Beauty Formulas, Softening Intensive Foot Cream Menthol & Peppermint (Nawilżający i zmiękczający krem do stóp)

Krem do stóp o właściwościach nawilżających i zmiękczających, pomaga chronić stopy przed utratą wilgoci. Formuła kremu to chłodzące i odżywcze właściwości mięty pieprzowej i mentolu, które nawilżają i dbają o stopy.

Ukojenie dla suchych stóp!

Ogólnie moim dużym problemem jest wiecznie przesuszona skóra stóp. Ciężko znaleźć mi krem który daje sobie z tym radę. Ten akurat zaliczę do grupy dających radę.
Krem kupiłam w aptece zachęcona niską ceną. Używam codziennie wieczorem po umyciu stóp. Skóra jest nawilżona, mniej się złuszcza. Ponadto wspaniały jest efekt chłodzącej świeżości który czuć na stopach. Polecam!

Bardzo dobry krem za bardzo dobry pieniądz

Ten krem dorzuciłam sobie do wirtualnego koszyka podczas zakupów w aptece DOZ. Był akurat na jakiejś promocji, mnie kończył się kosmetyk do pielęgnacji stóp. Pomyślałam - czemu nie?

Za <b>nieduże pieniądze</b> dostajemy tubkę o pojemności 100ml, co wydaje mi się być plusem samym w sobie. Nie lubię przepłacać za kremy do rąk i stóp, bo bardzo szybko je zużywam, więc najzwyczajniej w świecie zakup kremu o pojemności 75ml za piętnaście złotych to dla mnie ekonomiczny samobój.

<b>Zapach</b> bardzo <b>intensywny</b>, mentolowy. Zgaduję, że nie każdemu przypadnie do gustu. Mnie się akurat podobał, bo odświeżał i chłodził stopy, a lubię to czuć nawet zimą. Typowo kremowa konsystencja, która stosunkowo dobrze się wchłania, aczkolwiek jeżeli nałożymy kosmetyku w zbyt dużej ilości, to zostawi smugi i może pobrudzić pościel.

Przejdźmy do działania. Krem faktycznie <b>nawilża</b> stopy oraz je <b>wygładza</b>. Oczywiście, tylko jeżeli przynajmniej raz w tygodniu fundujemy stopom peeling i pumeks, bo jednak sam krem nie usunie nam zrogowaciałego naskórka. Ja wmasowywałam krem co wieczór, zakładałam skarpety i rano budziłam się ze stopami, które nie utraciły wilgoci, były gładkie, pięty miękkie.

Gorąco polecam. Cena nieduża, pojemność okej, działanie jak najbardziej zadowalające. Wiem, że krem ciężko znaleźć, ale <b>na pewno dostaniecie go w aptekach DOZ</b>. Radzę zamawiać przez Internet, bowiem czasem pracownicy apteki muszą ten krem sprowadzać z centralnego magazynu. Jest troszkę zachodu, ale warto.

Relaksujący zmęczone stopki:)

Kupiłam na sezon wiosna - lato ze względu na chłodzący efekt mentolowy. Idealnie sprawuje się na skórze stóp po ciężkim dniu w pracy.
+ ładnie nawilża
+ szybko się wchłania
+ ładnie pachnie
+ działa odprężająco
+ niska cena
+ dobra wydajność

Jedyny minus to słaba dostępność dlatego nie wiem czy jeszcze go kupię

Ilość zużytych opakowań: 1 op

Cudowny!!!

Na ten krem natknęłam się przypadkiem w drogerii A\'propos. Miałam suche stopy, szczególnie pięty. Kremu używam na noc, nakładam go dosyć obficie i rano stopy są jak nowe! Gładkie i miękkie. Zapach kremu super, jeśli ktoś lubi miętowy, mentolowy.. Szkoda, że zdaje się sporadycznie dostępny, jednak warto go szukać - zadbane stopy gwarantowane :):):)

Używam tego produktu od: prawie rok
Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze