Korektor w kredce

Korektor w kredce

Maskuje wszelkie niedoskonałości skóry. W formie wygodnego, grubego ołówka.

Skład: Mica, Titanium Dioxide, Isoeicosane, Carnauba Wax, Diisostearyl Trimethylpropane Siloxy Silicate, Sulfated Castor Oil, Lecithin, Propylene Glycol, Peg-12 Oleate, Hydroxysultaine, Lauroyl Lysine, Silica Beads, Isopropylparaben, Isobutylparaben, Butylparaben, Vitamin E, Fragrance, [+/-] CI 77007, CI 77491, CI 77492, CI 77499

O CO CHODZI?

kosmetyk jest ciężki
dobrze kryje
fajne kolorki
droooooooogi

ale o co chodzi z tym aplikatorem? ja nie umiem tego zatemperować, starł mi się czubek to po prostu wywaliłam, wgl. nie wiem jak można zrobić taki szajs

Używam tego produktu od: 1 rok temu
Ilość zużytych opakowań: 1 skończone

mało wygodny w użyciu

nawet nie wiem skąd go mam:P chyba mama kiedyś kupiła i ja go przechwyciłam.

ja mam wersję różową, może była dodawana jako "gratis"? nie wiem, ale szukałam po wizazu i wychodzi że to ten sam korektor.

kredka jest bardzo gruba

kolor dość pasujący do mojej cery

specjalnie nie maskuje...

także ciężko mi go wycenić. nigdy nie używałam za dużo korektorów, po użyciu tego trzeba go dobrze rozetrzeć więc w sumie..what\'s the point,mogę punktowo użyć podkładu..

ja o dziwo nie mam kłopotu z temperowaniem... bo kredka sama się wysuwa (tzn- wypada bo chyba ma "za luźno":P) - ale jak się nią maluje to się "chowa" więc trzeba przytrzymać palcem..

i ta cena? heloł!:/

Używam tego produktu od: dawna

beznadzieja

-nie ukrywa niedoskonałości, eksponuje je.
-koszmarny pomysł na plastikową kredkę do temperowania -,-\'
-wydajny,ale co z tego, jeśli przy temperowaniu marnuje się ogromna ilość kosmetyku, a przy każdym użyciu korektor się łamie i większość ląduje w koszu
plusów brak.

Inglot swatche sypkie cienie

korektor pod oczy nie do stosowania w okolicy oczu

"Anti cerne" znaczy na cienie pod oczami... a na opakowaniu jest zaznaczone, żeby nie używać w okolicy oczu :)
Kupiłam go czekając az dojdzie mój korektor z illamasqui, bo potrzeboiwałam na szybko korektora, a ten (43) wydawał się dość jasny (w sklepie, w domu jednak okazało się, że się odcina...). Jest to korektor do używania punktowego, na jakieś niewielkie , rozmyte dyskoloracje, typu zaczerwnienienie za skrzydełkami nosa. Nie przykryje piegów, pieprzyka czy jakiejś większej niedoskonałości. Kupiłam bez temperówki (kosztuje prawie drugie tyle co kredka), i całe szczęście , pewnie jak się stępi to go wywalę. :P

Używam tego produktu od: kilka dni
Ilość zużytych opakowań: 1 rozpoczęte

dramat w kredce

Dostałam w spadku, więc nie żałuję kasy. Pół gwiazdki za kolor i konsystencję miłą w użyciu. Poza tym bubel do kwadratu. Słabo kryje, o ostrzeniu dużo już osób przede mną napisało. Z 10 cm w mig zrobiło się 5. Szczerze odradzam.

Lubię !

Nabyty niedawno, na początku przeraziłam sie troszkę tym , że jest go tak mało, ale w końcu pani w drogerii powiedziała, że nie to taki ołóweczek, który się ostrzy, co mnie jeszcze bardziej przeraziło , więc zacznę od
minusy :
- opakowanie całkiem ciekawe, estetyczne tak jak i sama kredeczka, ale wydaje mi się że korektor mógłby być np. wykręcany, bo ostrzenie ? to strasznie niewygodne i trudne do zrobienia
- potrzebny kolejny wydatek na ostrzadło :))

plusy :
- bardzo lubię takie zapachy ( to jakieś zboczenie)
- pięknie kryje
- utrzymuje się na buźce długo, wystarczająco , zawsze można poprawić
- estetycznie wykonane opakowanie
- gama kolorystyczna

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Niezbyt

Edytuję recenzję po dluższym stosowaniu. Niestety krycie średnie, bardzo wysusza, kolor na buzi wydaje sie zolty, mimo, ze mam bardzo jasny odcien. Trudno sie go naklada i szybko znika. Początkowo bardzo mi się podobal, ale zmienilam zdanie.
-konieczność zakupienia specjalnej temperówki
-okropny zapach - okropnie pachnie! Na szczęście czuć tylko przy nakładaniu

nie polecam

Witam, nabyłam niedawno ten korektor z racji iż niedawno kupiłam z tej firmy podkład i jestem z niego zadowolona.Jednak korektor to masakra jakaś, w ogóle nie kryje,na buzi zostaje chwile, a temperowanie go wyższa szkoła umiejętności. Ogólnie nie polecam tego kosmetyku.

Ilość zużytych opakowań: 1 duże

dobry, ale bardzo ciężko się temperuje

korektor dobry, łatwo dobrać kolor, fajnie kryje, nie wysusza, b.wydajny.
okropny w temperowaniu, pasuje tylko do temperówki firmy inglot (wydatek dodatkowo 10zł), ja próbowałam ostrzyć nożem, ale zbyt dużo kosmetyku się wtedy kruszyło.
polecam dla tych, co mają temperówki inglot

Używam tego produktu od: około roku

słaby

Zastanawiam się nad kupnem nowego korektora, ten to jakaś pomyłka. A o opakowaniu to się nie będę wypowiadać...
Nie jest trwały, nie kryje dobrze.
Jedynym plusem jaki widzę w tym korektorze to cena.

Słaby ten korektor

Jak na moje oko to jeden ze słabszych wytworów inglota, bardzo mało wydajny, szybko się kończy. Nie kryje dobrze, jest dość drogi. Ciężko w nim szukać zalet.

Używam tego produktu od: 2 miesiecy
Ilość zużytych opakowań: 1 kończe

Całkiem ok

Po pierwszw pytam: DLACZEGO TAKIE OPAKOWANIE?
Przy temperowaniu kredka szybko może się złamać, gdy jest sie nieostrożnym i znó trzeba ponowić proceder temperowania :P. Dodatkowo oczywiście należy zakupić temperówkę z odpowiednio gdubym wejściem, której prawdopodobnie nie użyjemy do niczego innego.
Korektor całkiem fajnie kryje. Sama kupowałam go kilkakrotnie, bo szkoda mi było tej temperówki.
Za minus uznaje również to, że strasznie szybko mi się konczył, a większość strat była spowodowana temperowaniem i łamaniem, niż samym jego użyciem.

Ilość zużytych opakowań: 4 kredki