacz sińców pod oczami jaki znam. Ładnie odżywia, nawilża i rozświetla skórę pod oczami i na powiekach. Ważne jest jednak, aby nakładać kremik oszczędnie, inaczej drobinki kremu będą się wałkować na skórze i wtedy będzie można oglądać takie fajne różowe, mieniące się cieniutkie paseczki na skórze:) Gdy nakładam ten krem wieczorem na skórę w okolicach oczu, mogę być pewna, że rano skóra pod oczami nie będzie się odróżniać od reszty twarzy (mam tendencję do sińców pod oczami, więc jest to dla mnie istotne). Krem jest niesamowicie wydajny - 1 opakowanie stosuję kilka miesięcy, a dzięki tubce z cieniutkim dziubkiem ufam, że bakterie mają znikowy dostęp do wnętrza.

Używam tego produktu od: 2005

mnie nie wysusza

Mnie się on bardzo podoba. Obawiałam się tego wysuszania, przed którym niektóre oceniające przestrzegały. Na szczęście po 2 mies. stosowania nic takiego nie zauważyłam.
Podoba mi się, że ładnie napina skórę pod okiem i na powiece, odżywia ją.
Plusem jest działanie widocznie rozświetlające.
Bardzo wydajny, wystarcza kropelka na jednorazową aplikację.

Cellulit adipocyty

Przestrzegam!

Jakieś 3 miesiące temu kupiłam ten krem i byłam całkiem zadowolona przez ok. 2 tygodnie. Potem zaczęłam obserwować dziwne zjawisko - skóra pod oczami zaczęła mi się strasznie wysuszać i zaczęły mi się pojawiać bardzo szybko zmarszczki jakich nigdy nie miałam i na szczęście po odstawieniu tego kremu już nie mam. Jest to zdecydowanie najgorszy krem pod oczy jakiego kiedykolwiek używałam. Po trzech tygodniach odstawiłam go i kupiłam supernawilżające kremy i kuracje pod oczy. Fatalne objawy ustąpiły po kilku dniach i znowu wyglądam normalnie. Przestrzegam wszystkie wizażanki!!!

super

krem jest rewelacyjny, dobrze się wchłania, dzięki perłowej poświacie odbija światło, świetnie koryguje i maskuje zmarszczki i cienie..

Omijać szerokim łukiem

NIe polecam tego kremiku poniewaz ma jedna ale za to podstawowa wade - zamiast nawilzac wysusza okrutnie skore pod oczami na wiór!! A przez to przyczynia sie do akcentowania i powstawania zmarszczek!

nie dla mnie

Testowałam próbkę i za dużo wycisnęłam na palec...Nie jest to wina kremu, ale mnie zirytował :( Wyglądał na gęsty, brzoskwiniowy, tymczasem na twarzy od razu zrobił się rzadki. Optymistycznie rzecz biorąc - jest pewnie wydajny, pesymistycznie - nigdy by się nie skończył! Pozorowana gęstość dała pozorowane nawilżenie - po 15 minutach skóra była bardziej sucha, niż przedtem! O natłuszczeniu w ogóle nie wspominam. Brzoskwiniowy kolorek daje też efektowny połysk - w moim wypadku również na nosie i policzkach, na czym mi wcale nie zależało :( Pospiesznie zaaplikowałam sobie pod oczy coś innego...

niefjny

Kremik bardzo wydajny - to jego plus :) I na tym sie kończą jego pozytywy. Efektów przeciwzmarszczkowych nie zauważylam. Podobnie z nawilżaniem..miałam wręcz wrażenie że ściąga mi skóre pod oczami i że skóra domaga sie pod jego wplywem solidnego nawilżenia. No i ta poswiata..??..czemu to ma słuzyć..??..aby ukryc zmarszczki..?.. moim zdanie wręcz je podkreśla :D

Sztuczna poświata

Krem pod oczy się nie nadaje. Nie nawilża, niepotrzebnie sztucznie rozświetla oko, ale jako różowa baza pod makijaż jest świetny. I tylko tak go stosuję.
UWAGA: już 2-gi raz w YR spotyka mnie niespodzianka, że kosmetyk nie spełnia swojej funkcji wg opisu, jednak można go z lepszym efektem wykorzystać inaczej niż mówi instrukcja (patrz maseczka detoks.)

byłoby całkiem ok ale...

Krem jest rzeczywiście niezmiernie wydajny, ja używałam próbki ponad tydzień (2 razy dziennie). Jest aksamitny i przyjemny w uzyciu, ładnie się wchłania i nie wałkuje pod makijażem. Ale te drobinki... :( jak dla mnie zbyt widoczne. Pod lekkim makijażem mogą się odznaczać, ja naoszę okulary więc nie drażniło mnie to (nie widziałam ich, oprawki odwracają uwagę :)). Krem wspaniale wygładza skórę, zmarszczek nie mam ale po nieprzespanej nocy oczy wyglądały jak po przespanej nocy ;) Nawilża, odżywia. Mam do niego jeszcze pięć lat (jest od 25 roku życia) ale w przyszłości nie kupię go przez te drobinki.

Używam tego kosmetyku ponad tydzień/ ilość zużytych opakowań: próbka baaardzo wydajna

Świecidełko :)

Używałam maleńkiej próbki, ale krem jest niesamowicie wydajny i wystarczyła mi na pięć dni intensywnego smarowania :) Krem ma świetną konsystencję, jest puszysty, natychmiast się wchłania.
Nie likwiduje cieni tylko je ukrywa poprzez fioletowo różowe drobinki, które są chyba największym problemem. Na początku miałam różowe kręgi pod oczami, a ze moje worki i zasinienie sięgają niemal kości policzkowych to i tam błyszczałam się pięknie. Potem nauczyłam się obsługi i moje sińce były ukryte a oczy wyglądały na rozświetlone.
Nie wiem czy krem może działać na zmarszczki, zbyt krótko go używałam. Wiem natomiast, że to krem, który koniecznie trzeba wypróbować przed wydaniem pieniędzy, bo brak solidnego nawilżenia i świecące drobinki mogą być nie do zniesienia, szczególnie przy tej cenie.
Ogólnie: polecam próbkę, szczególnie wielbicielkom świetlistego makijażu :)

Ilość zużytych opakowań: jedna próbka

ciekawy na 3+

Zacznę może od komentarza opakowania - jest nim tubka z wąski dzióbkiem, bardzo higieniczne. Krem sam w sobie ma średnią konsystencję, nie jest śliski i trochę trudno go roprowadzić, wchłania się jednak błyskawicznie. Nie ma co obiecywać sobie nawilżenia skóry. Nadaje się pod makijaż, na ten krem używam podkładu, korektora, cieni i nic mi się nie wałkuje. Przez to, że zawiera rozświetlające drobinki, trzeba go bardzo dokładnie rozprowadzić, w przeciwnym razie widoczne są smugi pod oczami. Efekt rozświetlenia mi się podoba (różowa poświata), zawsze mam okropne sińce i te drobinki trochę je ukrywają, aczkolwiek nie likwidują problemu.Reasumując: ciekawy pomysł - krem o właściwościach upiększających, ale nie pielegnacyjnych-przeciwzmarszczkowych.

ilość zużytych opakowań: połowa pierwszego