Couleurs Nature, Perfect Eye-Liner Parfait

Couleurs Nature, Perfect Eye-Liner Parfait

Pojemność 2,5 g

Perfekcyjny eye-liner z lini kosmetyków Couleurs Nature firmy Yves Rocher. Cieniutki pędzelek pozwala na otrzymanie idealnej kreski. Zawiera błyszczące drobinki, które pięknie rozświetlają oko. Dostępny w dwóch kolorach: czarnym i brązowym.

Cena: 20-25zł/ 2,5g

Bardzo dobry

Główną zaletą tego eyelinera jest to, że bardzo dobrze utrzymuje się na powiece, nie odbija się. Dobrze się rozprowadza.
Natomiast główną wadą jest niestety kolor. Niby czarny ale tak naprawdę do prawdziwej czerni trochę mu brakuje. Ta jego "czerń" bardziej w ciemny grafit wpada.

BEZNADZIEJNY

Eyelinery uwielbiam i od wielu lat używam, ale tak beznadziejnego to już dawno nie miałam.
Po pierwsze czerń nie jest prawdziwą czernią, tylko jakąś wyblakłą jej namiastką.
Po drugie kolor po nałożeniu blaknie jeszcze bardziej
Po trzecie rozmazuje się i spływa(!!!), zwłaszcza z zewnętrznych kącików oczu

NIGDY W ŻYCIU WIĘCEJ!

Używam tego produktu od:2 MIESIĘCY

Nie warto

Oceniam ten eyeliner jako kiepski; ciezko zrobic nim dobra kreski (a jakas tam wprawe mam...), kolor czarny ktory posiadam jest szarawy i trzeba go poprawiac pare razy by wogole nabral intwnsywnosci, cena nijak sie ma do jakosci, a raczej jej braku...

Używam tego produktu od: miesiaca
Ilość zużytych opakowań: pierwsze i ostatnie

Manicure - marynarskie paski

dobry ale...

Po ierwszych 2 tygodniach prób i błędów chciałam go wyrzucić albo komuś oddać. Kompletnie nie mogłam się nim posługiwać. Kreska absolutnie nie przypominała prostej... ;) Próbowałam na wszelkie sposoby i nic:P W końcu jakos udało mi się ją okiełznąć i jestem bardzo zadowolona :) Malowanie zajmuje mi minutkę a efekt jest bardzo ładny-wyrazisty, trwały. Poza tym ma naprawde piękny kolor-mam wersję brązową.
Troche trudno się zmywa ale jakoś to wytrzymam ;)
Więc uwazam, że nie warto sie do niego zrażać po pierwszych niepowodzeniach :)

Ilość zużytych opakowań: pierwsze

Cudny kolor i tyle.

Miałam jakiś czas temu ten eyeliner, potem oddałam go na Targowisku i mam nadzieję, że obecnej właścicielce lepiej służy.

Miałam kolor śliwkowy, rzeczywiście prześliczny i niebanalny, nie mogłam mu się oprzeć, kiedy tylko go zobaczyłam.
I w zasadzie tylko kolor mnie w tym kosmetyku zachwycił.

Nie byłam zadowolona z konsystencji linera - zbyt wodnisty, co powodowało, że ciężko było mi namalować nim równą, idealną i intensywną kreskę bez żadnych prześwitów. Pędzelek też nie jest fajny, ale to bardzo subiektywna sprawa - ja wolę cienkie, długie pędzelki, ktoś inny zapewne woli takie twarde, pisakowe, jak w tym linerze. Ostatnia wada - używałam go w czasach, kiedy nie miałam jeszcze baz pod cienie do powiek i zauważałam, że po jakimś czasie (kilku godzinach) kolor troche blaknie.

Ogólnie in plus działa tu tylko kolor, jakościowo bardzo łatwo znaleźć lepszy eyeliner.

Używam tego produktu od: używałam kiedyś przez ok. 6 m-cy

Swietny!

