Polecamy: Zostań Twarzą Kinder Bueno 3 DNI DO BIELI

Dune dla mężczyzn

Dune dla mężczyzn

Uwielbiam ten zapach na mężczyznach, taki cieply, przyjemny, delikatny - jak piaski pustyni... :-)

Nuta głowy - liść figowy, liść bazylii, liść czarnej porzeczki, mandarynka.
Nuta serca - hedion, mech, szałwia.
Nuta bazowa - drewno figowe, drewno sandałowe, drewno cedrowe, tonka.

Lubię do niego wracać...

Rasowy, uniwersalny zapach. Jest dość lekki, jednocześnie elegancki choć nie przytłaczający. Do tego bardzo trwały. W wyższych temperaturach dostaje dodatkowego kopa, więc trzeba go dozować z umiarem. Lubię elegancję Dune. Ma w sobie lekkość i nie każe od razu wbijać się w garniaki, bo elegancko pachnie nawet "w zestawie" z T-shirtem i dżinsami. Pod warunkiem, że będą pachniały czystością i świeżością. Dune ma już swoje lata, ale zaskakująco dobrze przechodzi próbę czasu. Ciekawostką jest to, że bardziej przyciąga facetów "dotkniętych" zapachową wrażliwością, niż kobiety. Facetów, ale nie gejów... :)
Zapach pięknie i powoli się rozwija, dlatego czasem lubię sobie skropić delikatnie nadgarstek przed snem i zanurzać się w aromatycznym świecie Dune.
Piękny flakon dopełnia reszty. W końcu to Dior.

Ilość zużytych opakowań: 0,8

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[453561].usefull || 0 }}% pomocna.

Krótkotrwały.

Przyjemny odświezajacy zapach. Nie wyczuwam tych owoców podanych w składzie, bardziej mi sie kojarzy z kwiatami, ale może się mylę ;) W kazdym razie przyjemnie się go nosi, nie przeszkadza mi. Podpada troszke pod Leau dissey i Eau Fraiche Versace, tyle ze nie rozwija sie w kierunku słodyczy, a tamte tak co oczywiscie jest plusem dla niego. Butelka bez rewelacji. Za to bede sie czepiał trwałości, która jest beznadziejnie krótka :( Za takie pieniadze zeby po niecałej godzinie prawie wogóle nie był wyczuwalny... :/ Zapach faktycznie na sezon wakacyjny, letni, ale ta trwałość. Dobrze, że zakpiłem w promocyjnej cenie 30 ml szybko sie skończy i moja |"przygoda z tym zapachem dobiegnie końca. Do samego zapachu i opakowania sie nie przyczepie ale do trwałości tak-dlatego 4 z dużym minusem.Używam tego produktu od:niedawna
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 30ml

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[324322].usefull || 0 }}% pomocna.

A feee

Męski Dune nie ma nic wspólnego z damskim. Mój mąż go miał w przeszłości i naszło go na niego. Sam potem przyznał, że kiedyś inaczej go odbierał niż teraz. Mi nie kojarzy się z niczym innym jak ze sprejem na komary. Nie umiem nic więcej napisać na jego temat. Może poprostu nie komponuje się ze skórą męża. Ja go nie mogłam znieść na nim. A szkoda bo damski Dune, to jest dopiero arcydzieło. Te zapachy poza nazwą nic ze sobą nie łączy.

Używam tego produktu od:kilku lat
Ilość zużytych opakowań:kilka sztuk

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[263682].usefull || 0 }}% pomocna.
Katarzyna Gudan fryzura sylwestrowa 01 pinup

Polecam zakup.

Bardzo swieży i oryginalny zapach,a szczegolne wrazenia jak dla mnie wyodrebniające się przy uzywaniu go - to wspaniała nuta jakby lisci porzeczki bądz pokrzywy, naprawde super zapach polecam mimo iz jest juz długo na rynku jest to ponadczasowy zapach do ktorego czesto wracam.

Używam od 5 lat, będe pewnie używał przez kolejne 5 lat...

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[228132].usefull || 0 }}% pomocna.

Bardzo ładny, klasyczny zapach

Przeciętny, nie mający w sobie tego czegoś, co przykułoby uwagę na dłuższy czas. Nie jest zły, ale jest wiele ciekawszych i bardziej intrygujących zapachów. Moim zdaniem zupełnie nie nadaje się na zimniejsze dni, jest zbyt drzewny, wytrawny, nie otulający. Może na ciepłe, letnie dni będzie lepszy. Na porę zimową nie polecam.
Muszę jednak przeprosić się z Diune. To jednak jeden z lepszych zapachów męskich. Swoją klasę pokazał w cieplejsze dni. Pokochałem go, tak jak plażę, morze i słońce. Używam tego produktu od:0,5 roku
Ilość zużytych opakowań: połowa 100 ml

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[152347].usefull || 0 }}% pomocna.

Nie dla mojego faceta

Jestem zwolenniczką zapachów świeżych i nowoczesnych,jednakże mój mężczyzna uparł się na Duna, gdyż zarzucał "moim" zapachom brak trwałości. Rzeczywiście ten trzyma się dłużej na skórze i bardziej go czuć na odległość.Niestety jest dla mnie za ciężki,za duszny,coś mi w nim nie pasuje,bo gdy czuję go na moim facecie,szczególnie w samochodzie to jest mi poprostu niedobrze...

Używam tego produktu od:2 m-cy
Ilość zużytych opakowań:ciągle pierwsze

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[144850].usefull || 0 }}% pomocna.

swietne

Zapach swietny na poczatku bardzo drazniacy lecz po chwili pokazyje swoje prawdziwe oblicze :) Zreszta jak wszystkie zapachy Diora dla mnie bomba :)

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[77432].usefull || 0 }}% pomocna.

super

pierwsze perfumy jakie kupiłam mojemu mężczyźnie :). Są piękne, mają charakter a zarazem są lekkie, zwiewne, nie znalazłam żadnych do nich podobnych. Jedyna wada to to, iż niestwety gorzej u nich z trwałością. Pozostaje po nich po paru godzinach lekko tylko wyczuwalne mgiełka.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[70431].usefull || 0 }}% pomocna.

zapach przyjaźni

Używa ich mój najlepszy przyjaciel. I właśnie z przyjaźnią - głęboką, wierną i ciepłą - kojarzy mi się ten zapach.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[9972].usefull || 0 }}% pomocna.

o tak tak

śliczny zapach, można go wąchać i wąchać. Bardzo mi się podoba.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[8125].usefull || 0 }}% pomocna.