Eris, Cera naczynkowa, Krem pod oczy na dzień i na noc

Eris, Cera naczynkowa, Krem pod oczy na dzień i na noc

Kosmetyk opracowany specjalnie do pielęgnacji bardzo cienkiej i wrażliwej skóry wokół oczu. Specjalny, synergiczny kompleks składników roślinnych sprawia, że systematyczne stosowanie kremu pod oczy odżywia, nawilża i ujędrnia, a także powoduje zmniejszenie cieni i obrzęków pod oczami. Zawiera składniki aktywne o działaniu obkurczającym rozszerzone naczynka krwionośne, co zapobiega ich kruchości i pękaniu. Łagodzi i zapobiega podrażnieniom. Skutecznie likwiduje rumień i sińce w okolicach oczu. Dzięki niemu skóra wokół oczu jest gładka i posiada naturalny koloryt. Znakomita konsystencja pozwala delikatnie rozprowadzić krem na skórze bez konieczności rozciągania jej. Nie powoduje podrażnienia spojówek. Krem polecany jest do całodobowej pielęgnacji skóry wokół oczu, niezależnie od wieku do cer z rozszerzonymi i pękającymi naczynkami.

Cena: 12 zł

całkiem dobry

Używałam ten krem dawno temu, ale byłam z niego zadowolona, dobrze nawilżał, troszke wygładzał(ze zmarszczkami sobie nie poradzi), łatwo mogłam nałożyć na niego korektor(mam sińce pod oczami), troszke rozjaśniał cienie po oczami, ale nie w jakiś widoczny sposób. Ogólnie byłam z niego zadowolona, może wrócę do niego kiedyś.

Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań: 2 albo3,nie pamiętam
Recenzja: ...

taki sobie

Nie podrażnia, jest bardzo, bardzo delikatny. Ale też nie nawilża wystrczająco - zwłaszcza teraz gdy zaczął się sezon grzewczy. O ujędrnianiu można tylko pomarzyć - ten krem na pewno tych marzeń nie spełni.

W porządku

Całkiem przyjemny krem, czy raczej balsam. Jest dość płynny, przez to wydajny. Łatwo się nakłada i wchłania. Nie podrażnia oczu. Wbrew obietnicom nie likwiduje (ani nie zmniejsza) sińców pod oczami. Zostawia jednak delikatny film, dzięki czemu wygodnie nakłada się na niego korektor pod oczy :) Nawilża, choć 'bez fajerwerków'. Przyjemnie chłodzi skórę. Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze

Eris film 2

nareszcie

Już myślałam, że nie dostanę pod oczka nic poza Flos lekiem, co by mnie nie uczulało, aż natrafiłam na ten kremik. Przy pierwszej aplikacji trochę sczypał, ale po chwili to minęło i już się nie powtórzyło. Lekki, nietłusty, dobrze się rozprowadza. Śliski, można na nim wykonać delikatny mini masaż oczu. Dobrze się wchłania, ale zostawia delikatny film, dlatego używałam go tylko dla ukojenia oczu na noc. Nieźle nawilża, likwiduje uczucie napięcia i wzmacnia żyłki na powiekach, sprawia też, że jest ich mniej, są mniej widoczne. Cieni nie rozjaśnia, ale w końcu nie od tego jest. Wydajny.