Rival de Loop, Gesichtswasser ohne Alkohol (Tonik bezalkoholowy)

Rival de Loop, Gesichtswasser ohne Alkohol (Tonik bezalkoholowy)

Delikatny tonik bez alkoholu, przeznaczony do codziennego oczyszczania wrażliwej i suchej skóry twarzy i dekoltu. Zawiera m.in. wyciąg z oczaru wirginijskiego.

Skład: Aqua, Glycerin, Hamamelis Virigniana, PEG-60, Hydrogenated Castor Oil, Methylparaben, Menthyl Lactate, Parfum, Disodium Edta, Propylparaben, Sodium Hydroxide, Sodium Bicarbonate, Tocopherol

Cena: ? zł / 200 ml

dobry

Uzywalam ten tonik kilka lat temu bedac nastolatka, bylam z niego zadowolona po demakijazu przed uzyciem kremu. Powrocilam do niego i uwazam ze jest dobry dla mojej cery. Nie wysusza, nie podraznia, lubie jego lekko pieniaca sie konsystencje. Po przetarciu wacikiem mam uczuciec lekkiego sciagniecia ale zawsze nakladam krem. Jego dodatkowymi plusami jak dla mnie jest wydajnosc i zapach.

Używam tego produktu od: kilka lat
Ilość zużytych opakowań: 10+

WYSUSZA

Kupiłam, bo skusiła mnie promocja (3 z groszami). Byłby w porządku, gdyby nie jego największa wada, która go dyskwalifikuje. Pierwszy raz się spotykam z pienieniem toniku podczas aplikacji

+ cena
+ dobrze usuwa makijaż
+ wydajny

- przesusza i nieprzyjemnie ściąga

Używam tego produktu od: kwiecień 2012

dobry

W sumie nie ma się do czego przyczepić. Oczy mi nie łzawią, dość dobrze zmywa makijać i tonizuje. Kupiłam wiele razy i jestem zadowolona. Ma neutralny zapach.
Jego niewątpliwym atutem jest niska cena.

Ilość zużytych opakowań: ponad 4 pełne opakowania

Makijaż Maybelline

kiepski

Kosmetyk jest do cery wrażliwej, a mimo to ściąga buzię;
miałam wrażenie że trochę się klei; kiepsko wchłania - raczej wysycha na twarzy;
Plusem jest niewątpliwie cena i pojemność;

dziwadło

tonik faktycznie się pieni, nigdy się z czymś podobnym nie zetknęłam. nie jest lepki i nie utrudnia to potem aplikacji kremu, ale jest dość nieprzyjemne i nie mam uczucia świeżości, jak po innych tonikach. jest taniutki i nie robi nic złego mojej skórze, ale owo niemiłe uczucie sprawia, że czekam aż się skończy i kolejnego nie kupię.

Używam tego produktu od:kilku tygodni

świetny ! :)

bardzo go lubię :) kupiłam w promocji za 4 złote bo akurat byłam na feriach a zapomniałam wziasc toniku więc kupiłam ten i co mogę powiedzieć ...?
Ładnie pachnie , ożywia napina cerę , nawliża odświeża no świetny po prostu ale nie podoba mi się w nim to że pomimo że mogę przemywać nim oczy naprawdę w miarę mocno się pieni więc ciut przy dużo chemii w nim jest mimo to polecam

Używam tego produktu od:1,5 miesiaca
Ilość zużytych opakowań:prawie jedno

Dobry

Tonik nie wyróżnia się niczym specjalnym w tej grupie kosmetyków, ale też nie robi twarzy żadnej krzywdy.
Jako tonik dość dobrze spełnia swoje zadanie, ma ładny zapach. Po użyciu trochę się lepi, ale przecież po użyciu takich kosmetyków zawsze trzeba chwilę odczekać aż produkt się wchłonie. Po chwili twarz jest gładka i nic się już nie lepi. Jeśli chodzi o uwagę jednej z recenzentek że ten tonik się pieni, to chciałabym zauważyć że niemal wszystkie toniki dostępne na rynku mają taką właściwość. Oprócz wody i składników naturalnych zawierają też środki chemiczne. Miałąm już kilka toników m. in Nivea, Dax, Uroda i każdy po wstząśnięciu buteleczki się pienił - to nic nadzwyczajnego. Produkt nie jest zły, jednak są lepsze od niego.

