Inglot, Korektor lakieru do paznokci

Inglot, Korektor lakieru do paznokci

Pozwala poprawić źle rozprowadzony lakier, np. pomalowane skórki, bez zmywania całego paznokcia. Wygodna forma flamastra. Dwie zapasowe końcówki gratis.
Nie zawiera toluenu, formaldehydu, ftalanu dibutylu (DBP), kamfory.

przydatny gadżet

Używam od czasu do czasu, właściwie dałabym radę się bez niego obejść, w dodatku zwykle maluję paznokcie jasnymi lakierami, które po pierwsze łatwiej jest zmyć ze skórek, a po drugie są bardziej tolerancyjne jeśli chodzi o niedoróbki i nierówności. Produkt jest wydajny, mam go ponad rok, choć używam nieregularnie, ma wymienne, dobrze wyprofilowane i dość trwałe końcówki, przyzwoicie usuwa jasne lakiery ze skórek choć trzeba trochę potrzeć. Skórek nie wysuszał, ale też stosowałam go raczej punktowo na małe niedoróbki, a nie po całości. Opakowanie poręczne o dobrej konstrukcji gdyż produkt mimo upływu roku wciąż nie jest wyschnięty. Cena trochę wygórowana, gdyż nie jest to produkt pierwszej potrzeby - ja swój kupiłam taniej w jakiejś promocji za ok. 10 PLN i tyle bym za niego bez wahania dała.

Oj, oj, oj przepłacony produkt

Kupiłam ten zmywacz we flamastrze, ponieważ ostatnio wpadłem w szał zakupowy, lakierowy, a że nie umiem malować tak ładnie i precyzyjnie jak Pani w salonie-a uwielbiam ciemne lakiery, to skórki mam zawsze na 100% pomalowane. Wcześniej radziłam sobie: zmywacz plus pałeczkę higieniczna i "jedziem". Było dobrze, doszłam do wprawy, to chciałam sobie polepszyć i kupiłam ten flamster. Sam produkt wyglada w porządku, wymienię końcówki, bardzo dobrze wyprofilowane, ale co z tego że ten pisak wcale nie radzi sobie w 100% :
- nie radzi sobie z ciemnymi kolorami, nie zmywarki ich dokładnie, albo trzeba dosłownie mocno nim trzeć,
- jeśli jeszcze macie suche skórki, to w moim przypadku, radził sobie kiepsko.

Fajny gadżet, ale mnie życia nie ułatwił, nie pomaga tak jakbym oczekiwała, więc wracam do zmywacza+pałeczka higieniczna. Jak na jakość srodze za drogi, teraz u Inglota kosztuje 20 zł. Żałuję wydanych pieniędzy, mogłam sobie kupić nowy odcień lakieru. Przetestujcie na stoisku Inglota. Dwie gwiazdki za pomysł, wymienię końcówki i jedną na zachętę, moze się jeszcze polepszyć.

Używam tego produktu od: Okazjonalnie
Ilość zużytych opakowań: W trakcie 1-go

super

Produkt niezbędny dla kobiet, które tak jak ja, malując paznokcie malują również skórki.

Opakowanie bardzo poręczne, plus za dwie zapasowe końcówki.

Bardzo dobrze usuwa lakier ze skórek.
Odkąd go używam moje paznokcie po pomalowaniu wyglądają jak pomalowane przez profesjonalistkę :)

Inglot swatche sypkie cienie

Znalazłam lepszy

Niby dobry, poręczny, ale jakiś taki trochę za suchy, nieco oleisty. Ze skórek można usunąć lakier, ale poprawić na paznokciu już raczej nie. Końcówki niszczą się bardzo szybko, znalazłam lepszy produkt tego typu.

Używam tego produktu od: już nie

Przydatny!

Naprawdę przydatna rzecz, zwłaszcza dla osób, którym daleko do perfekcji przy malowaniu paznokci ;) . Wystarczy jedno pociągnięcie, by usunąć lakier z niepożądanych miejsc. Dodatkowy plus za wydajność.

Używam tego produktu od: jakiegoś czasu

niezbędny!

Bardzo fajny produkt dla dziewczyn które malują paznokcie! Nie wyobrażam sobie żeby mogło go zabraknąć w mojej kosmetyczce. Bardzo łatwo można nim usunąć plamki lakieru ze skórek itp. Koncowki szybko sie brudzą, ale dostajemy dwie zapasowe. Kolejne mozna dokupic bodajże za 5 zł (10 sztuk).

obowiązkowy

Super rzecz! Naprawde warto go miec-blyskawicznie pozwala usunąc lakier ze skórek. Nie rozmazuje go tylko dokladnie wyciera. Poza tym ma wymienne końcówki, jest bardzo wydajny-mnie 1 opakowanie starczylo na rok a paznokcie maluje ze 3 razy w tygodniu. Naprawde super.

Używam tego produktu od:roku

przydatny i skuteczny

Bardzo cenny wynalazek dla kogoś, kto tak jak ka rozmazuje lakier do paznkoci po skórkach :-)
Dzięki korektorowi mój domowy jest chociaż trochę podobny do manicuru z salonu.

rewelka

ja jestem tym czyms zachwycona, zmywa lakier ze skorek bardzo dobrze, ja zmywam zaraz po nalozeniu, bardzo poreczny i latwy w obsludze, dobrze ze cos takiego wymyslili :)

trochę słaby

Poręczne opakowanie. Plus za dwie końcówki gratis. Sam pomysł dobry, gorzej z wykonaniem, trochę słabo usuwa lakier ze skórek, trzeba się nieźle natrzeć.