Daisy Eau So Fresh EDP

Daisy Eau So Fresh EDP

`Daisy Eau So Fresh` to zupełnie nowy zapach, który dołącza do rodziny `Daisy`, po ogromnym sukcesie marki. Nowa woń jest kwiatowo - owocową dawką słonecznej energii, która pobudza do działania i korzystania z drobnych przyjemności, jakie oferuje nam życie.Ta swawolna, nieco kapryśna wariacja na temat pierwszego zapachu Daisy kusi nutami delikatnej maliny, zmysłowej dzikiej róży i ciepłej śliwki. Wysublimowana woń `Daisy Eau So Fresh` doskonale oddaje kobiecy, żywiołowy klimat projektów Marca Jacobsa.

Kategoria: kwiatowo - owocowa

Nuty zapachowe:
nuta głowy: różowy grejpfrut, malina, gruszka
nuta serca: fiołek, dzika róża, kwiat jabłoni, liczi, płatki jaśminu
nuta bazy: piżmo, śliwka, drzewo cedrowe

50 - 100ml
Rekomendacja
na dzień, wiosna / lato

Znasz skład tego produktu?

Dodanych produktów: 1

Napisanych recenzji: 8

najlepszy z calej serii

baaaardzo swiezy zapach !!! Po uzyciu ma sie wrazenie czystosci i ochlodzenia , bardzo podobny do ysl saharienne lecz bardziej trwaly. Poczatek mocno duszacy i kwiatowy i wlasciwie w tej fazie nos sie przyzwyczaja do zapachu i przestajemy go czuc jednakze inni go nadal wyczuwaja i to bardzo intensywnie. Nie przepadam za swiezakami ale to jest moj hit! uzywam nawet w zimie.
\\nPolecam uzywac globalnie na skore wtedy naprawde bardzo ladnie sie rozwija i pachnie wielowymiarowo, na ubraniach pachnie dluzej ale za to bardziej "plasko"

Używam tego produktu od: 2015
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 75ml

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1123326].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 42

Zapach, który zgarnia komplementy. Zapach, który jest mdły.

Perfumy kupiłam latem pod wpływem impulsu, w 30 stopniach pachniały nawet nieźle. Na pewno będą mi się kojarzyły z wakacjami - i chyba na tym skończą się ich plusy.

Nie należę do osób wrażliwych na zapachy, lubię właściwie wszystko i mogę psikać się większością perfum, ale ciężko jest za to mnie czymś zachwycić na tyle, żebym psikała się tym codziennie...
Daisy Eau so Fresh jest właśnie takim zapachem, jednym z wielu, które można używać na zmianę z innymi. Trochę płaskim, trochę świeżym, trochę kwiatowym, trochę mydlanym, trochę nijakim i trochę kobiecym. Z jednej strony subtelnym, a z drugiej męczącym, z jednej strony przypominającym czyste pranie (tak, uwielbiam takie zapachy) a z drugiej strony przypominającym jakiś męczący odświeżacz powietrza.

Ciężko jednoznacznie stwierdzić czy ten zapach jest fajny czy nie. To zapach jakich wiele, kwiatowo-owocowy, który nikogo nie zaszokuje ale który zbiera komplementy zarówno od kobiet jak i od mężczyzn. Bardziej na wiosnę i na lato, na co dzień, nawet do pracy czy do szkoły. Na letnie spacery. Może być to fajny gadżet jeśli postawicie na toaletce (w torebce zajmuje za dużo miejsca przez ten korek z kwiatkami)...

Przetestujcie go w perfumerii i zdecydujcie dopiero po kilku godzinach, czy rzeczywiście jest wart swojej ceny.
Ja chyba go już więcej nie kupię - ale bardzo polecam go przetestować bo uważam że przez swoją uniwersalność i bezpretensjonalność spodoba się większości osób.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie 75ml

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1102941].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 17

Mój <3

Absolutnie idealny zapach na sezon wiosenno-letni :D
Jest bardzo dziewczecy, świeży i kwiatowy. Ma delikatną mydlaną nutę ale nie w typie "babcinego mydła" :D Kojarzy mi się z młodą dziewczyną, niewinną, bez grama makijażu, która czyta książkę odpoczywając w altance. Trwałość na mojej skórze jest bardzo dobra. Zapach przeze mnie tak uwielbiany ze całe moje otoczenie kojarzy go ze mną :D
Po zimie na pewno odkupię :)

Używam tego produktu od: Grudzien 2013
Ilość zużytych opakowań: Jedno

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1031668].usefull || 0 }}% pomocna.

Co to jest strobing? [Odpowiadają mężczyźni]

Napisanych recenzji: 1

Rewelacja

Słodki a zarazem bardzo orzeźwiający. Dla mnie idealny na wiosne-lato. Trwałość bardzo dobra. Nie przyprawia o ból głowy ani nie powoduje złego poczucia. Znajomi często pytają co to za ładny zapach. Polecam zarówno młodym dziewczynom, jak i dojrzałym kobietą lubiącym delikatny, świeży a zarazem kobiecy zapach. A co do buteleczki to jest bardzo urocza :) zresztą nie ważny flakonik, oby był dość solidny a taki właśnie jest.

Używam tego produktu od: 3lat
Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania po 50ml

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1020823].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 9

Piękne perfumy

Zapach, który jest słodki, ale także orzeźwiający. Te perfumy są bardzo trwałe, warte swojej ceny. A buteleczka? Marc Jacobs jest mistrzem i wie, czego kobieta potrzebuje ;)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1003418].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 23

Napisanych recenzji: 511

Klimat wiosny..

