Colour by Oriflame, Liquid Volume Lip (błyszczyk)

Colour by Oriflame, Liquid Volume Lip (błyszczyk)

Zgłoszony przez Nutkę:

Bardzo fajny błyszczyk. Pięknie się mieni na ustach i w miarę trwały. Bardzo mi się podoba orginalne rozwiązanie: dwa w jednym. Jedyna wada to że jest zbyt gęsty i nie ma możliwości "wykorzystania" całości, bo 1/3 zawartości na stałe pozostaje na ściankach opakowania. A szkoda!

Cena: 19,90 zł

Bardzo zły.

Miałam ten błyszczyk w odcieniu Sangria - perłowy ceglasty kolor.
Część kolorowa nie nadawała się do nałożenia, kolor się mazał, ścierał, błyszczyk wysuszał.
Część jasna z kolei utrzymywała się na ustach przy dobrych wiatrach może z kwadrans.
Aplikatory były twarde i niewygodne, a pojemność marniutka.
Kosmetyk kompletnie nie był wart swojej ceny.

Używam tego produktu od: używałam jakieś 10lat temu
Ilość zużytych opakowań: jedno całe

Bez rewelacji

Plusy:
+ jaśniejszy kolor nadaje ładny połysk ustom,
+ wydajny,

Minusy:
- sztuczny, nietrwały kolor,
- słabo nawilża usta,
- niewygodne opakowanie.

Był to jeden z gorszych błyszczyków jakie posiadałam. Jedynie jaśniejsza strona nadawała się do użytku.

Używam tego produktu od: kilka lat temu

Szkoda pieniędzy

To fakt, że kolory mają ładne - ja miałam taki brąz ze złotymi drobinkami, niestety jednak miał konsystencję ciała stałego. Pachniał jak przeterminowane ciasto. Z kolei część bezbarwna prawie w ogóle nie miała trwałości. Naprawdę szkoda pieniędzy - za taką cenę można kupić lepszą pomadkę czy błyszczyk - nawet w samym Oriflamie.

Używam tego produktu od: rok temu
Ilość zużytych opakowań: 1.

Agnieszka Broda błędy w makijażu 01

Piołun w ustach

TO było w klasie maturalnej, kiedy moja siostra wyrzucila ten blyszczyk, wlasciwie powiedziala,ze mogę go wziąc,bo ona go nie chce. Smak jakby piołunu,ale nie oto chodzi,tylko o to że schodził po chwili,a cena dawala wiele do myslenia 19.9 za takie szajstwo??słaby,nietrwały i schodzil z ust na brodę. Kolory ok, ale lepiej nie uzywac tego"nablyszczacza-kleju"
Mysle,ze volare cantare z rynku czy inne są lepsze. pamiętam ten smak 6 lat,ble...

Używam tego produktu od:6 lat temu
Ilość zużytych opakowań:połowę

Klej

Kolory na ustach wyglądają ładnie- bardzo naturalnie, ale sam błyszczyk to tragedia:
- wysusza usta
- chemiczny smak i zapach
- trudno wydobyć resztę błyszczyka
-nietrwałe

Nie polecam!

Używam tego produktu od: 2 lata temu

średniaczek

-malo wydajny
-wysusza usta
-uboga gama kolorow
-nie daje powalajacego efektu tzw. glam
-nie powieksza optycznie ust
-ogolnie przecietniak
sa lepsze blyszczyki za ta cene

Używam tego produktu od:roku

Nie interesujący

Błyszczyk nie jest smaczny. Przy za mocnym zakręceniu, połamał się..
Średnio trwały.
Za taką cenę można kupić coś zdecydowanie lepszego.
Ładne odcienie i ładny połysk, jednak nie polecam.

Używam tego produktu od: ..

2,5 * max

Kończę właśnie jeden taki błyszczyk, jeden już dawno się skończył, trzeci gdzieś jeszcze zalega w kosmetyczce. W sumie nie wiem dlaczego tyle ich nakupiłam, chyba dla kolorów.
Kolory maja ładne, pastelowe, dobrze komponują się z każdym prawie makijażem.
Obu końców błyszczyka używam oddzielnie, ponieważ jasna warstwa nałożona na kolorową nie robiła prawie nic oprócz ścierania koloru. Sam nabłyszczacz wyglada na ustach znacznie lepiej. Obie części błyszczyka sa raczej nietrwałe, zjadają się błyskawicznie.
Smakują i pachną chemicznie, nie jest to dla mnie smak obrzydliwy, ale tez niezbyt miły.
Na pewno więcej nie kupię, bo już wypadły ze sprzedaży bieżącej. Poza tym mam przyjemniejsze błyszczydła.

Używam tego produktu od:2 - 3 lata

ujdzie w tłumie

Plusem jest opakowanie ktore jest poręczne i duzo odcieni do wyboru. Z jego trwałościa to srednio jest, ale napewno daje ladny polysk i blask ustom. Ogolnie nie narzekam na niego, często go używam, nie jest zły.Używam tego produktu od:dawna
Ilość zużytych opakowań:1/2

a mi się podoba.

mam 3 kolory [tequila, fawn i sugacośtam] i z każdego jestem zadowolona,,,no może poza fawnem, bo jest dla mnie troche za ciemny. Ale do rzeczy:
-ładne kolory
-długo zostają na ustach
-po posciągnięciu błyszczykiem kolor taje sę delikatniejszy i lśni.
-usta nie są tłuste

na minus:
-smak-niestety bardzo sztuczny i jakiś taki tłustawy
- po nałożeniu pomadki trzeba troche odczekać zanim nałoży się błyszczyk

Podsumowując-dobrze się nosi i u mnie kolor zostaje na długo.

Używam tego produktu od:.

koszmarek

Nie nie nie!
Smak... jak zywcem wziety z blyszczyków dodawanych do gazet. Opakowanie ulega zniszczeniu w dosc szybkim tempie- mi oderwaly sie te pojemniczki z plynem wraz z pedzelkiem... akutalnie nie moge sie do niego dostac i to chyba nawet lepiej. Wytrzymalosc na samych ustach... bardzo którka, po tym czasie blyszczyk w szybkim tempie przemieszcza sie poza kontur ust. Mi sie ten "efekt" nie podoba. Nie lubie wygladac jak klaun. To chyba tyle.
Jedyne co bylo w nim w miare na plus to kolorek. ale co mi po kolorze, jak szybko znika, ale wyplywa.

Używam tego produktu od:...

Dobry, ale nie do końca

Mialam odcien Tickled Pink i bardzo ladnie prezentowal sie ja ustach. Aplikatorek ok, dobrze nakladalo sie blyszczyk.
Nie podobal mi sie jego chemiczny zapach oraz bardzo slaba trwalosc.
Co do tego drugiego odcienia, majacego niby powiekszac optycznie usta, to mozna go sobie darowac. Nie robi kompletnie nic.

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań:jedno