Inglot, Puder sypki brązujący rozświetlający

Inglot, Puder sypki brązujący rozświetlający

Doskonały na lato puder sypki. Dostępny w czterech odcieniach, ze złotymi lub srebrnymi drobinkami. Delikatnie brązuje i rozświetla, pięknie płyskuje w słońcu, można go używać także na dekolt.

polecam

Zachecona opiniami , zakupiłam i nie zawiodłam się.
Bardzo fajny a przede wszystkim baaardzo wydajny , mam wrażenie , że wcale mi go nie ubywa . Posiadam ten ze złotymi drobinkami , idealny jako zwieńczenie makijażu , uzywam tez na dekolt . Polecam.

Używam tego produktu od: 1 rok
Ilość zużytych opakowań: początek 1 :D

Uzywam od ponad 2 lat i nadal jestem w trakcie 1 opakowania.
Stosuje na podklad jako jego utrwalenie lub latem jako bronzer zeby wymodelowac twarz.
Sprawdza sie wkazdych warukacvh pogodowych. Zaznaczam, ze mam cere normalna z tendencja do suchej wiec nie ma mowy o swieceniu.
Nie wiem o jakich drobinkach bardzo widocznych i wulgarncyh mowa w niektorych recenzjach...
Drobinki sa, subtelnie widoczne w sloncu.
Zdecydowanie gabeczka nie nadaje sie do nakladania, moze byc uzywana tylko zeby zapobiec wysypywaniu sie podru przez dziurki z pudeleczka ;)
Polecam porzadny, duzy pedzel- wtedy efekt jest jest idealny.

Zadnych reakcji alergicznych nie zauwazylam.
Nie wymaga poprawek w ciagu dnia.

Używam tego produktu od: 3 lat - wczesniej podbieralam od siostry az w koncu dostalam swoj w prezencie

taki sobie

Posiadam jeden z jaśniejszych odcieni, ze złotymi drobinkami.
Po nałożeniu pędzlem do pudru bardzo ciekawy efekt. Po nałożeniu załączoną gąbeczką twarz wygląda, jakby została obsypana znaczną ilością brokatu, do tego nakłada się nierównomiernie. Kosmetyku należy używać naprawdę oszczędnie.
Niestety puder nawet w najmniejszym stopniu nie matuję (a nie mam jakoś strasznie świecącej skóry - mieszaną z tendencją do wysuszania). Na szczęście jednak również nie przesusza ani nie uczula. Trzyma się tak sobie- po kilku godzinach znika.
Z powodu opisanych przeze mnie właściwości używam jako rozświetlacz, ale po uprzednim nałożeniiu zwykłego pudru.
Opakowanie poręczne, choć gąbeczka jest raczej kiepska. Wydajny, tani.

Fantastyczny!

Bardzo dobry,nawet mozna powiedzieć rewelacyjny.Pięknie rozświetla,:opala"nie pozostawia efektu maski ani plam.Bardzo łatwy w aplikacji,posiada bardzo poręczne opakowanie.Według mnie może konkurować z kosmetykami z najwyższej półki.

Używam tego produktu od:kilka miesięcy

Kocham to cudeńko!

Uwielbiam wszystko,co rozświetla twarz.Ten puder jest jednym z moich faworytów. Mam najciemniejszy odcień z srebrnymi drobinkami. Pięknie rozświetla buźkę i nadaje jej ładny koloryt a do tego bardzo długo się trzyma. Być może dlatego,że mam suchą cerę, ale mam go na twarzy do końca dnia.
Mam miły, delikatny zapach. Nakładam go duzym pędzlem,wtedy równomiernie i dokładnie sie rozprowadza.

Zaznaczyłam,że nie wiem czy kupię, bo mam go od 1,5 roku i nie zużyłam nawet 3/4 opakowania! jest niezwykle wydajny! a chciałabym potem wypróbować coś nowego. Z tego powodu radzę brać mniejszy wariant - 15 g (za ok.16 zł) a nie 30 g (za ok.32 zł).

Używam tego produktu od: 1,5 roku

warto

Miałam pudre brązujący ze złotymi drobinkami.Puder matowi cerę i ładnie wygląda na twarzy,ale nie nadaje się dla cery tłustej gdyż złote drobinki podkreślają wypryski.Zaletą jest matowienie,rozświetlenie oraz ładny zapach.Nie zatyka porów,nie uczula.Świetny na imprezę,efekt jest naprawdę niesamowity.Myślę,że go jeszcze kupię jak trochę poprawi mi się cera.Polecam dla cey normalnej,suchej,mieszanej.

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań:jedno

Nie zamienię na inny!!!

Jest to mój zdecydowany faworyt w kategorii pudrów brązująco-rozświetlajacych.Pięknie wygląda na twarzy, doskonale współgra i dopasowuje sie do podkładu.Nadaje twarzy aksamitny wygląd i wg mnie jest naprawde trwały.A poza tym cena jest w sam raz na moją kieszeń. Polecam z czystym sercem

Używam tego produktu od: 1,5 roku

dobry i polecam

fajny rozświetlajacy i brązujacy puder, trwały i wydajny . polecam gorąco na wieczór w sam raz:). co by tu wiecej napisac dobrze matuje i nie jest wcale taki drogi jest dostepny w dwóch wielkosciach: 15 gram i 30 gram

Używam tego produktu od:2 lat

...

bardzo wydajny
mam najjasniejszy kolor choc cere mam sniada i ladnie wyglada ale drobinki duze wiec troszeczke efekt jest brokatowy

na wieczor moze byc
ladnie pachnie
puszkiem ciezko nalozyz precyzyjnie

Używam tego produktu od:3 miesiecy
Ilość zużytych opakowań:1/10

a mi się podoba:)

dla mnie ten puder jest świetny:D ładny kolorek który dopasowuje sie do mojego podkladu , lekko połysukące drobinki które wygładają naturalne o ile sie nie przesadzi, trwałeee.

Używam tego produktu od:dawna
Ilość zużytych opakowań:połowa pierwszego

średni

Puder nadaje sie raczej na wyjście wieczorne, niż na codzień. Posiadam ten ze złotymi drobinkami, które moim zdaniem sa za duże i zbyt bardzo widoczne, na słoncu wyglada jak bym cala wysmarowala sie brokatem i twarz swieci sie jakby była tłusta, ja nakładam odrobine na policzki i czasami na dekold wtedy jest okej, puder jest bardzo wydajny nie wiem kiedy go zdaże zurzyc w całosci

Używam tego produktu od:pół roku

za duże drobinki, dziwne kolor

Kupiłam puder dawno dawno temu, do dzisiaj nie mogę go zużyć.Kiedyś byłam zachwycona,jeszcze w tedy na rynku ciężko było dostać puder z drobinkami.Jeśli chodzi o właściwości pielęgnacyjno-kosmetyczne nie mam zastrzeżen, natomiast jeśli chodzi o efekt wizualny:
-za duże drobinki sprawiają, że twarz nie wygląda na rozświetlona a lekko tandetną
-dziwne kolorki właściwie żadnego nie moglam dla siebie dobrać, ciemne ceglaste jasne różowo-prosiakowate, inne w ogóle nie z tej bajki.

Używam tego produktu od:w trakcie 1
Ilość zużytych opakowań:więcej nie kupię gdyż obecnie na rynku jest ogrom lepszych pudrów,chociażby podwojne brązujące bell