Sanotint, Restructuring Conditioner (Odżywka rekonstruująca włosy)

Sanotint, Restructuring Conditioner (Odżywka rekonstruująca włosy)

Odżywka rekonstruująca włosy ze złotym prosem - ph 2,5 - 3.
Ta wyjątkowa, nie wymagająca spłukiwania odżywka rekonstruująca do zniszczonych włosów przywracająca witalność odbudowując zniszczone i przesuszone włosy. Mieszanka delikatnych odżywek i naturalnych ekstraktów roślinnych ponownie napełnia i zatrzymuje potrzebną wilgotność włosów, często traconą w skutek codzienny wyzwań. Najlepszy rezultat daje stosowana zaraz po farbowaniu. Przedłuża czas koloru na włosach i uzdrawia włosy gwarantując ich połysk i piękny odnowiony wygląd.
Nie zawiera parabenów, barwników syntetycznych, testowana na zwartość niklu, nie testowana na zwierzętach.
Sposób użycia: nałóż niewielką dawkę preparatu na suche włosy i delikatnie wcieraj

Boskie działanie! Moje włosy ją POKOCHAŁY!

Balsam bez spłukiwania, a nie obciąża - w końcu!!!
Lekka formuła, ziołowy zapach, bardzo wydajna to, to co można zauważyć od razu, do tego dobre niskie pH, co nasze włosy kochają czyli zakwaszający efekt - domyka łuskę włosa chroniąc kolor i nawilżenie włosa.

Moje włosy się po tym balsamie świetnie modelują, układają, ładnie błyszczą są ciut sztywniejsze, a to pożądany efekt mając normalnie sypkie, lekkie i cienkie włosy jak włosy dziecka :)

Chroni kolor dlatego dokładana jest do każdej farby Sanotint, tam ją poznałam i się zakochałam! Kupuję teraz dużą pojemność 200ml i mam ją na 5 miesięcy stosując naprawdę często, bo myję włosy co 2 dzień.

Moja ocena działania to 5/5
Cena: dość duża, ale adekwatna do jakości i wydajności balsamu!

Uratował moje włosy

Nie działa:)? Tak mówi większość dziewcząt, które używają go na wilgotne lub mokre włosy. Użyty na suche zmienia końcówki nie do poznania . Pisałam juz o tym na blogu- napiszę i tutaj. Efekt jest zauważalny od razu. Włosy są błyszczące, a moje suche końce włosow elastyczne jak te na czubku głowy- miękkie. Zapach mocny i intensywny- choc mi nie przeszkadza, jakby orientalny...Nie przetłuścił i nie obciążył moich delikatnych i lichych włosow.

Co mnie w nim zaskoczyło to konsystencja. Rzadka, lejąca....niesamowicie wydajny.
Mój hit ever

Ilość zużytych opakowań: 1 duże

NIE...

Kolejny produkt Sanotint,który przetestowalam i nie zostalam jego wielka fanka.

Producent zapewnia rekonstrukcje,przedluzenie koloru...

Dziewczyny,w niczym mi ten rekonstruktor nie pomógl...

Zapach ma identyczny jak olejek z Sanotintu,ziolowo-cukrowy.
Dzialanie ma równiez takie samo jak olejek-czyli zadne.

Minusem jest w tym przypadku wszytko oprócz opakowania,zapachu i tego,ze nie wyczesuje sie "na bialo".

Szczerze ciezko jest mi o nim cokolwiek napisac,poniewaz nie dokonal zadnego cudu ani nie naprawil,ani nie nawilzyl ani nie zniszcyl moich wlosów.

Pytanie-skoro nie robi nic skad ta cena?

Nie kupie ponownie.
Nie polecam.