Używam tego produktu od:miesiąca

Lubię go

Nie rozumiem czemu tyle niepochlebnych recenzji, moze wplywa na to negatywne odbieranie marki "rossmann"? :/ Toniku uzywam rano do zmycia sebum po nocy (a skora w nocy mi sie dosc mocno przetluszcza) i radzi sobie z tym jak najbardziej, przy tym nie wysusza, tak, ze moge nawet sie nie kremowac (przy myciu nawet swietnym, najdelikatniejszym kremem do mycia jest to w przypadku mojej skory nie do pomyslenia...). Tonik w ogole nie podraznia, a mam cere dosyc wrazliwa, alergiczna. Zapach jest wedlug mnie ok, moze nie jest super-niewiadomo-jak-piekny, ale nie jest intensywny i jest calkiem przyjemny, lekko kwiatowy. Faktem jest ze skora po przetarciu tym tonikiem lekko sie lepi, ale... nie widze zadnych minusow tego lepienia, chyba ze ktos ma taka potrzebe zeby sobie obmacywac twarz po przemyciu - wtedy moze przeszkadzac :D Dla normalnego uzytkownika nie jest to w ogole uciazliwe, po ok. pol minuty lepkosc zupelnie znika bo woda wyparowuje.

Podsumowujac - nie widze, czemu tonik ten nie mialby byc uznany za dobry, skoro spelnia w 100% swoje zadanie - odswieza twarz i zmywa sebum, nie wysuszajac przy tym i nie podrazniajac. Jednoczesnie jest tani. Polecam!

Używam tego produktu od: kilku miesiecy

Pieni się! :cojest:

No tego jeszcze nie grali! Po raz pierwszy w życiu mam tonik, który najnormalniej w świecie się pieni! Początkowo mnie to śmieszyło, ale szybko zaczęło denerwować, do tego stopnia, że zastanawiam się, czy nie dać mu jednej gwiazdki. No bo w sumie o czym to świadczy, co takiego jest w jego składzie? :confused:
Gdyby nie ta jedna rzecz, byłby naprawdę fajnym tonikiem - łagodnym, nieźle nawilżającym, wydajnym, o ślicznym zapachu i niskiej cenie. I tylko dlatego daję mu jednak 2 gwiazki, a nie jedną, ale nigdy więcej go nie kupię, nawet w promocji!

Edit: odnośnie uwagi Gosiaczka :D chciałabym wyjaśnić, że tonik wytwarzał pianę NA TWARZY, tj. w momencie przecierania skóry nasączonym nim wacikiem, tak jak robią to żele do mycia; spienianie się w butelce po wstrząśnieniu jest oczywiście normą.

Używam tego produktu od: 2 tyg.
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1.

tragedia

kupiłam skuszona ceną w rossmannie dałam 4,99 i stwierdziłam ze jeszcze nie spotkałam się ze złym tonikiem to po co wydawać więcej kasy. teraz już tak nie myśle . Najgorszy jest jego zapach , po prostu nie moge go znieść chociaż to sprawa subiektywna. Co gorsze po przemyciu nim twarzy skóra starszanie się lepi . Czary goryczy dopełnił fakt że napina mi skóre do granic możliwości.
Jednym słowem nie polecam

Może być!

Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań: ...1

Taki zwykly tonik,nic nadzwyczajnego.Dobrze odswieza cere,uzywam go nawet kilka razy na dzien.Skora po nim jest mieciutka i delikatna,minusem jest to,ze troszke sie klei i jakos tak dlugo wysycha.Zapach ma mily.Nie wim czy mam polecac,to kwestia gustu.Moze za jakis czas go znow kupie ale narazie wyprobuje jakis inny specyfik ;-)

nie do wrazliwej

Rzeczywiście zwyczajny tonik. Ładnie odświeża twarz, tylko, że jest lekko napięta i mnie początkowo lekko piecze.
Troszkę lepki.
Wydajność w normie. Cena przystępna..