Yves Rocher, Fraîcheur Végétale de Thé Vert EDT

Yves Rocher, Fraîcheur Végétale de Thé Vert EDT

Świeży, energizujący, orzeźwiający zapach do ciała o intensywnym aromacie zielonej herbaty. Idealny na porę letnią.

całkiem ładna

Wodę kupiłam na wyprzedaży za ok 30 zł. Zawsze bardzo lubiłam zapach zielonej herbaty- działa na mnie relaksująco. Jednak w tym zapachu jest coś co mnie drażni. Zapach jest ładny ale sama do końca nie wiem co mi w nim nie odpowiada.
Tasowałem ostatnio w sklepie jego nową odsłonę i bardziej mi odpowiadała.
Może przekonam się do niego wiosną ;)

Używam tego produktu od: dwa miesiące

Mój ulubiony zapach

Zapach, bez którego nie wyobrażam sobie życia ;)
Poznałam go gdy byłam w gimnazjum i od tego czasu się z nim nie rozstaję. Znajomi mówią, że ten zapach zawsze im się kojarzy z moją osobą :)
Zapach świeży i lekki, nie jest przytłaczający ani drażniący.
Często bywa na fajnych promocjach, przeważnie go kupuję za ok 35 zł. Jest też dość wydajny.

Jedynym minusem jest jego trwałość, mógłby się dłużej utrzymywać na skórze.

Używam tego produktu od: 10-11 lat
Ilość zużytych opakowań: ok 10 opakowań 125 ml

Krótkotrwała euforia

Mam sentyment do zielonej herbaty, bo od mgiełki o tym zapachu zaczęłam swoją przygodę z perfumami. Do dziś uwielbiam herbacianą woń i nieustannie poszukuję jej w perfumach. Zielona herbata od Yves Rocher spałnia moje wymagania jesli chodzi o sam zapach - jest zielona, zdecydowanie herbaciana, troszkę gorzkawa, łagodnie cytrusowa(ale cytrusy pozostają na drugim planie), bez syntetycznych nut. Szkoda tylko, ze znika po max. 30 minutach. Ja wiem, że nie mogę za wiele wymagać od wody kolońskiej za trzydzieści kilka złotych w promocji, ale jednak te 2 godzinki mógłby sobie ten zapach na skórze potrwać.

Używam tego produktu od: kilka lat

świetny zapach

bardzo orzeźwiający zapach, pachnie pięknie, po promocji kupiłam za 49,99 zł,

jedyny jaki minus-nie trzyma się zbyt długo max 1,5 godziny, zapach bardzo podobny do elizabeth arden zielonej herbaty

Ilość zużytych opakowań: 1 duże 75 ml

Raczej mgiełka niz woda, nie mój typ, ale ok

Dostałam w prezencie cały mac zestaw razem z dezodorantem i chyba żelem pod prysznic. Dezodorant robiący nic, żel nijaki ale przyjemny, zapach do zuzycia.

Pierwszy kontakt:

taki niby świezy słodziak , przy pierwszym psiknięciu czuć alkoholowe podbicie

Projekcja :

Średnia, chwilowa , woda robi taką lekką, zapachową mgiełke wokół ciała , można wylac na siebie naprawde dużo i nie będzie razić

Trwałość :
może godzina, może tzry

Podsumowanie:

Raczej taka mgiełka zapachowa niż woda toaletowa. Zal mi wyrzucić, bo to nie jest jednoznacznie zły zapach więc nosze w torebce - akurat zuzywam do końca green tea arden (słabe) i ck one więc Yves rocher traktuję jako taki odświeżacz w ciągu dnia i w tej roli niezle sie sprawdza.

Na pewno nie warto kupować tego zapachu jako powazne perfumy, choć ogólnie woda jest naprawdę przyjemna i nieszkodliwa. Nie jestem fanką, ale w porównaniu z zapaszkami ze średniej półki (coty etc) zestawienie ceny , objetości i jakości jest naprawde niezłe.

