Avon Care, Christmas Hand Cream (Intensywnie nawilżający krem do rąk z gliceryną)

Krem do rąk, zapewnia intenswyne nawilżanie. Zawiera ekstrakty roślinne i witaminę E. Witamina E w widoczny sposób dodaje skórze witalności i pięknego wyglądu, a naturalne olejki roślinne pomagają na długo zatrzymać wilgoć niezbędną do prawidłowego funkcjonowania zdrowej skóry dłoni.

Skład: Aqua, Glyceryn Stearate, Glycerin, Cetyl Alcohol, Paraffinum Liquidum, Dimethicone, Surcrose Cocoate, Benzyl Alcohol, Hydrogenated Soybean Oil, Sasamum Indicum Oil, Disodium Edta, Methylparaben, Parfum, Tocopheryl Acetate, Bha.

Cena: 4,90zł / 125ml

Może być

plusy:
+ w miarę ładnie pachnie
+ dobrze nawilża

minusy:
- długo się wchłania

inne cechy, których nie biorę pod uwagę przy ocenie:
- słaba dostępność
+ niska cena
+ fajna szata graficzna

Używam tego produktu od: 1 rok

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1055771].usefull || 0 }}% pomocna.

Od biedy.

Krem ten dostałam w prezencie. Sama na niego bym się nie zdecydowała - ot taka świąteczna pierdoła z katalogu. Zwykły, poniżej przeciętnego kremu, tłusty (dobry na zimę), zostawia po sobie warstwę filmu, nie nawilża. Konkretna, gesta konsystencja, łatwo go jednak rozprowadzić na skórze.

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: 0,5 opakowania

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[978060].usefull || 0 }}% pomocna.

Przeciętniak

Krem o nieprzyjemnym jak dla mnie zapachu, treściwej konsystencji, która pozostawia film na skórze. W pierwszej chwili czuć nawilżenie, później bez rewelacji.
Lubię kremy przyjemne w stosowaniu i ładnie pachnące, dlatego do tego już nie wrócę.

Ilość zużytych opakowań: 2 w trakcie

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[803562].usefull || 0 }}% pomocna.

Katarzyna Gudan fryzura sylwestrowa 01 pinup

Cuuuudo!

Mój ideał!

Cena: ?
Dostałam go na spotkaniu z konsultantką Avon. Z tego co mi wiadomo, nie kosztuje za dużo.

Opakowanie: 5/5
Różni się od tego na zdjęciu tutaj. Ale jest takie uroooocze! Te wszystkie śnieżynki i serduszka... Nigdy nie uważałam takich rzeczy za ważne, ale tutaj jakoś mnie ujęło to opakowanie. Poza tym jest wygodne, krem można dobrze dozować.

Wydajność: 5/5
Nie trzeba go dużo, a i tak działa. Czuję, że starczy mi na długi czas ;)

Zapach: 5/5
Podoba mi się. Nawilżenie aż czuć :D Jest intensywny, ale... nie wiem jak to określić: po prostu nie jest taki chamski. Dobry dla kobiet palących: po posmarowaniu nim dłoni zapach papierosa praktycznie znika!

Działanie: 5/5
Nie mam nic do zarzucenia: nawilża, paznokcie mi się nie łamią. Czego chcieć więcej? ;)

Podsumowanie:
Niech ten krem pozostanie ze mną jak najdłużej!

Używam tego produktu od: Niecałego miesiąca
Ilość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[700633].usefull || 0 }}% pomocna.

Świetny krem

Super krem!

Zalety:
-ładny zapach
-dobra konsystencja
-bardzo dobrze nawilża
-działa kojąco na podrażnioną z zimna skórę dłoni
-dłonie są przy używaniu gładkie
-cena jest w miare :)

Wad nie zauważyłam.
Na pewno do niego będę wracać !!

Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1, gdyż skończył się mróz

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[674836].usefull || 0 }}% pomocna.

nigdy więcej

Jak dla mnie ten krem ma nieprzyjemny zapach, taki sztuczny, ręce po posmarowaniu się kleją a po za tym brak efektu nawilżenia na dłuższą metę. Mam bardzo suchą skórę dłoni i jak dla mnie ten krem to tylko ładny bibelot i nic po za tym...

Zalety:
+opakowanie
+wydajność
+cena

Wady:
-wałkuje się przy nałożeniu grubszej warstwy
-bardzo słabo nawilża
-zostawia klejącą lepką warstwę na skórze
-zapach (sztuczny)

Używam go już dość długo i szczerze mowiąc na siłe, garnier jest od niego o niebo lepszy.

Używam tego produktu od: od jakiegoś czasu
Ilość zużytych opakowań: niecałe 1

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[655055].usefull || 0 }}% pomocna.

fajny :)

jeśli ktoś szuka czegoś treściwego to nazwa może go zmylić jak na intensywnie nawilżający krem z gliteryną ma on bardzo lekką konsystencję i dość szybko się wchłania, nawilżenie dla moich rąk jest jak najbardziej ok, ale moje dłonie lubią się przesuszyć raz na tydzień lub rzadziej i tylko wyłącznie po umyciu ich ;) niemniej jednak bardzo go lubię, chociaż uważam że na zimę lepszą Avonową opcja jest ich ujędrniający krem :)

Używam tego produktu od: Nie używam - zużyłam
Ilość zużytych opakowań: 1 sztuka

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[650044].usefull || 0 }}% pomocna.

całkiem

jak dla mnie średni

+ dłonie są miłe w dotyku i gładkie
+ fajna cena
+ całkiem ładny zapach
+ wydajny

ale
- nie za bardzo odżywia skórę, a tego potrzebowałam
i to jest jedyny minus

Używam tego produktu od: używałam w zimę przez ok 2 miesiące
Ilość zużytych opakowań: jedno całe

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[619793].usefull || 0 }}% pomocna.

Godny polecenia

+ gęsty, dobrze się wchłania
+ po aplikacji dłonie są jakby... aksamitne
+ bardzo ładne opakowanie
+ dodatkowym plusem opakowania jest to, że wydostaniemy z niego właśnie tyle specyfiku, ile potrzebujemy

Nie jest to krem odżywczy na dłuższą metę (za to minus pół gwiazdki), lecz pozostawia ręce w bardzo przyjemnym uczuciu nawilżenia. Mógłby też odrobinę ładniej pachnieć, chociaż jest to zapach typowego kremu nawilżającego.

Używam tego produktu od: dwa miesiące

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[613662].usefull || 0 }}% pomocna.

moj ulubiony

Ma bardzo ladne,mile dla oka czerwone opakowanie.Dla mnie sprawia wrazenie luksusowego.Ten krem mialam juz w paru opakowaniach ale to jest najfajniejsze.Ma bardzo delikatny zapach,ktory nie drazni.Bardzo wydajny,wystarczy go troszke aby wykremowac cale dlonie.Bardzo szybko sie wchlania co ja uwielbiam,posmaruje nim rece i juz moge eszystko robic nie bojac sie o to ze cos utluszcze.Bardzo dobrze chroni i nawilza dlonie.Nie wiem czy to zasluga gliceryny ktora w nim jest ale dla mnie ten krem to bomba.Ciagle do niego wracam.

Używam tego produktu od: od 2 miesiecy
Ilość zużytych opakowań: w tej chwili jedno

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[609357].usefull || 0 }}% pomocna.