Testując go po raz piewrszy miałam wrażenie ,że jestem wśród tylu kwiatów,że czuję aż napierającą naturę i tą woń swieżoći..Błogie uczucie lekkości.Zapach jak dla mnie -jest kobiecy,emanujący nieśmiałością dziewiczą wręcz:) i tą kwiatową wonią.Świeży,lekki,optymistycznie nastrajający.Gdy chcesz pobiec w ramiona ukochanego..Gdy na wietrze rozwiewa Ci włosy..I Ty taka mistyczna,pełna życia,werwy...Tak widzę ten zapach..Tak go czuję..Buteleczka Daisy Eau So Fresh jest ciekawą reinterpretacją pierwszego flakonu Daisy.Słodka i infantylna.Lubię te naręcze kwiatów w koreczku-prezentujące się dumnie na mojej toaletce,obok czarnej ,wampirzej Black Orchid:)Nuty owocowo kwiatowe są idealne na ta pore roku.Nie migrenne,nie nachalne..Czasami zastepują promyczek słońca-w pochmurny dzień..Lubię...

Używam tego produktu od: 3 mcy

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[994574].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 53

Eau nie!

Daisy Eau So Fresh dostałam w prezencie - 20 ml we flakoniku + 15 ml do uzupełnienia.

Buteleczka-kwiatuszek ucieszyła moje oko i to by było na tyle. To nie jest zapach dla mnie. Dlaczego?
Powiedziałabym, że tak mogą pachnieć francuskie, nastoletnie mademoiselles w pastelowo-różowych tiulowych spódnicach, które nie bardzo wiedzą czym by chciały pachnieć, ale mogą się pochwalić, że Jacobsem. Tak. Czytając recenzje, dowiedziałam się, że zdania są podzielone, ale zapach też odbierany jest jako kobiecy. I tu też się zgodzę: mam przed oczyma dorosłą Francuzkę ubraną w jasnoróżową tiulową spódnicę, która pachnie Eau So Fresh. Może to zapach nawet dla bardzo dojrzałych kobiet? Tak, tak, widzę 70-latki w tiulach, bardziej przebrane, niż ubrane. Bo ten zapach jest tylko przebrany w świeżość.

W dodatku jest płaski, nie rozwija się - czuję gruszkę, średnio świeże liczi, gdzieś tam w oddali jaśmin, różę i wszystko podbite piżmem. Taka mieszanka oszukuje mój mózg i nos przedstawiając się jako gnijący rumianek. Czy na tym ma polegać świeżość tego zapachu i czynić go "so fresh"? No lipa straszna, biorąc pod uwagę fakt, że zazwyczaj "drążę" zapachy i nie pozbawiam ich szansy rozwinięcia się zanim przykleję im etykietkę "beznadziejnego". Tutaj nic się nie rozwija, jak po paru godzinach zapach się uspokoi, emanuje mniej i tylko w rytmie pulsu czasami atakuje mój nos. Wówczas wwąchuję się w niego i... czuję rumianek? Ogórki? Podmokłe. Syntetyczne. Zamknięte w ładnej, okrągłej, szklanej buteleczce z korkiem-kwiatkiem.

Trwałość średnia, na ubraniach da się wyczuć pod koniec dnia, na skórze raczej dogorywa, ziejąc aromatem od czasu do czasu. Patrząc na cenę nie wierzę, że ktoś mógłby tyle dać za ten zapach. I to 75 ml!

Ten zapach to fanaberia, MOŻE spodoba się kolekcjonerkom edycji zapachu DAISY. Dla mnie to owoc komercji, ładnie zapakowany, krzyczący fresh, sygnowany znanym nazwiskiem. Oddałabym mamie, ale chyba jej tego nie zrobię i skończy w łazience, robiąc za ozdobę toaletki.

Używam tego produktu od: wielokrotne próby ujarzmienia

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[991361].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 68

Napisanych recenzji: 908

W owocowym sadzie...

Zapach idealny na wiosenno-letnie dni. Lekki, świeży, pobudzający, choć delikatnie słodki. Jest jak kosz świeżo zerwanych owoców z pobliskiego sadu. Zapach oparty na drzewnej bazie przynosi uczucie przyjemnego orzeźwienia. Zarówno na dzień jak i na wieczór. Uroczy, dziewczęcy flakonik z pewnością dopełnia jego charakter.

Używam tego produktu od: 2014 roku
Ilość zużytych opakowań: 1 próbka z atomizerem o pojemności 1,2 ml

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[952082].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 17

Moje ulubione perfumy

Dostałam go w prezencie. Od razu zakochałam się w zapachu. Jest to połączenie niezwykłej świeżości, kobiecości, subtelności, ale także charakteru. Posiadam flakonik 75ml. Służy mi od prawie roku, przy niemalże codziennym stosowaniu!!! Mój KWC! Absolutnie ulubiony.

PLUSY:
* zapach :3
* mega wydajność
* śliczny flakonik :D
* długo utrzymuje się na skórze

MINUSY: BRAK!!!

Na pewno kupię go ponownie. To moje absolutnie ulubione perfumy.

Ilość zużytych opakowań: końcówka pierwszego 75ml

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[925246].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 4

Cudny

Zapach jest cudowny, tego zaprzeczyć nie mogę, choć trochę nietrwały.
Cena trochę wygórowana, kupiłam taniej na Allegro, bo za 125ml butelkę w życiu bym nie zapłaciła ponad 360zł.
Co do opakowania - butelka jak butelka, a te kwiatki.. Cóż, kto co lubi, mnie nie przeszkadzają. :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[898429].usefull || 0 }}% pomocna.