Używam tego produktu od: rok , raczej zuzywam niż uzywam
Ilość zużytych opakowań: 1/3

Zapach dymu

Kupiłam tę wodę w internecie za 25 złotych, więc rozpaczać nie będę. Sam produkt uważam za bardzo nieudany. Mdli mnie, gdy tylko poczuję ten zapach. Wyczuwam jakieś zioła i dym z komina. Coś strasznego. Trwałość - 15 minut (chociaż może to i dobrze). Pojemność budzi przerażenie. Wcale nie było mi żal wyrzucić tego potwora.

orzeźwiająca

Używam od roku tej wody, czasem jako perfum, a czasem odświeżam nią powietrze, muszę przyznać że zapach jest ładnie, porządnie zrobiony, czuć głownie zieloną herbatę, niektóre strony podają że są również tam cytrusy. Zapach jest stworzony na lato, w zimie mniej mi się podobał, ale latem wspaniale orzeźwia, jest dość wilgotny, lekko słodkawy i aromatyczny. Myślę że jako perfumy z dominującym jednym składnikiem mogą się znudzić używane codziennie, ale takie te perfumy były w zamyśle, mają pachnieć cały czas orzeźwiającą herbatą, więc nie odejmę za to gwiazdki, ogólnie polecam ta wodę :)

Ilość zużytych opakowań: jedna duża butelka

jestem z niego bardzo zadowolona

+ zapach bardzo przypadł mi do gustu - jest lekki, co sprawia, że idealnie sprawdza się latem i wiosną
+ ma bardzo ładne i praktyczne opakowanie (choć do typowo "perfumowych" buteleczek trochę mu brakuje)
+ przystępna cena

- szkoda tylko, że ten zapach nie utrzymuje się na ciele i ubraniach dłużej, czuć go zaledwie kilka godzin

Ilość zużytych opakowań: jedna butelka

Jednak nie moja bajka

Kilka razy testowalam ową wodę w sklepie, kiedy chodziła za mną zielona herbata - ten zapach wydawał mi sie ładniejszy, niz trochę "starsza" herbata od Elizabeth Arden. Dostałam flakon z wymianki i okazało się, że to jednak nie to - zapach jest intensywny, ziołowo-trawiasty, na mnie nie czuć zielonej świeżości, tylko jest bardziej apteczna woń. Bez żalu oddałam koleżance.

Używam tego produktu od: używałam dwa-trzy dni
Ilość zużytych opakowań: kilka(naście) psików

Cudne odświeżające psikadełko

Zapach jest cudnie orzeźwiający, trwa na ubraniach dość długo jak na wodę kolońską, na skórze szybko się ulatnia, ale w dalszym ciągu jest wyczuwalny.
Kupiłam go w promocji za około 50zł (w Czechach) a jest to butla 100ml więc nie żal psikać się przy każdej wizycie w łazience :)
energetyzujący, świeży zapach którego szukałam.
trwałość mi nie przeszkadza. od trwałości mam versace którego szkoda by mi było na basen czy inny wiosenny bądź letni dzień wolny.
butla jest nieporęczna, ale za to ładna i prosta. w torebce mam te perfumki przepsikane do atomizera.

Za zapach 5! Za trwałość 2!

Kupiłabym ten zapach tylko i wyłącznie ze względu na zapach.
Jest śliczny - letni, orzezwiający, radosny - taka zielona herbata lekko słodka, jakby z cukrem.
Trwałość niestety fatalna, jest jak ulotna mgiełka.
Rekompensacją jest duże opakowanie 125ml więc można się psikać bez wyrzutów sumienia, ale wolałabym , żeby opakowanie było mniejsze a woda trwalsza.
Zapach jest dla mnie tak radosny, że na pewno będę powtarzać, ale trwałość woła o pomstę do nieba.

Ilość zużytych opakowań: połowa

cuuudowny!

kupiłam go po przecenie na -50%.
rewelacyjny- subtelny, odświeżający- mój faworyt, bo uwielbiam zapach zielonej herbaty ;)

co do trwałości, tu się mogę przyczepić. chciałabym go czuć o wiele dłużej na sobie, ale... kupiłam je za około 35zł. natomiast wiem, że gdybym kupiła je w regularnej cenie, ta stosunkowo niska trwałość byłaby dla mnie sporym minusem.

lubię, lubię, lubię!

Ilość zużytych opakowań: niecały flakon