Jedyny eye-liner ktorym potrafie cos zdzialac!!! Wg mnie jest swietny!:) Mam kolor brazowy i ma on ladne, blyszczace drobinki (tak jak jedna recenzentka powiedziala, jest on moze nawet w kolorze starego zlota). Konsystencja super, ani zadka ani gesta, doslownie w sam raz. W srodku opakowania posiada taka mala kuleczke ktora przy potrzasaniu opakowaniem ma za zadanie rozmieszac tusz. Ale akurat ja jeszcze tego nie robilam, bo w sumie nie bylo takiej potrzeby, bo mimo iz uzywam go codziennie od 2 miesiecy to jeszcze nie zaczal on schnac. Kreska zrobiona tym eye-linerem trzyma sie na powiece caly dzien i sie w ogole nie rozmazuje. Ale najwieksza zaleta tego produktu jest PEDZELEK!:) Wprost idealny, swietny, wspanialy itp! Nie jest on twardy ani tez miekki. Kreska robiona tym pedzelkiem wychodzi wrecz idealnie. Na pewno jeszcze nie raz go kupie, bo stal sie on nieodlacznym elementem mojego codziennego makijazu:)

Używam tego produktu od: 2 miesiecy

bardzo fajny!

aj lajner :) bardzo przyzwoity. kolor czarny jest bardzo ladny, a gdy sie lekko rozetrze kreske to drobinki staja sie widoczne wiec mozna go uzywac na 2 sposoby: na matowo i na blyszczaco :)
jak kazdy eye-liner wymaga wprawy i pewnej reki,wtedy kreska wychodzi bardzo ladna.odpowiednio przyciskajac pedzelek do powieki mozna uzyskac kreski roznej grubosci.
trzyma sie bardzo dlugo i nie rozmazuje,nie walkuje itp.
godny polecenia :)

Używam tego produktu od:kilku m-cy

przyzwoity

cóż można powiedzieć:)eye-liner:)naprawde solidny i dobry:) trwały, nie kruszy się, dobrze zmywalny;)solidny kosmetyk-nic dodać nic ująć:)nie podrażnia oczów, a moje są wrażliwe...naprawde dobry

Używam tego produktu od:2 lat

a mi się podoba:)

Miałam kolorek czarny..A ta czerń jest dosyć głęboka.Fakt że eyeliner ten robi dość grubą kreskę ale ja to akurat lubię..No i trwały jest..Polecam ale tylko w promocji;)

Dobry

Nic mu nie można zarzucić, bardzo porządny liner. Też kupiłam ten śliwkowy. Faktycznie jest dość rzadki, ale moim zdaniem to ułatwia aplikację, a nie ją utrudnia - można prowadzić go dzięki temu bardzo nawet cieniutką kreseczką. Flamastrowa końcówka jest dodatkowym plusem, dzięki niej nawet niewprawna ręka powinna wykonać przyzwoity makijaż.
Trwałość niezła, choć po np. całonocnych tańcach się obłuszcza (płatkami właśnie, ale przynajmniej nie płynie), ale nie widziałam jeszcze kosmetyku, który nienaruszony przetrwałby Sylwestra, do 6 rano :)

Nie wiem, czy kupię, bo linerów jednak rzadko używam, wolę kredki.

Dobry

Dobry, jednakże nie mam porównania gdyż jest to mój pierwszy eyliner, kupiłam u koleżanki w Niemczech kolor śliwkoy a u nas czarny ,z obu jestem zadowolona, mam je prawie rok, nie używam często a mimo to nie wyschły. Czarny jest mocniejszy, natomiast śliwkowy przy nakładaniu trzeba poprawiać ale efekt jest bardzo ładny. Polecam.

zbyt wodnisty

Kupiłam kolor brązowy ("to takie stare złoto"), ale szybko pożałowałam.
Samo nakładanie nie jest najgorsze, choć do najwygodniejszych się nie zalicza, jednak tuszyk w środku jest zbyt wodnisty i zaraz po nałożeniu mocno się rozmazuje, tzn. "rozlewa" na powiece drobnymi kreseczkami.
Wiem, że powinnam wytrzeć nadmiar tuszu w chusteczkę przed aplikacją, ale naprawdę nie mam aż tyle czasu przed wyjściem do pracy.
Poza tym dziwnie się ściera w ciągu dnia - nierównomiernie, co wygląda po prostu okropnie.