Cosval Italy, Sanotint, Restructuring Conditioner (Odżywka rekonstruująca włosy)

Odżywka rekonstruująca włosy ze złotym prosem - ph 2,5 - 3.
Ta wyjątkowa, nie wymagająca spłukiwania odżywka rekonstruująca do zniszczonych włosów przywracająca witalność odbudowując zniszczone i przesuszone włosy. Mieszanka delikatnych odżywek i naturalnych ekstraktów roślinnych ponownie napełnia i zatrzymuje potrzebną wilgotność włosów, często traconą w skutek codzienny wyzwań. Najlepszy rezultat daje stosowana zaraz po farbowaniu. Przedłuża czas koloru na włosach i uzdrawia włosy gwarantując ich połysk i piękny odnowiony wygląd.
Nie zawiera parabenów, barwników syntetycznych, testowana na zwartość niklu, nie testowana na zwierzętach.
Sposób użycia: nałóż niewielką dawkę preparatu na suche włosy i delikatnie wcieraj

Wspaniała do suchych włosów i przetłuszczającej się skóry głowy

Odżywkę poznałam dzięki niezupełnie udanej farbie do włosów Sanotint (blond, który wychodzi zielony), do której była dołączona. Zakochałam się w niej od pierwszego użycia. Produkty do włosów zwykle zmieniam cyklicznie, a ta odżywka została na mojej półce na stałe. Ma ładny zapach (ziół i kadzidła), konsystencję mleczka, jest wydajna, a jej działanie jest fantastyczne: jest mocno odżywiająca, ale nie obciąża i nie przetłuszcza włosów (nawet jeśli niechcący posmarujemy skalp), zostawiając je zdrowe, mięsiste, miękkie i układające się bez problemu. Ta odżywka pomogła mi, kiedy rozjaśniałam włosy po nieudanej koloryzacji. Dzięki niej nie tylko przetrwałam ten trudny okres, ale wręcz nie było widać żadnych uszkodzeń, mimo że balsam nie ma w składzie silikonów. Używam go zawsze na mokro, bo wydaje mi się, że wtedy efekt jest mocniejszy (włosy chłoną balsam jak gąbka). Firma Sanotint ma też bardzo dobry olejek do mycia włosów i tu znowu nie ma efektu przetłuszczenia czy oklapnięcia. Bardzo dobre produkty do pielęgnacji włosów (oprócz farb)!

Boskie działanie! Moje włosy ją POKOCHAŁY!

Balsam bez spłukiwania, a nie obciąża - w końcu!!!
Lekka formuła, ziołowy zapach, bardzo wydajna to, to co można zauważyć od razu, do tego dobre niskie pH, co nasze włosy kochają czyli zakwaszający efekt - domyka łuskę włosa chroniąc kolor i nawilżenie włosa.

Moje włosy się po tym balsamie świetnie modelują, układają, ładnie błyszczą są ciut sztywniejsze, a to pożądany efekt mając normalnie sypkie, lekkie i cienkie włosy jak włosy dziecka :)

Chroni kolor dlatego dokładana jest do każdej farby Sanotint, tam ją poznałam i się zakochałam! Kupuję teraz dużą pojemność 200ml i mam ją na 5 miesięcy stosując naprawdę często, bo myję włosy co 2 dzień.

Moja ocena działania to 5/5
Cena: dość duża, ale adekwatna do jakości i wydajności balsamu!

Uratował moje włosy

Nie działa:)? Tak mówi większość dziewcząt, które używają go na wilgotne lub mokre włosy. Użyty na suche zmienia końcówki nie do poznania . Pisałam juz o tym na blogu- napiszę i tutaj. Efekt jest zauważalny od razu. Włosy są błyszczące, a moje suche końce włosow elastyczne jak te na czubku głowy- miękkie. Zapach mocny i intensywny- choc mi nie przeszkadza, jakby orientalny...Nie przetłuścił i nie obciążył moich delikatnych i lichych włosow.

Co mnie w nim zaskoczyło to konsystencja. Rzadka, lejąca....niesamowicie wydajny.
Mój hit ever

Ilość zużytych opakowań: 1 duże

Jak dobrać pielęgnację do rodzaju włosów?

NIE...

Kolejny produkt Sanotint,który przetestowalam i nie zostalam jego wielka fanka.

Producent zapewnia rekonstrukcje,przedluzenie koloru...

Dziewczyny,w niczym mi ten rekonstruktor nie pomógl...

Zapach ma identyczny jak olejek z Sanotintu,ziolowo-cukrowy.
Dzialanie ma równiez takie samo jak olejek-czyli zadne.

Minusem jest w tym przypadku wszytko oprócz opakowania,zapachu i tego,ze nie wyczesuje sie "na bialo".

Szczerze ciezko jest mi o nim cokolwiek napisac,poniewaz nie dokonal zadnego cudu ani nie naprawil,ani nie nawilzyl ani nie zniszcyl moich wlosów.

Pytanie-skoro nie robi nic skad ta cena?

Nie kupie ponownie.
Nie polecam.